ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/01/2020 17:11

DETAJET: Vetëvritet 50 vjeçari në Tiranë me armën e të shoqes police

DETAJET: Vetëvritet 50 vjeçari në Tiranë me armën e të shoqes police
Një 50 vjeçar humbi jetën duke qëlluar veten me armën e shërbimit të shoqes së vet police. Sipas informacioneve nga policia ngjarja është shënuar rreth orës 11:55 minuta të ditës së sotme, 19 prill, në banesën e tij në ...
GazetaTema | 19-Apr-2019 13:20
Një 50 vjeçar humbi jetën duke qëlluar veten me armën e shërbimit të shoqes së vet police. Sipas informacioneve nga policia ngjarja është shënuar rreth orës 11:55 minuta të ditës së sotme, 19 prill, në banesën e tij në ...

Tiranë, vetëplagoset një 50-vjeçar në shtëpi
Një person është plagosur me armë zjarri brenda banesës së tij, në atë që dyshohet si tentativë vetëflijimi, 5 minuta para mesditës së kësaj të premteje.
Top Channel | 19-Apr-2019 13:00
Një person është plagosur me armë zjarri brenda banesës së tij, në atë që dyshohet si tentativë vetëflijimi, 5 minuta para mesditës së kësaj të premteje.

Tiranë, qëlloi veten, ndërron jetë në spital 50-vjeçari
Ka ndërruar jetë në spital 50 vjeçari që u vetëplagos këtë të premte në banesën e tij në Tiranë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën “Xhorxh Bush”, ku shtetasi Bernad Ujka 50 vjeç bëhet me dije se nuk i ka ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 13:13
Ka ndërruar jetë në spital 50 vjeçari që u vetëplagos këtë të premte në banesën e tij në Tiranë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën “Xhorxh Bush”, ku shtetasi Bernad Ujka 50 vjeç bëhet me dije se nuk i ka ...

Qëlloi veten me armën e polices, vdes 50-vjeçari
Ka ndërruar jetë në spital, pak orë pasi qëlloi me armë veten e tij në Tiranë, një 50-vjeçar i quajtur Bernard U. Bashkëshortja e tij ishte oficere policie dhe ai ka përdorur pistoletën e saj për të kryer vetëvrasje. ...
Telegraf | 19-Apr-2019 13:00
Ka ndërruar jetë në spital, pak orë pasi qëlloi me armë veten e tij në Tiranë, një 50-vjeçar i quajtur Bernard U. Bashkëshortja e tij ishte oficere policie dhe ai ka përdorur pistoletën e saj për të kryer vetëvrasje. ...

Qëlloi veten pranë Kuvendit, vdes në spital 50-vjeçari (FOTO)
Ka ndërruar jetë në spital 50-vjeçari B.U., që pak orë më parë qëlloi me armë veten e tij në Tiranë. Bashkëshortja e tij ishte oficere policie dhe ai ka përdorur pistoletën e saj për të kryer vetëvrasje. Policia pak më ...
Lapsi | 19-Apr-2019 13:40
Ka ndërruar jetë në spital 50-vjeçari B.U., që pak orë më parë qëlloi me armë veten e tij në Tiranë. Bashkëshortja e tij ishte oficere policie dhe ai ka përdorur pistoletën e saj për të kryer vetëvrasje. Policia pak më ...

Qëlloi veten me armën e bashkëshortes police, vdes në spital
Ka ndërruar jetë në spital, pak orë pasi qëlloi me armë veten e tij në Tiranë, një 50-vjeçar i quajtur Bernard U. Bashkëshortja e tij ishte oficere policie dhe ai ka përdorur pistoletën e saj për të kryer vetëvrasje. ...
Gazeta Observer | 19-Apr-2019 15:10
Ka ndërruar jetë në spital, pak orë pasi qëlloi me armë veten e tij në Tiranë, një 50-vjeçar i quajtur Bernard U. Bashkëshortja e tij ishte oficere policie dhe ai ka përdorur pistoletën e saj për të kryer vetëvrasje. ...

Qëlloi veten me armën e polices, vdes 50-vjeçari
Ka ndërruar jetë në spital, pak orë pasi qëlloi me armë veten e tij në Tiranë, një 50-vjeçar i quajtur Bernard U. Bashkëshortja e tij ishte oficere policie dhe ai ka përdorur pistoletën e saj për të kryer vetëvrasje. ...
Gazeta55 | 19-Apr-2019 13:20
Ka ndërruar jetë në spital, pak orë pasi qëlloi me armë veten e tij në Tiranë, një 50-vjeçar i quajtur Bernard U. Bashkëshortja e tij ishte oficere policie dhe ai ka përdorur pistoletën e saj për të kryer vetëvrasje. ...

Qëlloi veten te Parlamenti me pistoletën e gruas police, humb jetën në spital 50-vjecari
Një ngjarje e rëndë la ndodhur para parlamentit në Tiranë. Një person mësohet se ka mbetur i plagosur me armë asi qelloi veten ndersa me pas ka humbur jeten ne spital. Ende nuk dihen rrethanat e sakta, por sipas të ...
Lajmi i Fundit | 19-Apr-2019 13:12
Një ngjarje e rëndë la ndodhur para parlamentit në Tiranë. Një person mësohet se ka mbetur i plagosur me armë asi qelloi veten ndersa me pas ka humbur jeten ne spital. Ende nuk dihen rrethanat e sakta, por sipas të ...

Ndërron jetë në spital 50 vjeçari, pasi u vetëplagos në banesë
Një 50-vjeçar u plagos me armë zjarri në banesën e tij mesditën e sotme në rrugën “Xhorxh Bush” në Tiranë. 50-vjeçari me iniciale B.U. u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, ku më pas ndërroi jetë. Sipas burimeve, ...
ABCNews | 19-Apr-2019 12:52
Një 50-vjeçar u plagos me armë zjarri në banesën e tij mesditën e sotme në rrugën “Xhorxh Bush” në Tiranë. 50-vjeçari me iniciale B.U. u dërgua në spital për ndihmë mjekësore, ku më pas ndërroi jetë. Sipas burimeve, ...

Vetëplagoset një person në Tiranë
Një ngjarje e rënë ka ndodhur këtë të premte në Tiranë, ku një person ka qëlluar veten me armë në banesën e tij. Informacionet paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “George W. Bush”, në Tiranë, ku një ...
VizionPlus | 19-Apr-2019 12:25
Një ngjarje e rënë ka ndodhur këtë të premte në Tiranë, ku një person ka qëlluar veten me armë në banesën e tij. Informacionet paraprake bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “George W. Bush”, në Tiranë, ku një ...

U vetëplagos me armën e partneres police, ndërron jetë 50-vjecari
TIRANE Ka ndërruar jetë në spital 50 vjeçari Bernard Uka, i cili u vetëplagos sot rreth orës 11:55 në banesën e tij përballë godinës së Kuvendit të Republikës së Shqipërisë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ...
BalkanWeb | 19-Apr-2019 12:11
TIRANE Ka ndërruar jetë në spital 50 vjeçari Bernard Uka, i cili u vetëplagos sot rreth orës 11:55 në banesën e tij përballë godinës së Kuvendit të Republikës së Shqipërisë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ...

Tiranë, vret veten me armën e të shoqes police
Një 50 vjeçar humbi jetën duke qëlluar veten me armën e shërbimit të shoqes së vet police. Sipas informacioneve nga policia ngjarja është shënuar rreth orës 11:55 minuta të ditës së sotme, 19 prill, në banesën e tij në ...
Alsat-M | 19-Apr-2019 13:09
Një 50 vjeçar humbi jetën duke qëlluar veten me armën e shërbimit të shoqes së vet police. Sipas informacioneve nga policia ngjarja është shënuar rreth orës 11:55 minuta të ditës së sotme, 19 prill, në banesën e tij në ...

50-vjeçari vetëvritet me armën e bashkëjetueses police
Një 50-vjeçar në Tiranë është vetëvrarë me armë zjarri për shkaqe të panjohura. Ngjarja ka ndodhur në banesën e viktimës në rrugën “Xhorxh Bush”. Mësohet se viktima është Bernard U. dhe qëlloi veten me armën e shërbimit ...
Gazeta Dita | 19-Apr-2019 13:05
Një 50-vjeçar në Tiranë është vetëvrarë me armë zjarri për shkaqe të panjohura. Ngjarja ka ndodhur në banesën e viktimës në rrugën “Xhorxh Bush”. Mësohet se viktima është Bernard U. dhe qëlloi veten me armën e shërbimit ...

Qëlloi veten para parlamentit/ Reagon policia
Një ngjarje e rëndë la ndodhur para parlamentit në Tiranë. Një person mësohet se ka mbetur i plagosur me armë. Ende nuk dihen rrethanat e sakta, por sipas të dhënave të para flitet se është një vetëplagosje me armë. I ...
Lajmi i Fundit | 19-Apr-2019 12:56
Një ngjarje e rëndë la ndodhur para parlamentit në Tiranë. Një person mësohet se ka mbetur i plagosur me armë. Ende nuk dihen rrethanat e sakta, por sipas të dhënave të para flitet se është një vetëplagosje me armë. I ...

Qëlloi veten në afërsi të Kuvendit, ndërron jetë në spital 50-vjeçari
Ndërron jetë në spital 50 vjeçari Bernard Uka, i cili u vetëplagos sot rreth orës 11:55 në banesën e tij përballë godinës së Kuvendit. Arma me të cilën ai vrau veten, i përkiste bashkëshortes së tij që ishte efektive ...
Lapsi | 19-Apr-2019 12:46
Ndërron jetë në spital 50 vjeçari Bernard Uka, i cili u vetëplagos sot rreth orës 11:55 në banesën e tij përballë godinës së Kuvendit. Arma me të cilën ai vrau veten, i përkiste bashkëshortes së tij që ishte efektive ...

Qëlloi veten me armë, vdes 50-vjeçari në Tiranë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Një 50-vjeçar me emrin Bernard Uka, është vetëplagosur me armë, mesditën e sotme, në shtëpinë e tij, përballë Kuvendit. Mësohet se 50-vjeçari ka qëlluar veten me armën e ...
Dritare | 19-Apr-2019 12:48
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Një 50-vjeçar me emrin Bernard Uka, është vetëplagosur me armë, mesditën e sotme, në shtëpinë e tij, përballë Kuvendit. Mësohet se 50-vjeçari ka qëlluar veten me armën e ...

Vetëplagoset me armën e gruas, 50-vjeçari humb jetën në spital
Ka nderruar jete ne spital, burri qe ishte veteplagosur me arme zjarri kete paradite në Tiranë, ndërsa ndodhej në shtëpinë e tij. Sipas “News 24”, burri 50-vjecar, qe e ka gruan oficere policie nuk ka mundur t’i ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 12:48
Ka nderruar jete ne spital, burri qe ishte veteplagosur me arme zjarri kete paradite në Tiranë, ndërsa ndodhej në shtëpinë e tij. Sipas “News 24”, burri 50-vjecar, qe e ka gruan oficere policie nuk ka mundur t’i ...

50-vjeçari vetëvritet me armën e bashkëjetueses police
Një 50-vjeçar në Tiranë është vetëvrarë me armë zjarri për shkaqe të panjohura. Ngjarja ka ndodhur në banesën e viktimës në rrugën “Xhorxh Bush”. Mësohet se viktima është Bernard U. dhe qëlloi veten me armën e shërbimit ...
TV Klan | 19-Apr-2019 12:18
Një 50-vjeçar në Tiranë është vetëvrarë me armë zjarri për shkaqe të panjohura. Ngjarja ka ndodhur në banesën e viktimës në rrugën “Xhorxh Bush”. Mësohet se viktima është Bernard U. dhe qëlloi veten me armën e shërbimit ...

Detajet/ Qëlloi veten me armën e gruas oficere, humb jetën në spital një person në Tiranë
Ka ndërruar jetë në spital personi që qëlloi vetem me armë zjarri pak më parë në Tiranë. Ngjarja ndodhi në rrugën “Xhorxh Bush”, në banesën e viktimës. Sipas policisë, Bernard U. 50 vjeç qëlloi veten me armë zjarri, e ...
Politiko | 19-Apr-2019 12:48
Ka ndërruar jetë në spital personi që qëlloi vetem me armë zjarri pak më parë në Tiranë. Ngjarja ndodhi në rrugën “Xhorxh Bush”, në banesën e viktimës. Sipas policisë, Bernard U. 50 vjeç qëlloi veten me armë zjarri, e ...

Vetëplagoset me armë një person në banesën pranë Parlamentit
Një person është vetëplagosur me armë zjarri në banesën e tij në rrugën “Xhorxh Bush” pranë Parlamentit. Burime nga policia bëjnë me dije se është vetëplagosur në banesën e tij B. U., 50 vjeç, ndërsa është dërguar në ...
Politiko | 19-Apr-2019 12:37
Një person është vetëplagosur me armë zjarri në banesën e tij në rrugën “Xhorxh Bush” pranë Parlamentit. Burime nga policia bëjnë me dije se është vetëplagosur në banesën e tij B. U., 50 vjeç, ndërsa është dërguar në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved