ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:54

“Takohemi dhe ikim në Vlorë”/ Përgjimet që zbuluan vrasësit e “Nardit të Bujtinave”

“Takohemi dhe ikim në Vlorë”/ Përgjimet që zbuluan vrasësit e “Nardit të Bujtinave”
Disa pamje filmike të kamerave që administrohen nga Ministia e Mjedisit,kanë zbardhur autorin e vrasjes së Nard Polia në 20 mars 2019 në Shkodër. Filmimet e sekuestruara në kohë nga prokuroria dhe policia e Shkodrës, ...
Lapsi | 15-Apr-2019 22:23
Disa pamje filmike të kamerave që administrohen nga Ministia e Mjedisit,kanë zbardhur autorin e vrasjes së Nard Polia në 20 mars 2019 në Shkodër. Filmimet e sekuestruara në kohë nga prokuroria dhe policia e Shkodrës, ...

Takohemi bashkë e ikim në Vlorë…’ Dalin përgjimet që zbuluan vrasësit e Nardit të Bujtinave
Disa pamje filmike të kamerave që administrohen nga Ministia e Mjedisit,kanë zbardhur autorin e vrasjes së Nard Polia në 20 mars 2019 në Shkodër. Filmimet e sekuestruara në kohë nga prokuroria dhe policia e Shkodrës, ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 22:19
Disa pamje filmike të kamerave që administrohen nga Ministia e Mjedisit,kanë zbardhur autorin e vrasjes së Nard Polia në 20 mars 2019 në Shkodër. Filmimet e sekuestruara në kohë nga prokuroria dhe policia e Shkodrës, ...

‘Takohemi bashkë e ikim në Vlorë…’ Dalin përgjimet që zbuluan vrasësit e Nardit të Bujtinave
Disa pamje filmike të kamerave që administrohen nga Ministia e Mjedisit,kanë zbardhur autorin e vrasjes së Nard Polia në 20 mars 2019 në Shkodër. Filmimet e sekuestruara në kohë nga prokuroria dhe policia e Shkodrës, ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 21:20
Disa pamje filmike të kamerave që administrohen nga Ministia e Mjedisit,kanë zbardhur autorin e vrasjes së Nard Polia në 20 mars 2019 në Shkodër. Filmimet e sekuestruara në kohë nga prokuroria dhe policia e Shkodrës, ...

Plagosi me armë zjarri kryeplakun, vetëdorëzohet 25 vjeçari
Autori që plagosi me armë zjarri kryeplakun fshatit Gribë në Gramsh është vetëdorëzuar në polici. 25 vjeçari me inicialet S.V., u vetëdorëzua në policinë e Korçës pas negociatave të bëra nga familjarët dhe policia. Pas ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 11:48
Autori që plagosi me armë zjarri kryeplakun fshatit Gribë në Gramsh është vetëdorëzuar në polici. 25 vjeçari me inicialet S.V., u vetëdorëzua në policinë e Korçës pas negociatave të bëra nga familjarët dhe policia. Pas ...

Arrestohet pas 2 vitesh 23-vjeçari që sulmoi me armë boksierin e Vllaznisë
Policia e Shkodrës ka arrestuar pas dy vitesh një 23-vjeçar të akuzuar për sulmin me armë ndaj Nelson Hysës, boksierit të Vllaznisë, ngjarje e ndodhur më 6 Maj 2017. Në pranga ka rënë i riu V.Ksolla, ndaj të cilit ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 11:44
Policia e Shkodrës ka arrestuar pas dy vitesh një 23-vjeçar të akuzuar për sulmin me armë ndaj Nelson Hysës, boksierit të Vllaznisë, ngjarje e ndodhur më 6 Maj 2017. Në pranga ka rënë i riu V.Ksolla, ndaj të cilit ...

Plagosi para dy vitesh një person, pranga 23 vjeçarit në Shkodër
Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës si autori i dyshuar në plagosjen e një shtetasi me iniciale N.H. dy vite më parë, dhe dy persona të tjerë të cilët cilësohen si bashkëpunues në krim. Në kuadër të ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 11:21
Një 23 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës si autori i dyshuar në plagosjen e një shtetasi me iniciale N.H. dy vite më parë, dhe dy persona të tjerë të cilët cilësohen si bashkëpunues në krim. Në kuadër të ...

Atentati ndaj anëtarit të grupit “Bajri”, arrestohet pas dy vjetësh 23-vjeçari dhe dy vëllezërit e tij
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga pas dy vjetësh 23 vjeçarin Valter Ksolla, autorin e plagosjes së Nelson Hysës, i cili gjendet në qeli si anëtar i grupit “Bajri”. Sipas informacioneve të përhapura nga policia, së ...
Lapsi | 15-Apr-2019 11:28
Policia e Shkodrës ka vënë në pranga pas dy vjetësh 23 vjeçarin Valter Ksolla, autorin e plagosjes së Nelson Hysës, i cili gjendet në qeli si anëtar i grupit “Bajri”. Sipas informacioneve të përhapura nga policia, së ...

Dy vite në arrati për plagosje, arrestohet 23-vjeçari
Autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të shtetasit N.H., në një ngjarje që daton më 6 maj të vitit 2017, është arrestuar tashmë nga forcat e Policisë së Shkodrës.
Top Channel | 15-Apr-2019 11:09
Autori i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të shtetasit N.H., në një ngjarje që daton më 6 maj të vitit 2017, është arrestuar tashmë nga forcat e Policisë së Shkodrës.

2 vite në arrati për plagosje, arrestohet 23-vjeçari
Një 23-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim për një plagosje me armë zjarri të ndodhur më 6 maj të 2017-s.
Top Channel | 15-Apr-2019 10:57
Një 23-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim për një plagosje me armë zjarri të ndodhur më 6 maj të 2017-s.

Atentati ndaj anëtarit të grupit “Bajri”, 3 në pranga
SHKODËR Ka rënë në prangat e policisë pas dy vitesh autori i plagosjes së Nelson Hysës i cili ndodhet në burg si pjesë e grupit “Bajri”, 23 vjeçari Valter Ksolla. Sipas policisë së bashku me të janë arrestuar edhe 2 ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 10:54
SHKODËR Ka rënë në prangat e policisë pas dy vitesh autori i plagosjes së Nelson Hysës i cili ndodhet në burg si pjesë e grupit “Bajri”, 23 vjeçari Valter Ksolla. Sipas policisë së bashku me të janë arrestuar edhe 2 ...

Plagosi anëtarin e bandës “Bajri”, arrestohet 23-vjeçari
Pas dy vjetësh në arrati është arrestuar 23-vjeçari që plagosi ish-boksierin dhe anëtarin e bandës “Bajri”, Nelson Hysën. Valter Ksolla dhe një tjetër person plagosën në 2007-ën Hysën, teksa ky i fundit kishte dalë nga ...
Dritare | 15-Apr-2019 11:17
Pas dy vjetësh në arrati është arrestuar 23-vjeçari që plagosi ish-boksierin dhe anëtarin e bandës “Bajri”, Nelson Hysën. Valter Ksolla dhe një tjetër person plagosën në 2007-ën Hysën, teksa ky i fundit kishte dalë nga ...

Plagosi një shtetas dhe u fsheh, autori vetëdorëzohet pas dy ditësh
Policia ka ndaluar pas dy ditësh autorin e një plagosjeje me armë zjarri në fshatin Gribë të Gramshit.
Top Channel | 15-Apr-2019 10:14
Policia ka ndaluar pas dy ditësh autorin e një plagosjeje me armë zjarri në fshatin Gribë të Gramshit.

Korçë, plagosi kryeplakun e fshatit, vetëdorëzohet 25-vjeçari
KORCE Ka rënë në prangat e policisë një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Elbasanit, i cili plagosi me armë kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me iniciale S.V tre ditë pas ngjarjes është vetëdorëzuar në rajonin ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 10:11
KORCE Ka rënë në prangat e policisë një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Elbasanit, i cili plagosi me armë kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me iniciale S.V tre ditë pas ngjarjes është vetëdorëzuar në rajonin ...

Atentati ndaj anëtarit të grupit “Bajri”, 3 persona në pranga
Ka rënë në prangat e policisë, pas dy vitesh, autori i plagosjes së Nelson Hysës, i cili ndodhet në burg si anëtar i grupit “Bajri”, 23 vjeçari Valter Ksolla. Sipas policisë, së bashku me të janë arrestuar edhe ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 11:12
Ka rënë në prangat e policisë, pas dy vitesh, autori i plagosjes së Nelson Hysës, i cili ndodhet në burg si anëtar i grupit “Bajri”, 23 vjeçari Valter Ksolla. Sipas policisë, së bashku me të janë arrestuar edhe ...

Tentuan ta vrasin përballë berberhanes, arrestohet atentatori i ish boksierit shqiptar
Policia ka arritur të vërë në pranga një 23 vjeçar nga Shkodra, i dyshuar si njëri ndër personat që tentuan të vrasin ish boksierin e Vllaznisë Nelson Hysa, i burgosur tashmë si pjesë e grupit Bajri. Në vitin 2017 ndaj ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 11:09
Policia ka arritur të vërë në pranga një 23 vjeçar nga Shkodra, i dyshuar si njëri ndër personat që tentuan të vrasin ish boksierin e Vllaznisë Nelson Hysa, i burgosur tashmë si pjesë e grupit Bajri. Në vitin 2017 ndaj ...

Korçë/ Plagosi kryeplakun e fshatit, vetëdorëzohet 25-vjeçari
Ka rënë në prangat e policisë një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Korçës, i cili plagosi me armë kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me iniciale S.V tre ditë pas ngjarjes është vetëdorëzuar në rajonin e policisë ...
Telegraf | 15-Apr-2019 10:33
Ka rënë në prangat e policisë një 25-vjeçar nga fshati Gribë i Korçës, i cili plagosi me armë kryeplakun e fshatit. Sipas policisë shtetasi me iniciale S.V tre ditë pas ngjarjes është vetëdorëzuar në rajonin e policisë ...

Shkodër/ 2 vite në arrati për plagosje, arrestohet 23-vjeçari
Një 23-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim për një plagosje me armë zjarri të ndodhur më 6 maj të 2017-s. Nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër pas një pune të mirëorganizuar, u ...
Java News | 15-Apr-2019 11:01
Një 23-vjeçar është arrestuar pasi ishte shpallur në kërkim për një plagosje me armë zjarri të ndodhur më 6 maj të 2017-s. Nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër pas një pune të mirëorganizuar, u ...

I riu arrestohet pas dy vitesh
Një i ri është arrestuar nga Policia e Shkodrës, pasi dyshohet së është autori i një ngjarje të ndodhur në Maj të vitit 2017, ku mbeti i plagosur ish-kampioni i boksit Nelson Hysa. Sipas uniformave blu, ai është V. ...
ABCNews | 15-Apr-2019 10:57
Një i ri është arrestuar nga Policia e Shkodrës, pasi dyshohet së është autori i një ngjarje të ndodhur në Maj të vitit 2017, ku mbeti i plagosur ish-kampioni i boksit Nelson Hysa. Sipas uniformave blu, ai është V. ...

Atentati me armë zjarri në Shkodër, 3 në pranga
Shkodër- Finalizohet me sukses Operacioni policor i koduar “Gruda” Kapet dhe ndalohet autori i dyshuar i ngjarjes së ndodhur me datë 06.05.2017, ku ka mbetur i plagosur shtetasi N.H. Nga strukturat e Drejtorisë Vendore ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 10:58
Shkodër- Finalizohet me sukses Operacioni policor i koduar “Gruda” Kapet dhe ndalohet autori i dyshuar i ngjarjes së ndodhur me datë 06.05.2017, ku ka mbetur i plagosur shtetasi N.H. Nga strukturat e Drejtorisë Vendore ...

Arrestohet pas 2 vitesh 23-vjeçari që sulmoi me armë boksierin e Vllaznisë
Policia e Shkodrës ka arrestuar pas dy vitesh një 23-vjeçar të akuzuar për sulmin me armë ndaj Nelson Hysës, boksierit të Vllaznisë, ngjarje e ndodhur më 6 Maj 2017. Në pranga ka rënë i riu V.Ksolla, ndaj të cilit ...
TV Klan | 15-Apr-2019 10:53
Policia e Shkodrës ka arrestuar pas dy vitesh një 23-vjeçar të akuzuar për sulmin me armë ndaj Nelson Hysës, boksierit të Vllaznisë, ngjarje e ndodhur më 6 Maj 2017. Në pranga ka rënë i riu V.Ksolla, ndaj të cilit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved