ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 14:59

VIDEO/ A do mbajë Ronaldo fanellën e Juves sezonin e ardhshëm?

VIDEO/ A do mbajë Ronaldo fanellën e Juves sezonin e ardhshëm?
Juventusi ka hipotekuar sot, titullin e tetë rradhazi, duke përmbysur Fiorentinën, nga 0-1 në 2-1. Kështu është harruar disi humbja dhe skualifikimi nga Liga e Kampionëve nga Ajaksi. Mediat gjatë gjithë kësaj jave kanë ...
BalkanWeb | 21-Apr-2019 02:37
Juventusi ka hipotekuar sot, titullin e tetë rradhazi, duke përmbysur Fiorentinën, nga 0-1 në 2-1. Kështu është harruar disi humbja dhe skualifikimi nga Liga e Kampionëve nga Ajaksi. Mediat gjatë gjithë kësaj jave kanë ...

Festa e titullit, Ronaldo: Qëndroj me 1000 për qind te Juventus
Mes këndimit, të qeshurave dhe i kapluar nga euforia, siç është normale pas shpalljes zyrtarisht kampion i një sezoni futbollistik, Cristiano Ronaldo duket se i ka dhënë fund thashethemeve të përhapura nga mediet ...
Top Channel | 20-Apr-2019 20:48
Mes këndimit, të qeshurave dhe i kapluar nga euforia, siç është normale pas shpalljes zyrtarisht kampion i një sezoni futbollistik, Cristiano Ronaldo duket se i ka dhënë fund thashethemeve të përhapura nga mediet ...

Ronaldo: Ishte një sezon suksesi, Ligën e Kampionëve e fiton vetëm një skuadër
Juventusi ka vazhduar me shkëlqimin në kampionatin italian duke e fituar titullin e gjashtë radhazi, ndërkohë që në javën që shkoi u eliminua nga Liga e Kampionëve në fazën çerekfinale. Cristiano Ronaldo, tek i cili ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 21:26
Juventusi ka vazhduar me shkëlqimin në kampionatin italian duke e fituar titullin e gjashtë radhazi, ndërkohë që në javën që shkoi u eliminua nga Liga e Kampionëve në fazën çerekfinale. Cristiano Ronaldo, tek i cili ...

Rekordet e Allegrit, lë prapa trajnerët ikonikë
Massimiliano Allegri është bërë trajneri i parë që fiton pesë tituj radhazi të Serie A. Juventusi e fitoi titullin e tetë radhazi në kampionatin italian (tre të tjerët nën drejtimin e Antonio Contes) pas fitores ndaj ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 21:03
Massimiliano Allegri është bërë trajneri i parë që fiton pesë tituj radhazi të Serie A. Juventusi e fitoi titullin e tetë radhazi në kampionatin italian (tre të tjerët nën drejtimin e Antonio Contes) pas fitores ndaj ...

Ronaldo reagon pas titullit: Ne jemi të fortë dhe grup i jashtëzakonshëm!
Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar që kontribuova në një tjetër storje suksesi për këtë klub ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 23:33
Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar që kontribuova në një tjetër storje suksesi për këtë klub ...

Ronaldo reagon pas titullit: Ne jemi të fortë dhe grup i jashtëzakonshëm!
Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar që kontribuova në një tjetër storje suksesi për këtë klub ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 23:23
Ylli portugez Cristiano Ronaldo ka shkruar një mesazh në rrjetet sociale pasi fitoi titullin e parë kampion në Itali me Juventusin. “Kampionë të Italisë! Krenar që kontribuova në një tjetër storje suksesi për këtë klub ...

Juventusi feston titullin, Ronaldo: Qëndroj me 1000 për qind te ky klub
Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund thashethemeve të përhapura nga mediet italiane gjatë ditëve të fundit. “Jam me të vërtet i lumtur, kam fituar titullin kampion në Itali në sezonin tim të parë këtu. Ka qenë një sezon i ...
Lajmi i Fundit | 20-Apr-2019 22:54
Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund thashethemeve të përhapura nga mediet italiane gjatë ditëve të fundit. “Jam me të vërtet i lumtur, kam fituar titullin kampion në Itali në sezonin tim të parë këtu. Ka qenë një sezon i ...

Ronaldo shkruan histori dhe zbulon të ardhmen
Kristiano Ronaldo ka thyer heshtjen e nisur pas eliminimit në Ligën e Kampionëve kundër Ajaks-it me rastin e titullit të tij të parë të fituar në Itali, i teti radhazi për Juventus-in. Portugezi është bërë lojtari i ...
Alsat-M | 20-Apr-2019 21:55
Kristiano Ronaldo ka thyer heshtjen e nisur pas eliminimit në Ligën e Kampionëve kundër Ajaks-it me rastin e titullit të tij të parë të fituar në Itali, i teti radhazi për Juventus-in. Portugezi është bërë lojtari i ...

Ronaldo: Edhe sezonin tjetër do të jem në Juventus
Cristiano Ronaldo u ka premtuar tifozëve të Juventusit se do të jetë pjesë e skuadrës së “Zonjës së vjetër” edhe sezonin e ardhshëm, duke i dhënë fund spekulimeve se dëshiron të largohet nga Torino.
Kosova Press | 20-Apr-2019 21:54
Cristiano Ronaldo u ka premtuar tifozëve të Juventusit se do të jetë pjesë e skuadrës së “Zonjës së vjetër” edhe sezonin e ardhshëm, duke i dhënë fund spekulimeve se dëshiron të largohet nga Torino.

Ronaldo sërish shkruan historinë: Futbollisti që e ka fituar Ligën Premier, La Ligan dhe Serie A
Cristiano Ronaldo e bën sërish. Tjetër vend, i njëjti rezultat: një titull kampional për superyllin e futbollit botëror. Juventuesi u shpall kampion i Serie A për të tetën herë radhazi pas fitores (2-1) ndaj ...
Telegrafi | 20-Apr-2019 20:41
Cristiano Ronaldo e bën sërish. Tjetër vend, i njëjti rezultat: një titull kampional për superyllin e futbollit botëror. Juventuesi u shpall kampion i Serie A për të tetën herë radhazi pas fitores (2-1) ndaj ...

Ronaldo: Jam i pari në histori, qëndroj 1000% këtu
Pas fitores me Fiorentinën, Juventus është shpallur matematikisht kampion i Series A, e që është i teti me radhë për “Zonjen e Vjetër”. Ylli i kësaj skuadre Cristiano Ronaldo ka folur pas ndeshjes, duke thyer heshtjen e ...
Indeks Online | 20-Apr-2019 21:44
Pas fitores me Fiorentinën, Juventus është shpallur matematikisht kampion i Series A, e që është i teti me radhë për “Zonjen e Vjetër”. Ylli i kësaj skuadre Cristiano Ronaldo ka folur pas ndeshjes, duke thyer heshtjen e ...

Ronaldo: Ishte një sezon suksesi, Ligën e Kampionëve e fiton vetëm një skuadër
Juventusi ka vazhduar me shkëlqimin në kampionatin italian duke e fituar titullin e gjashtë radhazi, ndërkohë që në javën që shkoi u eliminua nga Liga e Kampionëve në fazën çerekfinale. Cristiano Ronaldo, tek i cili ...
E Dua Sportin | 20-Apr-2019 21:43
Juventusi ka vazhduar me shkëlqimin në kampionatin italian duke e fituar titullin e gjashtë radhazi, ndërkohë që në javën që shkoi u eliminua nga Liga e Kampionëve në fazën çerekfinale. Cristiano Ronaldo, tek i cili ...

Rekordet e Allegrit, lë prapa trajnerët ikonikë
Massimiliano Allegri është bërë trajneri i parë që fiton pesë tituj radhazi të Serie A. Juventusi e fitoi titullin e tetë radhazi në kampionatin italian (tre të tjerët nën drejtimin e Antonio Contes) pas fitores ndaj ...
E Dua Sportin | 20-Apr-2019 21:43
Massimiliano Allegri është bërë trajneri i parë që fiton pesë tituj radhazi të Serie A. Juventusi e fitoi titullin e tetë radhazi në kampionatin italian (tre të tjerët nën drejtimin e Antonio Contes) pas fitores ndaj ...

Pas titullit kampion në Serie A, Cristiano Ronaldo ka një premtim të madh për tifozët e Juventusit
Cristiano Ronaldo u ka premtuar tifozëve të Juventusit se do të jetë pjesë e skuadrës së “Zonjës së Vjetër” edhe sezonin e ardhshëm, duke i dhënë fund spekulimeve se dëshiron të largohet nga Torino. Superylli portugez, ...
InFokusi | 20-Apr-2019 21:25
Cristiano Ronaldo u ka premtuar tifozëve të Juventusit se do të jetë pjesë e skuadrës së “Zonjës së Vjetër” edhe sezonin e ardhshëm, duke i dhënë fund spekulimeve se dëshiron të largohet nga Torino. Superylli portugez, ...

Ronaldo: Sezonin tjetër do të jem në Juventus
Cristiano Ronaldo u ka premtuar tifozëve të Juventusit se do të jetë pjesë e skuadrës së “Zonjës së Vjetër” edhe sezonin e ardhshëm, duke i dhënë fund spekulimeve se dëshiron të largohet nga Torino. Superylli portugez, ...
Gazeta Express | 20-Apr-2019 21:17
Cristiano Ronaldo u ka premtuar tifozëve të Juventusit se do të jetë pjesë e skuadrës së “Zonjës së Vjetër” edhe sezonin e ardhshëm, duke i dhënë fund spekulimeve se dëshiron të largohet nga Torino. Superylli portugez, ...

Më i miri i të gjitha kohëve? Ronaldo, lojtari i parë që i fiton tri ligat e mëdha
Pasi gjatë karrierës i kishte fituar edhe titujt e Premierligës dhe të La Ligës, superylli portugez, Cristiano Ronaldo, e ka shtuar edhe titullin e Serisë A në koleksionin e tij me klubin e ri, Juventusin. Cristiano ...
Gazeta Observer | 20-Apr-2019 21:11
Pasi gjatë karrierës i kishte fituar edhe titujt e Premierligës dhe të La Ligës, superylli portugez, Cristiano Ronaldo, e ka shtuar edhe titullin e Serisë A në koleksionin e tij me klubin e ri, Juventusin. Cristiano ...

Ronaldo sërish shkruan historinë: Futbollisti që e ka fituar Ligën Premier, La Ligan dhe Serie A
Cristiano Ronaldo e bën sërish. Tjetër vend, i njëjti rezultat: një titull kampional për superyllin e futbollit botëror. Juventuesi u shpall kampion i Serie A për të tetën herë radhazi pas fitores (2-1) ndaj ...
Shenja | 20-Apr-2019 21:11
Cristiano Ronaldo e bën sërish. Tjetër vend, i njëjti rezultat: një titull kampional për superyllin e futbollit botëror. Juventuesi u shpall kampion i Serie A për të tetën herë radhazi pas fitores (2-1) ndaj ...

Më i miri i të gjitha kohëve? Ronaldo, lojtari i parë që i fiton tri ligat e mëdha
Pasi gjatë karrierës i kishte fituar edhe titujt e Premierligës dhe të La Ligës, superylli portugez, Cristiano Ronaldo, e ka shtuar edhe titullin e Serisë A në koleksionin e tij me klubin e ri, Juventusin. Cristiano ...
Kosova Sot | 20-Apr-2019 21:04
Pasi gjatë karrierës i kishte fituar edhe titujt e Premierligës dhe të La Ligës, superylli portugez, Cristiano Ronaldo, e ka shtuar edhe titullin e Serisë A në koleksionin e tij me klubin e ri, Juventusin. Cristiano ...

Më i miri i të gjitha kohëve? Ronaldo, lojtari i parë që i fiton tri ligat e mëdha
Pasi gjatë karrierës i kishte fituar edhe titujt e Premierligës dhe të La Ligës, superylli portugez, Cristiano Ronaldo, e ka shtuar edhe titullin e Serisë A në koleksionin e tij me klubin e ri, Juventusin. Cristiano ...
Zeri | 20-Apr-2019 21:03
Pasi gjatë karrierës i kishte fituar edhe titujt e Premierligës dhe të La Ligës, superylli portugez, Cristiano Ronaldo, e ka shtuar edhe titullin e Serisë A në koleksionin e tij me klubin e ri, Juventusin. Cristiano ...

Ronaldo me një deklaratë të madhe pas titullit të parë me Juventus
Skuadra e Juventus është shpallur kampionë në Serie A, pas fitores së shënuar kundër Fiorentinës. ‘Zonja e vjetër’ triumfoi me rezultatin 2:1 për të marrë tri pikët që edhe matematikisht e shpallën kampione të Serie A. ...
Zeri | 20-Apr-2019 21:03
Skuadra e Juventus është shpallur kampionë në Serie A, pas fitores së shënuar kundër Fiorentinës. ‘Zonja e vjetër’ triumfoi me rezultatin 2:1 për të marrë tri pikët që edhe matematikisht e shpallën kampione të Serie A. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved