ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 06:18

“Syri i Ciklopit” mbushet me plehra

“Syri i Ciklopit” mbushet me plehra
Ky është “Syri i Ciklopit”, një atrakasion i ri turistik që gjendet vetëm katër kilometra larg Tiranës, e që kohët e fundit po shihet si një pikë turistike ideale. Por siç shihet dhe nga pamjet në video, vendin e kanë ...
Zeri | 15-Apr-2019 08:41
Ky është “Syri i Ciklopit”, një atrakasion i ri turistik që gjendet vetëm katër kilometra larg Tiranës, e që kohët e fundit po shihet si një pikë turistike ideale. Por siç shihet dhe nga pamjet në video, vendin e kanë ...

“Syri i Ciklopit” kthehet në hedhurinë plehrash
Ky është “Syri i Ciklopit”, një atrakasion i ri turistik që gjendet vetëm katër kilometra larg Tiranës, e që kohët e fundit po shihet si një pikë turistike ideale. Por siç shihet dhe nga pamjet në video, vendin e kanë ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 08:22
Ky është “Syri i Ciklopit”, një atrakasion i ri turistik që gjendet vetëm katër kilometra larg Tiranës, e që kohët e fundit po shihet si një pikë turistike ideale. Por siç shihet dhe nga pamjet në video, vendin e kanë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved