ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/08/2019 11:31

Rita Ora dhe Kygo publikojnë klipin e ri “Carry On” – kolona zanore e “Detective Pikachu”

Rita Ora dhe Kygo publikojnë klipin e ri “Carry On” – kolona zanore e “Detective Pikachu”
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, publikoi klipin e saj më të ri. Këtë radhë, ajo vjen në bashkëpunim me artistin Kygo, për të interpretuar së bashku kolonën zanore të ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 16:35
Ashtu siç edhe kishte paralajmëruar, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, publikoi klipin e saj më të ri. Këtë radhë, ajo vjen në bashkëpunim me artistin Kygo, për të interpretuar së bashku kolonën zanore të ...

“Pa të nuk mundem” – lansohet projekti i Albërie Hadërgjonaj punuar nga Nurteel
Albërie Hadërgjonaj ka publikuar projektin e ri të saj. “Pa të nuk mundem” titullohet kënga e Albërijes. Ajo shfaqet mjaft bukur dhe ekstravagante, duke treguar se për të mosha është vetëm numër. Muzika dhe teksti është ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 16:10
Albërie Hadërgjonaj ka publikuar projektin e ri të saj. “Pa të nuk mundem” titullohet kënga e Albërijes. Ajo shfaqet mjaft bukur dhe ekstravagante, duke treguar se për të mosha është vetëm numër. Muzika dhe teksti është ...

Publikohet kënga e re e Norës dhe Erës (Video)
Eshtë publikuar kënga e shumëpritur e Nora dhe Era Istrefit. Kënga i dedikohet një mashkulli i cili nuk është pranë të dashurës së tij. Në vetëm pak orë, kënga ka arritur mijëra klikime dhe është pëlqyer shumë.
Lapsi | 19-Apr-2019 16:13
Eshtë publikuar kënga e shumëpritur e Nora dhe Era Istrefit. Kënga i dedikohet një mashkulli i cili nuk është pranë të dashurës së tij. Në vetëm pak orë, kënga ka arritur mijëra klikime dhe është pëlqyer shumë.

Nga burgu, Stresi përkrah motrat Istrefi për këngën e re
Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur. Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net. Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të ...
Zeri | 19-Apr-2019 16:54
Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur. Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net. Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të ...

Nga burgu, Stresi përkrah motrat Istrefi për këngën e re
Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan . Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të publikimit, ndërsa ka pranuar vetëm komente pozitive si nga fansat, ashtu ...
Lajminet | 19-Apr-2019 16:49
Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan . Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të publikimit, ndërsa ka pranuar vetëm komente pozitive si nga fansat, ashtu ...

Era dhe Nora Istrefi publikojnë videoklipin e këngës “Nuk e di”
Motrat Istrefi kanë publikuar projektin muzikor të shumë përfolur. “Nuk e di” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të jetë ritmike, dhe është vizualizuar edhe me klip, shkruan Për klipin e këngës është kujdesur ...
Arbresh | 19-Apr-2019 16:09
Motrat Istrefi kanë publikuar projektin muzikor të shumë përfolur. “Nuk e di” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të jetë ritmike, dhe është vizualizuar edhe me klip, shkruan Për klipin e këngës është kujdesur ...

Dhurata e sjell në Shqipëri për të xhiruar videoklipin, reperi algjerian tani flet edhe shqip
Reperi algjerian ka kaluar disa ditë në Shqipëri dhe i rrethuar nga shqiptarë. Dhurata Dora dhe Soolking gjatë ditës së sotme do të publikojnë me videoklip këngën e tyre të shumëpritr, Zemër. Kënga e cila është në ...
Aktuale.MK | 19-Apr-2019 16:01
Reperi algjerian ka kaluar disa ditë në Shqipëri dhe i rrethuar nga shqiptarë. Dhurata Dora dhe Soolking gjatë ditës së sotme do të publikojnë me videoklip këngën e tyre të shumëpritr, Zemër. Kënga e cila është në ...

Rita Ora lanson këngën e re
Këngëtarja me famë botërore e origjinë nga Kosova, Rita Ora, ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “Carry On”, transmeton Koha.net. Këngën “Carry On”, Ora e ka bërë në bashkëpunim me DJ-in e njohur ...
Arbresh | 19-Apr-2019 15:21
Këngëtarja me famë botërore e origjinë nga Kosova, Rita Ora, ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “Carry On”, transmeton Koha.net. Këngën “Carry On”, Ora e ka bërë në bashkëpunim me DJ-in e njohur ...

“Krejt i humbur” thotë Mentor Mazreku në këngën e re (VIDEO)
Mentor Mazreku ka publikuar projektin e tij të ri. Kënga quhet “Krejt i humbur” dhe është punuar nga vet artisti, njofton Klan Kosova. Projekti vjen i shoqëruar me videoklip i cili përmban edhe titra.
Klan Kosova | 19-Apr-2019 15:18
Mentor Mazreku ka publikuar projektin e tij të ri. Kënga quhet “Krejt i humbur” dhe është punuar nga vet artisti, njofton Klan Kosova. Projekti vjen i shoqëruar me videoklip i cili përmban edhe titra.

Rita Ora lanson këngën e re
Këngëtarja me famë botërore e origjinë nga Kosova, Rita Ora, ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “Carry On”, transmeton Koha Ditore. Këngën “Carry On”, Ora e ka bërë në bashkëpunim me DJ-in e njohur ...
Koha.mk | 19-Apr-2019 14:51
Këngëtarja me famë botërore e origjinë nga Kosova, Rita Ora, ka lansuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet “Carry On”, transmeton Koha Ditore. Këngën “Carry On”, Ora e ka bërë në bashkëpunim me DJ-in e njohur ...

Publikohet dueti i shumëpritur nga Era dhe Nora
Motrat Istrefi kanë bashkuar forcat për të sjellur një projekt të përbashkët muzikor. Era dhe Nora kanë publikuar këngën më të re ‘Nuk e di’ e cila është vizuelizuar edhe me videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 14:22
Motrat Istrefi kanë bashkuar forcat për të sjellur një projekt të përbashkët muzikor. Era dhe Nora kanë publikuar këngën më të re ‘Nuk e di’ e cila është vizuelizuar edhe me videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin ...

Baby G shfaqet provokuese nga shtrati
Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe këngët e saj janë kthyer gjithmonë në hite saqë i kemi dëgjuar gjatë gjithë kohës. Para pak ditësh ajo njoftoi se do të sjellë këngë me reperin e famshëm ...
GazetaBlic | 19-Apr-2019 13:59
Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe këngët e saj janë kthyer gjithmonë në hite saqë i kemi dëgjuar gjatë gjithë kohës. Para pak ditësh ajo njoftoi se do të sjellë këngë me reperin e famshëm ...

Video/ ‘Nuk e di’, motrat Era dhe Nora Istrefi publikojnë këngën e re
Ashtu siç kishin njoftuar, është publikuar sot më 19 prill videoklipi i shumëpërfolur i motrave Era dhe Nora Istrefi. Bashkëpunimi i tyre muzikor titullohet “Nuk e di” dhe pritet të kthehet në një nga hitet e kësaj ...
Politiko | 19-Apr-2019 13:44
Ashtu siç kishin njoftuar, është publikuar sot më 19 prill videoklipi i shumëpërfolur i motrave Era dhe Nora Istrefi. Bashkëpunimi i tyre muzikor titullohet “Nuk e di” dhe pritet të kthehet në një nga hitet e kësaj ...

Publikohet klipi i Era dhe Nora Istrefit
Është publikuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit. Dy motrat janë bashkuar për herë të parë për këngën “Nuk e di” e cila është realizuar nga Claydee.
Aktuale.MK | 19-Apr-2019 13:04
Është publikuar në youtube, videoklipi i Era dhe Nora Istrefit. Dy motrat janë bashkuar për herë të parë për këngën “Nuk e di” e cila është realizuar nga Claydee.

Rita Ora publikon këngë ‘Carry on’
Këngëtarja me origjinë shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar projektin më të ri muzikor. Bëhet fjalë për këngën ‘Carry on’ e cila është sjellë me videoklip. Kënga “Carry On”, vjen me bashkëpunim me ...
Alsat-M | 19-Apr-2019 12:57
Këngëtarja me origjinë shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar projektin më të ri muzikor. Bëhet fjalë për këngën ‘Carry on’ e cila është sjellë me videoklip. Kënga “Carry On”, vjen me bashkëpunim me ...

Rita Ora publikon këngë ‘Carry on’
Këngëtarja me origjinë shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar projektin më të ri muzikor.
Kosova Press | 19-Apr-2019 12:48
Këngëtarja me origjinë shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Dhurata e sjell në Shqipëri për të xhiruar videoklipin, reperi algjerian tani flet edhe shqip
Reperi algjerian ka kaluar disa ditë në Shqipëri dhe i rrethuar nga shqiptarë. Dhurata Dora dhe Soolking gjatë ditës së sotme do të publikojnë me videoklip këngën e tyre të shumëpritr, Zemër. Kënga e cila është në ...
Gazeta Observer | 19-Apr-2019 12:25
Reperi algjerian ka kaluar disa ditë në Shqipëri dhe i rrethuar nga shqiptarë. Dhurata Dora dhe Soolking gjatë ditës së sotme do të publikojnë me videoklip këngën e tyre të shumëpritr, Zemër. Kënga e cila është në ...

U publikua bashkëpunimi i motrave Istrefi, “Nuk e di” (VIDEO)
Është publikuar kënga e shumëpritur e motrave Istrefi. “Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes shqiptare, Nora dhe Era Istrefit, të cilin e kanë shoqëruar me një video interesante. Dy këngëtaret shfaqen shumë tërheqëse ...
Portalb | 19-Apr-2019 12:23
Është publikuar kënga e shumëpritur e motrave Istrefi. “Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes shqiptare, Nora dhe Era Istrefit, të cilin e kanë shoqëruar me një video interesante. Dy këngëtaret shfaqen shumë tërheqëse ...

Pas këngës me Dhuratën, reperi francez flet edhe shqip
Ky projekt i dyshes është publikuar në të gjitha platformat përveç kanalit zyrtar, YouTube, shkruan . Mirëpo, përveç këngës e cila ka marrë komente pozitive është edhe komentit i francezit në një postim të Dhuratës që ...
Lajminet | 19-Apr-2019 12:07
Ky projekt i dyshes është publikuar në të gjitha platformat përveç kanalit zyrtar, YouTube, shkruan . Mirëpo, përveç këngës e cila ka marrë komente pozitive është edhe komentit i francezit në një postim të Dhuratës që ...

Pas këngës me Dhuratën, reperi francez flet edhe shqip
Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, kanë realizuar këngën e re “Zemër”. Ky projekt i dyshes është publikuar në të gjitha platformat përveç kanalit zyrtar, YouTube, shkruan lajmi.net. Mirëpo, përveç ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 12:06
Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, kanë realizuar këngën e re “Zemër”. Ky projekt i dyshes është publikuar në të gjitha platformat përveç kanalit zyrtar, YouTube, shkruan lajmi.net. Mirëpo, përveç ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved