ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 18:13

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 16:54
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Daka: Vetëvendosje, PDK dhe Lista Serbe garojnë me nga katër kandidatë në zgjedhjet në veri (Video)
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një intervistë të dhënë për Telegrafin, ka folur rreth procesit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 15:46
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një intervistë të dhënë për Telegrafin, ka folur rreth procesit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, ...

KQZ e shqetësuar me rikandidimin e kryetarëve të Listës Serbe në veri
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 14:44
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
Medial | 19-Apr-2019 18:04
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Zgjedhjet në veri varfërojnë buxhetin, ato nacionale do ta shkatërronin atë
Këto para janë ndarë për organizimin e zgjedhjeve në katër komunat veriore të Kosovës, Zubin Potok, Zveçan, Leposaviq dhe Mitrovicë e Veriut, shkruan . Zgjedhjet e jashtëzakonshme do t’i kushtojnë Kosovës me mbi gjysmë ...
Lajminet | 19-Apr-2019 18:00
Këto para janë ndarë për organizimin e zgjedhjeve në katër komunat veriore të Kosovës, Zubin Potok, Zveçan, Leposaviq dhe Mitrovicë e Veriut, shkruan . Zgjedhjet e jashtëzakonshme do t’i kushtojnë Kosovës me mbi gjysmë ...

Zgjedhjet në veri varfërojnë buxhetin, ato nacionale do ta shkatërronin atë
Qeveria e Kosovës dje në mbledhje e saj të rregullt ka bërë të ditur se janë ndar 471 mijë euro për Këshillin Qendror Zgjedhor në dhe 18 mijë për Panelin Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Këto para janë ndarë për ...
Zeri | 19-Apr-2019 17:59
Qeveria e Kosovës dje në mbledhje e saj të rregullt ka bërë të ditur se janë ndar 471 mijë euro për Këshillin Qendror Zgjedhor në dhe 18 mijë për Panelin Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Këto para janë ndarë për ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore të Kosovës
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
Portalb | 19-Apr-2019 17:04
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 17:03
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Në afatin e paraparë kanë aplikuar tri subjekte politike, Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe. Zëdhënësi i Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, Valmir Elezi, thotë për Radion Evropa e Lirë, se ...
Lajminet | 19-Apr-2019 16:49
Në afatin e paraparë kanë aplikuar tri subjekte politike, Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe. Zëdhënësi i Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, Valmir Elezi, thotë për Radion Evropa e Lirë, se ...

Këta janë kandidatët për kryetarë komunash nga PDK-ja, në zgjedhjet në veri
Partia Demokratike e Kosovës (PDK), në zgjedhjet e jashtëzakonshme që priten të mbahen më 19 maj, do të përfaqësohet nga katër kandidatë për kryetar komunash në veri të vendit, Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 10:37
Partia Demokratike e Kosovës (PDK), në zgjedhjet e jashtëzakonshme që priten të mbahen më 19 maj, do të përfaqësohet nga katër kandidatë për kryetar komunash në veri të vendit, Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, Zubin Potok ...

Lista Serbe, i vetmi subjekt serb që garon në komunat veriore
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
Radio Evropa e Lire | 19-Apr-2019 16:48
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetarë në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

KQZ: Në fillim të javës së ardhshme bëhet certifikimi i subjekteve për zgjedhjet në veri
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, tha për Radio Kosovën se gjatë këtyre ditëve Zyra për Regjistrimin e Partive Politike do t’i shqyrtojë aplikacionet, ndërsa në fillim të javës së ardhshme ...
Arbresh | 19-Apr-2019 16:24
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, tha për Radio Kosovën se gjatë këtyre ditëve Zyra për Regjistrimin e Partive Politike do t’i shqyrtojë aplikacionet, ndërsa në fillim të javës së ardhshme ...

KQZ: Në fillim të javës së ardhshme bëhet certifikimi i subjekteve për zgjedhjet në veri
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, tha për Radio Kosovën se gjatë këtyre ditëve Zyra për Regjistrimin e Partive Politike do t’i shqyrtojë aplikacionet, ndërsa në fillim të javës së ardhshme ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 15:58
Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, tha për Radio Kosovën se gjatë këtyre ditëve Zyra për Regjistrimin e Partive Politike do t’i shqyrtojë aplikacionet, ndërsa në fillim të javës së ardhshme ...

Daka: Vetëvendosje, PDK dhe Lista Serbe garojnë me nga katër kandidatë në zgjedhjet në veri (Video)
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një intervistë të dhënë për Telegrafin, ka folur rreth procesit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 15:47
Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një intervistë të dhënë për Telegrafin, ka folur rreth procesit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar në komunat: Mitrovicë e Veriut, Leposaviq, ...

Dy parti politike shqiptare dhe një serbe aplikojnë për zgjedhjet në veri
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...
AlbInfo | 19-Apr-2019 15:22
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbyllur afatin e aplikimit për certifikim të subjekteve politike që duan të marrin pjesë në zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar në komunat në veri të Kosovës, të cilat do të ...

Anëtarët kërkojnë të informohen për kandidatët në veri, KQZ-ja s’ka informacione
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dië se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, nga zyra për Certifikim dhe Regjistrim të ...
Klan Kosova | 19-Apr-2019 14:35
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dië se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, nga zyra për Certifikim dhe Regjistrim të ...

KQZ e shqetësuar me rikandidimin e kryetarëve të Listës Serbe në veri
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...
InFokusi | 19-Apr-2019 14:31
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...

KQZ e shqetësuar me rikandidimin e kryetarëve të Listës Serbe në veri
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 14:23
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut. ...

KQZ-ja s’ka informacione për kandidatët e komunave veriore
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dijë se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, u.d e drejtoreshës së zyrës për Certifikim dhe ...
Zeri | 19-Apr-2019 14:22
Anëtarët e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve (KQZ) kanë kërkuar të dijë se a janë të njëjtë kandidatët që po kandidojnë tash me ata që kanë dhënë dorëheqje. Valmire Selmani, u.d e drejtoreshës së zyrës për Certifikim dhe ...

KQZ e shqetësuar me rikandidimin e kryetarëve të Listës Serbe në veri
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut.
Kosova Press | 19-Apr-2019 14:10
Partia Demokratike e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe, janë tri subjektet politike që kanë aplikuar për t’u certifikuar për pjesëmarrje në zgjedhjet e jashtëzakonshme të 19 majit në katër komunat e veriut.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved