ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:18

Real Madrid me transferim të papritur në verë

Real Madrid me transferim të papritur në verë
Premier League po shkon drejt javëve të fundit, ku do të përcaktohet edhe skuadra fituese e këtij sezon. Liverpool kryeson aktualisht me 85 pikë dhe ka edhe 4 ndeshje për të zhvilluar, 2 më shumë se Manchester City që ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 16:49
Premier League po shkon drejt javëve të fundit, ku do të përcaktohet edhe skuadra fituese e këtij sezon. Liverpool kryeson aktualisht me 85 pikë dhe ka edhe 4 ndeshje për të zhvilluar, 2 më shumë se Manchester City që ...

Guardiola ka besim se City do fitojë titullin: Kurrë nuk dyshoj te futbollistët e mi
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Premierligë, në një “luftë dramatike” për titull. Guardiola thekson se ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 16:39
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Premierligë, në një “luftë dramatike” për titull. Guardiola thekson se ...

De Bruyne tregon se si e befasoi Sterling: Mendoja se është ‘budalla’
Ylli i Belgjikës, Kevin De Bruyne, ka treguar se si është befasuar nga Raheem Sterling, në ditët e para të tij tek Manchester City. KDB ka treguar se pritshmëritë e tij për Sterling ishin të këqija. Lojtari ka thënë të ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 15:50
Ylli i Belgjikës, Kevin De Bruyne, ka treguar se si është befasuar nga Raheem Sterling, në ditët e para të tij tek Manchester City. KDB ka treguar se pritshmëritë e tij për Sterling ishin të këqija. Lojtari ka thënë të ...

De Bruyne tregon se si e befasoi Sterling: Mendoja se është ‘budalla’
KDB ka treguar se pritshmëritë e tij për Sterling ishin të këqija. Lojtari ka thënë të ketë besuar se Sterling do të jetë më arrogant dhe me karakter më të keq sesa që është në të vërtetë. De Bruyne kishte ardhur në ...
Lajminet | 15-Apr-2019 15:41
KDB ka treguar se pritshmëritë e tij për Sterling ishin të këqija. Lojtari ka thënë të ketë besuar se Sterling do të jetë më arrogant dhe me karakter më të keq sesa që është në të vërtetë. De Bruyne kishte ardhur në ...

De Bruyne tregon se si e befasoi Sterling: Mendoja se është ‘budalla’
Ylli i Belgjikës, Kevin De Bruyne, ka treguar se si është befasuar nga Raheem Sterling, në ditët e para të tij tek Manchester City. KDB ka treguar se pritshmëritë e tij për Sterling ishin të këqija. Lojtari ka thënë të ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 15:40
Ylli i Belgjikës, Kevin De Bruyne, ka treguar se si është befasuar nga Raheem Sterling, në ditët e para të tij tek Manchester City. KDB ka treguar se pritshmëritë e tij për Sterling ishin të këqija. Lojtari ka thënë të ...

Ferguson tregon kush do ta fitoj titullin e Premierligës sivjet
Gara për titullin e Premierligës në mes të Liverpoolit dhe Manchester Cityt do të vazhdoj deri në xhiron e fundit. Por sipas ish-trajnerit të Manchester United, Sir Alex Ferguson është koha që Liverpooli të triumfoj në ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 15:34
Gara për titullin e Premierligës në mes të Liverpoolit dhe Manchester Cityt do të vazhdoj deri në xhiron e fundit. Por sipas ish-trajnerit të Manchester United, Sir Alex Ferguson është koha që Liverpooli të triumfoj në ...

Ferguson tregon kush do ta fitoj titullin e Premierligës sivjet
Gara për titullin e Premierligës në mes të Liverpoolit dhe Manchester Cityt do të vazhdoj deri në xhiron e fundit. Por sipas ish-trajnerit të Manchester United, Sir Alex Ferguson është koha që Liverpooli të triumfoj në ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 15:16
Gara për titullin e Premierligës në mes të Liverpoolit dhe Manchester Cityt do të vazhdoj deri në xhiron e fundit. Por sipas ish-trajnerit të Manchester United, Sir Alex Ferguson është koha që Liverpooli të triumfoj në ...

Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë
Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë Ish trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka dhënë mendimin e tij rreth fituesit të titullit të kampionit në ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 15:02
Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë Ish trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka dhënë mendimin e tij rreth fituesit të titullit të kampionit në ...

Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë
Gara për triumfin në kampionatin anglez është shumë e ngushtë, me Liverpool dhe Manchester City që nuk dinë të gabojnë. Skaudra e Klopp prinë tabelën me një pikë më shumë sesa ajo e Pep Guardiolas, por ky i fundit ka ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:51
Gara për triumfin në kampionatin anglez është shumë e ngushtë, me Liverpool dhe Manchester City që nuk dinë të gabojnë. Skaudra e Klopp prinë tabelën me një pikë më shumë sesa ajo e Pep Guardiolas, por ky i fundit ka ...

Guardiola, i sigurt: City shkon në gjysmëfinale të Championsit
Pep Guardiola thotë se është i sigurt se Manchester City do të rikthehet nga humbja në ndeshjen e parë ndaj Tottenhamit për të siguruar kualifikimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info City u ...
Zeri | 15-Apr-2019 14:09
Pep Guardiola thotë se është i sigurt se Manchester City do të rikthehet nga humbja në ndeshjen e parë ndaj Tottenhamit për të siguruar kualifikimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info City u ...

VIDEO/ Premier Liga në fazë të nxehtë, Liverpool e City duel për UCL
Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre është vetëm 2 ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 06:55
Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre është vetëm 2 ...

Guardiola beson te titulli: Unë kurrë nuk dyshoj në futbollistët e mi
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Ligën Premier, në një “luftë dramatike” për titull. Spanjolli thekson ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 13:12
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Ligën Premier, në një “luftë dramatike” për titull. Spanjolli thekson ...

VIDEO/ Salah dhuron spektakël, Liverpool fiton dhe merr kreun
Dy gola në vetëm dy minuta dhe Liverpool ngjitet sërish në krye të renditjes së kampionatit anglez, duke lënë pas rivalët e Manchester City. Skuadra e Jurgen Klopp triumfoi 2-0 në sfidën më të rëndësishme të javës së ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 19:52
Dy gola në vetëm dy minuta dhe Liverpool ngjitet sërish në krye të renditjes së kampionatit anglez, duke lënë pas rivalët e Manchester City. Skuadra e Jurgen Klopp triumfoi 2-0 në sfidën më të rëndësishme të javës së ...

Sterling flet për titullin e kampionit, nuk pret që Liverpool të bëjë ndonjë hap fals
Sterling flet për titullin e kampionit, nuk pret që Liverpool të bëjë ndonjë hap fals Ylli i Manchester City, Raheem Sterling, ka dhënë mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë. Sipas parashikimeve të ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 13:53
Sterling flet për titullin e kampionit, nuk pret që Liverpool të bëjë ndonjë hap fals Ylli i Manchester City, Raheem Sterling, ka dhënë mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë. Sipas parashikimeve të ...

Liverpool “shkërmoq” Chelsean për dy minuta. Sërish në krye të Premier League
Liverpooli ia la kryesimin vetëm dy orë Manchester Cityt, pasi në ndeshjen kryesore të javës së 34-t në Premier League mundi Chelsean 2-0.
Top Channel | 14-Apr-2019 19:43
Liverpooli ia la kryesimin vetëm dy orë Manchester Cityt, pasi në ndeshjen kryesore të javës së 34-t në Premier League mundi Chelsean 2-0.

Man. City, një hap më shumë drejt titullit. Goli i tretë, polemika “VAR”-i
Sprinti final i sezonit për titullin kampion në Angli regjistroi suksesin e merituar 3-1 të Manchester Cityt në fushën e Crystal Palace, në një përballje që mund të kishte një fund të ndryshëm, por ku fati favorizoi ...
Top Channel | 14-Apr-2019 18:04
Sprinti final i sezonit për titullin kampion në Angli regjistroi suksesin e merituar 3-1 të Manchester Cityt në fushën e Crystal Palace, në një përballje që mund të kishte një fund të ndryshëm, por ku fati favorizoi ...

Liverpool përballë testit më të vështirë për titullin
Në Liverpool kanë filluar të besojnë se ky është sezoni i duhur për të rikthyer titullin kampion në qytet, pas 28 vitesh mungesë, por për të bërë realitet këtë ëndërr, duhet fillimisht të llogaritin përballjen e sotme.
Top Channel | 14-Apr-2019 15:53
Në Liverpool kanë filluar të besojnë se ky është sezoni i duhur për të rikthyer titullin kampion në qytet, pas 28 vitesh mungesë, por për të bërë realitet këtë ëndërr, duhet fillimisht të llogaritin përballjen e sotme.

Premier Liga në fazë të nxehtë, Liverpool e City duel për UCL
Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre është vetëm 2 ...
Telegraf | 15-Apr-2019 10:10
Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre është vetëm 2 ...

Sterling flet për titullin e kampionit, nuk pret që Liverpool të bëjë ndonjë hap fals
Sipas parashikimeve të anësorit anglez, gara për titullin e kampionit do të vazhdojë deri në xhirot e fundit. Ish anëtari i Liverpool që tashmë mbron ngjyrat e City, nuk beson se ‘The Reds’ do të lëshojnë ndonjë pikë ...
Lajminet | 15-Apr-2019 13:42
Sipas parashikimeve të anësorit anglez, gara për titullin e kampionit do të vazhdojë deri në xhirot e fundit. Ish anëtari i Liverpool që tashmë mbron ngjyrat e City, nuk beson se ‘The Reds’ do të lëshojnë ndonjë pikë ...

Liverpuli fiton super sfidën përballë Chelseas
Liverpool ka thyer mallkimin e gjashtë ndeshjeve pa fitore në Anfield ndaj Chelsea-t duke fituar 2-0. Një fitore e madhe për The Reds që kanë kaluar Manchester City që gjithashtu fituan pasditen e së dielës 3-1 ndaj ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 19:36
Liverpool ka thyer mallkimin e gjashtë ndeshjeve pa fitore në Anfield ndaj Chelsea-t duke fituar 2-0. Një fitore e madhe për The Reds që kanë kaluar Manchester City që gjithashtu fituan pasditen e së dielës 3-1 ndaj ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved