ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:19

Vazhdon pritja për viza të punës para ambasadës sllovene

Vazhdon pritja për viza të punës para ambasadës sllovene
Qytetarë të shumtë ishin mbledhur para ambasadës së Sllovenisë mëngjesin e ditës së hënë, duke pritur për të aplikuar për marrjen e një vize të punës. Ata kanë folur për emisionin #Gjesi në T7, ku kanë treguar edhe ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 13:45
Qytetarë të shumtë ishin mbledhur para ambasadës së Sllovenisë mëngjesin e ditës së hënë, duke pritur për të aplikuar për marrjen e një vize të punës. Ata kanë folur për emisionin #Gjesi në T7, ku kanë treguar edhe ...

Mëngjeset e Ministrit Kujtim Gashi
I ftuar në programin e mëngjesit në kuadër të rubrikës “Kafja Express” në T7, ishte Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Gashi ka folur për punën dhe angazhimet ditore, e përveç këtyre ai ka treguar ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 13:23
I ftuar në programin e mëngjesit në kuadër të rubrikës “Kafja Express” në T7, ishte Ministri i Kulturës Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi. Gashi ka folur për punën dhe angazhimet ditore, e përveç këtyre ai ka treguar ...

MKRS ndërton në Lubizhë Kullën Muze “Kullën e Qëndresës”
Sot në Lubizhdë të Hasit, u bë vënia e gurëthemelit të Kullës Muze “Kulla e Qëndresës”, investim i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Vënia e gurthemelit të Kullës Muze, në fshatin Lubizhdë e Hasit u organizua ...
Ina-Online | 15-Apr-2019 11:44
Sot në Lubizhdë të Hasit, u bë vënia e gurëthemelit të Kullës Muze “Kulla e Qëndresës”, investim i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Vënia e gurthemelit të Kullës Muze, në fshatin Lubizhdë e Hasit u organizua ...

MKRS ndërton në Lubizhë Kullën Muze “Kullën e Qëndresës”
Sot në Lubizhdë të Hasit, u bë vënia e gurëthemelit të Kullës Muze “Kulla e Qëndresës”, investim i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Vënia e gurthemelit të Kullës Muze, në fshatin Lubizhdë e Hasit u organizua ...
InFokusi | 15-Apr-2019 10:33
Sot në Lubizhdë të Hasit, u bë vënia e gurëthemelit të Kullës Muze “Kulla e Qëndresës”, investim i Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit. Vënia e gurthemelit të Kullës Muze, në fshatin Lubizhdë e Hasit u organizua ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved