ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:24

Zemërim dhe përplasje, kriza futet në një fazë të re

Zemërim dhe përplasje, kriza futet në një fazë të re
Mediat më të mëdha europiane e theksojnë se zemërimi po bën që në shesh të zbresin mijëra njerëz. Ky zemërim po përballet me reagimin e qeverisë që vazhdon të derdhë me shumicë gaz lotsjellës ndaj protestuesve. Koha për ...
Telegraf | 15-Apr-2019 10:57
Mediat më të mëdha europiane e theksojnë se zemërimi po bën që në shesh të zbresin mijëra njerëz. Ky zemërim po përballet me reagimin e qeverisë që vazhdon të derdhë me shumicë gaz lotsjellës ndaj protestuesve. Koha për ...

Mijëra protestues kërkuan largimin e Ramës/ VOA: Policia shpërndau qytetarët me gaz lotsjellës. 61 qytetarë të proceduar, 37 të arrestuar, por asnjë nga kriminelët e vjedhjes së Rinasit nuk është kapur. Mediat evropiane shkatërrojnë imazhin e qeveris
Protesta e 13 prillit 2019/ “Zëri i Amerikës”: Policia shpërndau qytetarët me gaz lotsjellës Dhjetëra mijëra protestues kërkuan largimin e Ramës. Basha: Ose demokraci, ose vdekje! Petraq Barjami Mbi 120.000 qytetarë ...
Telegraf | 15-Apr-2019 10:49
Protesta e 13 prillit 2019/ “Zëri i Amerikës”: Policia shpërndau qytetarët me gaz lotsjellës Dhjetëra mijëra protestues kërkuan largimin e Ramës. Basha: Ose demokraci, ose vdekje! Petraq Barjami Mbi 120.000 qytetarë ...

Vetë socialistët: Blerja e votave ndikoi në zgjedhjet e 2017
Mediat më të mëdha europiane e theksojnë se zemërimi po bën që në shesh të zbresin mijëra njerëz. Ky zemërim po përballet me reagimin e qeverisë që vazhdon të derdhë me shumicë gaz lotsjellës ndaj protestuesve. Koha për ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 09:50
Mediat më të mëdha europiane e theksojnë se zemërimi po bën që në shesh të zbresin mijëra njerëz. Ky zemërim po përballet me reagimin e qeverisë që vazhdon të derdhë me shumicë gaz lotsjellës ndaj protestuesve. Koha për ...

Fotot/ Bojë, lëndë piroteknike dhe Shqipëria si Europa sipas Bashës
Protesta e organizuar dje nga opozita degjeneroi në dhunë. Militantët e thirrur nga Basha dhe kryemadhi lëshuan bojë, fishekzjarre, kapsolla dhe gurë në drejtim të Policisë, që ishin aty për të garantuar rendin, dhe ...
Lexo | 14-Apr-2019 13:18
Protesta e organizuar dje nga opozita degjeneroi në dhunë. Militantët e thirrur nga Basha dhe kryemadhi lëshuan bojë, fishekzjarre, kapsolla dhe gurë në drejtim të Policisë, që ishin aty për të garantuar rendin, dhe ...

Dhunë në protestë. Plagosen 15 qytetarë dhe 5 policë (FOTO/VIDEO)
Protesta e opozitës është shoqëruar me dhunë të pajustifikuar nga ana e policisë. Nga ana e protestuesve, sipas njoftimit të PD, mbi 15 qytetarë janë plagosur. Mes protestuesve të plagosur ka dhe gazetarë. Ndërkohë ...
Koha Jone | 14-Apr-2019 09:46
Protesta e opozitës është shoqëruar me dhunë të pajustifikuar nga ana e policisë. Nga ana e protestuesve, sipas njoftimit të PD, mbi 15 qytetarë janë plagosur. Mes protestuesve të plagosur ka dhe gazetarë. Ndërkohë ...

Lulzim Basha pas mbylljes së protestës: Populli ka vulosur largimin e Edi Ramës
Rreth orës 22:00 Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre. Kreu i PD-së nuk ngurroi të falënderojë pjesëmarrësit në këtë ...
EkonomiaOnline | 14-Apr-2019 09:00
Rreth orës 22:00 Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre. Kreu i PD-së nuk ngurroi të falënderojë pjesëmarrësit në këtë ...

Lulzim Basha pas mbylljes së protestës: Populli ka vulosur largimin e Edi Ramës
Rreth orës 22:00 Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre. Kreu i PD-së nuk ngurroi të falënderojë pjesëmarrësit në këtë ...
Klan Kosova | 14-Apr-2019 08:56
Rreth orës 22:00 Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre. Kreu i PD-së nuk ngurroi të falënderojë pjesëmarrësit në këtë ...

Basha e mbyll me himnin: Fundi i Ramës është vulosur nga sovrani
TIRANE Pas 4 orësh protestë, kryedemokrati Lulzim Basha mbylli protestën e opozitës së bashkuar. Basha tha se fundi i Edi Ramës tashmë është firmosur, ndërsa opozita e bashkuar do të vijojë betejën për të cliruar ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:34
TIRANE Pas 4 orësh protestë, kryedemokrati Lulzim Basha mbylli protestën e opozitës së bashkuar. Basha tha se fundi i Edi Ramës tashmë është firmosur, ndërsa opozita e bashkuar do të vijojë betejën për të cliruar ...

Basha mbyll protestën: sovrani foli, gati për çlirimin e Shqipërisë
Kreu demokrat Basha shpalli mbylljen e protestës, si zakonisht me një fjalim te selia e PD-së, duke lënë pas një atmosferë lufte pak metra më tutje, para parlamentit, ku sërish pati incidente deri me përdorim gazi ...
Tesheshi | 14-Apr-2019 00:20
Kreu demokrat Basha shpalli mbylljen e protestës, si zakonisht me një fjalim te selia e PD-së, duke lënë pas një atmosferë lufte pak metra më tutje, para parlamentit, ku sërish pati incidente deri me përdorim gazi ...

Basha “shpall fitoren” nga selia e PD-së: Vulosëm fundin e qeverisë kriminale të Ramës
Rreth orës 22:00, Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:21
Rreth orës 22:00, Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre.

Basha: Largimi i Ramës kusht i panegociueshëm
Është mbyllur pas katër orësh para Kryeministrisë dhe Parlamentit, protesta e opozitës së bashkuar. Kryedemokrati në fjalën e tij mbyllëse para selisë së Partisë Demokratike është shprehur se largimin e Edi Ramës kusht ...
TetovaSot | 14-Apr-2019 00:05
Është mbyllur pas katër orësh para Kryeministrisë dhe Parlamentit, protesta e opozitës së bashkuar. Kryedemokrati në fjalën e tij mbyllëse para selisë së Partisë Demokratike është shprehur se largimin e Edi Ramës kusht ...

Katër orë protestë/ Basha: Largimi i Ramës kusht i panegociueshëm
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:18
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...

Mbyllet protesta, Basha thërret protestuesit në selinë e PD-së
Pas plot 4 orësh, opozita ka vendosur t'i japë fund protestës së tretë të madhe dhe të 9-ës në 8 javët e fundit, duke filluar nga 16 Shkurti i këtij viti.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:13
Pas plot 4 orësh, opozita ka vendosur t'i japë fund protestës së tretë të madhe dhe të 9-ës në 8 javët e fundit, duke filluar nga 16 Shkurti i këtij viti.

Opozita mbyll protestën, Basha: Largimi i Ramës kusht i panegociueshëm
Është mbyllur pas katër orësh para Kryeministrisë dhe Parlamentit, protesta e opozitës së bashkuar. Kryedemokrati në fjalën e tij mbyllëse para selisë së Partisë Demokratike është shprehur se largimin e Edi Ramës kusht ...
VizionPlus | 13-Apr-2019 22:36
Është mbyllur pas katër orësh para Kryeministrisë dhe Parlamentit, protesta e opozitës së bashkuar. Kryedemokrati në fjalën e tij mbyllëse para selisë së Partisë Demokratike është shprehur se largimin e Edi Ramës kusht ...

Gazi s’ndal opozitën, Basha: Rrugë tjetër veç largimit të Ramës s’ka
Protestuesit e opozitës janë mbledhur sërish përpara Parlamentit, të pa frikësuar nga gazi. Bashkë me ta është edhe kryedemokrati Lulzim Basha, i cili thotë se do vazhdojnë të rezistojnë. “Do vijojmë të qëndrojmë, ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 20:40
Protestuesit e opozitës janë mbledhur sërish përpara Parlamentit, të pa frikësuar nga gazi. Bashkë me ta është edhe kryedemokrati Lulzim Basha, i cili thotë se do vazhdojnë të rezistojnë. “Do vijojmë të qëndrojmë, ...

Mbyllet protesta për rrëzimin e Ramës, Basha: Me gjithë sfidën e motit ne mbajtën tubimin më të madh në histori, ne do fitojmë
Është mbyllur protesta para kuvendit me një mbledhje para oborrit të Partisë Demokratike. Duke folur para protestuueve të PD në selinë blu Basha tha me gjithë sfidën e motit ne mbajtën tubimin më të madh në histori. “ ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 22:18
Është mbyllur protesta para kuvendit me një mbledhje para oborrit të Partisë Demokratike. Duke folur para protestuueve të PD në selinë blu Basha tha me gjithë sfidën e motit ne mbajtën tubimin më të madh në histori. “ ...

Pas katër orë përplasje e gaz lotsjellës, përfundon protesta në Tiranë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga selia e partisë së tij, tha se protesta e sotme është më e madhja në historinë e pluralizmit. Ai shtoi se qytetarët vulosën largimin e Ramës. “Sot ishte e nënta protestë në ...
Gazeta Observer | 13-Apr-2019 23:32
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga selia e partisë së tij, tha se protesta e sotme është më e madhja në historinë e pluralizmit. Ai shtoi se qytetarët vulosën largimin e Ramës. “Sot ishte e nënta protestë në ...

Lulzim Basha mbyll protestën: Më e madhja në historinë tonë kombëtare, lindi demokracia e re dhe u vulos largimi i Ramës
Lulzim Basha ka mbyllur protestën e opozitës pas disa orësh tensione dhe përplasje me Policinë e Shtetit. Kryedemokrati ka mbajtur fjalimin përmbyllës ku ka deklaruar se misioni u krye. Basha e konsideron Ramën të rënë ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 22:13
Lulzim Basha ka mbyllur protestën e opozitës pas disa orësh tensione dhe përplasje me Policinë e Shtetit. Kryedemokrati ka mbajtur fjalimin përmbyllës ku ka deklaruar se misioni u krye. Basha e konsideron Ramën të rënë ...

Katër orë protestë/ Basha: Largimi i Ramës kusht i panegociueshëm (VIDEO)
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...
Telegraf | 13-Apr-2019 22:32
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...

Basha: Ne, shumica e re morale. Kushti: Qeveri tranzitore
Lulzim Basha nga podiumi poshtë zyrës së Ramës tha se po flet në emër të tij, të qytetarëve, të Partisë Demokratike por edhe gjithë partive të tjera në koalicion. Të gjithë bashkë tha ai përbëjmë “shumicën e re morale” ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 19:13
Lulzim Basha nga podiumi poshtë zyrës së Ramës tha se po flet në emër të tij, të qytetarëve, të Partisë Demokratike por edhe gjithë partive të tjera në koalicion. Të gjithë bashkë tha ai përbëjmë “shumicën e re morale” ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved