ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:18

Reja drejt bashkimin me kombëtaren kuq e zi

Reja drejt bashkimin me kombëtaren kuq e zi
Kombëtarja shqiptare e futbollit ka tashmë një trainer të ri. Ai vjen sërish nga Italia dhe është Edoardo Reja. 73 vjeç Reja ka një përvojë shumë të pasur në fushën e blertë. Ai ka drejtuar klube të rëndësishme në Itali ...
RTSH | 15-Apr-2019 14:58
Kombëtarja shqiptare e futbollit ka tashmë një trainer të ri. Ai vjen sërish nga Italia dhe është Edoardo Reja. 73 vjeç Reja ka një përvojë shumë të pasur në fushën e blertë. Ai ka drejtuar klube të rëndësishme në Itali ...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë, ja biografija e tij
Kombëtarja shqiptare do të ketë një tjetër trajner italian në pankinën e saj. Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për ...
ShqipMedia | 15-Apr-2019 14:39
Kombëtarja shqiptare do të ketë një tjetër trajner italian në pankinën e saj. Edoardo “Edy” Reja është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për ...

Edy Reja trajner i kombëtares së Shqipërisë
Federata Shqipërare e Futbollit duket se më në fund ka zgjedhur trajnerin që do ta drejtoj ekipin kombëtar në kualifikimet për Euro 2020. Ashtu edhe [...]
VeqSport | 15-Apr-2019 14:24
Federata Shqipërare e Futbollit duket se më në fund ka zgjedhur trajnerin që do ta drejtoj ekipin kombëtar në kualifikimet për Euro 2020. Ashtu edhe [...]

Ka drejtuar 22 ekipe/ K ush është 73-vjeçari Edy Reja, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare (Nga karriera, tek familja)
Ndërkohë që nesër pritet të bëhet zyrtarizimi i Edy Reja si trajner i Kombëtares shqiptare, të gjithë jemi kuriozë të dimë karrierën e tij profesionale. Kush është Edy Reja? 73-vjeçari ka një karrierë të gjatë si ...
Medial | 15-Apr-2019 14:21
Ndërkohë që nesër pritet të bëhet zyrtarizimi i Edy Reja si trajner i Kombëtares shqiptare, të gjithë jemi kuriozë të dimë karrierën e tij profesionale. Kush është Edy Reja? 73-vjeçari ka një karrierë të gjatë si ...

Edi Reja do jetë trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare, pritet zyrtarizimi
Edoardo Reja,i njohur dhe si Edi Reja, është trajneri i ri i ekipit kombëtar të futbollt. Italiani ka rënë dakord për afatin kohor të kontratës dhe shumën financiare që do të marrë në bashkëpunimin me FSHF Burime të ...
Lexo | 15-Apr-2019 14:10
Edoardo Reja,i njohur dhe si Edi Reja, është trajneri i ri i ekipit kombëtar të futbollt. Italiani ka rënë dakord për afatin kohor të kontratës dhe shumën financiare që do të marrë në bashkëpunimin me FSHF Burime të ...

Edy Reja trajner i Shqipërisë, pritet vetëm zyrtarizimi
Edoardo Reja duket se është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për Europianin e vitit 2020, duke zëvendësuar në stol bashkëkombësin e tij, Christian ...
SuperSport | 15-Apr-2019 13:34
Edoardo Reja duket se është emri i përzgjedhur nga Federata Shqiptare e Futbollit për të drejtuar skuadrën kuqezi në kualifikueset për Europianin e vitit 2020, duke zëvendësuar në stol bashkëkombësin e tij, Christian ...

Kombëtarja, Armand Duka zgjedh trajnerin e ri!
Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas Beppe Dosena, ...
Medial | 15-Apr-2019 13:27
Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas Beppe Dosena, ...

Zyrtare: Ish trajneri i Napolit e Lazios, merr Kombëtaren e Shqipërisë
Federata e Futbollit të Shqipërisë ka zyrtarizuar sot emërimin e trajnerit të ri. Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Kombëtares së Shqipërisë e cila tash e disa javë kishte mbetur pa trajner pas shkarkimit të Panuccit, ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 13:23
Federata e Futbollit të Shqipërisë ka zyrtarizuar sot emërimin e trajnerit të ri. Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Kombëtares së Shqipërisë e cila tash e disa javë kishte mbetur pa trajner pas shkarkimit të Panuccit, ...

Kombëtarja, Armand Duka zgjedh trajnerin e ri!
Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas Beppe Dosena, ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 10:54
Nuk ka më asnjë dyshim, Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të pasojë Panuccin në stolin e Kombëtares. Pas Beppe Dosena, ...

Edi Reja, trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare
Edoardo Reja, i njohur dhe si Edi Reja, është trajneri i ri i ekipit kombëtar të futbollit shqiptar. Italiani ka rënë dakord për afatin kohor të kontratës dhe shumën financiare që do të marrë në bashkëpunimin me ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 13:19
Edoardo Reja, i njohur dhe si Edi Reja, është trajneri i ri i ekipit kombëtar të futbollit shqiptar. Italiani ka rënë dakord për afatin kohor të kontratës dhe shumën financiare që do të marrë në bashkëpunimin me ...

Zyrtare, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll.
Top Channel | 15-Apr-2019 10:29
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll.

Edi Reya trajner i Shqipërisë, pritet zyrtarizimi te kuqezinjtë
Edi Reja pritet te zyrtarizohet ne ditët ne vazhdim ne stolin e trajnerit te kombëtares shqiptare. Ashtu siç është bere e ditur edhe me pare nga Vizion Plus , tekniku 73 vjeçar është i përzgjedhuri i presidentit te FSHF ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 11:29
Edi Reja pritet te zyrtarizohet ne ditët ne vazhdim ne stolin e trajnerit te kombëtares shqiptare. Ashtu siç është bere e ditur edhe me pare nga Vizion Plus , tekniku 73 vjeçar është i përzgjedhuri i presidentit te FSHF ...

Arrihet marrëveshja, Kombëtarja e ka tashmë një trajner…
Eduardo Reja me shumë gjasa do të jetë trajneri i ri i Kombëtares Kuq e Zi. Mësohet se trajneri 73-vjeçar ka arritur një marrëveshje me presidentin Armando Duka dhe zyrtarizimi i tij pritet të bëhet në ditët në vijim, ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 13:11
Eduardo Reja me shumë gjasa do të jetë trajneri i ri i Kombëtares Kuq e Zi. Mësohet se trajneri 73-vjeçar ka arritur një marrëveshje me presidentin Armando Duka dhe zyrtarizimi i tij pritet të bëhet në ditët në vijim, ...

Armando Duka zyrtarizon trajnerin e ri të Shqipërisë: “Pensionisti” italian merr “timonin” e kombëtares kuqezi
Armando Duka ashtu siç dihet që nga shkarkimi i trajnerit të kombëtares Christian Panucci, ka zyrtarizuar emrin e ri. Kuqezinjtë do të drejtohen nga 73 vjeçari Edy Reja dhe prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim. ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 10:49
Armando Duka ashtu siç dihet që nga shkarkimi i trajnerit të kombëtares Christian Panucci, ka zyrtarizuar emrin e ri. Kuqezinjtë do të drejtohen nga 73 vjeçari Edy Reja dhe prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim. ...

Zyrtare/ Edy Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja, ndërkohë që ...
Telegraf | 15-Apr-2019 11:24
Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket kreut të pankinës së përfaqësueses shqiptare në futboll. Ai do të jetë Edy Reja, ndërkohë që ...

Eduardo Reja trajner i ri i Kombëtares shqiptare, zbulohet edhe paga e tij vjetore!
Eduardo Reja do të jetë trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Italiani 73-vjeçar do të zëvendësojë bashkëpatriotin e tij, Kristian Panuçi, ndërsa thuhet se zyrtarizimi i tij është vetëm çështje orësh. Reja ...
InfoSport.mk | 15-Apr-2019 13:01
Eduardo Reja do të jetë trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit. Italiani 73-vjeçar do të zëvendësojë bashkëpatriotin e tij, Kristian Panuçi, ndërsa thuhet se zyrtarizimi i tij është vetëm çështje orësh. Reja ...

Është vetëm çështje orësh, Edy Reja pritet të emërohet trajner i Kombëtares së Shqipërisë
Kombëtarja e Shqipërisë ka rreth një muaj që ka mbetur pa trajner. Italiani Christian Panucci u shkarkua për arsyeje të rezultateve të dobëta. Pasuesi i Panuccit te Shqipëria pritet të jetë sërish një italian, por tani ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 11:33
Kombëtarja e Shqipërisë ka rreth një muaj që ka mbetur pa trajner. Italiani Christian Panucci u shkarkua për arsyeje të rezultateve të dobëta. Pasuesi i Panuccit te Shqipëria pritet të jetë sërish një italian, por tani ...

Burimet pranë FSHF: Edi Reja pritet të zyrtarizohet trajner i kombëtares
Edi Reja pritet të zyrtarizohet si trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit. Burimet bëjnë të ditur se Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së është mbledhur për të diskutuar pikërisht për këtë gjë. Sipas burimeve pranë ...
ABCNews | 15-Apr-2019 12:07
Edi Reja pritet të zyrtarizohet si trajneri i ri i kombëtares shqiptare të futbollit. Burimet bëjnë të ditur se Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së është mbledhur për të diskutuar pikërisht për këtë gjë. Sipas burimeve pranë ...

Zbulohen prapaskenat – Duka ka vendosur për zëvendësuesin e Panucci
Edi Reja pritet të jetë trajneri i ri i Kombëtares, që do të zëvendësojë Christian Panuccin. Mësohet se tekniku 73-vjeçar është kandidati i përzgjedhur nga presidenti Armand Duka dhe ka pranuar kushtet e vendosura nga ...
Medial | 15-Apr-2019 12:53
Edi Reja pritet të jetë trajneri i ri i Kombëtares, që do të zëvendësojë Christian Panuccin. Mësohet se tekniku 73-vjeçar është kandidati i përzgjedhur nga presidenti Armand Duka dhe ka pranuar kushtet e vendosura nga ...

Profili i veteranit Edy Reja, pasuesi i Panuccit tek Kombëtarja
Pas largimit të Panuccit, Edoardo Reja është trajneri i ri i Kombëtares. Mekniku italo-slloven është i përzgjedhuri i Presidentit të FSHF-së Armand Duka. 73-vjeçari do të jetë në drejtimin e Shqipërisë deri në muajin ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 12:45
Pas largimit të Panuccit, Edoardo Reja është trajneri i ri i Kombëtares. Mekniku italo-slloven është i përzgjedhuri i Presidentit të FSHF-së Armand Duka. 73-vjeçari do të jetë në drejtimin e Shqipërisë deri në muajin ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved