ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:30

Publikohen xhirimet e fshehta: Kështu i kalonte ditët Julian Assange në ambasadë

Publikohen xhirimet e fshehta: Kështu i kalonte ditët Julian Assange në ambasadë
Janë publikuar xhirimet e kamerave të sigurisë nga ambasada e Ekuadorit, në të cilat shihet se si në atë përfaqësi në Londër i ka kaluar ditët themeluesi i wikileaksit, Julian Assange. Në videon, të cilën e ka siguruar ...
Arbresh | 15-Apr-2019 14:46
Janë publikuar xhirimet e kamerave të sigurisë nga ambasada e Ekuadorit, në të cilat shihet se si në atë përfaqësi në Londër i ka kaluar ditët themeluesi i wikileaksit, Julian Assange. Në videon, të cilën e ka siguruar ...

Publikohen pamjet: Si i kalonte ditët në ambasadë Julian Assange (Video)
Janë publikuar xhirimet e kamerave të sigurisë nga ambasada e Ekuadorit, në të cilat shihet se si në atë përfaqësi në Londër i ka kaluar ditët themeluesi i wikileaksit, Julian Assange. Në videon, të cilën e ka siguruar ...
Shenja | 15-Apr-2019 14:40
Janë publikuar xhirimet e kamerave të sigurisë nga ambasada e Ekuadorit, në të cilat shihet se si në atë përfaqësi në Londër i ka kaluar ditët themeluesi i wikileaksit, Julian Assange. Në videon, të cilën e ka siguruar ...

VIDEO: Brenda dhomës ku jetonte njeriu që tronditi botën
Për më shumë se shtatë vjet themeluesi i Wikileaks, Julian Assange u strehua në ambasadën e Ekuadorit në Londër, para se të arrestohej të enjten. Ndërkohë së fundmi janë publikuar disa pamje të marra nga kamerat e ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 13:35
Për më shumë se shtatë vjet themeluesi i Wikileaks, Julian Assange u strehua në ambasadën e Ekuadorit në Londër, para se të arrestohej të enjten. Ndërkohë së fundmi janë publikuar disa pamje të marra nga kamerat e ...

VIDEO/ Pamjet e fshehta, ja si i kalonte ditët Julian Assange në ambasadën e Ekuadorit
Janë publikuar xhirimet e kamerave të sigurisë nga ambasada e Ekuadorit, në të cilat shihet se si në atë përfaqësi në Londër i ka kaluar ditët themeluesi i wikileaksit, Julian Assange. Në videon, të cilën e ka siguruar ...
Java News | 15-Apr-2019 13:35
Janë publikuar xhirimet e kamerave të sigurisë nga ambasada e Ekuadorit, në të cilat shihet se si në atë përfaqësi në Londër i ka kaluar ditët themeluesi i wikileaksit, Julian Assange. Në videon, të cilën e ka siguruar ...

“Assange kërkoi krijimin e një qendre spiunazhi në ambasadën e Ekuadorit”
Julian Assange u përpoq të krijonte një qendër spiunazhi në ambasadën e Ekuadorit në Londër, pohoi të dielën presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno për të justifikuar vendimin për heqjen e azilit ndaj themeluesit të ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 13:05
Julian Assange u përpoq të krijonte një qendër spiunazhi në ambasadën e Ekuadorit në Londër, pohoi të dielën presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno për të justifikuar vendimin për heqjen e azilit ndaj themeluesit të ...

Publikohen xhirimet e fshehta: Kështu e kalonte ditët Julian Assange në ambasadë
Janë publikuar xhirimet e kamerave të sigurisë nga ambasada e Ekuadorit, në të cilat shihet se si në atë përfaqësi në Londër i ka kaluar ditët themeluesi i wikileaksit, Julian Assange. Në videon, të cilën e ka siguruar ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 13:26
Janë publikuar xhirimet e kamerave të sigurisë nga ambasada e Ekuadorit, në të cilat shihet se si në atë përfaqësi në Londër i ka kaluar ditët themeluesi i wikileaksit, Julian Assange. Në videon, të cilën e ka siguruar ...

Nëna e Assange: Është në burg me kriminelët më të rrezikshëm
BRITANI E MADHE Julian Assange, i arrestuar javën e kaluar në ambasadën e Ekuadorit në Londër pak pasi vendi i amerikës jugore i hoqi azilin, është mbyllur në burgun e “Guantanamos britanike”. Një gjë të tillë e bën të ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 12:24
BRITANI E MADHE Julian Assange, i arrestuar javën e kaluar në ambasadën e Ekuadorit në Londër pak pasi vendi i amerikës jugore i hoqi azilin, është mbyllur në burgun e “Guantanamos britanike”. Një gjë të tillë e bën të ...

‘Hakmarrja’, fotoja që çoi pas hekurave Assange
EKUADOR Disa ditë pas arrestimit të themeluesit të Wikileaks, Julian Assange, të shumta kanë qenë teoritë rreth motiveve që detyruan ambasadën e Ekuadorit të pranonte heqjen e azilit politik. Pas akuzave të presidentit ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 10:30
EKUADOR Disa ditë pas arrestimit të themeluesit të Wikileaks, Julian Assange, të shumta kanë qenë teoritë rreth motiveve që detyruan ambasadën e Ekuadorit të pranonte heqjen e azilit politik. Pas akuzave të presidentit ...

Fotografia që “mori më qafë” Julian Assange
Kjo duket se është fotoja që detyroi Ambasadën e Ekuadorit të largonte Julian Assange. Fotoja në fjalë tregon presidentin e Ekuadorit Lenin duke buzëqeshur ndërkohë që po qëndronte në një shtrat të një hoteli luksoz, ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 10:34
Kjo duket se është fotoja që detyroi Ambasadën e Ekuadorit të largonte Julian Assange. Fotoja në fjalë tregon presidentin e Ekuadorit Lenin duke buzëqeshur ndërkohë që po qëndronte në një shtrat të një hoteli luksoz, ...

Një ditë para arrestimit të Julian Assangen, pamjet e fshehta nga ambasada e Ekuadorit (Video)
Presidenti i Ekuadorit mori një vendim skandaloz dhe vendosi që të largonte themeluesin e Wikileaks nga ambasada e vendit të tij në Londër. Julian Assange, është arrestuar me 11 Prill nga policia britanike në Ambasadën ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 12:54
Presidenti i Ekuadorit mori një vendim skandaloz dhe vendosi që të largonte themeluesin e Wikileaks nga ambasada e vendit të tij në Londër. Julian Assange, është arrestuar me 11 Prill nga policia britanike në Ambasadën ...

LONDËR – Moreno: Assange kërkoi krijimin e një qendre spiunazhi
LONDËR, 15 prill /MEDIAL-AFP/ – Julian Assange u përpoq të krijonte një qendër spiunazhi në ambasadën e Ekuadorit në Londër, pohoi të dielën presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno për të justifikuar vendimin për heqjen e ...
Medial | 15-Apr-2019 12:53
LONDËR, 15 prill /MEDIAL-AFP/ – Julian Assange u përpoq të krijonte një qendër spiunazhi në ambasadën e Ekuadorit në Londër, pohoi të dielën presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno për të justifikuar vendimin për heqjen e ...

Presidenti i Ekuadorit: Assange e përdorte ambasadën për spiunazh
Julian Assange e përdori ambasadën e Ekuadorit në Londër si një “qendër për spiunazh”, tha presidenti i Ekuadorit, Lenini Moreno. Ai tha se deri të revokimi i azilit erdhi pasi Assange shkeli rregullat dhe jo për shkak ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 09:24
Julian Assange e përdori ambasadën e Ekuadorit në Londër si një “qendër për spiunazh”, tha presidenti i Ekuadorit, Lenini Moreno. Ai tha se deri të revokimi i azilit erdhi pasi Assange shkeli rregullat dhe jo për shkak ...

Arrestimi i Assange, presidenti i Ekuadorit e akuzon për spiunazh
Julian Assange shkeli kushtet e azilit dhe u përpoq të përdorte ambasadën ekuadoriane në Londër si një “qendër spiunazhi”. Këtë e deklaroi presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno, në një intervistë me Guardian, e para për ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 09:24
Julian Assange shkeli kushtet e azilit dhe u përpoq të përdorte ambasadën ekuadoriane në Londër si një “qendër spiunazhi”. Këtë e deklaroi presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno, në një intervistë me Guardian, e para për ...

‘Hakmarrja’, fotoja që çoi pas hekurave Assange
Disa ditë pas arrestimit të themeluesit të Wikileaks, Julian Assange, të shumta kanë qenë teoritë rreth motiveve që detyruan ambasadën e Ekuadorit të pranonte heqjen e azilit politik. Pas akuzave të presidentit të ...
Portalb | 15-Apr-2019 12:12
Disa ditë pas arrestimit të themeluesit të Wikileaks, Julian Assange, të shumta kanë qenë teoritë rreth motiveve që detyruan ambasadën e Ekuadorit të pranonte heqjen e azilit politik. Pas akuzave të presidentit të ...

Avokatja: Assange i gatshëm të bashkëpunojë me autoritetet suedeze
Avokatja e Julian Assange, Jennifer Robinson deklaroi sot se ai ishte i gatshëm për të bashkëpunuar me autoritetet suedeze, nëse këto të fundit kërkojnë ekstradimin e tij, por prioritet mbetet shmangia e një ekstradimi ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 16:29
Avokatja e Julian Assange, Jennifer Robinson deklaroi sot se ai ishte i gatshëm për të bashkëpunuar me autoritetet suedeze, nëse këto të fundit kërkojnë ekstradimin e tij, por prioritet mbetet shmangia e një ekstradimi ...

Assange akuzohet se deshi ta përdorë ambasadën si qendër spiunazhi
Presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno, ka thënë se Julian Assange vazhdimisht i ka shkelur kushtet e azilit dhe është përpjekur ta përdorë ambasadën e këtij shteti si qendër për spiunazh. Moreno gjithashtu tha se ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 11:01
Presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno, ka thënë se Julian Assange vazhdimisht i ka shkelur kushtet e azilit dhe është përpjekur ta përdorë ambasadën e këtij shteti si qendër për spiunazh. Moreno gjithashtu tha se ...

Fotografia që “mori më qafë” Julian Assange
Kjo duket se është fotoja që detyroi Ambasadën e Ekuadorit të largonte Julian Assange. Fotoja në fjalë tregon presidentin e Ekuadorit Lenin duke buzëqeshur ndërkohë që po qëndronte në një shtrat të një hoteli luksoz, ...
Bota.al | 15-Apr-2019 10:41
Kjo duket se është fotoja që detyroi Ambasadën e Ekuadorit të largonte Julian Assange. Fotoja në fjalë tregon presidentin e Ekuadorit Lenin duke buzëqeshur ndërkohë që po qëndronte në një shtrat të një hoteli luksoz, ...

Arrestimi i Julian Assange-it, presidenti i Ekuadorit: E përdorte ambasadën për spiunazh
Presidenti i Ekuadorit, Lenini Moreno, ka shpjeguar se revokimi i kërkesës për azil të themeluesit të WikiLeaks-it, Julian Assange-it, u bë pasi ky i fundit shkeli rregullat duke e përdorur ambasadën e Ekuadorit në ...
Lapsi | 15-Apr-2019 09:47
Presidenti i Ekuadorit, Lenini Moreno, ka shpjeguar se revokimi i kërkesës për azil të themeluesit të WikiLeaks-it, Julian Assange-it, u bë pasi ky i fundit shkeli rregullat duke e përdorur ambasadën e Ekuadorit në ...

Presidenti i Ekuadorit: Assange e përdori ambasadën tonë për spiunazh!
Vetëm pak ditë pasi i ndezi “dritën jeshile” Policisë Metropolitane për ta arrestuar pas revokimit të azilit politik, presidenti i vendit amerikano-latin është shprehur se themeluesi i “Wikileaks”-it, Julian Assange ka ...
RTSH | 15-Apr-2019 10:11
Vetëm pak ditë pasi i ndezi “dritën jeshile” Policisë Metropolitane për ta arrestuar pas revokimit të azilit politik, presidenti i vendit amerikano-latin është shprehur se themeluesi i “Wikileaks”-it, Julian Assange ka ...

Assange e përdorte ambasadën për spiunazh, thotë presidenti i Ekuadorit
Julian Assange e përdori ambasadën e Ekuadorit në Londër si një “qendër për spiunazh”, tha presidenti i Ekuadorit, Lenini Moreno. Ai tha se deri të revokimi i azilit erdhi pasi Assange shkeli rregullat dhe jo për shkak ...
Koha.mk | 15-Apr-2019 10:06
Julian Assange e përdori ambasadën e Ekuadorit në Londër si një “qendër për spiunazh”, tha presidenti i Ekuadorit, Lenini Moreno. Ai tha se deri të revokimi i azilit erdhi pasi Assange shkeli rregullat dhe jo për shkak ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved