ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:46

Rama për opozitën: Fatura do iu pritet më 30 qershor!

Rama për opozitën: Fatura do iu pritet më 30 qershor!
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:17
Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter.

Protesta e opozitës, Zëri i Amerikës: Policia shpërndau qytetarët me gaz lotsjellës
Atmosfera e tensionuar që u vu re fillimisht para godinës së Qeverisë, u përsërit dhe përpara selisë së parlamentit, ku manifestuesit u mblodhën duke ju përgjigjur thirjes së drejtuesve të opozitës. Policia ndërhyri me ...
Telegraf | 13-Apr-2019 22:09
Atmosfera e tensionuar që u vu re fillimisht para godinës së Qeverisë, u përsërit dhe përpara selisë së parlamentit, ku manifestuesit u mblodhën duke ju përgjigjur thirjes së drejtuesve të opozitës. Policia ndërhyri me ...

DW: Tirana i ngjante një fushe beteje mbrëmjen e së shtunës
4 orë zgjati protesta e 9-të anti-qeveritare e opozitës. Gjatë zhvillimit pati përleshje me policinë, gaz lotsjellës, shashka dhe flakë para Parlamentit. Në fund sheshi para Parlamentit ngjasoi me një shesh trazirash. ...
Lapsi | 14-Apr-2019 17:52
4 orë zgjati protesta e 9-të anti-qeveritare e opozitës. Gjatë zhvillimit pati përleshje me policinë, gaz lotsjellës, shashka dhe flakë para Parlamentit. Në fund sheshi para Parlamentit ngjasoi me një shesh trazirash. ...

Veliaj: Solidaritet i Tiranës me policët e plagosur, dhuna nga bashkitë që janë antimodeli i zhvillimit
Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka reaguar për plagosjen e punonjësve të Policisë nga protestuesit e opozitës. Përmes një postimi në twitter, Veliaj thekson se 1 herë në 30 ditë Tirana pret ekskursion dhune nga bashkitë ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 21:53
Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka reaguar për plagosjen e punonjësve të Policisë nga protestuesit e opozitës. Përmes një postimi në twitter, Veliaj thekson se 1 herë në 30 ditë Tirana pret ekskursion dhune nga bashkitë ...

Veliaj: Solidaritet i Tiranës me policët e plagosur, dhuna nga bashkitë që janë antimodeli i zhvillimit
Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka reaguar për plagosjen e punonjësve të Policisë nga protestuesit e opozitës.
Top Channel | 13-Apr-2019 21:45
Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka reaguar për plagosjen e punonjësve të Policisë nga protestuesit e opozitës.

Spiropali-opozitës: Në fund do marrin mesazhin ngushëllues të Berishës për protestën më të madhe në botë!
Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar për protestën e opozitës. “Janë aq të verbuar nga dëshpërimi prej humbësish, sa edhe po ta mësyjnë non-stop, nga 10 herë në ditë 10 vjet ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 21:46
Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar për protestën e opozitës. “Janë aq të verbuar nga dëshpërimi prej humbësish, sa edhe po ta mësyjnë non-stop, nga 10 herë në ditë 10 vjet ...

Raportimi i Deutsche Welle: Tirana i ngjante një fushe beteje mbrëmjen e së shtunës
Sheshi para Parlamentit në Tiranë i ngjante mbrëmë,(13.04.2019) pas orës 22.00 një sheshi trazirash e beteje. Era e gazit lotsjellës, e djegjes së një automjeti, xhamat e thyer të një biznesi, një kioskë e dëmtuar nga ...
Gazeta Express | 14-Apr-2019 18:46
Sheshi para Parlamentit në Tiranë i ngjante mbrëmë,(13.04.2019) pas orës 22.00 një sheshi trazirash e beteje. Era e gazit lotsjellës, e djegjes së një automjeti, xhamat e thyer të një biznesi, një kioskë e dëmtuar nga ...

Kryeministri Rama drejt fundit të pashmangshëm
-Kjo e djeshmja u mbyll me sukses në masivitet. Protestat e tjera do jenë më radikale, pasi edhe moti do jetë jo me shi. Po hapet moti për ta rrethuar kryeministrinë në përballjen finale. Është koha për të ikur zoti ...
Koha Jone | 14-Apr-2019 13:25
-Kjo e djeshmja u mbyll me sukses në masivitet. Protestat e tjera do jenë më radikale, pasi edhe moti do jetë jo me shi. Po hapet moti për ta rrethuar kryeministrinë në përballjen finale. Është koha për të ikur zoti ...

Protesta e opozitës pasqyrohet edhe nga media kineze
Nga SHBA-ja në Europë dhe deri në Kinë. Protesta e opozitës e zhvilluar ditën e djeshme ka zënë faqet e para të mediave më të mëdha në botë. Madje edhe media kineze “xinhuanet.com”, i ka kushtuar një artikull protestës ...
Koha Jone | 14-Apr-2019 11:23
Nga SHBA-ja në Europë dhe deri në Kinë. Protesta e opozitës e zhvilluar ditën e djeshme ka zënë faqet e para të mediave më të mëdha në botë. Madje edhe media kineze “xinhuanet.com”, i ka kushtuar një artikull protestës ...

Zëri i Amerikës: Opozita mbylli protestën në Tiranë pas katër orësh tensione
U mbyll pas katër orësh të gjata e të mbushura me tensione protesta e opozitës sot në mbrëmje. Duke ju drejtuar mbështetësve që e shoqëruan në selinë e Partisë Demokratike, kryetari Lulzim Basha tha se “ju keni vulosur ...
Lajmi i Fundit | 14-Apr-2019 09:07
U mbyll pas katër orësh të gjata e të mbushura me tensione protesta e opozitës sot në mbrëmje. Duke ju drejtuar mbështetësve që e shoqëruan në selinë e Partisë Demokratike, kryetari Lulzim Basha tha se “ju keni vulosur ...

Rama: Protestë e turpshme, faturën e marrin më 30 qershor
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka reaguar sërish me një status në Twitter në lidhje me protestën e opozitës që u zhvillua në Tiranë.
Kosova Press | 13-Apr-2019 22:33
Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka reaguar sërish me një status në Twitter në lidhje me protestën e opozitës që u zhvillua në Tiranë.

Erion Veliaj reagon pas protestës së opozitës
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ka reaguar për plagosjen e punonjësve të Policisë nga protestuesit e opozitës. Përmes një postimi në Twitter, Veliaj ka thtënë se 1 herë në 30 ditë Tirana pret ekskursion ...
Zeri | 13-Apr-2019 22:22
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ka reaguar për plagosjen e punonjësve të Policisë nga protestuesit e opozitës. Përmes një postimi në Twitter, Veliaj ka thtënë se 1 herë në 30 ditë Tirana pret ekskursion ...

PROTESTA/ Basha: më të vendosur se kurrë! Rama nga Kuvajti: në rrugën e vetëshkatërrimit…
Fjalimi i kreut demokrat Basha nuk ka mundur dot të jetë në epiqendër të protestës së opozitës. E kjo për shkak të degjerimit të saj në dhunë. E megjithatë, Basha kumtoi me të madhe edhe njëherë se populli është aty në ...
Tesheshi | 13-Apr-2019 22:22
Fjalimi i kreut demokrat Basha nuk ka mundur dot të jetë në epiqendër të protestës së opozitës. E kjo për shkak të degjerimit të saj në dhunë. E megjithatë, Basha kumtoi me të madhe edhe njëherë se populli është aty në ...

Spiropali: Opozita e verbuar nga dëshpërimi prej humbësish
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me parlamentin, Elisa Spiropali, njëherësh zëdhënëse e qeverisë, ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës. Përmes një postimi në Tëitter, Spiropali shkruan se opozita është e ...
VizionPlus | 13-Apr-2019 21:38
Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me parlamentin, Elisa Spiropali, njëherësh zëdhënëse e qeverisë, ka reaguar në lidhje me protestën e opozitës. Përmes një postimi në Tëitter, Spiropali shkruan se opozita është e ...

Erion Veliaj reagon pas protestës së opozitës
Përmes një postimi në Twitter, Veliaj ka thtënë se 1 herë në 30 ditë Tirana pret ekskursion dhune nga bashkitë që janë antimodeli i zhvillimit të kryeqytetit. Teksa solidarizohet me efektivët e policisë të lënduar, ...
Lajminet | 13-Apr-2019 22:14
Përmes një postimi në Twitter, Veliaj ka thtënë se 1 herë në 30 ditë Tirana pret ekskursion dhune nga bashkitë që janë antimodeli i zhvillimit të kryeqytetit. Teksa solidarizohet me efektivët e policisë të lënduar, ...

Protesta/ Spiropali: Të verbuar nga dëshpërimi prej humbësish
TIRANE Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me parlamentin, Elisa Spiropali, njëherësh zëdhënëse e qeverisë, ka reaguar përmes një postimi në twitter lidhur me protestën e opozitës së bashkuar. “Janë aq të verbuar nga ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 21:20
TIRANE Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me parlamentin, Elisa Spiropali, njëherësh zëdhënëse e qeverisë, ka reaguar përmes një postimi në twitter lidhur me protestën e opozitës së bashkuar. “Janë aq të verbuar nga ...

Lëndohet nga fishekzjarrët polici në Tiranë
Një efektiv i forcave policore në Tiranë është transportuar me ambulancë për në ambientet e Qendrës Spitalore Universitare për të marrë ndihmën mjekësore. Kjo pasi ai ishte djegur në fytyrë nga fishekzjarret e hedhura, ...
Gazeta Observer | 13-Apr-2019 22:06
Një efektiv i forcave policore në Tiranë është transportuar me ambulancë për në ambientet e Qendrës Spitalore Universitare për të marrë ndihmën mjekësore. Kjo pasi ai ishte djegur në fytyrë nga fishekzjarret e hedhura, ...

Spiropali-opozitës: Në fund do marrin mesazhin ngushëllues të Berishës për protestën më të madhe në botë!
Edhe ministrja e shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar për protestën e opozitës.
Top Channel | 13-Apr-2019 21:19
Edhe ministrja e shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar për protestën e opozitës.

Veliaj: Solidaritet i Tiranës me policët e plagosur, dhuna nga bashkitë që janë antimodeli i zhvillimit
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar për plagosjen e punonjësve të Policisë nga protestuesit e opozitës. Përmes një postimi në twitter, Veliaj thekson se 1 herë në 30 ditë Tirana pret ekskursion dhune ...
Koha Jone | 13-Apr-2019 22:06
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar për plagosjen e punonjësve të Policisë nga protestuesit e opozitës. Përmes një postimi në twitter, Veliaj thekson se 1 herë në 30 ditë Tirana pret ekskursion dhune ...

Spiropali: Protestuesit humbës që ngushëllohen me përrallat e Berishës, Veliaj: Ekskursion i dhunshëm
Elisa Spiropali dhe kryetari i bashkise se Tiranes Erion Veliaj kane reaguar ne lidhje me protesten e opozites. “Janë aq të verbuar nga dëshpërimi prej humbësish, sa edhe po ta mësyjnë non-stop, nga 10 herë në ditë 10 ...
Lajmi i Fundit | 13-Apr-2019 22:06
Elisa Spiropali dhe kryetari i bashkise se Tiranes Erion Veliaj kane reaguar ne lidhje me protesten e opozites. “Janë aq të verbuar nga dëshpërimi prej humbësish, sa edhe po ta mësyjnë non-stop, nga 10 herë në ditë 10 ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved