ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

Ymeri: Paga minimale të rritet urgjentisht në 250 euro

Ymeri: Paga minimale të rritet urgjentisht në 250 euro
artia Socialdemokrate (PSD) ka kërkuar që urgjentisht Qeveria e Kosovës të ndërmerr masa për rregullimin e pagës minimale në vend. Në një konferencë për media, nënkryetari i kësaj partie, njëherësh deputeti, Visar ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 16:14
artia Socialdemokrate (PSD) ka kërkuar që urgjentisht Qeveria e Kosovës të ndërmerr masa për rregullimin e pagës minimale në vend. Në një konferencë për media, nënkryetari i kësaj partie, njëherësh deputeti, Visar ...

Ymeri: Një familje me 170 euro në muaj nuk mund t’i plotësojë gjitha nevojat
Prishtinë, 15 prill - Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, gjatë një konference për media ka folur rreth pagës minimale në Kosovë. Ymeri me këtë rast ka bërë thirrje që paga minimale duhet të rritet ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 16:08
Prishtinë, 15 prill - Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, gjatë një konference për media ka folur rreth pagës minimale në Kosovë. Ymeri me këtë rast ka bërë thirrje që paga minimale duhet të rritet ...

Ymeri kërkon rritjen e pagës minimale
Deputeti dhe nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri. gjatë një konference për media, kërkoi sot që paga minimale në Kosovë të rritet nga 170 euro në 250 euro, pra të kalohet nga paga për të mbetur gjallë, te ...
Zeri | 15-Apr-2019 15:29
Deputeti dhe nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri. gjatë një konference për media, kërkoi sot që paga minimale në Kosovë të rritet nga 170 euro në 250 euro, pra të kalohet nga paga për të mbetur gjallë, te ...

Ymeri: Një familje me 170 euro në muaj nuk mund t’i plotësojë gjitha nevojat
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, gjatë një konference për media ka folur rreth pagës minimale në Kosovë. Ymeri me këtë rast ka bërë thirrje që paga minimale duhet të rritet urgjentisht në 250 euro. Ai ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 15:18
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, gjatë një konference për media ka folur rreth pagës minimale në Kosovë. Ymeri me këtë rast ka bërë thirrje që paga minimale duhet të rritet urgjentisht në 250 euro. Ai ...

PSD: Rritja e pagës minimale në 250 euro, masë emergjente
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 15:09
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...

PSD: Paga minimale duhet të rritet urgjentisht në 250 euro
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 15:01
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...

PSD: Rritja e pagës minimale në 250 euro, masë emergjente
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 15:02
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...

Ymeri: Paga minimale të rritet urgjentisht në 250 euro
Partia Socialdemokrate (PSD) ka kërkuar që urgjentisht Qeveria e Kosovës të ndërmerr masa për rregullimin e pagës minimale në vend, raporton Ekonomia Online. Në një konferencë për media, nënkryetari i kësaj partie, ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 14:58
Partia Socialdemokrate (PSD) ka kërkuar që urgjentisht Qeveria e Kosovës të ndërmerr masa për rregullimin e pagës minimale në vend, raporton Ekonomia Online. Në një konferencë për media, nënkryetari i kësaj partie, ...

PSD: Rritja e pagës minimale në 250 euro, masë emergjente
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...
InFokusi | 15-Apr-2019 14:57
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...

PSD: Rritja e pagës minimale në 250 euro, masë emergjente
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...
Kosova Press | 15-Apr-2019 14:50
Nënkryetari i Partisë Socialdemokrate, Visar Ymeri, në një konferencë për medie, ka folur rreth nevojës urgjente të ngritjes së pagës minimale në vend, gjë e cila nuk ka ndodhur prej vitit 2011, ndërkohë që në sektorin ...

PSD mban konferencë për media
Partia Socialdemokrate do të mbajë sot një konferencë për media. Në këtë konferencë pritet të flasë nënkryetari dhe deputeti Visar Ymeri, transmeton Indeksonline. Konferenca zhvillohet tek selia e PSD-së në lagjen ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 07:22
Partia Socialdemokrate do të mbajë sot një konferencë për media. Në këtë konferencë pritet të flasë nënkryetari dhe deputeti Visar Ymeri, transmeton Indeksonline. Konferenca zhvillohet tek selia e PSD-së në lagjen ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved