ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:19

Të tjera ndalime nga policia/ Protesta, shoqërohen 55 persona, arrestohen 27 të tjerë

Të tjera ndalime nga policia/ Protesta, shoqërohen 55 persona, arrestohen 27 të tjerë
Aktualisht bëhet e ditur se 55 persona janë shoqëruar në polici, ndërsa 27 të tjerë janë arrestuar. Menjëherë pas protestës së opozitës, mbrëmjen e djeshme policia nisi shoqërimet në komisariat. Mbrëmjen e djeshme rreth ...
Standard | 15-Apr-2019 11:56
Aktualisht bëhet e ditur se 55 persona janë shoqëruar në polici, ndërsa 27 të tjerë janë arrestuar. Menjëherë pas protestës së opozitës, mbrëmjen e djeshme policia nisi shoqërimet në komisariat. Mbrëmjen e djeshme rreth ...

Protesta, 61 të proceduar penalisht, mes tyre edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së
Për protestën e të shtunës të zhvilluar nga opozita , policia njoftoi se ka arrestuar 37 persona ndërsa 23 të tjerë po ndiqen penalisht në gjendje të lirë. Protesta e ditës së shtunë, 13 prill, nisi në orën 18 përballë ...
RTSH | 14-Apr-2019 15:02
Për protestën e të shtunës të zhvilluar nga opozita , policia njoftoi se ka arrestuar 37 persona ndërsa 23 të tjerë po ndiqen penalisht në gjendje të lirë. Protesta e ditës së shtunë, 13 prill, nisi në orën 18 përballë ...

Policia në aksion pas protestës/ Shkon në 40 numri i të shoqëruarve në polici
Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e opozitës, e nënta që nga shkurti pati përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të ...
Standard | 14-Apr-2019 11:53
Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e opozitës, e nënta që nga shkurti pati përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të ...

Protesta e 13 prillit, shkon në 60 numri i të shoqëruarve
Pas protestës së opozitës, të zhvilluar përballë Kryeministrisë e më pas te Parlamenti, policia ka shoqëruar në komisariat 60 persona. Protesta e së shtunës nisi në orën 18:00 përballë Kryeministrisë, por më pas ata u ...
Politiko | 14-Apr-2019 11:46
Pas protestës së opozitës, të zhvilluar përballë Kryeministrisë e më pas te Parlamenti, policia ka shoqëruar në komisariat 60 persona. Protesta e së shtunës nisi në orën 18:00 përballë Kryeministrisë, por më pas ata u ...

Protesta e opozitës, mbi 20 persona të shoqëruar në polici
Policia ka shoqëruar mbi 20 persona në lidhje me incidentet e zhvilluara gjatë protestës së opozitës së bashkuar të shtunën. Informacionet paraprake bëjnë me dije se deri më tani 13 protestues po procedohen penalisht, ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 11:07
Policia ka shoqëruar mbi 20 persona në lidhje me incidentet e zhvilluara gjatë protestës së opozitës së bashkuar të shtunën. Informacionet paraprake bëjnë me dije se deri më tani 13 protestues po procedohen penalisht, ...

Pas gjobës së Bashkisë, Paloka: Velina tallet me Edvinin, i kujton se protestuesit e pshurrën…
Nëkryetari Demokrat Edi Paloka ka ironizuar me mënyren e tij njoftimin e bërë publik nga kreu i bashkisë së Tiranës për një gjobë të lëshuar kundrejt PD për urinimin që një protestues bëri në derën e zyrës së kreut të ...
Gazeta55 | 14-Apr-2019 11:14
Nëkryetari Demokrat Edi Paloka ka ironizuar me mënyren e tij njoftimin e bërë publik nga kreu i bashkisë së Tiranës për një gjobë të lëshuar kundrejt PD për urinimin që një protestues bëri në derën e zyrës së kreut të ...

Protesta e opozitës, shkon në 40 numri i të shoqëruarve në polici
Pas protestën së dhunshme para kryeministrisë dhe parlamentit policia ka shoqëruar 40 persona. Protesta e djeshme e opozitës u shoqërua me përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të plagosur nga të ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 10:31
Pas protestën së dhunshme para kryeministrisë dhe parlamentit policia ka shoqëruar 40 persona. Protesta e djeshme e opozitës u shoqërua me përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të plagosur nga të ...

Paloka: Velina tallet me Edvinin, i kujton se protestuesit e pshurrën…
Nënkryetari Demokrat Edi Paloka ka ironizuar me mënyren e tij njoftimin e bërë publik nga kreu i bashkisë së Tiranës për një gjobë të lëshuar kundrejt PD për urinimin që një protestues bëri në derën e zyrës së kreut të ...
Koha Jone | 14-Apr-2019 11:05
Nënkryetari Demokrat Edi Paloka ka ironizuar me mënyren e tij njoftimin e bërë publik nga kreu i bashkisë së Tiranës për një gjobë të lëshuar kundrejt PD për urinimin që një protestues bëri në derën e zyrës së kreut të ...

Protesta e opozitës, shkon në 45 numri i të shoqëruarve
TIRANË Janë shtuar protestuesit e opozitës që kanë parë dyert e policisë pas protestës së djeshme. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 09:51
TIRANË Janë shtuar protestuesit e opozitës që kanë parë dyert e policisë pas protestës së djeshme. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ...

Protesta e opozitës, shkon në 45 numri i të shoqëruarve në polici
Janë shtuar protestuesit e opozitës që janë arrestuar nga policia pas protestës së djeshme. Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e ...
Shenja | 14-Apr-2019 10:57
Janë shtuar protestuesit e opozitës që janë arrestuar nga policia pas protestës së djeshme. Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e ...

Protesta, shkon në 45 numri i të shoqëruarve në polici
Pas protestën së dhunshme para kryeministrisë dhe parlamentit policia ka shoqëruar 45 persona. Protesta e djeshme e opozitës u shoqërua me përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të plagosur nga të ...
Java News | 14-Apr-2019 10:45
Pas protestën së dhunshme para kryeministrisë dhe parlamentit policia ka shoqëruar 45 persona. Protesta e djeshme e opozitës u shoqërua me përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të plagosur nga të ...

VIDEO/Tension e përplasje në protestë, 20 të shoqëruar nga Policia
TIRANE Vetëm pak minuta pasi opozita mbylli protestën e saj të 9-të njëherësh të tretën kombëtare, policia nis shoqërimet. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ka shoqëruar 20 protestues. Kujtojmë që ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:41
TIRANE Vetëm pak minuta pasi opozita mbylli protestën e saj të 9-të njëherësh të tretën kombëtare, policia nis shoqërimet. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ka shoqëruar 20 protestues. Kujtojmë që ...

Mbyllet protesta, Basha thërret protestuesit në selinë e PD-së
Pas plot 4 orësh, opozita ka vendosur t'i japë fund protestës së tretë të madhe dhe të 9-ës në 8 javët e fundit, duke filluar nga 16 Shkurti i këtij viti.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:13
Pas plot 4 orësh, opozita ka vendosur t'i japë fund protestës së tretë të madhe dhe të 9-ës në 8 javët e fundit, duke filluar nga 16 Shkurti i këtij viti.

PD: Gjakoset një fotograf, mbi 15 protestues të plagosur (Foto)
Partia Demokratike ka shpërndarë foto të fotografit Arben Dajçi, i gjakosur në kokë dhe pretendon se ai është dhunuar nga policia në protestë. Po ashtu, sipas PD, janë mbi 15 protestues të verifikuar aktualisht në ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 21:06
Partia Demokratike ka shpërndarë foto të fotografit Arben Dajçi, i gjakosur në kokë dhe pretendon se ai është dhunuar nga policia në protestë. Po ashtu, sipas PD, janë mbi 15 protestues të verifikuar aktualisht në ...

Protesta e opozitës, disa të shoqëruar nga policia, ish-deputetë kërkojnë lirimin e tyre
Pas protestës së sotme të opozitës e cila zgjati për rreth katër orë, nga kryeministria te parlamenti policia ka nisur shoqërimet. Mësohet se disa protestues janë shoqëruar në komisariat për shkak se ushtruan akte dhune ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 23:21
Pas protestës së sotme të opozitës e cila zgjati për rreth katër orë, nga kryeministria te parlamenti policia ka nisur shoqërimet. Mësohet se disa protestues janë shoqëruar në komisariat për shkak se ushtruan akte dhune ...

Dhuna në protestë, 45 të shoqëruar në polici
Ka shkuar në 45 numri i personave të shoqëruar në polici pas protestës së dhunshme të një dite më parë te Parlamenti. Mes protestuesve dhe policisë pati situata tensioni të shumta, duke lënë të plagosur nga të dyja ...
Dritare | 14-Apr-2019 10:45
Ka shkuar në 45 numri i personave të shoqëruar në polici pas protestës së dhunshme të një dite më parë te Parlamenti. Mes protestuesve dhe policisë pati situata tensioni të shumta, duke lënë të plagosur nga të dyja ...

PD nxjerr fotot: Ja si u dhunua fotografi nga policia
Partia Demokratike ka publikua disa foto të fotografit Arben Dajçi, i cili është plagosur në protestë.
Top Channel | 13-Apr-2019 20:46
Partia Demokratike ka publikua disa foto të fotografit Arben Dajçi, i cili është plagosur në protestë.

Në protestë lëndohet dhe gazetarja Eliza Gjediku dhe një fotoreporter
Përveç 5 punonjësve të policisë, në protest kanë mbetur të lënduar edhe disa qytetarë. Por, edhe një gazetare dhe fotograf. Gazetarja e TemA TV, Eliza Gjediku, ka humbur ndjenjat, pas përdorimit të gazit nga ana e ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 21:08
Përveç 5 punonjësve të policisë, në protest kanë mbetur të lënduar edhe disa qytetarë. Por, edhe një gazetare dhe fotograf. Gazetarja e TemA TV, Eliza Gjediku, ka humbur ndjenjat, pas përdorimit të gazit nga ana e ...

Protesta e opozitës, shkon në 45 numri i të shoqëruarve në polici
Janë shtuar protestuesit e opozitës që janë arrestuar nga policia pas protestës së djeshme. Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e ...
Klan Kosova | 14-Apr-2019 10:26
Janë shtuar protestuesit e opozitës që janë arrestuar nga policia pas protestës së djeshme. Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e ...

Protesta e opozitës, shkon në 45 numri i të shoqëruarve
Janë shtuar protestuesit e opozitës që janë arrestuar nga policia pas protestës së djeshme. Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e ...
Lapsi | 14-Apr-2019 10:02
Janë shtuar protestuesit e opozitës që janë arrestuar nga policia pas protestës së djeshme. Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved