ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:19

Policia: 37 të arrestuar për aktet e dhunës në protestën e djeshme

Policia: 37 të arrestuar për aktet e dhunës në protestën e djeshme
Policia e Tiranës nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë ka arrestuar 37 shtetas, për veprime të dhunshme mbi institucionet kushtetuese, mbi Policinë dhe për shkatërrimin e pronës shtetërore e private ...
Ina-Online | 15-Apr-2019 02:08
Policia e Tiranës nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë ka arrestuar 37 shtetas, për veprime të dhunshme mbi institucionet kushtetuese, mbi Policinë dhe për shkatërrimin e pronës shtetërore e private ...

Rama: Policia dha një tjetër shembull dinjiteti
Tiranë, 14 prill 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar përsëri sot lidhur me protestën e opozitës së bashkuar. Rama është pajtuar me vlerësimet e të larta të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, për ...
Illyriapress | 14-Apr-2019 20:32
Tiranë, 14 prill 2019 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka reaguar përsëri sot lidhur me protestën e opozitës së bashkuar. Rama është pajtuar me vlerësimet e të larta të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, për ...

Qeveria dhe opozita e akuzojnë njëra-tjetrën për dhunën në protesta
Tiranë, 14 prill 2019 – Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, e vlerësoi protestën si një manifestim të dhunshëm e të rrezikshëm dhe paralajmëroi se organizatorët dhe pjesmarrësit mund të përballen me akuza jo vetëm për ...
Illyriapress | 14-Apr-2019 19:47
Tiranë, 14 prill 2019 – Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, e vlerësoi protestën si një manifestim të dhunshëm e të rrezikshëm dhe paralajmëroi se organizatorët dhe pjesmarrësit mund të përballen me akuza jo vetëm për ...

Protesta, 37 të arrestuar. Pastrohet Kryeministria dhe Parlamenti
Policia e Shtetit thotë se 61 persona janë të proceduar për aktet e dhunës në protestën e opozitës, mes tyre 37 të arrestuar ndërsa 23 u proceduan në gjendje të lirë.
Top Channel | 14-Apr-2019 18:46
Policia e Shtetit thotë se 61 persona janë të proceduar për aktet e dhunës në protestën e opozitës, mes tyre 37 të arrestuar ndërsa 23 u proceduan në gjendje të lirë.

Arrestohen 37 protestues në Tiranë
Policia e Tiranës ka njoftuar se kanë arrestuar 37 protestues dhe janë në ndjekje edhe të 61 personave të tjerë të dyshuar për shkatërrimin e pronës publike. Mes personave që po ndiqet penalisht është edhe sekretari i ...
AlbInfo | 14-Apr-2019 19:33
Policia e Tiranës ka njoftuar se kanë arrestuar 37 protestues dhe janë në ndjekje edhe të 61 personave të tjerë të dyshuar për shkatërrimin e pronës publike. Mes personave që po ndiqet penalisht është edhe sekretari i ...

Misteri i delvinjotëve të arrestuar në protestën e opozitës
Kryetari i PD Delvinë nepermjet nje statusi ne fb ka kerkuar lirimin e delvinjoteve te arrestuar ne protesten e opozites, por pa percaktuar se per sa dhe per cilet persona behet fjale. Nga komunikata e leshuar nga ...
Saranda Web | 14-Apr-2019 17:13
Kryetari i PD Delvinë nepermjet nje statusi ne fb ka kerkuar lirimin e delvinjoteve te arrestuar ne protesten e opozites, por pa percaktuar se per sa dhe per cilet persona behet fjale. Nga komunikata e leshuar nga ...

“Dinjitet në krye të detyrës”, Rama elozhe Policisë së Shtetit
TIRANË Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 15:55
TIRANË Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të ...

Rama: “Policia e Shtetit dha dje një tjetër shembull kuptimplotë dinjiteti në krye të detyrës” PD-LSI të braktisur
Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të Brendshëm, ...
Lexo | 14-Apr-2019 16:58
Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të Brendshëm, ...

ZYRTARE – Protesta e opozitës/ 37 të arrestuar, procedohet penalisht zyrtari i PD
Plotë 37 persona janë arrestuar lidhur me protestën e djeshme të opozitës, ndërsa 23 të tjerë janë proceduar penalisht. Mes tyre është edhe Gazmend Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së. Policia e Tiranës njoftoi se, ...
Telegraf | 14-Apr-2019 16:37
Plotë 37 persona janë arrestuar lidhur me protestën e djeshme të opozitës, ndërsa 23 të tjerë janë proceduar penalisht. Mes tyre është edhe Gazmend Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së. Policia e Tiranës njoftoi se, ...

Protesta/ Policia ndalon 37 shtetas, 5 policë të plagosur
TIRANË, 14 prill/ MEDIAL/ Policia e Tiranës nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë ka ndaluar 37 shtetas, për veprime të dhunshme mbi institucionet kushtetuese, mbi Policinë dhe për shkatërrimin e pronës ...
Medial | 14-Apr-2019 16:52
TIRANË, 14 prill/ MEDIAL/ Policia e Tiranës nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë ka ndaluar 37 shtetas, për veprime të dhunshme mbi institucionet kushtetuese, mbi Policinë dhe për shkatërrimin e pronës ...

Veprime të dhunshme në protestë, arrestohen 37 persona, hetohet dhe Gazment Bardhi
Policia e Tiranës ka bërë me dije se janë arrestuar 37 persona, ndërsa janë proceduar penalisht edhe 23 të tjerë, pas protestës së djeshme të opozitës. Mes personave që po ndiqet penalisht është edhe sekretari i ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 14:52
Policia e Tiranës ka bërë me dije se janë arrestuar 37 persona, ndërsa janë proceduar penalisht edhe 23 të tjerë, pas protestës së djeshme të opozitës. Mes personave që po ndiqet penalisht është edhe sekretari i ...

Rama për protestën: Dhunuesit, dhanë arsye për t’u braktisur nga qytetarët e denjë
Kryeministri Rama ka reaguar një ditë pas protestës së opozitës. Në Tuiter, kreu i qeverisë mbështet punën e Policisë së Shtetit. “Policia e Shtetit dha dje një tjetër shembull kuptimplotë dinjiteti në krye të detyrës”, ...
PortaliOnline | 14-Apr-2019 16:45
Kryeministri Rama ka reaguar një ditë pas protestës së opozitës. Në Tuiter, kreu i qeverisë mbështet punën e Policisë së Shtetit. “Policia e Shtetit dha dje një tjetër shembull kuptimplotë dinjiteti në krye të detyrës”, ...

Protesta e opozitës/37 të arrestuar, sërish hetim për Gaz Bardhin
TIRANË Policia e Tiranës ka folur zyrtarisht për ndalimet pas protestës së djeshme të opozitës. Në një njoftim për mediat, policia thotë se janë 61 të proceduar, ndër ta 37 të arrestuar. Mes personave që po ndiqet ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 13:44
TIRANË Policia e Tiranës ka folur zyrtarisht për ndalimet pas protestës së djeshme të opozitës. Në një njoftim për mediat, policia thotë se janë 61 të proceduar, ndër ta 37 të arrestuar. Mes personave që po ndiqet ...

Policia: 37 të arrestuar për aktet e dhunës në protestën e djeshme
Policia e Tiranës nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë ka arrestuar 37 shtetas, për veprime të dhunshme mbi institucionet kushtetuese, mbi Policinë dhe për shkatërrimin e pronës shtetërore e private ...
Top Channel | 14-Apr-2019 13:43
Policia e Tiranës nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë ka arrestuar 37 shtetas, për veprime të dhunshme mbi institucionet kushtetuese, mbi Policinë dhe për shkatërrimin e pronës shtetërore e private ...

Protesta/ Lleshaj: Më tepër dhunë, plan sulmi ndaj institucioneve
TIRANË Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë sot para mediave ku tha se protesta e djeshme pati më tepër dhunë, çka tregon sipas tij dëshpërimin e organizatorëve, të cilët i akuzoi dhe për një plan sulmi ndaj ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 12:54
TIRANË Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dalë sot para mediave ku tha se protesta e djeshme pati më tepër dhunë, çka tregon sipas tij dëshpërimin e organizatorëve, të cilët i akuzoi dhe për një plan sulmi ndaj ...

Rama: Dhunuesit e policisë, një arsye pse duhen braktisur protestat e opozitës
Krahas reagimit të djeshëm për protestën e opozitës, Kryeministri Edi Rama ka folur edhe sot, teksa lartëson veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i ekzekutivit publikoi komunikimin e ministrit të Brendshëm, Sandër ...
Java News | 14-Apr-2019 16:41
Krahas reagimit të djeshëm për protestën e opozitës, Kryeministri Edi Rama ka folur edhe sot, teksa lartëson veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i ekzekutivit publikoi komunikimin e ministrit të Brendshëm, Sandër ...

Protesta e opozitës, policia: 37 persona të arrestuar dhe 24 të proceduar penalisht
Policia bën me dije e 37 shtetas kanë rënë në prangat e policisë dhe 24 të tjerë janë proceduar penalisht mes tyre edhe shtetasi gazmend Bardhi si organizator i protestës. Ndalimi i këtyre shtetasve është bërë nën ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 14:20
Policia bën me dije e 37 shtetas kanë rënë në prangat e policisë dhe 24 të tjerë janë proceduar penalisht mes tyre edhe shtetasi gazmend Bardhi si organizator i protestës. Ndalimi i këtyre shtetasve është bërë nën ...

Sandër Lleshaj: Protesta ishte e dhunshme dhe e rrezikshme, tregon dëshpërimin e organizatorëve të saj
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj thotë se protesta e djeshme ishte më e dhunshme dhe e rrezikshme se 8 protestat e tjera. Në një deklaratë për median Lleshaj tha se organizatorët e protestës i kanë krijuar këto ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 12:42
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj thotë se protesta e djeshme ishte më e dhunshme dhe e rrezikshme se 8 protestat e tjera. Në një deklaratë për median Lleshaj tha se organizatorët e protestës i kanë krijuar këto ...

Lleshaj: Protesta ishte e dhunshme, plan sulmi ndaj institucioneve
Në deklaratën e tij për mediat Lleshaj është shprehur se organizatorëve nuk ishin marrë asnjë masë për sigurinë e saj, nuk ishte shpenzuar asnjë burim njerëzor apo material që protesta të zhvillohej brenda hullisë ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 13:57
Në deklaratën e tij për mediat Lleshaj është shprehur se organizatorëve nuk ishin marrë asnjë masë për sigurinë e saj, nuk ishte shpenzuar asnjë burim njerëzor apo material që protesta të zhvillohej brenda hullisë ...

Rama për policinë e Shtetit: Dinjitet në krye të detyrës
Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të Brendshëm, ...
Gazeta Dita | 14-Apr-2019 16:28
Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të Brendshëm, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved