ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:34

Rita Ora jep disa detaje rreth videokëngës së re

Rita Ora jep disa detaje rreth videokëngës së re
Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtare. Bukuroshja ka treguar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do të sjell projektin muzikor para fansave. Rita Ora ka dhënë disa detaje ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 17:01
Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtare. Bukuroshja ka treguar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do të sjell projektin muzikor para fansave. Rita Ora ka dhënë disa detaje ...

Një shembull për tu marrë – Adelina Tahiri rikthen format shumë pak kohë pas lindjes
Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri, ka arritur që t’i rikthejë format e saja trupore menjëherë pas lindjes së djalit. Madje tani ajo duket më në formë se sa para periudhës së shtatzënisë. Këngëtarja ka ...
Prive | 15-Apr-2019 15:29
Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri, ka arritur që t’i rikthejë format e saja trupore menjëherë pas lindjes së djalit. Madje tani ajo duket më në formë se sa para periudhës së shtatzënisë. Këngëtarja ka ...

Engji vjen se shpejti me këngen e re “Fejesa”
Engjëllusha Salihu përmes llogarisë së saj në Instagram ka paralajmëruar fansat e saj se së shpejti do të vij me projekt të ri, shkruan Arbresh.info Këtë ajo e ka zbuluar duke publikuar një video, ku dëgjohet një pjesë ...
Arbresh | 15-Apr-2019 15:09
Engjëllusha Salihu përmes llogarisë së saj në Instagram ka paralajmëruar fansat e saj se së shpejti do të vij me projekt të ri, shkruan Arbresh.info Këtë ajo e ka zbuluar duke publikuar një video, ku dëgjohet një pjesë ...

Kënga e re e Getinjos është në ‘furrë’, reperi zbulon një pjesë të saj
Getinjo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti sjell këngën më të re, shkruan . Madje, ai publikoi një video, në të cilën tregon pak nga kjo këngë, që do ta shoqërojë me videoklip. Titulli i këngës është ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:51
Getinjo përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti sjell këngën më të re, shkruan . Madje, ai publikoi një video, në të cilën tregon pak nga kjo këngë, që do ta shoqërojë me videoklip. Titulli i këngës është ...

Performanca e Jonida Maliqit në ndejën e Eurovisionit në Londër
Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në Londër këngën e saj përfaqësuese, “Ktheju tokës”. Këngëtarja është mirëpritur nga publiku londinez gjatë interpretimit të saj ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 14:50
Në kuadër të e performancave para netëve të Eurovisionit, Jonida Maliqi e ka interpretuar në Londër këngën e saj përfaqësuese, “Ktheju tokës”. Këngëtarja është mirëpritur nga publiku londinez gjatë interpretimit të saj ...

Kështu u prit Bebe Rexha para publikut francez
Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan . E veshur kuq e zi, këngëtarja shqiptare performoi gjithë energji në skenë, ndërsa i gjithë publiku po këndonin ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:40
Bebe Rexha tash e sa ditë ka qëndruar në Francë, ku edhe performoi para publikut të atij vendi, shkruan . E veshur kuq e zi, këngëtarja shqiptare performoi gjithë energji në skenë, ndërsa i gjithë publiku po këndonin ...

Wanda është nënë e pesë fëmijëve, por gruaja e Icardit merr vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale
Ndërkohë që po qetësohen problemet e Mauro Icardit me Interin, gruaja e tij, Wanda Nara, ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale. 32-vjeçarja numëron mbi pesë milionë ndjekës në ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 13:19
Ndërkohë që po qetësohen problemet e Mauro Icardit me Interin, gruaja e tij, Wanda Nara, ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale. 32-vjeçarja numëron mbi pesë milionë ndjekës në ...

Sara, e dashura sekrete e Ledri Vulës
Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë të lidhur që në vitin 2017 dhe profili në Instagram i të dashurës së reperit mbahej sekret. Por ajo e ka kthyer profilin publik edhe pse jeta e profesioni i saj s`ka të bëjë me ekranin dhe ...
Politiko | 15-Apr-2019 14:36
Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë të lidhur që në vitin 2017 dhe profili në Instagram i të dashurës së reperit mbahej sekret. Por ajo e ka kthyer profilin publik edhe pse jeta e profesioni i saj s`ka të bëjë me ekranin dhe ...

Engjëllueshe Salihu paralajmëron “Fejesën”, projekti më i ri nga këngëtarja
Këngëtarja e re, Engjëllueshe Salihu ka paralajmëruar projekti e ri. Përmes një video të shkurtë paralajmëruese në ‘Instagrama’ ajo sjell një pjesë nga kënga e re, shkruan Indeksonline. “Fejesa”-Se shpejti kënga ime e ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 13:15
Këngëtarja e re, Engjëllueshe Salihu ka paralajmëruar projekti e ri. Përmes një video të shkurtë paralajmëruese në ‘Instagrama’ ajo sjell një pjesë nga kënga e re, shkruan Indeksonline. “Fejesa”-Se shpejti kënga ime e ...

Engjëllusha Salihu i këndon “Fejesës” në projektin e ri (VIDEO)
Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar këngën e saj të re. Vajza e Shyhrete Behlulit, kësaj radhe i ka kënduar fejesës dhe ka ndarë pak pamje nga videoklipi tashmë i xhiruar. “Fejesa”- Se shpejti kenga ime me e re”, ka ...
Prive | 15-Apr-2019 12:56
Engjëllusha Salihu ka paralajmëruar këngën e saj të re. Vajza e Shyhrete Behlulit, kësaj radhe i ka kënduar fejesës dhe ka ndarë pak pamje nga videoklipi tashmë i xhiruar. “Fejesa”- Se shpejti kenga ime me e re”, ka ...

Personazhet e njohur, video me heshtje për një kauzë (VIDEO)
Nën hashtag-un #DayOfSilence (Dita e heshtjes), të famshëm anembanë botës po postojnë së fundmi video ku qëndrojnë të heshtur. E gjitha kjo është një nismë e GLSEN (Gay, Lesbian & Straight Education Network) – ...
Lapsi | 15-Apr-2019 12:31
Nën hashtag-un #DayOfSilence (Dita e heshtjes), të famshëm anembanë botës po postojnë së fundmi video ku qëndrojnë të heshtur. E gjitha kjo është një nismë e GLSEN (Gay, Lesbian & Straight Education Network) – ...

“Fejesa”, së shpejti vjen nga Engji
Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan . Këngëtarja ka publikuar një video, përmes së cilës ka zbuluar pak nga kënga e saj e re. Engji po sjell projektin i cili ka për temë ...
Lajminet | 15-Apr-2019 12:46
Engjëllusha Salihu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar një këngë të re, shkruan . Këngëtarja ka publikuar një video, përmes së cilës ka zbuluar pak nga kënga e saj e re. Engji po sjell projektin i cili ka për temë ...

Në përpekje për të kuptuar idiotin parapolitik të Tiranës
Nga Erjon Braçe Nje perpjekje per te kuptuar #Idiotinetiranes! Perse duhet qe nje #Idiot “patriot” duhet te kendoje #himninkombetar-ne menyre te perseritur, edhe kur nuk di te kendoje?! Tregon vendosmeri-eshte e vetmja ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 12:15
Nga Erjon Braçe Nje perpjekje per te kuptuar #Idiotinetiranes! Perse duhet qe nje #Idiot “patriot” duhet te kendoje #himninkombetar-ne menyre te perseritur, edhe kur nuk di te kendoje?! Tregon vendosmeri-eshte e vetmja ...

Njihuni me blogeren e re – Adea Grezda (VIDEO)
Përveç punës si gazetare në televizionin Klan Kosova, Adea Grezda, gjen kohë të lirë të kombinojë edhe rrobat e përdtishme. Adea – tashmë si blogere, pëlqen veshjet me ngjyra duke u përshtatur me stinët. Në videot e ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 12:46
Përveç punës si gazetare në televizionin Klan Kosova, Adea Grezda, gjen kohë të lirë të kombinojë edhe rrobat e përdtishme. Adea – tashmë si blogere, pëlqen veshjet me ngjyra duke u përshtatur me stinët. Në videot e ...

Gold AG do të sjellë një tjetër këngë patriotike
Me anë të një fotografie nga studioja, Gold AG e ka paralajmëruar këngën e re që do ta sjellë gjatë kësaj jave. Projekti i ri muzikor do të lansohet gjatë kësaj jave (19 prill), ndërsa kënga do të mbajë titullin “Mirë ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 09:19
Me anë të një fotografie nga studioja, Gold AG e ka paralajmëruar këngën e re që do ta sjellë gjatë kësaj jave. Projekti i ri muzikor do të lansohet gjatë kësaj jave (19 prill), ndërsa kënga do të mbajë titullin “Mirë ...

Vesa Luma akuzohet për operacione plastike, këngëtarja ka një përgjigje (FOTO)
Në mesin e shumë të famshëmve që akuzohen nga ndjekësit për ndërhyrje kirurgjike në fytyrë, është edhe Vesa Luma. Këngëtarja postoi së fundmi një fotografi në Instagram ku edhe i erdhi një koment i tillë, të cili Vesa ...
Prive | 15-Apr-2019 12:41
Në mesin e shumë të famshëmve që akuzohen nga ndjekësit për ndërhyrje kirurgjike në fytyrë, është edhe Vesa Luma. Këngëtarja postoi së fundmi një fotografi në Instagram ku edhe i erdhi një koment i tillë, të cili Vesa ...

Jetmir Goqi triumfon në IFBB Elite Pro
Jetmir Goqi është shpallur kampion në IFBB Elite Pro dhe është kualifikuar në Kampionatin Botëror në këtë kategori. Bodibilderi nga Kosova është mashkulli i vetëm shqiptar që garon në këtë nivel. View this post on ...
Telegrafi | 14-Apr-2019 23:29
Jetmir Goqi është shpallur kampion në IFBB Elite Pro dhe është kualifikuar në Kampionatin Botëror në këtë kategori. Bodibilderi nga Kosova është mashkulli i vetëm shqiptar që garon në këtë nivel. View this post on ...

Përveç bamirësisë, Rita Ora vizitoi edhe varrin e gjyshit në Kosovë (FOTO)
Para disa ditësh, Rita Ora erdhi në Kosovë për një mision bamirës në bashkëpunim me Unicef. Këngëtarja me prejardhje shqiptare vizitoi shumë familje në nevojë dhe mbi 400 mijë fëmijë. Por, përveç vizitës së saj për punë ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 11:59
Para disa ditësh, Rita Ora erdhi në Kosovë për një mision bamirës në bashkëpunim me Unicef. Këngëtarja me prejardhje shqiptare vizitoi shumë familje në nevojë dhe mbi 400 mijë fëmijë. Por, përveç vizitës së saj për punë ...

Ramushi për vëllanë Enverin: U ndave nga ne padrejtësisht në liri
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka kujtuar vëllanë e tij të vrarë pas luftës, Enver Haradinaj. Haradinaj publikoi një fotografi të tij në rrjetet sociale dhe tha se ndarja e tij nga jeta ishte e padrejtë, ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 11:12
Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, ka kujtuar vëllanë e tij të vrarë pas luftës, Enver Haradinaj. Haradinaj publikoi një fotografi të tij në rrjetet sociale dhe tha se ndarja e tij nga jeta ishte e padrejtë, ...

Morena pozon me kostum larjeje
Morena Taraku arrin të joshë vëmendjen e fansave thuajse me secilën fotografi që e publikon në rrjetet sociale. Ajo kujdeset që të pozojë në mënyrë atraktive, ashtu që ndjekësit e saj të shumtë i presin me kërshëri ...
Telegrafi | 14-Apr-2019 21:58
Morena Taraku arrin të joshë vëmendjen e fansave thuajse me secilën fotografi që e publikon në rrjetet sociale. Ajo kujdeset që të pozojë në mënyrë atraktive, ashtu që ndjekësit e saj të shumtë i presin me kërshëri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved