ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:26

Zhegrova dhe Ademi në formacionin më të mirë të javës në Zvicër

Zhegrova dhe Ademi në formacionin më të mirë të javës në Zvicër
Ka përfunduar java e 29-të në elitën e futbollit zviceran ku Young Boys Bern ka festuar edhe titullin e kampionit. Grasshopper ka marrë një pikë të artë nga udhëtimi në Basel, pasi ka barazuar 0-0. Në këtë takim për ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 14:50
Ka përfunduar java e 29-të në elitën e futbollit zviceran ku Young Boys Bern ka festuar edhe titullin e kampionit. Grasshopper ka marrë një pikë të artë nga udhëtimi në Basel, pasi ka barazuar 0-0. Në këtë takim për ...

Pamje nga paraqitje brilante e Zhegrovës, që ia siguroi atij një vend në formacionin e javës
Edon Zhegrova mund të ketë qenë i pafat në shënimin e golit të tij të parë në fanellën e Baselit kundër Grasshopper këtë fundjavë, por ai mund t’i gëzohet faktit që bëri një paraqitje të shkëlqyer që ia siguroi atij dy ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 14:50
Edon Zhegrova mund të ketë qenë i pafat në shënimin e golit të tij të parë në fanellën e Baselit kundër Grasshopper këtë fundjavë, por ai mund t’i gëzohet faktit që bëri një paraqitje të shkëlqyer që ia siguroi atij dy ...

Pamje nga paraqitje brilante e Zhegrovës, që ia siguroi atij një vend në formacionin e javës Edon Zhegrova mund të ketë qenë i pafat në shënimin e golit të tij të parë në fanellën e Baselit kundër Grasshopper këtë fundjavë, por ai mund t’i gëzohet
Edon Zhegrova mund të ketë qenë i pafat në shënimin e golit të tij të parë në fanellën e Baselit kundër Grasshopper këtë fundjavë, por ai mund t’i gëzohet faktit që bëri një paraqitje të shkëlqyer që ia siguroi atij dy ...
Kosova Sot | 15-Apr-2019 14:40
Edon Zhegrova mund të ketë qenë i pafat në shënimin e golit të tij të parë në fanellën e Baselit kundër Grasshopper këtë fundjavë, por ai mund t’i gëzohet faktit që bëri një paraqitje të shkëlqyer që ia siguroi atij dy ...

Pamje nga paraqitje brilante e Zhegrovës, që ia siguroi atij një vend në formacionin e javës
Edon Zhegrova mund të ketë qenë i pafat në shënimin e golit të tij të parë në fanellën e Baselit kundër Grasshopper këtë fundjavë, por ai mund t’i gëzohet faktit që bëri një paraqitje të shkëlqyer që ia siguroi atij dy ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 14:35
Edon Zhegrova mund të ketë qenë i pafat në shënimin e golit të tij të parë në fanellën e Baselit kundër Grasshopper këtë fundjavë, por ai mund t’i gëzohet faktit që bëri një paraqitje të shkëlqyer që ia siguroi atij dy ...

Zhegrova zë vend në formacionin e javës në Zvicër
Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shfrytëzuar për mrekulli hapësirat e dhëna nga trajneri i Basel. Zhegrova, i cili është anëtar i Genk, por luan në formë huazimi tek skuadra e Basel, nuk ka pasur hapësira deri më tani ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 14:25
Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shfrytëzuar për mrekulli hapësirat e dhëna nga trajneri i Basel. Zhegrova, i cili është anëtar i Genk, por luan në formë huazimi tek skuadra e Basel, nuk ka pasur hapësira deri më tani ...

Ja sa paguhen gjyqtarët në Itali
Edon Zhegrova padyshim se është një nga lojtarët më të mirë që ka Kosova. Futbollisti 19 vjeçar, Edon Zhegrova ka luajtur si startues në ndeshjen e fundit të Baselit – përcjell GazetaBlic. Zhegrova luajti për 73 minuta ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 14:21
Edon Zhegrova padyshim se është një nga lojtarët më të mirë që ka Kosova. Futbollisti 19 vjeçar, Edon Zhegrova ka luajtur si startues në ndeshjen e fundit të Baselit – përcjell GazetaBlic. Zhegrova luajti për 73 minuta ...

Zhegrova shfrytëzon për mrekulli mundësinë e dhënë, zë vend në formacionin e javës në Zvicër
Zhegrova shfrytëzon për mrekulli mundësinë e dhënë, zë vend në formacionin e javës në Zvicër Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shfrytëzuar për mrekulli hapësirat e dhëna nga trajneri i Basel. Zhegrova, i cili është ...
Medial | 15-Apr-2019 13:27
Zhegrova shfrytëzon për mrekulli mundësinë e dhënë, zë vend në formacionin e javës në Zvicër Ylli i Kosovës, Edon Zhegrova, ka shfrytëzuar për mrekulli hapësirat e dhëna nga trajneri i Basel. Zhegrova, i cili është ...

Zhegrova shfrytëzon për mrekulli mundësinë e dhënë, zë vend në formacionin e javës në Zvicër
Zhegrova, i cili është anëtar i Genk, por luan në formë huazimi tek skuadra e Basel, nuk ka pasur hapësira deri më tani në formacionin e skuadrës zvicerane. Në ndeshjen e fundjavës, skuadra e Edonit do të përballej me ...
Lajminet | 15-Apr-2019 13:15
Zhegrova, i cili është anëtar i Genk, por luan në formë huazimi tek skuadra e Basel, nuk ka pasur hapësira deri më tani në formacionin e skuadrës zvicerane. Në ndeshjen e fundjavës, skuadra e Edonit do të përballej me ...

Edon Zhegrova në formacionin e javës që në debutim
Edon Zhegrova këtë fundjavë ka zhvilluar ndeshjen e parë si startues me fanellën e Basel. Ylli i Kosovës edhe pse nuk arriti të shënoj ishte më i miri në fushë, shkruan Indeksonline. Ai është përfshirë në formacionin e ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 12:53
Edon Zhegrova këtë fundjavë ka zhvilluar ndeshjen e parë si startues me fanellën e Basel. Ylli i Kosovës edhe pse nuk arriti të shënoj ishte më i miri në fushë, shkruan Indeksonline. Ai është përfshirë në formacionin e ...

Zhegrova ua mbyll gojën kritikëve
Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon Zhegrova ua ka mbyllur gojën ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 12:53
Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon Zhegrova ua ka mbyllur gojën ...

Zhegrova ua mbyll gojën kritikëve Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon...
Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon Zhegrova ua ka mbyllur gojën kritikëve ...
Kosova Sot | 15-Apr-2019 12:46
Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon Zhegrova ua ka mbyllur gojën kritikëve ...

Zhegrova ua mbyll gojën kritikëve
Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon Zhegrova ua ka mbyllur gojën ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 12:42
Edon Zhegrova ka debutuar me sukses nga minuta e parë në fanellën e Baselit. Futbollisti kosovar është përfshirë në ekipin ideal të javës në Raiffeisen Super League të Zvicrës Edon Zhegrova ua ka mbyllur gojën ...

Super-lajm për Edon Zhegrovën nga gazeta më e madhe zvicerane
Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, është përfshirë në formacionin më të mirë të javës në Zvicrës nga gazeta e madhe zvicerane Blick, përcjell Zëri.info. Baseli në sfidën e xhiros së 29 të ...
Zeri | 15-Apr-2019 12:04
Mesfushori i talentuar i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova, është përfshirë në formacionin më të mirë të javës në Zvicrës nga gazeta e madhe zvicerane Blick, përcjell Zëri.info. Baseli në sfidën e xhiros së 29 të ...

Zhegrova luan për herë të parë titullar te Baseli
Reprezentuesi i Kosovës, Edon Zhegrova, ka luajtur ndeshjen e parë si titullar me Baselin. Zhegrova u paraqit 75 minuta në barazimin pa gola që Baseli e luajti të shtunën në shtëpi ndaj Grasshopersit, në xhiron e 29-të ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 10:49
Reprezentuesi i Kosovës, Edon Zhegrova, ka luajtur ndeshjen e parë si titullar me Baselin. Zhegrova u paraqit 75 minuta në barazimin pa gola që Baseli e luajti të shtunën në shtëpi ndaj Grasshopersit, në xhiron e 29-të ...

Superliga e Zvicrës me 19 futbollistë shqiptarë në fushë
Futbollistët shqiptarë janë vendimtarë në skuadrat e tyre në Superligën e Zvicrës, derisa është një nga ligat me më shumë futbollistë shqiptarë, shkruan albinfo.ch. Edhe në këtë xhiro janë aktivizuar një numër i madh i ...
AlbInfo | 15-Apr-2019 09:31
Futbollistët shqiptarë janë vendimtarë në skuadrat e tyre në Superligën e Zvicrës, derisa është një nga ligat me më shumë futbollistë shqiptarë, shkruan albinfo.ch. Edhe në këtë xhiro janë aktivizuar një numër i madh i ...

Zhegrova e Xhaka e 'kallin' së bashku
Talenti kosovar, Edon Zhegrova ka publikuar të dielën një video në rrjetin social Instagram derisa argëtohej me Taulant Xhakën, transmeton zeri.info Dyshja luajnë së bashku te Baseli. Xhaka është pjesë kyçe prej vitesh ...
Zeri | 15-Apr-2019 08:52
Talenti kosovar, Edon Zhegrova ka publikuar të dielën një video në rrjetin social Instagram derisa argëtohej me Taulant Xhakën, transmeton zeri.info Dyshja luajnë së bashku te Baseli. Xhaka është pjesë kyçe prej vitesh ...

Zhegrova s’e harron zakonin, e kallin me Xhakën I do shumë rrjetet sociale dhe vështirë se ndonjëherë do të arrijë të largohet prej tyre dhe të fokusohet vetëm te futbolli. Fjala është për talentin e Kombëtares së...
I do shumë rrjetet sociale dhe vështirë se ndonjëherë do të arrijë të largohet prej tyre dhe të fokusohet vetëm te futbolli. Fjala është për talentin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili në merkaton e janarit ...
Kosova Sot | 14-Apr-2019 23:41
I do shumë rrjetet sociale dhe vështirë se ndonjëherë do të arrijë të largohet prej tyre dhe të fokusohet vetëm te futbolli. Fjala është për talentin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili në merkaton e janarit ...

Zhegrova s’e harron zakonin, e kallin me Xhakën
?? I do shumë rrjetet sociale dhe vështirë se ndonjëherë do të arrijë të largohet prej tyre dhe të fokusohet vetëm te futbolli. Fjala është për talentin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili në merkaton e ...
Gazeta Express | 14-Apr-2019 23:29
?? I do shumë rrjetet sociale dhe vështirë se ndonjëherë do të arrijë të largohet prej tyre dhe të fokusohet vetëm te futbolli. Fjala është për talentin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili në merkaton e ...

?Kosova U21 kualifikohet në kampionatin botëror
Futbollisti kosovar Edon Zhegrova është deklaruar pas ndeshjes së djeshme mes ekipeve Basel-Grasshoppers, që përfundoi me barazim. Zhegrova ka premtuar se do të punojnë më shumë në ndeshjet e ardhshme. “Ishim pafat sot. ...
GazetaBlic | 14-Apr-2019 19:33
Futbollisti kosovar Edon Zhegrova është deklaruar pas ndeshjes së djeshme mes ekipeve Basel-Grasshoppers, që përfundoi me barazim. Zhegrova ka premtuar se do të punojnë më shumë në ndeshjet e ardhshme. “Ishim pafat sot. ...

Granit Xhaka e motivon Edon Zhegrovën
Granit Xhaka ka lënë një koment motivues në “Instagramin” e Zhegrovës, pas paraqitjes pozitive mbrëmë në ndeshjen mes Baselit dhe Grasshoppersit. Për herë të parë pas disa muajsh, Edon Zhegrova ka startuar për Baselin ...
Zeri | 14-Apr-2019 19:33
Granit Xhaka ka lënë një koment motivues në “Instagramin” e Zhegrovës, pas paraqitjes pozitive mbrëmë në ndeshjen mes Baselit dhe Grasshoppersit. Për herë të parë pas disa muajsh, Edon Zhegrova ka startuar për Baselin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved