ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:26

Strazimiri, ministrit Lleshaj: Kush të pengon të zbardhësh drogën?

Strazimiri, ministrit Lleshaj: Kush të pengon të zbardhësh drogën?
Sasia e kokainës së kapur nga autoritetet malteze, që kishin për destinacion Shqipërinë dhe Greqinë, ka nxjerrë ish-deputetin e Partisë Demokratike, Gent Strazimiri në një reagim ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër ...
Top Channel | 15-Apr-2019 13:41
Sasia e kokainës së kapur nga autoritetet malteze, që kishin për destinacion Shqipërinë dhe Greqinë, ka nxjerrë ish-deputetin e Partisë Demokratike, Gent Strazimiri në një reagim ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër ...

“Lleshaj, mbetje e komunizmit”, Bardhi: Dorëzova prova për dhunën
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe policisë për dhunë ndaj qytetarëve që ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 13:31
TIRANË Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe policisë për dhunë ndaj qytetarëve që ...

Bardhi në Prokurori: Qëllimi i Policisë ka qenë pengimi i zhvillimit të protestës, duke hedhur gaz
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi tha se ishte sot në Prokurori për të dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe policisë për dhunë ndaj qytetarëve që ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 13:53
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi tha se ishte sot në Prokurori për të dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe policisë për dhunë ndaj qytetarëve që ...

Padia e PD ndaj Lleshaj dhe Policisë, Bardhi në Prokurori
TIRANE Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ndodhet i pranishëm në ambjentet e Prokurorisë së Tiranës për padinë e partisë së përfaqëson kundër ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 12:32
TIRANE Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ndodhet i pranishëm në ambjentet e Prokurorisë së Tiranës për padinë e partisë së përfaqëson kundër ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe ...

Gazment Bardhi: 40 qytetarë janë në burg pa asnjë provë, për shkak se protestuan. Nuk ka asnjë pamje filmike se mund të kenë kryer veprime të dhunshme, nuk ka asnjë hetim dhe asnjë dënim ndaj askujt që ka shkelur ligjin dhe ka dhunuar qytetarët
DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PD, GAZMENT BARDHI Isha sot në prokurori i thirrur nga organi i prokurorisë, për të dhënë sqarime mbi kallëzimin e Partisë Demokratike ndaj Ministrit të Brendshëm dhe drejtuesve ...
Telegraf | 15-Apr-2019 14:46
DEKLARATË E SEKRETARIT TË PËRGJITHSHËM TË PD, GAZMENT BARDHI Isha sot në prokurori i thirrur nga organi i prokurorisë, për të dhënë sqarime mbi kallëzimin e Partisë Demokratike ndaj Ministrit të Brendshëm dhe drejtuesve ...

PD tjetër padinë ndaj Lleshaj për hedhjen e gazit lotsjellës
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, këtë të hënë ka dorëzuar në Prokurori, një tjetër padi kundër Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Policisë për përdorimin kriminal të gazit lotsjellës në protestë. ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 14:05
Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, këtë të hënë ka dorëzuar në Prokurori, një tjetër padi kundër Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe Policisë për përdorimin kriminal të gazit lotsjellës në protestë. ...

Gazi lotsjellës në protesta, PD padi për ministrin Lleshaj
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka paditur në Prokurorinë e Tiranës ministrin Sandër Lleshaj, si edhe disa efektivë policie për përdorimin e gazit lotsjellës në protestë.
Top Channel | 15-Apr-2019 12:11
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka paditur në Prokurorinë e Tiranës ministrin Sandër Lleshaj, si edhe disa efektivë policie për përdorimin e gazit lotsjellës në protestë.

Basha: Fati i qeverisë-bandë është rrëzimi i saj
Në një rishpërndarje të deklaratës për medie të Sekretarit të Përgjithshëm të demokratëve, Gazment Bardhi, ku thuhej ndër të tjera se “grupimi antikushtetues dhe i paligjshëm në pushtet nuk e burgos dhe nuk e ndalon dot ...
Top Channel | 14-Apr-2019 16:52
Në një rishpërndarje të deklaratës për medie të Sekretarit të Përgjithshëm të demokratëve, Gazment Bardhi, ku thuhej ndër të tjera se “grupimi antikushtetues dhe i paligjshëm në pushtet nuk e burgos dhe nuk e ndalon dot ...

Gazmend Bardhi: Prokuroria të mos bëhet shtojcë e Policisë së Shtetit
Në një deklaratë për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, ka hedhur vazhdimisht akuza kundër Qeverisë, Ministrit të Brendshëm Sander Lleshaj, Policisë por edhe Prokurorisë. Bardhi tha se, policia me ...
ABCNews | 15-Apr-2019 14:12
Në një deklaratë për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, ka hedhur vazhdimisht akuza kundër Qeverisë, Ministrit të Brendshëm Sander Lleshaj, Policisë por edhe Prokurorisë. Bardhi tha se, policia me ...

“Dinjitet në krye të detyrës”, Rama elozhe Policisë së Shtetit
TIRANË Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 15:55
TIRANË Kryeministri Edi Rama pas ironisë së djeshme ndaj protestës së opozitës së bashkuar, ka reaguar edhe sot, teksa lartësoi veprimet e Policisë së Shtetit. Shefi i qeverisë publikoi komunikimin e ministrit të ...

Braimllari: Rama dhe Lleshaj dhunojnë qytetarët protestues
TIRANË Pa shoqërimit dhe arrestimet të disa protestuesve nga Policia e Shtetit, partitë opozitare kanë reaguar duke sulmuar ministrin e brendshëm dhe kryeministrin e vendit. Me një status në “Facebook”, ish-deputeti i ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 15:47
TIRANË Pa shoqërimit dhe arrestimet të disa protestuesve nga Policia e Shtetit, partitë opozitare kanë reaguar duke sulmuar ministrin e brendshëm dhe kryeministrin e vendit. Me një status në “Facebook”, ish-deputeti i ...

Bardhi në prokurori: Lleshaj një mbetje e komunizmit, dorëzova prova për dhunën në protestë
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi shkoi sot në Prokurori, ku ka dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe krerëve të policisë për dhunë ndaj qytetarëve ...
Lapsi | 15-Apr-2019 13:41
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi shkoi sot në Prokurori, ku ka dhënë shpjegime për padinë e bërë ndaj ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj dhe krerëve të policisë për dhunë ndaj qytetarëve ...

Padia e PD-së për Lleshajn, Bardhi në Prokurori: Nuk ka patur akte dhune ndaj policisë!
Sekretari i Përgjithshëm i demokratëve, i thirrur në Prokurori për padinë e PD-së ndaj Ministrit të Brendshëm për keqpërdorimin e uniformave blu ndaj protestuesve, si edhe përdorjen e gazit lotsjellës, depozitoi prova, ...
RTSH | 15-Apr-2019 14:50
Sekretari i Përgjithshëm i demokratëve, i thirrur në Prokurori për padinë e PD-së ndaj Ministrit të Brendshëm për keqpërdorimin e uniformave blu ndaj protestuesve, si edhe përdorjen e gazit lotsjellës, depozitoi prova, ...

Salianji i përgjigjet Lleshajt/ Dje na mbyte me gaz, sot na shkrive gazit me…
Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ka reaguar ndaj deklaratave të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili në një deklaratë për mediat tha se gjatë protestës së djeshme të opozitës nuk u cënua thjesht rendi ...
Telegraf | 14-Apr-2019 16:37
Ish-deputeti demokrat Ervin Salianji ka reaguar ndaj deklaratave të ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili në një deklaratë për mediat tha se gjatë protestës së djeshme të opozitës nuk u cënua thjesht rendi ...

Gazi në protestë, PD padit ministrin Lleshaj: Sulm kriminal
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, dorëzoi këtë të hënë një tjetër padi kundër ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Policisë së Shtetit për përdorimin e gazit lotsjellës në protestën e ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 14:40
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, dorëzoi këtë të hënë një tjetër padi kundër ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Policisë së Shtetit për përdorimin e gazit lotsjellës në protestën e ...

Bardhi padit Lleshajn: Dorëzova prova për dhunën
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka paditur ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për dhunë ndaj qytetarëve protestues. Bardhi e quajti ministrin Lleshaj, mbetje ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 14:21
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori ku ka paditur ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj për dhunë ndaj qytetarëve protestues. Bardhi e quajti ministrin Lleshaj, mbetje ...

Gazment Bardhi në Prokurori për gazin lotsjellës
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka shkuar paraditen e sotme në Prokurorinë e Tiranës. Sipas selisë blu, Bardhi ka shkuar në organin e akuzës për padinë që Partia Demokratike ka bërë ndaj ...
TV Klan | 15-Apr-2019 12:11
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka shkuar paraditen e sotme në Prokurorinë e Tiranës. Sipas selisë blu, Bardhi ka shkuar në organin e akuzës për padinë që Partia Demokratike ka bërë ndaj ...

Bardhi: Në Prokurori dhashë prova për dhunën e policisë ndaj qytetarëve, në protestë
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori për të dhënë shpjegime për padinë ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshajt dhe policisë. Pasi ka dalë nga institucioni i akuzës, Bardhi tha ...
Dritare | 15-Apr-2019 14:01
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka qenë sot në Prokurori për të dhënë shpjegime për padinë ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshajt dhe policisë. Pasi ka dalë nga institucioni i akuzës, Bardhi tha ...

Bardhi: Protesta vijon, Edi Rama është një kufomë politikë
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratikë ka dhënë një deklaratë shtypi nga selia e PD. Edi Rama është një kufomë politike, ai nuk ka moral, tha Bardhi, duke u shprehur se protestat nuk ndalet dhe se nuk mund të ...
Telegraf | 14-Apr-2019 16:19
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratikë ka dhënë një deklaratë shtypi nga selia e PD. Edi Rama është një kufomë politike, ai nuk ka moral, tha Bardhi, duke u shprehur se protestat nuk ndalet dhe se nuk mund të ...

Bardhi: Urdhër politik për të sulmuar protestuesit, Sandër Lleshi një mbetje e komunizmit
Gazmend Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Demokratike ka dhënë një deklaratë për mediat sapo ka dalë nga Prokuroria, ku ka dëshmuar për dhunën që Policia ka ushtruar mbi protestuesit. Ai theksoi se sot janë 40 ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 13:57
Gazmend Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Demokratike ka dhënë një deklaratë për mediat sapo ka dalë nga Prokuroria, ku ka dëshmuar për dhunën që Policia ka ushtruar mbi protestuesit. Ai theksoi se sot janë 40 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved