ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:36

Arrestimi i ish-komandos për terrorizëm/ Publikohen detaje të reja

Arrestimi i ish-komandos për terrorizëm/ Publikohen detaje të reja
Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale dhe nxitjen e ...
Telegraf | 15-Apr-2019 17:05
Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale dhe nxitjen e ...

U arrestua për nxitje terrorizmi, çfarë postoi në instagram ish-komandoja!
Ish-komando i ushtrisë, Erzen Uka është arrestuar të hënën nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe se ka nxitur urrejtje me qëllim kryerjen e veprave terroriste. 29- ...
Dritare | 15-Apr-2019 18:16
Ish-komando i ushtrisë, Erzen Uka është arrestuar të hënën nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe se ka nxitur urrejtje me qëllim kryerjen e veprave terroriste. 29- ...

Arrestohet ish-komandoja, shpërndante video me përmbajtje terroriste
Me urdhër të Krimeve të Rënda antiterrori ka arrestuar një ish komando pasi dyshohet si person me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtjen me qëllim kryerje te veprave terroriste. Erzen Uka, ish-komando i ushtrisë, i ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 17:52
Me urdhër të Krimeve të Rënda antiterrori ka arrestuar një ish komando pasi dyshohet si person me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtjen me qëllim kryerje te veprave terroriste. Erzen Uka, ish-komando i ushtrisë, i ...

Shqipëri, është arrestuar një person për “propagandë terroriste”
Policia e Shqipërisë ka arrestuar një person i cili akuzohet për publikimin në rrjetet sociale të pamjeve filmike që sipas policisë nxisin dhe propagandojnë veprat penale me qëllime terroriste, transmeton Anadolu Agency ...
Portalb | 15-Apr-2019 17:45
Policia e Shqipërisë ka arrestuar një person i cili akuzohet për publikimin në rrjetet sociale të pamjeve filmike që sipas policisë nxisin dhe propagandojnë veprat penale me qëllime terroriste, transmeton Anadolu Agency ...

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj një sulmi të armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 17:01
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj një sulmi të armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

Stërviste fëmijë si “ushtarë të Allahut”, arrestohet ish-komandoja nga Kruja
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një 29-vjeçar nga Kruja u arrestua nga antiterrori për vepra penale të lidhura me terrorizmin, pasi shpërndau në rrjetet ...
Reporter | 15-Apr-2019 17:44
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një 29-vjeçar nga Kruja u arrestua nga antiterrori për vepra penale të lidhura me terrorizmin, pasi shpërndau në rrjetet ...

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj një sulmi të armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 17:06
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj një sulmi të armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

Arrestohet për veprime terroriste ish-komandoja
Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtje me qëllim kryerjen e ...
ABCNews | 15-Apr-2019 17:01
Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtje me qëllim kryerjen e ...

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagantë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...
Lajminet | 15-Apr-2019 17:02
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagantë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...

Ndalohet komando ekstremisti në Krujë, antiterrori zbulon se stërviste me armë fëmijët për “ISIS”
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 16:46
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

Arrestohet ish-komando nga Kruja, stërviste me armë fëmijët
Një 29 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se është një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011. Ndalimi i shtetasit Erzen Uka është bërë nga zyra Antiterrorit në ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 16:49
Një 29 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se është një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011. Ndalimi i shtetasit Erzen Uka është bërë nga zyra Antiterrorit në ...

Shpërndante video terroriste, policia arreston 29-vjeçarin nga Kruja
Policia ka vënë në pranga një 29-vjeçar nga Kruja pasi në adresën e tij në Facebook ka publikuar dhe shpërndarë video e pamje filmike që nxisin dhe propagandojnë veprat penale me qëllime terroriste. Në njoftimin ...
Politiko | 15-Apr-2019 16:57
Policia ka vënë në pranga një 29-vjeçar nga Kruja pasi në adresën e tij në Facebook ka publikuar dhe shpërndarë video e pamje filmike që nxisin dhe propagandojnë veprat penale me qëllime terroriste. Në njoftimin ...

Zbulohet një ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 16:49
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 16:49
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

Në kërkim për terrorizëm, arrestohet ish-komandoja (Emri)
Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale dhe ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 16:31
Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale dhe ...

Zbulohet një ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 16:46
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...

Komando ekstremist që stërviste me armë fëmijët për “ISIS”
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29-vjeçar nga fshati ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 16:39
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29-vjeçar nga fshati ...

Ndalohet komando ekstremist, stërviste me armë fëmijët për “ISIS”
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 16:35
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

Krujë/ Një ish-komando arrestohet për ekstremist fetar
Një 29-vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës, Erzen Uka është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë terroriste dhe stërvitje për qëllime terroriste. Në një video online të postuar nga ai shfaqen dy ...
Dritare | 15-Apr-2019 16:31
Një 29-vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës, Erzen Uka është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë terroriste dhe stërvitje për qëllime terroriste. Në një video online të postuar nga ai shfaqen dy ...

Ndalohet komando, Antiterrori zbulon se stërviste fëmijët për “ISIS”
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 16:23
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved