ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 03:24

Dhurata Dora sjell këngën e re në bashkëpunim me reperin Soolking

Dhurata Dora sjell këngën e re në bashkëpunim me reperin Soolking
Më në fund është publikuar edhe me videoklip kënga më e re këngëtares së njohur shqiptare, Dhurata Dora, në bashkëpunim me reperin algjerian shumë të famshëm në Francë, Sooking. Kënga e titulluar “Zemër”, e cila është ...
Telegraf | 19-Apr-2019 18:26
Më në fund është publikuar edhe me videoklip kënga më e re këngëtares së njohur shqiptare, Dhurata Dora, në bashkëpunim me reperin algjerian shumë të famshëm në Francë, Sooking. Kënga e titulluar “Zemër”, e cila është ...

“Pa të nuk mundem” – lansohet projekti i Albërie Hadërgjonaj punuar nga Nurteel
Albërie Hadërgjonaj ka publikuar projektin e ri të saj. “Pa të nuk mundem” titullohet kënga e Albërijes. Ajo shfaqet mjaft bukur dhe ekstravagante, duke treguar se për të mosha është vetëm numër. Muzika dhe teksti është ...
Telegrafi | 19-Apr-2019 16:10
Albërie Hadërgjonaj ka publikuar projektin e ri të saj. “Pa të nuk mundem” titullohet kënga e Albërijes. Ajo shfaqet mjaft bukur dhe ekstravagante, duke treguar se për të mosha është vetëm numër. Muzika dhe teksti është ...

Publikohet kënga e re e Norës dhe Erës (Video)
Eshtë publikuar kënga e shumëpritur e Nora dhe Era Istrefit. Kënga i dedikohet një mashkulli i cili nuk është pranë të dashurës së tij. Në vetëm pak orë, kënga ka arritur mijëra klikime dhe është pëlqyer shumë.
Lapsi | 19-Apr-2019 16:13
Eshtë publikuar kënga e shumëpritur e Nora dhe Era Istrefit. Kënga i dedikohet një mashkulli i cili nuk është pranë të dashurës së tij. Në vetëm pak orë, kënga ka arritur mijëra klikime dhe është pëlqyer shumë.

E patë nusen e Nexhatit në dasmë, por do të ‘habiteni’ si po duket në shtëpi
Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur. Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net. Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të ...
GazetaBlic | 19-Apr-2019 18:23
Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur. Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net. Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të ...

'Zemër' nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube
Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ri në të gjitha platformat muzikore, shkruan lajmi.net. Projekti i ...
Zeri | 19-Apr-2019 18:18
Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ri në të gjitha platformat muzikore, shkruan lajmi.net. Projekti i ...

Dhurata Dora dhe Soolking publikojnë videoklipin e këngës “Zemër”
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re “Zemër” të cilën e kanë realizuar edhe me videoklip. Kënga e cila është në gjuhën ...
Arbresh | 19-Apr-2019 18:07
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dhurata Dora dhe reperi i njohur francez, Soolking, sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re “Zemër” të cilën e kanë realizuar edhe me videoklip. Kënga e cila është në gjuhën ...

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube
Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ri në të gjitha platformat muzikore, shkruan lajmi.net. Projekti i ...
AlMaKos | 19-Apr-2019 17:47
Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ri në të gjitha platformat muzikore, shkruan lajmi.net. Projekti i ...

Doli më në fund! Publikohet me videoklip ‘Zemër’ nga Dhurata dhe Soolinkg
Është publikuar edhe me videoklip kënga e Dhurata Dorës me reperin algjerian. Dhurata Dora dhe Soolking kanë sjellë me videoklip këngën e tyre të shumëpritur, Zemër. Kënga e cila është në gjuhën shqipe dhe franceze, ka ...
Gazeta Express | 19-Apr-2019 17:47
Është publikuar edhe me videoklip kënga e Dhurata Dorës me reperin algjerian. Dhurata Dora dhe Soolking kanë sjellë me videoklip këngën e tyre të shumëpritur, Zemër. Kënga e cila është në gjuhën shqipe dhe franceze, ka ...

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube
Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ri në të gjitha platformat muzikore, shkruan . Projekti i ri i këngëtares erdhi në duet me Soolking, të cilën e këndojnë në disa gjuhë, përfshirë edhe atë shqipe. Për ...
Lajminet | 19-Apr-2019 17:41
Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ri në të gjitha platformat muzikore, shkruan . Projekti i ri i këngëtares erdhi në duet me Soolking, të cilën e këndojnë në disa gjuhë, përfshirë edhe atë shqipe. Për ...

Motrat Istrefi ndezin rrjetin, shikoni të pasmet e formësuara
Motrat Istrefi kanë publikuar duetin e shumë pritur. ‘Nuk e di’ është lansuar në mëngjesin e sotëm, shkruan . Kjo këngë erdhi edhe me një videoklip mjaft interesant. Vajzat seksi kanë treguar format e tyre përmes ...
Arbresh | 19-Apr-2019 17:40
Motrat Istrefi kanë publikuar duetin e shumë pritur. ‘Nuk e di’ është lansuar në mëngjesin e sotëm, shkruan . Kjo këngë erdhi edhe me një videoklip mjaft interesant. Vajzat seksi kanë treguar format e tyre përmes ...

Dhurata e Soolking sjellin klipin e ‘Zemër’
Është publikuar ditën e sotme edhe me videoklip projekti i shumëpritur ‘Zemër’ nga Soolking dhe Dhurata Dora. Kënga e cila premton të jetë një super-hit i këtij sezoni rrodhi ilegalisht në rrjete sociale mirëpo nga ...
Prive | 19-Apr-2019 17:36
Është publikuar ditën e sotme edhe me videoklip projekti i shumëpritur ‘Zemër’ nga Soolking dhe Dhurata Dora. Kënga e cila premton të jetë një super-hit i këtij sezoni rrodhi ilegalisht në rrjete sociale mirëpo nga ...

Dhurata Dora dhe Soolking më në fund publikojnë këngën
Këngëtarja, Dhurata Dora dhe reperi, Soolking më në fund kanë publikuar këngën “Zemër” në Youtube. Ka kohë që kënga po qarkullonte në tregun ilegal por përkundër kësaj këngëtarja po e priste momentin e duhur për të ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 17:33
Këngëtarja, Dhurata Dora dhe reperi, Soolking më në fund kanë publikuar këngën “Zemër” në Youtube. Ka kohë që kënga po qarkullonte në tregun ilegal por përkundër kësaj këngëtarja po e priste momentin e duhur për të ...

Nga burgu, Stresi përkrah motrat Istrefi për këngën e re
Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur. Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net. Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të ...
Zeri | 19-Apr-2019 16:54
Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur. Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net. Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të ...

Me fustan të shkurtë e të ngushtë Adea Pula i ‘çmend’ meshkujt në Tiranë
Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël. Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria ...
Zeri | 19-Apr-2019 16:52
Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë. Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël. Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria ...

Nga burgu, Stresi përkrah motrat Istrefi për këngën e re
Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan . Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të publikimit, ndërsa ka pranuar vetëm komente pozitive si nga fansat, ashtu ...
Lajminet | 19-Apr-2019 16:49
Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan . Projekti po pritet shumë mirë në orët e para të publikimit, ndërsa ka pranuar vetëm komente pozitive si nga fansat, ashtu ...

Era dhe Nora Istrefi publikojnë videoklipin e këngës “Nuk e di”
Motrat Istrefi kanë publikuar projektin muzikor të shumë përfolur. “Nuk e di” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të jetë ritmike, dhe është vizualizuar edhe me klip, shkruan Për klipin e këngës është kujdesur ...
Arbresh | 19-Apr-2019 16:09
Motrat Istrefi kanë publikuar projektin muzikor të shumë përfolur. “Nuk e di” mban titullin kënga e tyre e re, e cila do të jetë ritmike, dhe është vizualizuar edhe me klip, shkruan Për klipin e këngës është kujdesur ...

Dhurata e sjell në Shqipëri për të xhiruar videoklipin, reperi algjerian tani flet edhe shqip
Reperi algjerian ka kaluar disa ditë në Shqipëri dhe i rrethuar nga shqiptarë. Dhurata Dora dhe Soolking gjatë ditës së sotme do të publikojnë me videoklip këngën e tyre të shumëpritr, Zemër. Kënga e cila është në ...
Aktuale.MK | 19-Apr-2019 16:01
Reperi algjerian ka kaluar disa ditë në Shqipëri dhe i rrethuar nga shqiptarë. Dhurata Dora dhe Soolking gjatë ditës së sotme do të publikojnë me videoklip këngën e tyre të shumëpritr, Zemër. Kënga e cila është në ...

“Krejt i humbur” thotë Mentor Mazreku në këngën e re (VIDEO)
Mentor Mazreku ka publikuar projektin e tij të ri. Kënga quhet “Krejt i humbur” dhe është punuar nga vet artisti, njofton Klan Kosova. Projekti vjen i shoqëruar me videoklip i cili përmban edhe titra.
Klan Kosova | 19-Apr-2019 15:18
Mentor Mazreku ka publikuar projektin e tij të ri. Kënga quhet “Krejt i humbur” dhe është punuar nga vet artisti, njofton Klan Kosova. Projekti vjen i shoqëruar me videoklip i cili përmban edhe titra.

Publikohet dueti i shumëpritur nga Era dhe Nora
Motrat Istrefi kanë bashkuar forcat për të sjellur një projekt të përbashkët muzikor. Era dhe Nora kanë publikuar këngën më të re ‘Nuk e di’ e cila është vizuelizuar edhe me videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin ...
Indeks Online | 19-Apr-2019 14:22
Motrat Istrefi kanë bashkuar forcat për të sjellur një projekt të përbashkët muzikor. Era dhe Nora kanë publikuar këngën më të re ‘Nuk e di’ e cila është vizuelizuar edhe me videoklip i cili tashmë gjendet në kanalin ...

Baby G shfaqet provokuese nga shtrati
Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe këngët e saj janë kthyer gjithmonë në hite saqë i kemi dëgjuar gjatë gjithë kohës. Para pak ditësh ajo njoftoi se do të sjellë këngë me reperin e famshëm ...
GazetaBlic | 19-Apr-2019 13:59
Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe këngët e saj janë kthyer gjithmonë në hite saqë i kemi dëgjuar gjatë gjithë kohës. Para pak ditësh ajo njoftoi se do të sjellë këngë me reperin e famshëm ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved