ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:18

Siljanovska: Është i nevojshëm bashkim i të gjithë qytetarëve dhe dalje masive në zgjedhje

Siljanovska: Është i nevojshëm bashkim i të gjithë qytetarëve dhe dalje masive në zgjedhje
Kandidatja për presidente e Republikës së Maqedonisë prof.dr. Gordana Siljanovska Davkova sonte u drejtua para qytetarëve të Vallandovës. Siljanovska-Davkova theks të veçantë vendosi në qeverisjen e të drejtës dhe ...
Republika | 15-Apr-2019 23:08
Kandidatja për presidente e Republikës së Maqedonisë prof.dr. Gordana Siljanovska Davkova sonte u drejtua para qytetarëve të Vallandovës. Siljanovska-Davkova theks të veçantë vendosi në qeverisjen e të drejtës dhe ...

Mickovski: Siljanovska është simbol i të drejtës dhe drejtësisë
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë. Mickovski theksoi ...
Republika | 15-Apr-2019 23:05
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë. Mickovski theksoi ...

Mickovski: Siljanovska-Davkova është simbol i të drejtës dhe drejtësisë
Shkup, 15 prill – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë, ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 22:42
Shkup, 15 prill – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë, ...

Siljanovska-Davkova. Është i nevojshëm bashkim i të gjithë qytetarëve dhe dalje masive në zgjedhje
Shkup, 15 prill – Kandidatja për presidente e Republikës së Maqedonisë prof.dr. Gordana Siljanovska Davkova sonte u drejtua para qytetarëve të Vallandovës, njofton Koha. Siljanovska-Davkova theks të veçantë vendosi në ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 22:31
Shkup, 15 prill – Kandidatja për presidente e Republikës së Maqedonisë prof.dr. Gordana Siljanovska Davkova sonte u drejtua para qytetarëve të Vallandovës, njofton Koha. Siljanovska-Davkova theks të veçantë vendosi në ...

Mickovski: Siljanovska është simbol i të drejtës dhe drejtësisë
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë. Mickovski theksoi ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 22:28
Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë. Mickovski theksoi ...

Mickovski: Siljanovska-Davkova është simbol i të drejtës dhe drejtësisë
15 prill 2019 Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë. ...
Medial | 15-Apr-2019 22:28
15 prill 2019 Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë. ...

Edhe një anketë se kush mund të fitojë zgjedhjet?
Edhe një anketë e orëve të fundit të realizuar nga “Market Vision” me kërkesë të Presing TV, ka matur rejtingun e kandidatëve për president. Sipas kësaj ankete, ka një diferencë të vogël mes kandidates së VMRO-DPMNE-së, ...
Ina-Online | 15-Apr-2019 22:07
Edhe një anketë e orëve të fundit të realizuar nga “Market Vision” me kërkesë të Presing TV, ka matur rejtingun e kandidatëve për president. Sipas kësaj ankete, ka një diferencë të vogël mes kandidates së VMRO-DPMNE-së, ...

Mickovski: Siljanovska-Davkova është simbol i të drejtës dhe drejtësisë
Shkup, 15 pril l - Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë. ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 22:00
Shkup, 15 pril l - Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski sot në miting u drejtua para qytetarëve të komunës së Vallandovës, ku porositi se VMRO-DPMNE-ja është organizatë e popullit dhe populli është organizatë. ...

Siljanovska: Të gjithë qytetarët të dalin masivisht në zgjedhje
Shkup, 15 prill - Kandidatja për presidente e Republikës së Maqedonisë prof.dr. Gordana Siljanovska Davkova sonte u drejtua para qytetarëve të Vallandovës. Siljanovska-Davkova theks të veçantë vendosi në qeverisjen e të ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 21:29
Shkup, 15 prill - Kandidatja për presidente e Republikës së Maqedonisë prof.dr. Gordana Siljanovska Davkova sonte u drejtua para qytetarëve të Vallandovës. Siljanovska-Davkova theks të veçantë vendosi në qeverisjen e të ...

Ja çfarë rezultati parasheh anketa e QMBN për zgjedhjet presidenciale
Stevo Pendarovski, kandidat i LSDM-së dhe BDI-së është në udhëheqësi të lehtë (27,2 për qind) para Gordana Siljanovska Davkova, kandidate e VMRO-DPMNE-së (23,5 për qind), gjegjësisht dallimi është 3,7 për qind pika. ...
Aktuale.MK | 15-Apr-2019 21:17
Stevo Pendarovski, kandidat i LSDM-së dhe BDI-së është në udhëheqësi të lehtë (27,2 për qind) para Gordana Siljanovska Davkova, kandidate e VMRO-DPMNE-së (23,5 për qind), gjegjësisht dallimi është 3,7 për qind pika. ...

Siljanovska: Është i nevojshëm bashkim i të gjithë qytetarëve dhe dalje masive në zgjedhje
Kandidatja për presidente e Republikës së Maqedonisë prof.dr. Gordana Siljanovska Davkova sonte u drejtua para qytetarëve të Vallandovës. Siljanovska-Davkova theks të veçantë vendosi në qeverisjen e të drejtës dhe ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 21:17
Kandidatja për presidente e Republikës së Maqedonisë prof.dr. Gordana Siljanovska Davkova sonte u drejtua para qytetarëve të Vallandovës. Siljanovska-Davkova theks të veçantë vendosi në qeverisjen e të drejtës dhe ...

Mickoski kundër bojkotimit të zgjedhjeve presidenciale
Kreu i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Miickoski është kundër bojkotimit të zgjedhjeve presidenciale për shkak se, sipas tij, një veprim i tillë i shkon për shtati pushtetit. “Ju që flisni për bojkot, e di se keni shumë arsye ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 17:21
Kreu i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Miickoski është kundër bojkotimit të zgjedhjeve presidenciale për shkak se, sipas tij, një veprim i tillë i shkon për shtati pushtetit. “Ju që flisni për bojkot, e di se keni shumë arsye ...

Këto janë rezultatet e anketës të QMBN-se
Stevo Pendarovski, kandidat i LSDM-së dhe BDI-së është në udhëheqësi të lehtë (27,2 për qind) para Gordana Siljanovska Davkova, kandidate e VMRO-DPMNE-së (23,5 për qind), gjegjësisht dallimi është 3,7 për qind pika. ...
Ina-Online | 15-Apr-2019 20:50
Stevo Pendarovski, kandidat i LSDM-së dhe BDI-së është në udhëheqësi të lehtë (27,2 për qind) para Gordana Siljanovska Davkova, kandidate e VMRO-DPMNE-së (23,5 për qind), gjegjësisht dallimi është 3,7 për qind pika. ...

Anketë e QMBN: Pendarovski me 27,2 për qind para Siljanovskës me 23,5 dhe Reka me 11 për qind
Stevo Pendarovski, kandidat i LSDM-së dhe BDI-së është në udhëheqësi të lehtë (27,2 për qind) para Gordana Siljanovska Davkova, kandidate e VMRO-DPMNE-së (23,5 për qind), gjegjësisht dallimi është 3,7 për qind pika. ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 20:44
Stevo Pendarovski, kandidat i LSDM-së dhe BDI-së është në udhëheqësi të lehtë (27,2 për qind) para Gordana Siljanovska Davkova, kandidate e VMRO-DPMNE-së (23,5 për qind), gjegjësisht dallimi është 3,7 për qind pika. ...

Presidencialet e Maqedonisë Verore: vota shqiptare përcakton gjithçka, avancon Pendarovksi
Kandidati i koalicionit qeverisës për presidentin e Maqedonisë Veriore, Stevo Pendarovski në nja avantazh të butë me 27.2 për qind të votave në lidhje me kandidaten opozitare të VMRO-DPMNE, Gordana Siljanovska me 23.5 ...
Tesheshi | 15-Apr-2019 20:20
Kandidati i koalicionit qeverisës për presidentin e Maqedonisë Veriore, Stevo Pendarovski në nja avantazh të butë me 27.2 për qind të votave në lidhje me kandidaten opozitare të VMRO-DPMNE, Gordana Siljanovska me 23.5 ...

Ja kush zgjidhet President i Maqedonisë së Veriut sipas anketës “Rejting”
Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës, të cilën e zbatoi ...
IliriaNews | 15-Apr-2019 18:36
Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës, të cilën e zbatoi ...

Ky është fituesi i zgjedhjeve presidenciale sipas anketës Rejting
Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës, të cilën e zbatoi ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 17:44
Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës, të cilën e zbatoi ...

Si mund të keqpërdoren anketat dhe rezultatet e tyre?
Burimi: KriThink Shumë kohë përpara se të fillojë fushata zgjedhore, për çfarëdo lloj zgjedhjesh (përfshirë edhe ato presidencialet, meqë jemi në një proces të tillë) partitë politike, kandidatët ose rivalët në ...
Portalb | 15-Apr-2019 17:43
Burimi: KriThink Shumë kohë përpara se të fillojë fushata zgjedhore, për çfarëdo lloj zgjedhjesh (përfshirë edhe ato presidencialet, meqë jemi në një proces të tillë) partitë politike, kandidatët ose rivalët në ...

Ja kush është fituesi i zgjedhjeve presidenciale sipas anketës së Rejting-ut
Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës, të cilën e zbatoi ...
Flaka | 15-Apr-2019 17:13
Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës, të cilën e zbatoi ...

Ky është fituesi i zgjedhjeve presidenciale sipas anketës Rejting
Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës, të cilën e zbatoi ...
Aktuale.MK | 15-Apr-2019 16:38
Kandidati për president, i mbështetur nga LSDM dhe koalicioni do të merrte më së shumti vota në zgjedhjet presidenciale – 38,3 për qind, nëse nesër mbahet votimi. Këtë e tregojnë rezultatet e anketës, të cilën e zbatoi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved