ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 06:49

VIDEO/ A ka shpresa për diell? Sinoptikania: Si do mbyllet prilli

VIDEO/ A ka shpresa për diell? Sinoptikania: Si do mbyllet prilli
TIRANË Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 11:34
TIRANË Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje ...

Reshje shiu? Ja parashikimi i motit për sot 15 prill 2019
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...
Telegraf | 15-Apr-2019 09:11
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...

Java nis me shi, çfarë do të ndodhë me motin këto ditë
Dita e sotme karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja në zonat ...
Lapsi | 15-Apr-2019 11:52
Dita e sotme karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja në zonat ...

Moti me reshje shiu në Shqipëri
Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu të herë pas-hershme kanë dominuar deri në mesditë, të cilat në zonat jugore të Shqipërisë, herë pas-here janë në formën e rrebesheve afatshkurta. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja sjellin ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 08:45
Vranësira të shpeshta dhe reshje shiu të herë pas-hershme kanë dominuar deri në mesditë, të cilat në zonat jugore të Shqipërisë, herë pas-here janë në formën e rrebesheve afatshkurta. Ndërsa pasditja dhe mbrëmja sjellin ...

Moti për ditën e hënë, 15 prill 2018!
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 07:47
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në Qëndër dhe Juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...

VIDEO/ A ka shpresa për diell? Sinoptikania: Si do mbyllet prilli
Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje telefonike ...
Lexo | 15-Apr-2019 13:53
Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje telefonike ...

Shi dhe shtrëngata breshëri, si do të jetë moti këtë javë
Dita e hënë karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja në zonat ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 12:52
Dita e hënë karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja në zonat ...

Shi dhe shtrëngata breshëri, si do të jetë moti këtë javë
Dita e hënë karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja në zonat ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 12:31
Dita e hënë karakterizohet nga moti i lagësht dhe reshje shiu në pothuajse të gjithë territorin e vendit. Sipas IGJEUM, temperatura maksimale do të shënohet në zonat e ulëta, 18 gradë celsius, ndërsa minimalja në zonat ...

E hënë, nis gradualisht përmirësimi i motit…
Fillimi i javës dt 15 Prill 2019 do të fillojë përmirësim gradual i kushteve atmosferike. Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të pasuara rreshje shiu të izoluara në orët e mesditës. Era do të jetë ...
Standard | 15-Apr-2019 11:55
Fillimi i javës dt 15 Prill 2019 do të fillojë përmirësim gradual i kushteve atmosferike. Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira të pasuara rreshje shiu të izoluara në orët e mesditës. Era do të jetë ...

A ka shpresa për diell? Sinoptikania: Si do mbyllet prilli
TIRANË Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje ...
Medial | 15-Apr-2019 11:44
TIRANË Me sa duket diellin do ta kemi me kursim këtë prill. Ndryshe nga marsi që na solli temperatura të larta, gati për plazh, prilli do të vazhdojë me reshje dhe lagështirë. Sinoptikania Adiola Bani në një lidhje ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 08:06
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore ...

Shiu pushton vendin, si do të jetë moti në vijim!
Ndërsa javën që shkoi na kanë shoqëruar shira të dendura dhe breshëri, këtë javë pritet që moti të ngrohet. Sinoptikania, Adiola Banitha për News 24 se, nga kjo javë temperaturat do të rriten në 24 gradë celsius. “Kjo ...
Dritare | 15-Apr-2019 11:33
Ndërsa javën që shkoi na kanë shoqëruar shira të dendura dhe breshëri, këtë javë pritet që moti të ngrohet. Sinoptikania, Adiola Banitha për News 24 se, nga kjo javë temperaturat do të rriten në 24 gradë celsius. “Kjo ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore ...
Republika | 15-Apr-2019 10:21
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore ...

Moti sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore ...
IliriaNews | 15-Apr-2019 09:43
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore ...

Shi dhe vranësira
Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me të reshura të të shiut. Më shumë reshje priten paradite dhe nga fundi i ditës në pjesët perëndimore të vendit. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura e ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 09:35
Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me të reshura të të shiut. Më shumë reshje priten paradite dhe nga fundi i ditës në pjesët perëndimore të vendit. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor. Temperatura e ...

Parashikimi i motit, 15 prill 2019
Moti për ditën e sotme parashikohet i vranët me intervale të shkurtëra me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët. Prej orëve të drekës dhe ato të ...
Lexo | 15-Apr-2019 09:16
Moti për ditën e sotme parashikohet i vranët me intervale të shkurtëra me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët. Prej orëve të drekës dhe ato të ...

Moti kryesisht i vranët dhe me reshje të shiut
Shkup, 15 prill – Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht i vranët dhe i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Në disa vende, veçanërisht në pjesët jugore reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme dhe të përcjella me ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 09:15
Shkup, 15 prill – Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht i vranët dhe i freskët me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Në disa vende, veçanërisht në pjesët jugore reshjet do të jenë më të rrëmbyeshme dhe të përcjella me ...

Mot me vranësira, temperatura deri në 15 gradë celcius
Shkup, 15 prill - Sot po mban mot me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 09:12
Shkup, 15 prill - Sot po mban mot me vranësira dhe reshje të shiut, të cilat në pjesën jugore dhe lindore do të jenë më të dendura. Temperaturat e mëngjesit lëvizin prej 2 deri 7 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në ...

S’ka më reshje shiu! Sa do shkojnë temperaturat
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 09:11
Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë në territor, më të dukshme paraqiten në qendër dhe juglindje të vendit duke gjeneruar shira. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtrirje të vranësirave në të gjithë ...

Sot mot i ndryshueshëm, këto janë temperaturat
Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe në territore të ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 07:30
Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira, reshje shiu dhe me intervale me diell. Reshjet më të theksuara do të jenë ditën e hënë, më tej do të ketë vetëm riga të izoluara shiu dhe në territore të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved