ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:34

ONM peshon akuzat për ‘konflikt interesi’ ndaj kryetares së KPA, Natasha Mulaj

ONM peshon akuzat për ‘konflikt interesi’ ndaj kryetares së KPA, Natasha Mulaj
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit po shqyrton një ankim për konflikt interesi ndaj gjyqtares Natasha Mulaj, e cila nëse ...
Reporter | 15-Apr-2019 17:06
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit po shqyrton një ankim për konflikt interesi ndaj gjyqtares Natasha Mulaj, e cila nëse ...

INTERVISTA/ Kostitucionalisti Sokol Hazizaj: Pushteti gjyqësor uzurpohet politikisht
Duhet pranuar se Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, Kolegji Posaçëm i Apelimit në gjykimin e tyre kanë përdorur shumë standarde dhe metoda, të cilat e kanë cenuar procesin e rregullt ligjor Jakup B. GJOÇA ...
Telegraf | 15-Apr-2019 00:44
Duhet pranuar se Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, Kolegji Posaçëm i Apelimit në gjykimin e tyre kanë përdorur shumë standarde dhe metoda, të cilat e kanë cenuar procesin e rregullt ligjor Jakup B. GJOÇA ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved