ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:14

Të tjera ndalime nga policia/ Protesta, shoqërohen 55 persona, arrestohen 27 të tjerë

Të tjera ndalime nga policia/ Protesta, shoqërohen 55 persona, arrestohen 27 të tjerë
Aktualisht bëhet e ditur se 55 persona janë shoqëruar në polici, ndërsa 27 të tjerë janë arrestuar. Menjëherë pas protestës së opozitës, mbrëmjen e djeshme policia nisi shoqërimet në komisariat. Mbrëmjen e djeshme rreth ...
Standard | 15-Apr-2019 11:56
Aktualisht bëhet e ditur se 55 persona janë shoqëruar në polici, ndërsa 27 të tjerë janë arrestuar. Menjëherë pas protestës së opozitës, mbrëmjen e djeshme policia nisi shoqërimet në komisariat. Mbrëmjen e djeshme rreth ...

Enkelejd Alibeaj: Qeveria është tmerruar, ka humbur toruan
Ish-deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj është shprehur se qeveria është temerruar ndaj dhe reagon me gaz lotsjellës dhe dhunë ndaj protestuesve. I ftuar në “Mbrëmje Ide”, ai bëri një krahasim të sjelljes së qeverisë ndaj ...
ABCNews | 14-Apr-2019 20:32
Ish-deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj është shprehur se qeveria është temerruar ndaj dhe reagon me gaz lotsjellës dhe dhunë ndaj protestuesve. I ftuar në “Mbrëmje Ide”, ai bëri një krahasim të sjelljes së qeverisë ndaj ...

Raportimi i Deutche Welle: Çfarë ndodhi në protestën e 9-të të opozitës
Media gjermane, Deutche Welle ka pasqyruar gjerësisht protestën e opozitës, të organizuar dje në mbrëmje dhe që zgjati mbi katër orë. Në artikullin me titull: “Pas protestës së 9-të të opozitës”, raportohet se “gjatë ...
Politiko | 14-Apr-2019 19:43
Media gjermane, Deutche Welle ka pasqyruar gjerësisht protestën e opozitës, të organizuar dje në mbrëmje dhe që zgjati mbi katër orë. Në artikullin me titull: “Pas protestës së 9-të të opozitës”, raportohet se “gjatë ...

Protesta, 61 të proceduar penalisht, mes tyre edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së
Për protestën e të shtunës të zhvilluar nga opozita , policia njoftoi se ka arrestuar 37 persona ndërsa 23 të tjerë po ndiqen penalisht në gjendje të lirë. Protesta e ditës së shtunë, 13 prill, nisi në orën 18 përballë ...
RTSH | 14-Apr-2019 15:02
Për protestën e të shtunës të zhvilluar nga opozita , policia njoftoi se ka arrestuar 37 persona ndërsa 23 të tjerë po ndiqen penalisht në gjendje të lirë. Protesta e ditës së shtunë, 13 prill, nisi në orën 18 përballë ...

Protesta, 40 të shoqëruar në polici. Të përfshirë në aktet e dhunës, u identifikuan nga pamjet filmike
Gjatë gjithë natës oficerët e policisë kriminale së bashku me disa prokurorë nga Prokuroria e Tiranës, kanë analizuar pamjet filmike të kamerave të sigurisë dhe ato të agjentëve të vëzhgimit në terren, për të ...
Top Channel | 14-Apr-2019 12:11
Gjatë gjithë natës oficerët e policisë kriminale së bashku me disa prokurorë nga Prokuroria e Tiranës, kanë analizuar pamjet filmike të kamerave të sigurisë dhe ato të agjentëve të vëzhgimit në terren, për të ...

FOTO/ Kush është militanti i PD-së me maskë e kapsolla që sulmonte policinë në protestën e opozitës
Në tubimin e djeshëm të opozitës nuk munguan protestues të maskuar që me armë të ftohta provokonin dhe sulmonin kordonin e policisë. Njëri prej tyre, Armando Gecaj, 26 vjeç, është pikasur nga kamerat në disa nga ...
Java News | 14-Apr-2019 13:32
Në tubimin e djeshëm të opozitës nuk munguan protestues të maskuar që me armë të ftohta provokonin dhe sulmonin kordonin e policisë. Njëri prej tyre, Armando Gecaj, 26 vjeç, është pikasur nga kamerat në disa nga ...

Protesta e opozitës së bashkuar/ Tension e përplasje, në më shumë se 3 orë protestë!
Incidente u shënuan në sheshin para kryeministrisë, ku protestuesit qëlluan me shashka e tymuese. Ndryshe nga më parë, protestuesit qëlluan këtë herë edhe me domate e lakra, ndërsa derdhën edhe qumësht në rrugë. ...
Standard | 14-Apr-2019 11:54
Incidente u shënuan në sheshin para kryeministrisë, ku protestuesit qëlluan me shashka e tymuese. Ndryshe nga më parë, protestuesit qëlluan këtë herë edhe me domate e lakra, ndërsa derdhën edhe qumësht në rrugë. ...

Opozita paralajmëron për “uragan”, Rama shtyn vizitën në Katar
Ndryshe nga herët e tjera kjo protestë do të fillojë afër mbrëmjes edhe ende nuk dihet skenari i saj dhe se kur do të përfundojë. Ditën e sotme në orën 18:00 pritet të nisë protesta e rradhës e opozitës së bashkuar e ...
Standard | 14-Apr-2019 11:53
Ndryshe nga herët e tjera kjo protestë do të fillojë afër mbrëmjes edhe ende nuk dihet skenari i saj dhe se kur do të përfundojë. Ditën e sotme në orën 18:00 pritet të nisë protesta e rradhës e opozitës së bashkuar e ...

Protesta e opozitës, mbi 20 persona të shoqëruar në polici
Policia ka shoqëruar mbi 20 persona në lidhje me incidentet e zhvilluara gjatë protestës së opozitës së bashkuar të shtunën. Informacionet paraprake bëjnë me dije se deri më tani 13 protestues po procedohen penalisht, ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 11:07
Policia ka shoqëruar mbi 20 persona në lidhje me incidentet e zhvilluara gjatë protestës së opozitës së bashkuar të shtunën. Informacionet paraprake bëjnë me dije se deri më tani 13 protestues po procedohen penalisht, ...

Protesta e opozitës, shkon në 40 numri i të shoqëruarve në polici
Pas protestën së dhunshme para kryeministrisë dhe parlamentit policia ka shoqëruar 40 persona. Protesta e djeshme e opozitës u shoqërua me përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të plagosur nga të ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 10:31
Pas protestën së dhunshme para kryeministrisë dhe parlamentit policia ka shoqëruar 40 persona. Protesta e djeshme e opozitës u shoqërua me përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të plagosur nga të ...

Protesta e opozitës, shkon në 45 numri i të shoqëruarve
TIRANË Janë shtuar protestuesit e opozitës që kanë parë dyert e policisë pas protestës së djeshme. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 09:51
TIRANË Janë shtuar protestuesit e opozitës që kanë parë dyert e policisë pas protestës së djeshme. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ...

Policia në aksion pas protestës/ Shkon në 40 numri i të shoqëruarve në polici
Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e opozitës, e nënta që nga shkurti pati përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të ...
Standard | 14-Apr-2019 11:53
Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e opozitës, e nënta që nga shkurti pati përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të ...

Opozita sulmon Parlamentin. Gaz, kapsolla dhe zjarr. Plagosen 5 policë në protestën e natës
Protesta e opozitës përfundoi dhunshëm dhe me përplasje mes protestuesve dhe policisë, ndërsa një automjeti përpara Parlamentit iu vu zjarri.
Top Channel | 14-Apr-2019 09:15
Protesta e opozitës përfundoi dhunshëm dhe me përplasje mes protestuesve dhe policisë, ndërsa një automjeti përpara Parlamentit iu vu zjarri.

Protesta e 13 prillit, shkon në 60 numri i të shoqëruarve
Pas protestës së opozitës, të zhvilluar përballë Kryeministrisë e më pas te Parlamenti, policia ka shoqëruar në komisariat 60 persona. Protesta e së shtunës nisi në orën 18:00 përballë Kryeministrisë, por më pas ata u ...
Politiko | 14-Apr-2019 11:46
Pas protestës së opozitës, të zhvilluar përballë Kryeministrisë e më pas te Parlamenti, policia ka shoqëruar në komisariat 60 persona. Protesta e së shtunës nisi në orën 18:00 përballë Kryeministrisë, por më pas ata u ...

VIDEO/Tension e përplasje në protestë, 20 të shoqëruar nga Policia
TIRANE Vetëm pak minuta pasi opozita mbylli protestën e saj të 9-të njëherësh të tretën kombëtare, policia nis shoqërimet. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ka shoqëruar 20 protestues. Kujtojmë që ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:41
TIRANE Vetëm pak minuta pasi opozita mbylli protestën e saj të 9-të njëherësh të tretën kombëtare, policia nis shoqërimet. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ka shoqëruar 20 protestues. Kujtojmë që ...

Daily Mail pasqyroi hap pas hapi protestën e opozitës në Tiranë
Protesta e opozitës e mbajtur të shtunën në Shqipëri, e cila nisi në orën 18:00 është pasqyruar edhe në mediet ndërkombëtare. “Daily mail” është ndër mediet që e ka pasqyruar atë hap pas hapi. Më poshtë shkrimi i plotë: ...
Portalb | 14-Apr-2019 11:41
Protesta e opozitës e mbajtur të shtunën në Shqipëri, e cila nisi në orën 18:00 është pasqyruar edhe në mediet ndërkombëtare. “Daily mail” është ndër mediet që e ka pasqyruar atë hap pas hapi. Më poshtë shkrimi i plotë: ...

Gazi nuk kursen as Berishën, fotot që vijnë nga protesta
Gazi që ka shpërndarë disa herë protestuesit jashtë Parlamentit ka shkaktuar probleme edhe për liderin historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha. Në disa foto të shpërndara nga LSA, duket momenti kur Berisha ka ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 21:14
Gazi që ka shpërndarë disa herë protestuesit jashtë Parlamentit ka shkaktuar probleme edhe për liderin historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha. Në disa foto të shpërndara nga LSA, duket momenti kur Berisha ka ...

Tre herë gaz lotsjellës, por protestuesit rikthehen sërish para parlamentit
Turma e protestuesve para parlamentit, është shpërndarë 3 herë radhazi nga policia, e cila ka përdorur gaz lotsjellës.
Top Channel | 13-Apr-2019 21:12
Turma e protestuesve para parlamentit, është shpërndarë 3 herë radhazi nga policia, e cila ka përdorur gaz lotsjellës.

Gazi lotsjellës i ndërpret intervistën, Basha: Protesta në dorë të popullit, të shohim si do vijojë
Ndërkohë që turma po rikthehej para parlamentit, pas hedhjes për herë të parë të gazit lotsjellës, kreu i PD-së, Lulzim Basha bëri edhe një deklaratë për mediat.
Top Channel | 13-Apr-2019 20:27
Ndërkohë që turma po rikthehej para parlamentit, pas hedhjes për herë të parë të gazit lotsjellës, kreu i PD-së, Lulzim Basha bëri edhe një deklaratë për mediat.

Policia hedh gaz lotsjellës para parlamentit, shpërndahen protestuesit
Prej disa minutash turma e protestuesve ka mbërritur para godinës së parlamentit, ku hedhin fishekzjarre e kapsolle drejt policisë dhe përsërisin thirrjet "Rama Ik".
Top Channel | 13-Apr-2019 20:07
Prej disa minutash turma e protestuesve ka mbërritur para godinës së parlamentit, ku hedhin fishekzjarre e kapsolle drejt policisë dhe përsërisin thirrjet "Rama Ik".

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved