ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:46

Zuckerberg “shqetëson” botën, rrjetet e tij sociale hasën sërish probleme

Zuckerberg “shqetëson” botën, rrjetet e tij sociale hasën sërish probleme
Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00.
Top Channel | 14-Apr-2019 17:24
Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00.

Kaos me aplikacionet e Mark Zuckerberg: Ja çfarë ndodhi për orë të tëra
Shërbimet e Facebook-ut, Instagramit dhe Whatsapp-it u ndërprenë përkohësisht të dielën në disa pjesë të botës dhe më pas qasja në këto platforma u vështirësua. Probleme janë raportuar në Europë, Malajzi dhe në disa ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 16:41
Shërbimet e Facebook-ut, Instagramit dhe Whatsapp-it u ndërprenë përkohësisht të dielën në disa pjesë të botës dhe më pas qasja në këto platforma u vështirësua. Probleme janë raportuar në Europë, Malajzi dhe në disa ...

U bllokuan Facebook, Instagram dhe Whatsapp!
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas mediave ndërkombëtare, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që ...
Republika | 15-Apr-2019 10:49
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas mediave ndërkombëtare, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që ...

Përllogaritjet/ Sa mund t’i kushtojë ‘Facebook-ut’ një orë ‘blackout’?!
Kohët e fundit rrjetet sociale ‘Facebook’, ‘Instagram’ dhe ‘Whatsapp’ po përballen me probleme të vazhdueshme teknike duke ndërprerë për disa orë shërbimin për përdoruesit e tyre. Po sa i kushton kompanisë ‘Facebook’ ...
Lexo | 15-Apr-2019 10:38
Kohët e fundit rrjetet sociale ‘Facebook’, ‘Instagram’ dhe ‘Whatsapp’ po përballen me probleme të vazhdueshme teknike duke ndërprerë për disa orë shërbimin për përdoruesit e tyre. Po sa i kushton kompanisë ‘Facebook’ ...

Facebook dhe Instagram kthehen në normalitet (Foto)
Facebook dhe Instagram për më shumë se dy orë kanë qenë jashtë jashtë funksionit. Këtyre rrjeteve sociale iu kishte rënë sistemi dhe përdoruesit nuk mund t’i shfrytëzonin këto. Zonat ku ka qasje në Facebook Downdetector ...
Telegrafi | 14-Apr-2019 16:13
Facebook dhe Instagram për më shumë se dy orë kanë qenë jashtë jashtë funksionit. Këtyre rrjeteve sociale iu kishte rënë sistemi dhe përdoruesit nuk mund t’i shfrytëzonin këto. Zonat ku ka qasje në Facebook Downdetector ...

Facebook e konfirmon: Rregullohen të gjitha problemet në rrjetet sociale
Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë përjetuar ndërprerje të konsiderueshme, përkatësisht për dy orë rresht. Mijëra njerëz kanë regjistruar ankesa në faqen e internetit downdetector.com, me ata që përdorin faqen ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 10:37
Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë përjetuar ndërprerje të konsiderueshme, përkatësisht për dy orë rresht. Mijëra njerëz kanë regjistruar ankesa në faqen e internetit downdetector.com, me ata që përdorin faqen ...

Përllogaritjet/ Sa mund t’i kushtojë ‘Facebook-ut’ një orë ‘blackout’?!
Kohët e fundit rrjetet sociale ‘Facebook’, ‘Instagram’ dhe ‘Whatsapp’ po përballen me probleme të vazhdueshme teknike duke ndërprerë për disa orë shërbimin për përdoruesit e tyre. Po sa i kushton kompanisë ‘Facebook’ ...
ScanTv | 15-Apr-2019 10:10
Kohët e fundit rrjetet sociale ‘Facebook’, ‘Instagram’ dhe ‘Whatsapp’ po përballen me probleme të vazhdueshme teknike duke ndërprerë për disa orë shërbimin për përdoruesit e tyre. Po sa i kushton kompanisë ‘Facebook’ ...

Pas problemit të rëndë, ranë të gjithë platformat. A po rrëzohet Mark Zuckerberg?!
Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00 të ditës së sotme, një rast i përsëritur pas atij të disa javëve më ...
Lexo | 14-Apr-2019 20:41
Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00 të ditës së sotme, një rast i përsëritur pas atij të disa javëve më ...

Facebook e konfirmon: Rregullohen të gjitha problemet në rrjetet sociale
Mijëra njerëz kanë regjistruar ankesa në faqen e internetit downdetector.com, me ata që përdorin faqen kryesore të Facebook dhe aplikacionin që ka probleme me ngarkimin e ballinës dhe madje edhe hyrjen në rrjetin ...
Lajminet | 14-Apr-2019 20:37
Mijëra njerëz kanë regjistruar ankesa në faqen e internetit downdetector.com, me ata që përdorin faqen kryesore të Facebook dhe aplikacionin që ka probleme me ngarkimin e ballinës dhe madje edhe hyrjen në rrjetin ...

A po rrëzohet Mark Zuckerberg?! Pas problemit të rëndë, sot i ranë të gjitha platformat
Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00 të ditës së sotme, një rast i përsëritur pas atij të disa javëve më ...
Koha Jone | 14-Apr-2019 17:40
Platformat Facebook, WhatsApp dhe Instagram, të gjitha pjesë e kompanisë së themeluar nga Mark Zuckerberg, nisën të mos funksiononin rreth orës 13:00 të ditës së sotme, një rast i përsëritur pas atij të disa javëve më ...

Bie sistemi i Facebook, Whatsapp dhe Instagram
Nëse mesditën e sotme keni pasur probleme Facebook, Instagram dhe Whatsapp, nuk jeni të vetmit, pasi janë konstatuar probleme në të gjithë botën. Mediat e huaja shkruajnë sot se shërbimet e Facebook po përjetojnë ...
Lapsi | 14-Apr-2019 16:12
Nëse mesditën e sotme keni pasur probleme Facebook, Instagram dhe Whatsapp, nuk jeni të vetmit, pasi janë konstatuar probleme në të gjithë botën. Mediat e huaja shkruajnë sot se shërbimet e Facebook po përjetojnë ...

Facebook, Instagram dhe Whatsapp pësojnë ndërprerje për përdoruesit në gjithë botën
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë pasur disa probleme këtë mëngjes për përdoruesit nga e gjithë bota. Facebook dhe Instagram është e pamundur të aksesohen, ku faqja e lajmeve refuzon të rifreskojë të dhënat, ndërsa ...
Ina-Online | 14-Apr-2019 17:28
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë pasur disa probleme këtë mëngjes për përdoruesit nga e gjithë bota. Facebook dhe Instagram është e pamundur të aksesohen, ku faqja e lajmeve refuzon të rifreskojë të dhënat, ndërsa ...

Facebook, Instagram dhe Whatsapp pësojnë ndërprerje për përdoruesit në gjithë botën
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë pasur disa probleme këtë mëngjes për përdoruesit nga e gjithë bota. Facebook dhe Instagram është e pamundur të aksesohen, ku faqja e lajmeve refuzon të rifreskojë të dhënat, ndërsa ...
PC World | 14-Apr-2019 17:08
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë pasur disa probleme këtë mëngjes për përdoruesit nga e gjithë bota. Facebook dhe Instagram është e pamundur të aksesohen, ku faqja e lajmeve refuzon të rifreskojë të dhënat, ndërsa ...

Reagime në nivelin global: Facebookdown, Instagramdown, WhatsAppdown…
Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një vend që monitoron ...
Medial | 14-Apr-2019 16:52
Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një vend që monitoron ...

“Fiken” mediat sociale, bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që raportojnë mungesën e qasjes në ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 14:20
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që raportojnë mungesën e qasjes në ...

Panik nëpër botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp!
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas “Russia Today”, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që raportojnë ...
Zeri | 14-Apr-2019 15:35
Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë probleme në të gjithë botën. Sipas “Russia Today”, shërbimet e Facebook po përjetojnë vështirësi teknike, me përdoruesit në Evropë, Malajzi dhe disa pjesë të SHBA-ve që raportojnë ...

Bie nga sistemi Facebook, Instagram dhe WhatsApp
Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë rënë nga sistemi pasi që përdoruesit anembanë globit po ankohen se nuk mund të hyjnë. Të tre rrjetet sociale – të cilat i përkasin Facebookut – kanë pasur probleme që nga ora 11:00 ...
Aktuale.MK | 14-Apr-2019 15:26
Facebook, Instagram dhe WhatsApp kanë rënë nga sistemi pasi që përdoruesit anembanë globit po ankohen se nuk mund të hyjnë. Të tre rrjetet sociale – të cilat i përkasin Facebookut – kanë pasur probleme që nga ora 11:00 ...

Reagime në nivelin global: Facebookdown,Instagramdown, WhatsAppdown…
Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një vend që monitoron ...
AlMaKos | 14-Apr-2019 15:19
Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një vend që monitoron ...

Reagime në nivelin global: Facebookdown,Instagramdown, WhatsAppdown…
Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një vend që monitoron ...
Gazeta Observer | 14-Apr-2019 15:06
Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një vend që monitoron ...

E gjithë bota në ‘këmbë’ pasi Facebook ra nga sistemi
Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një vend që monitoron ...
InFokusi | 14-Apr-2019 14:59
Facebook, Instagram and WhatsApp kanë rënë nga sistemi. Të tre platformat e rrjeteve sociale, duke përfshirë Facebook -Messenger, nuk kanë funksionuar që nga mëngjesi i së dielës. Downdetector.com, një vend që monitoron ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved