ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:08

Zemërim dhe përplasje, kriza futet në një fazë të re

Zemërim dhe përplasje, kriza futet në një fazë të re
Mediat më të mëdha europiane e theksojnë se zemërimi po bën që në shesh të zbresin mijëra njerëz. Ky zemërim po përballet me reagimin e qeverisë që vazhdon të derdhë me shumicë gaz lotsjellës ndaj protestuesve. Koha për ...
Telegraf | 15-Apr-2019 10:57
Mediat më të mëdha europiane e theksojnë se zemërimi po bën që në shesh të zbresin mijëra njerëz. Ky zemërim po përballet me reagimin e qeverisë që vazhdon të derdhë me shumicë gaz lotsjellës ndaj protestuesve. Koha për ...

Mijëra protestues kërkuan largimin e Ramës/ VOA: Policia shpërndau qytetarët me gaz lotsjellës. 61 qytetarë të proceduar, 37 të arrestuar, por asnjë nga kriminelët e vjedhjes së Rinasit nuk është kapur. Mediat evropiane shkatërrojnë imazhin e qeveris
Protesta e 13 prillit 2019/ “Zëri i Amerikës”: Policia shpërndau qytetarët me gaz lotsjellës Dhjetëra mijëra protestues kërkuan largimin e Ramës. Basha: Ose demokraci, ose vdekje! Petraq Barjami Mbi 120.000 qytetarë ...
Telegraf | 15-Apr-2019 10:49
Protesta e 13 prillit 2019/ “Zëri i Amerikës”: Policia shpërndau qytetarët me gaz lotsjellës Dhjetëra mijëra protestues kërkuan largimin e Ramës. Basha: Ose demokraci, ose vdekje! Petraq Barjami Mbi 120.000 qytetarë ...

Vetë socialistët: Blerja e votave ndikoi në zgjedhjet e 2017
Mediat më të mëdha europiane e theksojnë se zemërimi po bën që në shesh të zbresin mijëra njerëz. Ky zemërim po përballet me reagimin e qeverisë që vazhdon të derdhë me shumicë gaz lotsjellës ndaj protestuesve. Koha për ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 09:50
Mediat më të mëdha europiane e theksojnë se zemërimi po bën që në shesh të zbresin mijëra njerëz. Ky zemërim po përballet me reagimin e qeverisë që vazhdon të derdhë me shumicë gaz lotsjellës ndaj protestuesve. Koha për ...

Protesta 5 orëshe e opozitës/ Kryemadhi me një premtim për mbështetësit
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në ‘Facebook’ një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës. Ajo thekson se protestuesit treguan se treguan që Edi Rama ka dështuar me familjen e tij ...
Politiko | 14-Apr-2019 20:17
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në ‘Facebook’ një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës. Ajo thekson se protestuesit treguan se treguan që Edi Rama ka dështuar me familjen e tij ...

Kryemadhi: S’ka hapa pas, Rama do japë llogari! Ne duam të ardhmen e fëmijëve të shqiptarëve
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në Facebook një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e ka shoqëruar me një mesazh për qeverinë dhe kryeminsitrin Edi Rama. “Falenderoj të gjithë ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 18:47
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në Facebook një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e ka shoqëruar me një mesazh për qeverinë dhe kryeminsitrin Edi Rama. “Falenderoj të gjithë ...

“Nuk ka më hapa pas”/ Monika Kryemadhi shkruan për protestën, komentuesi: Ik ti se bëhet Shqipëria
Një ditë pas protestës së opozitës, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka ndarë me mbështetësit e saj një postim ku ndër të tjera i falenderon dhe i thotë se nuk ka asnjë hap pas. Komentuesit nga ana tjetër duket se nuk ...
Lexo | 14-Apr-2019 20:00
Një ditë pas protestës së opozitës, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka ndarë me mbështetësit e saj një postim ku ndër të tjera i falenderon dhe i thotë se nuk ka asnjë hap pas. Komentuesit nga ana tjetër duket se nuk ...

Kryemadhi paralajmëron Ramën: Shumë shpejt do të japësh llogari para drejtësisë
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i rikthehet edhe një herë protestës së djeshme të opozitës së bashkuar para kryeministrisë dhe Parlamentit. Duke falënderuar edhe një herë ...
Telegraf | 14-Apr-2019 18:39
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i rikthehet edhe një herë protestës së djeshme të opozitës së bashkuar para kryeministrisë dhe Parlamentit. Duke falënderuar edhe një herë ...

Kryemadhi: Nuk ka hapa pas! Ne duam të ardhmen e fëmijëve tuaj
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në Facebook një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e ka shoqëruar me një mesazh për qeverinë dhe kryeminsitrin Edi Rama. “Falenderoj të gjithë ...
Lexo | 14-Apr-2019 18:41
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në Facebook një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e ka shoqëruar me një mesazh për qeverinë dhe kryeminsitrin Edi Rama. “Falenderoj të gjithë ...

Monika Kryemadhi: Edi Rama ka dështuar, shumë shpejt do të japë llogari para drejtësisë
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në Facebook një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e ka shoqëruar me një mesazh për qeverinë. Ajo shprehet se Edi Rama dhe familja e tij ...
Koha Jone | 14-Apr-2019 18:39
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në Facebook një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e ka shoqëruar me një mesazh për qeverinë. Ajo shprehet se Edi Rama dhe familja e tij ...

Kryemadhi pas mbylljes së protestës: Do t’i kthejmë fytyrën politikës
Pas mbylljes së protestës, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi falenderoi të gjithë qytetarët që morën pjesë.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:56
Pas mbylljes së protestës, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi falenderoi të gjithë qytetarët që morën pjesë.

Kryemadhi: Mirënjohje protestuesve, Rama është i larguar
Pak minuta pasi Lulzim Basha anonçoi mbylljen e protestës nga selia blu, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi zgjodhi selinë e LSI-së për të bërë deklaratën përfundimtare. Ajo e nisi me falënderime për protestuesit e ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:49
Pak minuta pasi Lulzim Basha anonçoi mbylljen e protestës nga selia blu, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi zgjodhi selinë e LSI-së për të bërë deklaratën përfundimtare. Ajo e nisi me falënderime për protestuesit e ...

Monika Kryemadhi: Edhe pse ditë me shi ne organizuam protestën me të madhe që ka pasur Shqipëria. Rama ka dështuar
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi thotë se protesta e sotme ishte më e madhja e organizuar ndonjëherë në Shqipëri. Në një deklaratë për median Monika Kryemadhi tha se Edi Ram ka dështruar me poltikën e tij. “Edhe pse në ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 22:59
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi thotë se protesta e sotme ishte më e madhja e organizuar ndonjëherë në Shqipëri. Në një deklaratë për median Monika Kryemadhi tha se Edi Ram ka dështruar me poltikën e tij. “Edhe pse në ...

Monika Kryemadhi: Faleminderit shqiptarë, Rama të helmon!
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në Facebook një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e ka shoqëruar me një mesazh për qeverinë. Ajo shprehet se Edi Rama dhe familja e tij ...
Lajmi i Fundit | 14-Apr-2019 18:39
Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka shpërndarë në Facebook një video nga momentet e protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e ka shoqëruar me një mesazh për qeverinë. Ajo shprehet se Edi Rama dhe familja e tij ...

Kryemadhi: Rama të shkojë në zgjedhje nëse mendon se ka shumicën
TIRANE Në një pronconim për gazetaren Klodiana Lala, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh se protestën sot e drejtojnë qytetarët dhe ajo është një prej tyre. Për Kryemadhin shkak i situatës ku ndodhet sot vendi ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 20:56
TIRANE Në një pronconim për gazetaren Klodiana Lala, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi u shpreh se protestën sot e drejtojnë qytetarët dhe ajo është një prej tyre. Për Kryemadhin shkak i situatës ku ndodhet sot vendi ...

Monika Kryemadhi: Kjo qeveri ka frikë, është në fundin e vet
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në një prononcim për mediat tha se sot rrugët e Tiranës janë plot me njerëz, sepse ata duan ndryshim. Kryemadhi u shpreh se kjo qeveri është e rënë dhe ndodhet në fundin e vet. ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 19:24
Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi në një prononcim për mediat tha se sot rrugët e Tiranës janë plot me njerëz, sepse ata duan ndryshim. Kryemadhi u shpreh se kjo qeveri është e rënë dhe ndodhet në fundin e vet. ...

Monika Kryemadhi: Faleminderit të gjithë qytetarëve, gazetarve dhe shoferve të autobuzëve
Deklarata për mediat e Kryetares së LSI-së Më lejoni që në emër të asaj pjese që morën pjesë në protestë, por edhe të gjithë atyre qytetarëve të tjerë që e kanë ndjekur nga televizioni të pranoni falënderimet e mia. ...
Telegraf | 14-Apr-2019 00:32
Deklarata për mediat e Kryetares së LSI-së Më lejoni që në emër të asaj pjese që morën pjesë në protestë, por edhe të gjithë atyre qytetarëve të tjerë që e kanë ndjekur nga televizioni të pranoni falënderimet e mia. ...

Kryemadhi: Kjo nuk është protestë politike, të luftojmë për Shqipërinë!
Kryetarja e LSI ka folur për mediat pak para fillimit të protestës. E pyetur për orën e protestës ajo tha se më e rëndësishme është pjesëmarrja e njerëzve.
Top Channel | 13-Apr-2019 19:12
Kryetarja e LSI ka folur për mediat pak para fillimit të protestës. E pyetur për orën e protestës ajo tha se më e rëndësishme është pjesëmarrja e njerëzve.

Monika Kryemadhi: Rama nuk ka arritur të ndërtojë një familje, sot nuk u plagos asnjë polic (deri tani 5 janë në spital)
Monika Kryemadhi ka mohuar që të jetë plagosur ndonjë polic gjatë protestës së sotme, pavarësisht se deri më tani, 5 prej tyre kanë përfunduar në spital. “Nuk ka asnjë polici të dhunuar nga protestuesit sot. Edi Rama ka ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 20:57
Monika Kryemadhi ka mohuar që të jetë plagosur ndonjë polic gjatë protestës së sotme, pavarësisht se deri më tani, 5 prej tyre kanë përfunduar në spital. “Nuk ka asnjë polici të dhunuar nga protestuesit sot. Edi Rama ka ...

Monika i fshin sytë çunit të Fahirut, gazetari ironi me Metën: Lutjet e mia shkojnë për presidentin, fëmijët jashtë, gruaja në rrugë…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, është kapur duke i fshirë sytë me facoletë djalit të Fahri Balliut, pas hedhjes së gazit nga ana e policisë. Por, ndërsa Monika ka dalë në shesh kundër Ramës, gazetari Ardit Rada ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 20:16
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, është kapur duke i fshirë sytë me facoletë djalit të Fahri Balliut, pas hedhjes së gazit nga ana e policisë. Por, ndërsa Monika ka dalë në shesh kundër Ramës, gazetari Ardit Rada ...

Monika Kryemadhi: Çdo kryeministër duhet të bëjë analizat psikologjike, që vendi të mos mbetet në dorë të një sëmuri psikik si Rama
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha se çdo mjet që qeveria po përdor për të ruajtur pushtetin, tregon fundin e saj. Mryemadhi shtoi se çdo kryeministër që do të vijë në detyrë duhet të bëjë analizë psikologjike, ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 19:38
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi tha se çdo mjet që qeveria po përdor për të ruajtur pushtetin, tregon fundin e saj. Mryemadhi shtoi se çdo kryeministër që do të vijë në detyrë duhet të bëjë analizë psikologjike, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved