ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:26

Vdes bashkëshorja e Millosheviçit

Vdes bashkëshorja e Millosheviçit
Në Moskë vdiq Mirjana Markoviç, e veja e ish presidentit serb Sllobodan Millosheviç, e cila luajti rol kyç në politikat e burrit të saj gjatë shpërbërjes së dhunshme të Jugosllavisë në vitet 1990, njofton televizionit ...
Telegraf | 15-Apr-2019 17:37
Në Moskë vdiq Mirjana Markoviç, e veja e ish presidentit serb Sllobodan Millosheviç, e cila luajti rol kyç në politikat e burrit të saj gjatë shpërbërjes së dhunshme të Jugosllavisë në vitet 1990, njofton televizionit ...

Vdekja në mërgim e “trurit” të krimeve të Milosheviçit dhe dhjetëra milionë euro që mori me vete
Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit serb dhe jugosllav Sllobodan Millosheviç, raportohet se ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare në Moskë, ku jetonte në mërgim. Nga Filip Rudic Mirjana Markoviç, e veja e ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 11:01
Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit serb dhe jugosllav Sllobodan Millosheviç, raportohet se ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare në Moskë, ku jetonte në mërgim. Nga Filip Rudic Mirjana Markoviç, e veja e ...

Vdes e veja e Millosheviç pas 16 vitesh në arrati
RUSI Mirjana Markoviç, gruaja e ish presidentit jugosllav Slobodan Millosheviç, vdiq dje në Moskë në moshën 77 vjeçare, raportoi agjensia e lajmeve Tanjug, duke cituar informata jozyrtare. Sipas raportit, Markoviç ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 09:12
RUSI Mirjana Markoviç, gruaja e ish presidentit jugosllav Slobodan Millosheviç, vdiq dje në Moskë në moshën 77 vjeçare, raportoi agjensia e lajmeve Tanjug, duke cituar informata jozyrtare. Sipas raportit, Markoviç ...

Ndahet nga jeta bashkëshortja e ish-presidentit serb Milosheviç
Bashkëshortja e ish-presidentit serb Slobodan Milosheviç, e mbiquajtur shpesh si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, ka ndërruar jetë këtë të dielë në Rusi, në moshën 76-vjeçare. Lajmi konfirmohet për agjencinë e lajmeve “AFP” ...
Lapsi | 15-Apr-2019 16:34
Bashkëshortja e ish-presidentit serb Slobodan Milosheviç, e mbiquajtur shpesh si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, ka ndërruar jetë këtë të dielë në Rusi, në moshën 76-vjeçare. Lajmi konfirmohet për agjencinë e lajmeve “AFP” ...

Vdekja e të vesë së Millosheviç, analistët: Rol kyç në përgjakjen e Ballkanit
E veja e kasapit të Ballkanit, Mira Markoviç, ndërroi jetë në Moskë në moshën 76-vjeçare, 20 vjet pas luftërave që çuan në shpërbërjen e Jugosllavisë. Për gazetarët, ajo ka luajtur një rol kyç në hartimin e strategjive ...
ABCNews | 15-Apr-2019 14:50
E veja e kasapit të Ballkanit, Mira Markoviç, ndërroi jetë në Moskë në moshën 76-vjeçare, 20 vjet pas luftërave që çuan në shpërbërjen e Jugosllavisë. Për gazetarët, ajo ka luajtur një rol kyç në hartimin e strategjive ...

Shtriga e Serbisë
Në moshën 76-vjeçare në Moskë ka vdekur Mira Markoviq, e veja e Sllobodan Millosheviqit – dhe gruaja mbase më me ndikim në punët politike në historinë e Serbisë. Nga Enver Robelli Ndoshta Dragan Mashin do të bëhej ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 21:01
Në moshën 76-vjeçare në Moskë ka vdekur Mira Markoviq, e veja e Sllobodan Millosheviqit – dhe gruaja mbase më me ndikim në punët politike në historinë e Serbisë. Nga Enver Robelli Ndoshta Dragan Mashin do të bëhej ...

Vdes bashkëshorja e Millosheviçit
Në Moskë vdiq Mirjana Markoviç, e veja e ish presidentit serb Sllobodan Millosheviç, e cila luajti rol kyç në politikat e burrit të saj gjatë shpërbërjes së dhunshme të Jugosllavisë në vitet 1990, njofton televizionit ...
Zeri Amerikes | 15-Apr-2019 16:14
Në Moskë vdiq Mirjana Markoviç, e veja e ish presidentit serb Sllobodan Millosheviç, e cila luajti rol kyç në politikat e burrit të saj gjatë shpërbërjes së dhunshme të Jugosllavisë në vitet 1990, njofton televizionit ...

Ermal Fejzullahu nuk i reziston Arianës, e puth dhe publikon foto
Reperi Nushi ka publikuar një foto në ‘ Instastory ‘, pas vdekjes së gruas së Millosheviqit, shkruan GazetaBlic. Në foton e publikuar nga ai, shihen dy persona të cilët në duar mbanin një pankartë ku shkruhej “ Ajo ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 15:40
Reperi Nushi ka publikuar një foto në ‘ Instastory ‘, pas vdekjes së gruas së Millosheviqit, shkruan GazetaBlic. Në foton e publikuar nga ai, shihen dy persona të cilët në duar mbanin një pankartë ku shkruhej “ Ajo ...

Nushi i gëzohet lajmit për vdekjen e gruas së Millosheviqit
Reperi Nushi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet dy persona, të cilët në duar mbanin një pankartë “Ajo k*rvë ka vdekur”, transmeton . E këtë thënie ai e ka lidhur me vdekjen e Mira Markoviq, gruan e ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:51
Reperi Nushi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet dy persona, të cilët në duar mbanin një pankartë “Ajo k*rvë ka vdekur”, transmeton . E këtë thënie ai e ka lidhur me vdekjen e Mira Markoviq, gruan e ...

Djali dhe vajza e Millosheviçit nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset pranë tij
Marko dhe Marija Millosheviç, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Millosheviçit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi. Mirjana Markoviç, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 12:31
Marko dhe Marija Millosheviç, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Millosheviçit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi. Mirjana Markoviç, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan ...

Vdekja në mërgim e “trurit” të krimeve të Milosheviçit dhe dhjetëra milionë euro që mori me vete
Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit të Jugosllavisë, Sllobodan Millosheviç, vdiq të dielën në spital në Moskë, njoftoi media serbe. Raportohet se Markoviç i është nënshtruar disa ndërhyrjeve kirurgjikale në Rusi, ...
Portalb | 15-Apr-2019 12:09
Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit të Jugosllavisë, Sllobodan Millosheviç, vdiq të dielën në spital në Moskë, njoftoi media serbe. Raportohet se Markoviç i është nënshtruar disa ndërhyrjeve kirurgjikale në Rusi, ...

Djali dhe vajza e Millosheviçit nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset pranë tij
Marko dhe Marija Millosheviç, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Millosheviçit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi. Mirjana Markoviç, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 12:04
Marko dhe Marija Millosheviç, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Millosheviçit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi. Mirjana Markoviç, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
Medial | 15-Apr-2019 10:54
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

PROFIL/ Mira Markoviç, hija e Sllobos që i shkoi pas hapave të burrit
Mira Markoviç, e veja e kryekriminelit të Ballkanit Slobodan Milosheviç, vdiq dje në Rusi në moshën 76-vjeçare. E njohur si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, Markoviç ishte figurë kyçe e politikës gjatë rënies së ...
Tesheshi | 15-Apr-2019 10:22
Mira Markoviç, e veja e kryekriminelit të Ballkanit Slobodan Milosheviç, vdiq dje në Rusi në moshën 76-vjeçare. E njohur si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, Markoviç ishte figurë kyçe e politikës gjatë rënies së ...

Ndërron jetë Mirjana Markoviç, e veja e Sllobodan Millosheviçit
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit serb dhe jugosllav Sllobodan Millosheviç, raportohet se ka ndërruar jetë në ...
Reporter | 15-Apr-2019 10:17
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit serb dhe jugosllav Sllobodan Millosheviç, raportohet se ka ndërruar jetë në ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Mediet serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 10:02
Mediet serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
Arbresh | 15-Apr-2019 09:50
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

Sekreti i madh i gruas së “Kasapit të Ballkanit”
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
InFokusi | 15-Apr-2019 09:11
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 09:07
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar i dhimbshëm për shumë nga gjendjet e saj, depresioni dhe prirjet për rolin e saj. Ajo ...
Lajminet | 15-Apr-2019 08:57
Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar i dhimbshëm për shumë nga gjendjet e saj, depresioni dhe prirjet për rolin e saj. Ajo ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved