ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

Shqipëri, ish komando arrestohet për terrorizëm

Shqipëri, ish komando arrestohet për terrorizëm
Një ish pjestar i forcave speciale të ushtrisë shqiptare Erzen Uka, 29 vjeç, u arrestua të hënën nga forcat e antiterrorit, pasi në adresën e tij në Facebook ka publikuar dhe shpërndarë video e pamje filmike që nxisin ...
Zeri Amerikes | 15-Apr-2019 23:16
Një ish pjestar i forcave speciale të ushtrisë shqiptare Erzen Uka, 29 vjeç, u arrestua të hënën nga forcat e antiterrorit, pasi në adresën e tij në Facebook ka publikuar dhe shpërndarë video e pamje filmike që nxisin ...

Pamje filmike që nxisin vepra penale, në pranga 29-vjeçari
TIRANË, 15 prill /MEDIAL – Specialistët e Drejtorisë se Antiterrorit në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit pas një hetimi dyvjeçar me metoda speciale të hetimit, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: ...
Medial | 15-Apr-2019 19:30
TIRANË, 15 prill /MEDIAL – Specialistët e Drejtorisë se Antiterrorit në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit pas një hetimi dyvjeçar me metoda speciale të hetimit, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: ...

Sterviste djemtë e mitur për terrorizëm, si e zbuloi policia komandon nga Erzen Uka (VIDEO)
Erzen Uka, 29 vjeç nga fshati Gjormë i Krujës por me banim në Tiranë është arrestuar sot nga policia, për prirje ekstremiste dhe stervitje me qëllime terroriste. Uka është i divorcuar dhe më heret ish-bashkëshortja e ...
Lapsi | 15-Apr-2019 19:17
Erzen Uka, 29 vjeç nga fshati Gjormë i Krujës por me banim në Tiranë është arrestuar sot nga policia, për prirje ekstremiste dhe stervitje me qëllime terroriste. Uka është i divorcuar dhe më heret ish-bashkëshortja e ...

DETAJET: Ish-komando i arrestuar në Krujë, stërviste fëmijë si “ushtarë të Allahut”
Erzen Uka, një ish-komando 29-vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës u arrestua të hënën nga Antiterrori, pasi akuzohet se stërviste fëmijë të mitur dhe shpërndante në rrjete sociale video që propagandojnë vepra penale me ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 18:43
Erzen Uka, një ish-komando 29-vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës u arrestua të hënën nga Antiterrori, pasi akuzohet se stërviste fëmijë të mitur dhe shpërndante në rrjete sociale video që propagandojnë vepra penale me ...

Stërviste fëmijë si “ushtarë të Allahut”, arrestohet ish-komandoja nga Kruja
Një 29-vjeçar nga Kruja u arrestua nga antiterrori për vepra penale të lidhura me terrorizmin, pasi shpërndau në rrjetet sociale video të fëmijëve të vegjël ndërsa stërviteshin prej tij. (BIRN) Erzen Uka, një ...
Illyriapress | 15-Apr-2019 18:43
Një 29-vjeçar nga Kruja u arrestua nga antiterrori për vepra penale të lidhura me terrorizmin, pasi shpërndau në rrjetet sociale video të fëmijëve të vegjël ndërsa stërviteshin prej tij. (BIRN) Erzen Uka, një ...

U arrestua për nxitje terrorizmi, çfarë postoi në instagram ish-komandoja!
Ish-komando i ushtrisë, Erzen Uka është arrestuar të hënën nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe se ka nxitur urrejtje me qëllim kryerjen e veprave terroriste. 29- ...
Dritare | 15-Apr-2019 18:16
Ish-komando i ushtrisë, Erzen Uka është arrestuar të hënën nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe se ka nxitur urrejtje me qëllim kryerjen e veprave terroriste. 29- ...

Arrestohet ish-komandoja, shpërndante video me përmbajtje terroriste
Me urdhër të Krimeve të Rënda antiterrori ka arrestuar një ish komando pasi dyshohet si person me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtjen me qëllim kryerje te veprave terroriste. Erzen Uka, ish-komando i ushtrisë, i ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 17:52
Me urdhër të Krimeve të Rënda antiterrori ka arrestuar një ish komando pasi dyshohet si person me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtjen me qëllim kryerje te veprave terroriste. Erzen Uka, ish-komando i ushtrisë, i ...

Arrestimi i ish-komandos për terrorizëm/ Publikohen detaje të reja
Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale dhe nxitjen e ...
Telegraf | 15-Apr-2019 17:05
Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale dhe nxitjen e ...

Shqipëri, është arrestuar një person për “propagandë terroriste”
Policia e Shqipërisë ka arrestuar një person i cili akuzohet për publikimin në rrjetet sociale të pamjeve filmike që sipas policisë nxisin dhe propagandojnë veprat penale me qëllime terroriste, transmeton Anadolu Agency ...
Portalb | 15-Apr-2019 17:45
Policia e Shqipërisë ka arrestuar një person i cili akuzohet për publikimin në rrjetet sociale të pamjeve filmike që sipas policisë nxisin dhe propagandojnë veprat penale me qëllime terroriste, transmeton Anadolu Agency ...

Ndalohet komando ekstremisti në Krujë, antiterrori zbulon se stërviste me armë fëmijët për “ISIS”
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 16:46
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

Në kërkim për terrorizëm, arrestohet ish-komandoja (Emri)
Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale dhe ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 16:31
Një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në në Irak dhe Afganistan në vitin 2011 është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit. Erzen Uka është vënë në pranga pas dyshimeve për prirje radikale dhe ...

Krujë, ndalohet komando ekstremist. Antiterrori zbulon se stërviste me armë fëmijët, për “ISIS”
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq.
Top Channel | 15-Apr-2019 15:59
Një video, e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj nje sulmi te armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq.

Stërviste fëmijë si “ushtarë të Allahut”, arrestohet ish-komandoja nga Kruja
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një 29-vjeçar nga Kruja u arrestua nga antiterrori për vepra penale të lidhura me terrorizmin, pasi shpërndau në rrjetet ...
Reporter | 15-Apr-2019 17:44
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një 29-vjeçar nga Kruja u arrestua nga antiterrori për vepra penale të lidhura me terrorizmin, pasi shpërndau në rrjetet ...

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj një sulmi të armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 17:01
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj një sulmi të armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

Arrestohet ish-komando nga Kruja, stërviste me armë fëmijët
Një 29 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se është një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011. Ndalimi i shtetasit Erzen Uka është bërë nga zyra Antiterrorit në ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 16:49
Një 29 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se është një ish komando i ushtrisë, që ka shërbyer në Irak dhe Afganistan në vitin 2011. Ndalimi i shtetasit Erzen Uka është bërë nga zyra Antiterrorit në ...

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj një sulmi të armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 17:06
Një video e cila duket sikur demonstron se si duhet te reagosh ndaj një sulmi të armatosur, por e postuar në rrjetet sociale nga një person me pritje ekstremiste ne fakt është me tepër se kaq. Një 29 vjeçar nga fshati ...

Arrestohet për veprime terroriste ish-komandoja
Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtje me qëllim kryerjen e ...
ABCNews | 15-Apr-2019 17:01
Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Policinë e Shtetit si person i dyshuar me prirje radikale dhe ka nxitur urrejtje me qëllim kryerjen e ...

Ndalohet komando ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagantë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...
Lajminet | 15-Apr-2019 17:02
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagantë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...

Shpërndante video terroriste, policia arreston 29-vjeçarin nga Kruja
Policia ka vënë në pranga një 29-vjeçar nga Kruja pasi në adresën e tij në Facebook ka publikuar dhe shpërndarë video e pamje filmike që nxisin dhe propagandojnë veprat penale me qëllime terroriste. Në njoftimin ...
Politiko | 15-Apr-2019 16:57
Policia ka vënë në pranga një 29-vjeçar nga Kruja pasi në adresën e tij në Facebook ka publikuar dhe shpërndarë video e pamje filmike që nxisin dhe propagandojnë veprat penale me qëllime terroriste. Në njoftimin ...

Zbulohet një ekstremist në Krujë, stërviste fëmijët për ISIS
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 16:49
Një 29 vjeçar nga fshati Gjorm i Krujës është arrestuar dhe vendosur nën hetim nga antiterrori për propagandë për qëllime terroriste dhe stërvitje per qëllime terroriste. I dyshuari Erzen Uka ka qene ushtarak ne misione ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved