ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:55

Pacolli 'thumbon' Serbinë: Vetëm kur të pranohet e vërteta, mund të besojmë se paqja i ka zënë vendin traumave

Pacolli 'thumbon' Serbinë: Vetëm kur të pranohet e vërteta, mund të besojmë se paqja i ka zënë vendin traumave
Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, ka thënë se askush më shumë se sa SHBA si mik i përjetshëm i Kosovës, nuk solidarizohet me vuajtjet e personave që përjetuan tmerret e luftës në Kosovë. Pacolli përmes një ...
Zeri | 15-Apr-2019 21:51
Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, ka thënë se askush më shumë se sa SHBA si mik i përjetshëm i Kosovës, nuk solidarizohet me vuajtjet e personave që përjetuan tmerret e luftës në Kosovë. Pacolli përmes një ...

Pacolli: Vetëm kur pranohet e vërteta, paqja mund të jetë e qëndrueshme
Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, u shpreh se askush më shumë se sa SHBA si mik i përjetshëm i Kosovës, nuk solidarizohet me vuajtjet e personave që përjetuan tmerret e luftës në Kosovë. Pacolli shkruan se e ...
Lexo | 15-Apr-2019 21:10
Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, u shpreh se askush më shumë se sa SHBA si mik i përjetshëm i Kosovës, nuk solidarizohet me vuajtjet e personave që përjetuan tmerret e luftës në Kosovë. Pacolli shkruan se e ...

Pacolli thumbon Serbinë: Vetëm kur të pranohet e vërteta, paqja mund të jetë e qëndrueshme
Pacolli përmes një postimi në Facebook ka shkruar se e vërteta e asaj kohe, qëndron mbi çfarëdo shtrembërimi të kohës. Këtë shkrim ai e ka bërë duke iu referuar reagimit të ambasadës amerikane ndaj deklaratave të ...
Lajminet | 15-Apr-2019 20:51
Pacolli përmes një postimi në Facebook ka shkruar se e vërteta e asaj kohe, qëndron mbi çfarëdo shtrembërimi të kohës. Këtë shkrim ai e ka bërë duke iu referuar reagimit të ambasadës amerikane ndaj deklaratave të ...

Pacolli: Vetëm kur pranohet e vërteta, paqja mund të jetë e qëndrueshme
Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, u shpreh se askush më shumë se sa SHBA si mik i përjetshëm i Kosovës, nuk solidarizohet me vuajtjet e personave që përjetuan tmerret e luftës në Kosovë. Pacolli shkruan se e ...
Java News | 15-Apr-2019 20:43
Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, u shpreh se askush më shumë se sa SHBA si mik i përjetshëm i Kosovës, nuk solidarizohet me vuajtjet e personave që përjetuan tmerret e luftës në Kosovë. Pacolli shkruan se e ...

Pacolli: Kur të pranohet e vërteta, paqja mund t’ia zë vendin tendencave traumatike
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, deklaroi se paqja mund të jetë e qëndueshme vetëm atëherë kur pranohet e vërteta. Përmes një postimi në Facebook, kryediplomati kosovar theksoi se përjetimet dhe tmerret e ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 19:49
Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli, deklaroi se paqja mund të jetë e qëndueshme vetëm atëherë kur pranohet e vërteta. Përmes një postimi në Facebook, kryediplomati kosovar theksoi se përjetimet dhe tmerret e ...

Lufta në Kosovë, SHBA: Mohimi i mizorive, ofendim për viktimat
KOSOVË Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka ngushëlluar familjet e viktimave, të cilat humbën shumë familjarë dhe të afërm në luftën për pavarësi. Ambasada e SHBA-së, thekson se të mohuarit e mizorive ofendon ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 18:53
KOSOVË Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka ngushëlluar familjet e viktimave, të cilat humbën shumë familjarë dhe të afërm në luftën për pavarësi. Ambasada e SHBA-së, thekson se të mohuarit e mizorive ofendon ...

Pacolli: Paqja me Serbinë mund të arrihet vetëm kur të pranojnë krimet e luftës
Zëvendëskryeministri i pare i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka komentuar ngushëllimet që Ambasada Amerikane në Kosovë u ka dërguar familjeve të viktima në luftës në Kosovë. Pacolli përmes një postimi në facebook ka shkruar ...
Arbresh | 15-Apr-2019 19:25
Zëvendëskryeministri i pare i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka komentuar ngushëllimet që Ambasada Amerikane në Kosovë u ka dërguar familjeve të viktima në luftës në Kosovë. Pacolli përmes një postimi në facebook ka shkruar ...


Pacolli: Vetëm kur pranohet e vërteta, paqja mund të jetë e qëndrueshme
Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, ka thënë se askush më shumë se sa SHBA si mik i përjetshëm i Kosovës, nuk solidarizohet me vuajtjet e personave që përjetuan tmerret e luftës në Kosovë.
Kosova Press | 15-Apr-2019 19:11
Zëvendëskryeministri i parë, Behgjet Pacolli, ka thënë se askush më shumë se sa SHBA si mik i përjetshëm i Kosovës, nuk solidarizohet me vuajtjet e personave që përjetuan tmerret e luftës në Kosovë.

SHBA reagon ndaj deklaratave të zyrtarëve serbë për krimet ndaj shqiptarëve
Ambasada amerikane në Prishtine ka ngushëlluar të gjithë familjarët që po përkujtojnë 20 vjetorin e të rënëve gjatë luftës në Kosovë, dhe ka theksuar se mohimi i mizorive ofendon viktimat në luftën e Kosovës. Në ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 17:05
Ambasada amerikane në Prishtine ka ngushëlluar të gjithë familjarët që po përkujtojnë 20 vjetorin e të rënëve gjatë luftës në Kosovë, dhe ka theksuar se mohimi i mizorive ofendon viktimat në luftën e Kosovës. Në ...

Lufta në Kosovë, SHBA: Mohimi i mizorive, ofendim për viktimat
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka ngushëlluar familjet e viktimave, të cilat humbën shumë familjarë dhe të afërm në luftën për pavarësi. Ambasada e SHBA-së, thekson se të mohuarit e mizorive ofendon kujtimet ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 18:59
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë ka ngushëlluar familjet e viktimave, të cilat humbën shumë familjarë dhe të afërm në luftën për pavarësi. Ambasada e SHBA-së, thekson se të mohuarit e mizorive ofendon kujtimet ...

Ambasada amerikane: Mohimi i mizorive ofendon viktimat e luftës së Kosovës
Njëzet vjetori i masakrave në Kosovë është përcjellë me deklarata politike. Në Serbi duke u mohuar krimet nga udhëheqësit e shtetit, dhe në Kosovë duke kritikuar heshtjen e ndërkombëtarëve ndaj këtij mohim. Ambasada ...
PortaliOnline | 15-Apr-2019 17:56
Njëzet vjetori i masakrave në Kosovë është përcjellë me deklarata politike. Në Serbi duke u mohuar krimet nga udhëheqësit e shtetit, dhe në Kosovë duke kritikuar heshtjen e ndërkombëtarëve ndaj këtij mohim. Ambasada ...

Ambasada e SHBA reagon ndaj zyrtarëve serbë që mohojnë mizoritë e luftës
Njëzet vjetori i masakrave në Kosovë është përcjellë me deklarata politike: Në Serbi duke u mohuar krimet nga udhëheqësit e shtetit, dhe në Kosovë duke kritikuar heshtjen e ndërkombëtarëve ndaj këtij mohim. Ambasada ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 17:44
Njëzet vjetori i masakrave në Kosovë është përcjellë me deklarata politike: Në Serbi duke u mohuar krimet nga udhëheqësit e shtetit, dhe në Kosovë duke kritikuar heshtjen e ndërkombëtarëve ndaj këtij mohim. Ambasada ...

Ambasada amerikane shpreh ngushëllime për viktimat e luftës në Kosovë
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë shprehu ngushëllimet e saj për familjet e viktimave në Kosovë, me rastin e shënimit të 20-vjetorit të krimeve të luftës. “Derisa Kosova përkujton 20-vjetorin e mizorive të ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 17:25
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë shprehu ngushëllimet e saj për familjet e viktimave në Kosovë, me rastin e shënimit të 20-vjetorit të krimeve të luftës. “Derisa Kosova përkujton 20-vjetorin e mizorive të ...

Ambasada e SHBA-së: Të mohuarit e mizorive të luftës në Kosovë, ofendon kujtimet për viktimat
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, përmes një njoftimi për media, ka ngushëlluar familjet e viktimave në luftën e fundit në Kosovë. Sipas njoftimit, Ambasada e SHBA-së, thekson se të mohuarit e mizorive ofendon ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 16:07
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, përmes një njoftimi për media, ka ngushëlluar familjet e viktimave në luftën e fundit në Kosovë. Sipas njoftimit, Ambasada e SHBA-së, thekson se të mohuarit e mizorive ofendon ...

Ambasada amerikane ngushëllon familjet e viktimave të luftës në Kosovë
Prishtinë, 15 prill 2019 – Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë u shprehu ngushëllime familjeve të viktimave të luftës në Kosovë, me rastin e shënimit të 20-vjetorit të krimeve të luftës. “Derisa Kosova ...
Illyriapress | 15-Apr-2019 17:01
Prishtinë, 15 prill 2019 – Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë u shprehu ngushëllime familjeve të viktimave të luftës në Kosovë, me rastin e shënimit të 20-vjetorit të krimeve të luftës. “Derisa Kosova ...

Ambasada amerikane shpreh ngushëllime për viktimat e luftës në Kosovë
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë shprehu ngushëllimet e saj për familjet e viktimave në Kosovë, me rastin e shënimit të 20-vjetorit të krimeve të luftës. "Derisa Kosova përkujton 20-vjetorin e mizorive të ...
Radio Evropa e Lire | 15-Apr-2019 16:46
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Prishtinë shprehu ngushëllimet e saj për familjet e viktimave në Kosovë, me rastin e shënimit të 20-vjetorit të krimeve të luftës. "Derisa Kosova përkujton 20-vjetorin e mizorive të ...

Ambasada e SHBA-së bën thirrje për përmbajtje nga retorika ndezëse
Ambasada e SHBA-së në Prishtinë ka shprehur ngushëllimet e saja për familjet e viktimave nga lufta në Kosovë, ndërsa u bën thirrje liderëve të Kosovës të përmbahen nga retorika ndezëse, duke thënë se përkushtimi ndaj të ...
Kosova Press | 15-Apr-2019 16:38
Ambasada e SHBA-së në Prishtinë ka shprehur ngushëllimet e saja për familjet e viktimave nga lufta në Kosovë, ndërsa u bën thirrje liderëve të Kosovës të përmbahen nga retorika ndezëse, duke thënë se përkushtimi ndaj të ...

Ambasada amerikane reagon ndaj deklaratave të zyrtarëve serbë
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, përmes një njoftimi për media, ka ngushëlluar familjet e viktimave në luftën e fundit në Kosovë. Sipas njoftimit, ambasada amerikane, thekson se të mohuarit e mizorive ofendon ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 16:34
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Kosovë, përmes një njoftimi për media, ka ngushëlluar familjet e viktimave në luftën e fundit në Kosovë. Sipas njoftimit, ambasada amerikane, thekson se të mohuarit e mizorive ofendon ...

Ambasada amerikane: Të mohuarit e krimeve të luftës ofendon kujtimet për viktimat
Njëzet vjetori i masakrave në Kosovë është përcjellë me deklarata politike. Në Serbi duke u mohuar krimet nga udhëheqësit e shtetit, dhe në Kosovë duke kritikuar heshtjen e ndërkombëtarëve ndaj këtij mohim. Ambasada ...
Zeri | 15-Apr-2019 16:30
Njëzet vjetori i masakrave në Kosovë është përcjellë me deklarata politike. Në Serbi duke u mohuar krimet nga udhëheqësit e shtetit, dhe në Kosovë duke kritikuar heshtjen e ndërkombëtarëve ndaj këtij mohim. Ambasada ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved