ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:14

Vendoset busti i Skënderbeut në Itali

Vendoset busti i Skënderbeut në Itali
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla morën pjesë sot në ceremoninë e vendosjes së bustit të Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Bashkinë e ...
Lexo | 15-Apr-2019 16:50
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla morën pjesë sot në ceremoninë e vendosjes së bustit të Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu në Bashkinë e ...

VIDEO /Ruçi dhe Balla të pranishëm në vendosjen e bustit të Skënderbeut në Itali
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla morën pjesë sot në ceremoninë e vendosjes së bustit të Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, në Bashkinë e Portocannone në ...
Java News | 15-Apr-2019 14:47
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe Kryetari i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla morën pjesë sot në ceremoninë e vendosjes së bustit të Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu, në Bashkinë e Portocannone në ...

Ruçi “qytetar nderi” i Portocannone: Inspirim dhe detyrim i madh
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi është pritur me entuziazëm në Molise nga qindra arbëreshë të qytetit. Kryeparlamentari është nderuar me titullin “Qytetar nderi” i Portocannone, ndërsa e ka vlerësuar këtë tillull si një ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 14:40
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi është pritur me entuziazëm në Molise nga qindra arbëreshë të qytetit. Kryeparlamentari është nderuar me titullin “Qytetar nderi” i Portocannone, ndërsa e ka vlerësuar këtë tillull si një ...

Ruçi “qytetar nderi” i Portocannone: Inspirim dhe detyrim i madh
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi është pritur me entuziazëm në Molise nga qindra arbëreshë të qytetit. Kryeparlamentari është nderuar me titullin “Qytetar nderi” i Portocannone, ndërsa e ka vlerësuar këtë tillull si një ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 14:29
Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi është pritur me entuziazëm në Molise nga qindra arbëreshë të qytetit. Kryeparlamentari është nderuar me titullin “Qytetar nderi” i Portocannone, ndërsa e ka vlerësuar këtë tillull si një ...

Balla poston videon, busti i Skënderbeut në Bashkinë e Portocannone
ITALI Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla morën pjesë sot në ceremoninë e vendosjes së bustit të Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu në ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 14:09
ITALI Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi dhe Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla morën pjesë sot në ceremoninë e vendosjes së bustit të Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu në ...

Rama për opozitën: Fatura do iu pritet më 30 qershor
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter. Sipas Ramës kjo ishte një protestë e turpshme për opozitën. “Nëse kjo ishte protestë e madhe ...
IliriaNews | 14-Apr-2019 12:00
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter. Sipas Ramës kjo ishte një protestë e turpshme për opozitën. “Nëse kjo ishte protestë e madhe ...

Rama për opozitën: Fatura do iu pritet më 30 qershor
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter. Sipas Ramës kjo ishte një protestë e turpshme për opozitën. “Nëse kjo ishte protestë e madhe ...
Zhurnal | 14-Apr-2019 11:05
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter. Sipas Ramës kjo ishte një protestë e turpshme për opozitën. “Nëse kjo ishte protestë e madhe ...

Rama për opozitën: Fatura do iu pritet më 30 qershor!
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter. Sipas Ramës kjo ishte një protestë e turpshme për opozitën. “Nëse kjo ishte protestë e madhe ...
Ina-Online | 14-Apr-2019 01:16
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter. Sipas Ramës kjo ishte një protestë e turpshme për opozitën. “Nëse kjo ishte protestë e madhe ...

Rama, reagim ndaj Bashës: faturën e sovranit priteni më 30 Qershor
Kryeministri Rama reagoi me tjetër mesazh pas mbylljes së protestës nga opozita, duke e quajtur atë të turpshme. Sipas shefit të qeverisë ajo s’ishte as e madhe e as e denjë, e kështu opozita po rriste faturën 30 ...
Tesheshi | 14-Apr-2019 00:20
Kryeministri Rama reagoi me tjetër mesazh pas mbylljes së protestës nga opozita, duke e quajtur atë të turpshme. Sipas shefit të qeverisë ajo s’ishte as e madhe e as e denjë, e kështu opozita po rriste faturën 30 ...

Ironia e Ramës me protestën: Përgjigjen e merrni në 30 qershor
Ndërsa protestuesit janë mbledhur në selinë e PD-së, kryeministri i vendt Edi Rama ka bërë një tjetër reagim në Twitter. Përmes ironisë, Rama thotë se nëse protesta e opozitës ishte e madhe atëherë edhe filxhani është ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:26
Ndërsa protestuesit janë mbledhur në selinë e PD-së, kryeministri i vendt Edi Rama ka bërë një tjetër reagim në Twitter. Përmes ironisë, Rama thotë se nëse protesta e opozitës ishte e madhe atëherë edhe filxhani është ...

“Protestë madhështore”, Rama tallet me Bashën: S’ishte as e madhe, as e denjë po thjesht e turpshme për PD – LSI. Filxhani është shkencë, Saliu është astronom
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas fjalim të mbylljes së protestës nga Lulzim Basha i cili tha se kjo ishte protesta më e madhe e opozitës. Me anë të një postimi në Twitter Rama ka ironizuar fjalimin e Bashës, ku ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 22:33
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas fjalim të mbylljes së protestës nga Lulzim Basha i cili tha se kjo ishte protesta më e madhe e opozitës. Me anë të një postimi në Twitter Rama ka ironizuar fjalimin e Bashës, ku ...

Rama për opozitën: Fatura do iu pritet më 30 qershor!
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:17
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter.

Deputeti i PS sfidon Bashën: Mos u end natën rrugëve dhe mos bëj doracakun, ndeshu me popullin si burrat me 30 qershor
Deputeti i PS-së, Ulsi Manja ka sfiduar Lulzim Bashën ku i thotë të mos endet rrugëve, por të përbalet në zgjedhet e 30 qershorit. “Lulzim Basha mos u end natën rrugëve të Tiranës dhe mos bëj doracakun për të goditur ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 22:33
Deputeti i PS-së, Ulsi Manja ka sfiduar Lulzim Bashën ku i thotë të mos endet rrugëve, por të përbalet në zgjedhet e 30 qershorit. “Lulzim Basha mos u end natën rrugëve të Tiranës dhe mos bëj doracakun për të goditur ...

Protesta e opozitës, reagon Sekretari i Përgjithshëm i PS-së
Ndërkohë që vijon protesta e opozitës së bashkuar, para parlamentit, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla.
Top Channel | 13-Apr-2019 21:53
Ndërkohë që vijon protesta e opozitës së bashkuar, para parlamentit, ka reaguar edhe Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla.

Balla: Të bindur se janë humbës opozita,bën gjithcka për destabilizim
TIRANE Kreu i grupit parlamentar të PS, ka reaguar sërish mbi protestën e opozitës së bashkuar. Ndërsa ka publikuar foto në rrjete sociale, Balla shkruan se, opozita po tenton të bëjë gjithçka vetëm e vetëm për të ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 21:50
TIRANE Kreu i grupit parlamentar të PS, ka reaguar sërish mbi protestën e opozitës së bashkuar. Ndërsa ka publikuar foto në rrjete sociale, Balla shkruan se, opozita po tenton të bëjë gjithçka vetëm e vetëm për të ...

Protesta e sotme e turpshme për PD-LSI, po rrisin faturën që do u presë sovrani në 30 qershor
TIRANË, 13 prill/MEDIAL/- Kryeministri Edi Rama e cilësoi protestën e mbrëmjes së sotme të opozitës të turpshme. Kreu i qeverisë u shpreh se këta humbës të pashërueshëm po rrisin çdo ditë faturën që do u presë sovrani ...
Medial | 14-Apr-2019 00:12
TIRANË, 13 prill/MEDIAL/- Kryeministri Edi Rama e cilësoi protestën e mbrëmjes së sotme të opozitës të turpshme. Kreu i qeverisë u shpreh se këta humbës të pashërueshëm po rrisin çdo ditë faturën që do u presë sovrani ...

Reagon Balla: Ç’koicidencë! Protesta në Tiranë dhe në Beograd
Sekretari i Partisë Socialiste Taulant Balla përmes një statusi në “Twitter” shkruan se një koicidencë e madhe është shënuar sot. Balla shkruan se sot kishte protesta opozitare në Shqipëri, Mal të Zi dhe në Serbi. Sipas ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 20:56
Sekretari i Partisë Socialiste Taulant Balla përmes një statusi në “Twitter” shkruan se një koicidencë e madhe është shënuar sot. Balla shkruan se sot kishte protesta opozitare në Shqipëri, Mal të Zi dhe në Serbi. Sipas ...

Opozita në protestë, reagon për herë të parë Rama
Pas presidentit Meta, ministrit LLeshaj ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama me një status në Twitter për protestën e opozitës.
Top Channel | 13-Apr-2019 20:43
Pas presidentit Meta, ministrit LLeshaj ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama me një status në Twitter për protestën e opozitës.

Protesta e opozitës/ Lleshaj paralajmëron ashpër në Twitter
Pas presidentit Meta i cili bëri thirrje për një protestë paqësore, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.
Top Channel | 13-Apr-2019 20:19
Pas presidentit Meta i cili bëri thirrje për një protestë paqësore, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj.

Rama: PS-LSI humbës të pashërueshëm, protestë e turpshme
Kryeministri Edi Rama ka ironizuar fjalën e kryedemokratit në mbyllje të protestës së opozitës së bashkuar. Kreu i qeverisë me anë të një postimi në Twitter shkruan se protesta sishte as e madhe dhe as e denjë po ...
VizionPlus | 13-Apr-2019 22:36
Kryeministri Edi Rama ka ironizuar fjalën e kryedemokratit në mbyllje të protestës së opozitës së bashkuar. Kreu i qeverisë me anë të një postimi në Twitter shkruan se protesta sishte as e madhe dhe as e denjë po ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved