ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 06:05

Shiti virgjërinë për një iPhone, 17 vjeçares i ndodh gjëma në dhomën e hotelit (Video)

Shiti virgjërinë për një iPhone, 17 vjeçares i ndodh gjëma në dhomën e hotelit (Video)
Në Kinë, vajzat janë duke e shitur vir.gjërinë e tyre online. Një vajzë shkoi në një hotel për të marrë iPhone 8 në këmbim të vir.gjërisë së saj, por u tronditur kur disa burra të zhv.eshur dolën nga banjo dhe e mbajtën ...
Lexo | 15-Apr-2019 11:30
Në Kinë, vajzat janë duke e shitur vir.gjërinë e tyre online. Një vajzë shkoi në një hotel për të marrë iPhone 8 në këmbim të vir.gjërisë së saj, por u tronditur kur disa burra të zhv.eshur dolën nga banjo dhe e mbajtën ...

E dha virgjërinë për iPhone 8, gjërat shkojnë keq në dhomë për vajzën-Video
Në Kinë, vajzat janë duke e shitur virgjërinë e tyre online. Një vajzë shkoi në një hotel për të marrë iPhone 8 në këmbim të virgjërisë së saj, por u tronditur kur disa burra të zhveshur dolën nga banjo dhe e mbajtën ...
InFokusi | 15-Apr-2019 10:25
Në Kinë, vajzat janë duke e shitur virgjërinë e tyre online. Një vajzë shkoi në një hotel për të marrë iPhone 8 në këmbim të virgjërisë së saj, por u tronditur kur disa burra të zhveshur dolën nga banjo dhe e mbajtën ...

E dha virgjërinë për iPhone 8, gjërat shkojnë keq në dhomë për vajzën
Në Kinë, vajzat janë duke e shitur virgjërinë e tyre online. Një vajzë shkoi në një hotel për të marrë iPhone 8 në këmbim të virgjërisë së saj, por u trondit kur disa burra të zhveshur dolën nga banjo dhe e mbajtën atë ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 09:50
Në Kinë, vajzat janë duke e shitur virgjërinë e tyre online. Një vajzë shkoi në një hotel për të marrë iPhone 8 në këmbim të virgjërisë së saj, por u trondit kur disa burra të zhveshur dolën nga banjo dhe e mbajtën atë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved