ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 09:55

Haradinaj bie pre e humoristëve nga Moska, ja ironia e gazetarit të njohur

Haradinaj bie pre e humoristëve nga Moska, ja ironia e gazetarit të njohur
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...
GazetaTema | 21-Apr-2019 16:16
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...

Zgjedhjet në Ukrainë, kandidatët presidencialë në balotazh
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...
Telegraf | 21-Apr-2019 17:35
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...

Një komedian sfidon Poroshenkon për presidentin e ri të Ukrainës
Ukrainasit votojne për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi zhvillohet mes presidentit aktual Petro Poroshenko, dhe komedianit Volodimir Zelensky, i cili është një risi në politikë. Ky i fundit një ...
VizionPlus | 21-Apr-2019 15:00
Ukrainasit votojne për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi zhvillohet mes presidentit aktual Petro Poroshenko, dhe komedianit Volodimir Zelensky, i cili është një risi në politikë. Ky i fundit një ...

Ukrainë, kandidatët presidencialë në balotazh
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...
Arbresh | 21-Apr-2019 18:01
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...

Walker: Haradinaj bie pre e humoristëve nga Moska
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...
Medial | 21-Apr-2019 17:36
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...

Haradinaj uron gabimisht kryeministrin ukrainas, ngatërron satirën dhe lajmin
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një hajgare nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...
InFokusi | 21-Apr-2019 17:35
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një hajgare nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...

Ukraina voton: Petro Poroshenko përballë Volodymyr Selenskyj
Petro Poroshenko kërkon mandat të ri, por në Ukrainë ka shumë të pakënaqur. Aktori i komedisë, Volodymyr Selenskyj sfiduesi i Poroshenkos në zgjedhjet e së dielës ka shumë shanse, por jo ndonjë program të qartë. „Askush ...
GazetaTema | 21-Apr-2019 09:25
Petro Poroshenko kërkon mandat të ri, por në Ukrainë ka shumë të pakënaqur. Aktori i komedisë, Volodymyr Selenskyj sfiduesi i Poroshenkos në zgjedhjet e së dielës ka shumë shanse, por jo ndonjë program të qartë. „Askush ...

Haradinaj bie pre e shakasë, uron gabimisht kryeministrin ukrainas
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një shaka nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...
Zeri | 21-Apr-2019 17:28
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një shaka nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...

Ukraina në balotazh – Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...
AlMaKos | 21-Apr-2019 17:21
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...

Kryeministri Haradinaj bie në grackën e humoristëve rusë?
Sipas Shaun Walker i cili është gazetar i The Guardian, Kryeministri Ramush Haradinaj, po del të jetë mashtruar nga humoristët rusë, Vovan dhe Lexusov. Nëpërmjet një shkrimi në Twitter, Ramush Haradinaj, i ka uruar ...
Klan Kosova | 21-Apr-2019 16:48
Sipas Shaun Walker i cili është gazetar i The Guardian, Kryeministri Ramush Haradinaj, po del të jetë mashtruar nga humoristët rusë, Vovan dhe Lexusov. Nëpërmjet një shkrimi në Twitter, Ramush Haradinaj, i ka uruar ...

Ukraina në balotazh – Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...
TetovaSot | 21-Apr-2019 16:39
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...

Haradinaj s’e dallon satirën nga lajmi, uron gabimisht kryeministrin ukrainas
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një hajgare nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...
Gazeta Express | 21-Apr-2019 16:31
Kryeministri Ramush Haradinaj dhe këshilltarët e tij kanë dështuar të dallojnë një hajgare nga lajmi i vërtetë. Në fakt, Shefi i Qeverisë kosovarë kishte rënë pre e satirës duke i uruar një humoristi të gjitha si ...

Ukraina zgjedh presidentin e ri
Ukrainasit u janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Pas rezultatit të raundit të parë, që nxori nga gara kandidatët e vegjël, qytetarët do të zgjedhin këtë të diel mes presidentit ...
TV Klan | 21-Apr-2019 14:43
Ukrainasit u janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Pas rezultatit të raundit të parë, që nxori nga gara kandidatët e vegjël, qytetarët do të zgjedhin këtë të diel mes presidentit ...

Ukraina në balotazh – Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari komedian, Volodymyr Zelenskiy, ka mbështetje më të madhe. Një sondazh i publikuar më 18 prill, tregon se 57.9 përqind e votuesve thonë se do të votojnë për Zelenskiyn, ...
Lajminet | 21-Apr-2019 16:08
Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari komedian, Volodymyr Zelenskiy, ka mbështetje më të madhe. Një sondazh i publikuar më 18 prill, tregon se 57.9 përqind e votuesve thonë se do të votojnë për Zelenskiyn, ...

Walker: Haradinaj bie pre e humoristëve nga Moska
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...
Arbresh | 21-Apr-2019 16:06
Kryeministri Ramush Haradinaj dje në një postim në Twitter, të cilin më pas e ka fshirë, kishte shkruar se i dëshironte popullit ukrainas zgjedhje të lira dhe demokratike. Ai në këtë postim, ia kishte dëshiruar gjithë ...

Ukraina në balotazh – Poroshenko përballë një sfide të vështirë
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...
Gazeta Observer | 21-Apr-2019 16:06
Votuesit në Ukrainë të dielën do të hedhin votën e tyre në raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale, që përcakton fatin e presidentit aktual Petro Poroshenko. Sipas sondazheve, rivali i Poroshenkos, 41 vjeçari ...

Ukrainë, kandidatët presidencialë në balotazh
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...
Zeri Amerikes | 21-Apr-2019 15:55
Zgjedhësit në Ukrainë u drejtuan sot tek kutitë e votimit për të zgjedhur presidentin e ardhshëm të vendit. Balotazhi ka vënë përballë njeri-tjetrit presidentin aktual, Petro Poroshenko dhe humoristin Volodimir ...

Ukrainasit, ‘të uritur për ndryshim’ –  Komediani favorit për president
Ukrainasit kanë votuar gjatë ditës së sotme në zgjedhjet e të cilave favorit për të marrë presidencën e një kombi në luftë dhe të uritur për ndryshim është një komedian pa përvojë paraprake politike. Një fitore për ...
ScanTv | 21-Apr-2019 15:30
Ukrainasit kanë votuar gjatë ditës së sotme në zgjedhjet e të cilave favorit për të marrë presidencën e një kombi në luftë dhe të uritur për ndryshim është një komedian pa përvojë paraprake politike. Një fitore për ...

Presidenti i ri Ukrainës, komediani Zelensky sfidon Petro Poroshenkon
Ukrainasit u janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Pas rezultatit të raundit të parë, që nxori nga gara kandidatët e vegjël, qytetarët do të zgjedhin këtë të diel mes presidentit ...
Java News | 21-Apr-2019 15:00
Ukrainasit u janë drejtuar kutive të votimit për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit. Pas rezultatit të raundit të parë, që nxori nga gara kandidatët e vegjël, qytetarët do të zgjedhin këtë të diel mes presidentit ...

Ukraina voton sot, sondazhet nxjerrin fitues komedianin
Ukrainasit janë duke votuar ditën e sotme, në të gjithë vendin në raundin e dytë të zgjedhjeve. Komediani dhe politikani i ri Volodimir Zelensky është në rrugë të mbarë pasi sondazhet e fundit e nxjerrin atë me një ...
Dritare | 21-Apr-2019 14:25
Ukrainasit janë duke votuar ditën e sotme, në të gjithë vendin në raundin e dytë të zgjedhjeve. Komediani dhe politikani i ri Volodimir Zelensky është në rrugë të mbarë pasi sondazhet e fundit e nxjerrin atë me një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved