ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:24

Valverde: “Manchester United ka diçka speciale në minutat e fundit”

Valverde: “Manchester United ka diçka speciale në minutat e fundit”
Valverde beson se Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë nesër në “Camp Nou” kundër Unitedit të Solskjaerit. Një javë pas fitores 0-1 në “Old Trafford”, Barcelona do të përballet sërish me Manchester Unitedin, kësaj ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 17:10
Valverde beson se Barcelona nuk do ta ketë aspak të lehtë nesër në “Camp Nou” kundër Unitedit të Solskjaerit. Një javë pas fitores 0-1 në “Old Trafford”, Barcelona do të përballet sërish me Manchester Unitedin, kësaj ...

“Messi është i gatshëm për Manchester Unitedin” Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”,...
Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”, Chris Smalling ndërhyri ashpër në 31-vjeçarin ...
Kosova Sot | 15-Apr-2019 17:02
Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”, Chris Smalling ndërhyri ashpër në 31-vjeçarin ...

“Messi është i gatshëm për Manchester Unitedin”
Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”, Chris Smalling ndërhyri ashpër në 31-vjeçarin ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 16:58
Ashtu siç edhe është pritur, Valverde ka konfirmuar se Messi është i gatshëm për ndeshjen e së martës mes Barcelonës e Manchester United. Javën e kaluar, në “Old Trafford”, Chris Smalling ndërhyri ashpër në 31-vjeçarin ...

Para sfidës me 'Djajtë e Kuq', Leo Messi merr lajmin e madh nga Barça
Lionel Messi do të jetë i gatshëm për Barcelonën në ndeshjen kruciale kundër Manchester Unitedit të martën, ka konfirmuar trajneri Ernesto Valverde. Pas një ndërhyrje të rrezikshme nga Chris Smalling, argjentinasi mbeti ...
Zeri | 15-Apr-2019 16:54
Lionel Messi do të jetë i gatshëm për Barcelonën në ndeshjen kruciale kundër Manchester Unitedit të martën, ka konfirmuar trajneri Ernesto Valverde. Pas një ndërhyrje të rrezikshme nga Chris Smalling, argjentinasi mbeti ...

Solskjaer motivon Manchester United: Në Barcelonë të luajmë si në Paris
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatisë maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do të jetë e ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 16:50
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatisë maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do të jetë e ...

Manchester United vjen me ofertë marramendëse për yllin e Series A
Manchester United është gati që të shpenzojë 110 milionë euro për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, shkruan 'Sunday Express', përcjell Zëri.info. Mbrojtësi nga Senegali, ka shkëlqyer në edicionin e fundit me ...
Zeri | 15-Apr-2019 16:30
Manchester United është gati që të shpenzojë 110 milionë euro për mbrojtësin e Napolit, Kalidou Koulibaly, shkruan 'Sunday Express', përcjell Zëri.info. Mbrojtësi nga Senegali, ka shkëlqyer në edicionin e fundit me ...

De Gea shpreson te përmbysja: Duhet të bëjmë një ndeshje të madhe ndaj Barcelonës
Portieri i Manchester United, David de Gea, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e vet se ata duhet të përmirësohen, për të mposhtur Barcelonën në Ligën e Kampionëve. United viziton të martën Barcelonën për ndeshjen e ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 16:23
Portieri i Manchester United, David de Gea, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e vet se ata duhet të përmirësohen, për të mposhtur Barcelonën në Ligën e Kampionëve. United viziton të martën Barcelonën për ndeshjen e ...

Solskjaer: Në Barcelonë do të luajmë si në Paris
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatisë maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do të jetë e ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 15:18
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatisë maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do të jetë e ...

De Gea shpreson te përmbysja: Duhet të bëjmë një ndeshje të madhe ndaj Barcelonës
Portieri i Manchester United, David de Gea, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e vet se ata duhet të përmirësohen, për të mposhtur Barcelonën në Ligën e Kampionëve. United viziton të martën Barcelonën për ndeshjen e ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 16:15
Portieri i Manchester United, David de Gea, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët e vet se ata duhet të përmirësohen, për të mposhtur Barcelonën në Ligën e Kampionëve. United viziton të martën Barcelonën për ndeshjen e ...

Solskjaer: Në Barcelonë do të luajmë si në Paris
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatisë maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do të jetë e ...
E Dua Sportin | 15-Apr-2019 15:40
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës. Norvegjezit i duhet që ta përgatisë maksimalisht skuadrën e tij për ndeshjen kundër Barcelonës, e cila do të jetë e ...

Shikoni se çfarë ka bërë Draxler pas humbjes ndaj Lille
Legjenda braziliane dhe ish sulmuesi i Barcelonës mendon se ekipi i Ole Gunnar Solskjaer, Manchester United ka shanse të fitojë në Camp Nou. Legjenda e Barcelonës, Ronaldinho vlerëson se goli i parë do të jetë kyç në ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 14:58
Legjenda braziliane dhe ish sulmuesi i Barcelonës mendon se ekipi i Ole Gunnar Solskjaer, Manchester United ka shanse të fitojë në Camp Nou. Legjenda e Barcelonës, Ronaldinho vlerëson se goli i parë do të jetë kyç në ...

Solskjaer ka gati listën ‘anti – Barca’, shumë risi për udhëtimin në ‘Camp Nou’
Solskjaer ka gati listën ‘anti – Barca’, shumë risi për udhëtimin në ‘Camp Nou’ Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka bërë të ditur listën me emrat që do të udhëtojnë drejt Barcelonës. Manchester United ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 14:48
Solskjaer ka gati listën ‘anti – Barca’, shumë risi për udhëtimin në ‘Camp Nou’ Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka bërë të ditur listën me emrat që do të udhëtojnë drejt Barcelonës. Manchester United ...

Solskjaer ka gati listën ‘anti – Barca’, shumë risi për udhëtimin në ‘Camp Nou’
Manchester United do ta luajë ndeshjen e dytë çerekfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve, në Kataloni, para tifozëve të Barclonës. Në ndeshjen e parë, ‘djajtë e kuq’ ishin mposhtur në shtëpi para tifozëve të tyre, me ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:40
Manchester United do ta luajë ndeshjen e dytë çerekfinale në kuadër të Ligës së Kampionëve, në Kataloni, para tifozëve të Barclonës. Në ndeshjen e parë, ‘djajtë e kuq’ ishin mposhtur në shtëpi para tifozëve të tyre, me ...

Solskjaer motivon Manchester United: Në Barcelonë të luajmë si në Paris
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës.
Kosova Press | 15-Apr-2019 14:24
Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, do të ketë punë të vështirë gjatë së martës.

Guardiola: Do të jemi në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve
Manchester United ka bërë udhëtimin në Katalonjë sot në mëngjes – kështu që ata kanë një ditë për t’u përgatitur përpara ndeshjes kthyese të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Skuadra e Barcelonës ka fituar ndeshjen e ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 13:26
Manchester United ka bërë udhëtimin në Katalonjë sot në mëngjes – kështu që ata kanë një ditë për t’u përgatitur përpara ndeshjes kthyese të çerekfinales së Ligës së Kampionëve. Skuadra e Barcelonës ka fituar ndeshjen e ...

Marotta flet për të ardhmen e Icardit
Juan Mata beson se çdo gjë është e mundur në ndeshjen kthyese mes Barcelonës dhe Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ do të kërkojnë të përmbysin epërsinë e Barçës (1-0) në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve që zhvillohet ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 12:53
Juan Mata beson se çdo gjë është e mundur në ndeshjen kthyese mes Barcelonës dhe Manchester United. ‘Djajtë e Kuq’ do të kërkojnë të përmbysin epërsinë e Barçës (1-0) në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve që zhvillohet ...

Solskjaer: Kështu do të motivohemi për ndeshjen ndaj Barçës
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer thotë se ekipi i tij do të shfrytëzojë si motivim fitoret në udhëtim ndaj Paris Saint-Germainit dhe Juventusit për ndeshjen e nesërme ndaj Barcelonës, transmeton ...
Zeri | 15-Apr-2019 12:11
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer thotë se ekipi i tij do të shfrytëzojë si motivim fitoret në udhëtim ndaj Paris Saint-Germainit dhe Juventusit për ndeshjen e nesërme ndaj Barcelonës, transmeton ...

Mediet spanjolle zbulojnë formacionin anti – Man Utd të Valverde
E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale, Barcelona do ta presë skuadrën e United për ndeshjen e ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 11:48
E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale, Barcelona do ta presë skuadrën e United për ndeshjen e ...

Mediet spanjolle zbulojnë formacionin anti – Man Utd të Valverde
E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale, Barcelona do ta presë skuadrën e United për ndeshjen e ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 11:44
E gjithë vëmendja e medieve spanjolle është kthyer kah ndeshja e dytë e Barcelonës kundër Manchester United. Në kuadër të Ligës së Kampionëve, në fazën çerekfinale, Barcelona do ta presë skuadrën e United për ndeshjen e ...

Në rast se iu ka ikur, Griezmann tregon se jo vetëm Messi shënon gola të bukur nga gjuajta e lirë
Atletico Madridi fitoi ndaj Celta Vigos me rezultat 2-0 dhe kështu mbajti distancën nga Barcelona në gjashtë pikë, teksa deri në fund të kampionatit kanë mbetur edhe gjashtë xhiro. Por, pikët dhe renditja nuk janë lajmi ...
Telegrafi | 14-Apr-2019 00:20
Atletico Madridi fitoi ndaj Celta Vigos me rezultat 2-0 dhe kështu mbajti distancën nga Barcelona në gjashtë pikë, teksa deri në fund të kampionatit kanë mbetur edhe gjashtë xhiro. Por, pikët dhe renditja nuk janë lajmi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved