ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:44

Nushi i gëzohet lajmit për vdekjen e gruas së Millosheviqit

Nushi i gëzohet lajmit për vdekjen e gruas së Millosheviqit
Reperi Nushi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet dy persona, të cilët në duar mbanin një pankartë “Ajo k*rvë ka vdekur”, transmeton . E këtë thënie ai e ka lidhur me vdekjen e Mira Markoviq, gruan e ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:51
Reperi Nushi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet dy persona, të cilët në duar mbanin një pankartë “Ajo k*rvë ka vdekur”, transmeton . E këtë thënie ai e ka lidhur me vdekjen e Mira Markoviq, gruan e ...

Vdekja e të vesë së Millosheviç, analistët: Rol kyç në përgjakjen e Ballkanit
E veja e kasapit të Ballkanit, Mira Markoviç, ndërroi jetë në Moskë në moshën 76-vjeçare, 20 vjet pas luftërave që çuan në shpërbërjen e Jugosllavisë. Për gazetarët, ajo ka luajtur një rol kyç në hartimin e strategjive ...
ABCNews | 15-Apr-2019 14:50
E veja e kasapit të Ballkanit, Mira Markoviç, ndërroi jetë në Moskë në moshën 76-vjeçare, 20 vjet pas luftërave që çuan në shpërbërjen e Jugosllavisë. Për gazetarët, ajo ka luajtur një rol kyç në hartimin e strategjive ...

Djali dhe vajza e Millosheviçit nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset pranë tij
Marko dhe Marija Millosheviç, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Millosheviçit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi. Mirjana Markoviç, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 12:31
Marko dhe Marija Millosheviç, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Millosheviçit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi. Mirjana Markoviç, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan ...

Vdekja në mërgim e “trurit” të krimeve të Milosheviçit dhe dhjetëra milionë euro që mori me vete
Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit të Jugosllavisë, Sllobodan Millosheviç, vdiq të dielën në spital në Moskë, njoftoi media serbe. Raportohet se Markoviç i është nënshtruar disa ndërhyrjeve kirurgjikale në Rusi, ...
Portalb | 15-Apr-2019 12:09
Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit të Jugosllavisë, Sllobodan Millosheviç, vdiq të dielën në spital në Moskë, njoftoi media serbe. Raportohet se Markoviç i është nënshtruar disa ndërhyrjeve kirurgjikale në Rusi, ...

Vdekja në mërgim e “trurit” të krimeve të Milosheviçit dhe dhjetëra milionë euro që mori me vete
Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit serb dhe jugosllav Sllobodan Millosheviç, raportohet se ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare në Moskë, ku jetonte në mërgim. Nga Filip Rudic Mirjana Markoviç, e veja e ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 11:01
Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit serb dhe jugosllav Sllobodan Millosheviç, raportohet se ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare në Moskë, ku jetonte në mërgim. Nga Filip Rudic Mirjana Markoviç, e veja e ...

Djali dhe vajza e Millosheviçit nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset pranë tij
Marko dhe Marija Millosheviç, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Millosheviçit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi. Mirjana Markoviç, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 12:04
Marko dhe Marija Millosheviç, djali dhe vajza e Mirjana dhe Slobodan Millosheviçit, nuk lejojnë që nëna e tyre të varroset në Serbi. Mirjana Markoviç, gruaja e ish-presidentit të Serbisë dhe Jugosllavisë, Slobodan ...

Vdes e veja e Millosheviç pas 16 vitesh në arrati
RUSI Mirjana Markoviç, gruaja e ish presidentit jugosllav Slobodan Millosheviç, vdiq dje në Moskë në moshën 77 vjeçare, raportoi agjensia e lajmeve Tanjug, duke cituar informata jozyrtare. Sipas raportit, Markoviç ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 09:12
RUSI Mirjana Markoviç, gruaja e ish presidentit jugosllav Slobodan Millosheviç, vdiq dje në Moskë në moshën 77 vjeçare, raportoi agjensia e lajmeve Tanjug, duke cituar informata jozyrtare. Sipas raportit, Markoviç ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
Medial | 15-Apr-2019 10:54
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

PROFIL/ Mira Markoviç, hija e Sllobos që i shkoi pas hapave të burrit
Mira Markoviç, e veja e kryekriminelit të Ballkanit Slobodan Milosheviç, vdiq dje në Rusi në moshën 76-vjeçare. E njohur si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, Markoviç ishte figurë kyçe e politikës gjatë rënies së ...
Tesheshi | 15-Apr-2019 10:22
Mira Markoviç, e veja e kryekriminelit të Ballkanit Slobodan Milosheviç, vdiq dje në Rusi në moshën 76-vjeçare. E njohur si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, Markoviç ishte figurë kyçe e politikës gjatë rënies së ...

Shtriga e Serbisë
Në moshën 76-vjeçare në Moskë ka vdekur Mira Markoviq, e veja e Sllobodan Millosheviqit – dhe gruaja mbase më me ndikim në punët politike në historinë e Serbisë. Nga Enver Robelli Ndoshta Dragan Mashin do të bëhej ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 21:01
Në moshën 76-vjeçare në Moskë ka vdekur Mira Markoviq, e veja e Sllobodan Millosheviqit – dhe gruaja mbase më me ndikim në punët politike në historinë e Serbisë. Nga Enver Robelli Ndoshta Dragan Mashin do të bëhej ...

Ndërron jetë Mirjana Markoviç, e veja e Sllobodan Millosheviçit
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit serb dhe jugosllav Sllobodan Millosheviç, raportohet se ka ndërruar jetë në ...
Reporter | 15-Apr-2019 10:17
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Mirjana Markoviç, e veja e ish-presidentit serb dhe jugosllav Sllobodan Millosheviç, raportohet se ka ndërruar jetë në ...

Rusi, ndërron jetë bashkëshortja e Milosheviçit
Bashkëshortja e ish-presidentit serb Slobodan Milosheviç, e mbiquajtur shpesh si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, ka ndërruar jetë këtë të dielë në Rusi, në moshën 76-vjeçare.
Top Channel | 14-Apr-2019 18:28
Bashkëshortja e ish-presidentit serb Slobodan Milosheviç, e mbiquajtur shpesh si “Zonja Makbeth e Ballkanit”, ka ndërruar jetë këtë të dielë në Rusi, në moshën 76-vjeçare.

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Mediet serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 10:02
Mediet serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
Arbresh | 15-Apr-2019 09:50
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

Sekreti i madh i gruas së “Kasapit të Ballkanit”
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
InFokusi | 15-Apr-2019 09:11
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 09:07
Mediat serbe kanë zbuluar sekretin e madh familjar vetëm një ditë pas vdekjes së saj. Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar ...

Sekreti i madh familjar i Mira Markoviq Millosheviq
Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar i dhimbshëm për shumë nga gjendjet e saj, depresioni dhe prirjet për rolin e saj. Ajo ...
Lajminet | 15-Apr-2019 08:57
Që në fillim të jetës së saj, Mira Markoviq Millosheviq është udhëhequr nga fati tragjik i nënës së saj, i cili ka qenë një shkaktar i dhimbshëm për shumë nga gjendjet e saj, depresioni dhe prirjet për rolin e saj. Ajo ...

Këshilltari i Kadri Veselit tregon deri kur do të vazhdojë “kultura e korrupsionit” në Kosovë
Blerim Latifi, këshilltar i kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka treguar sot se deri kur do të vazhdojë kultura e korrupsionit në Kosovë. “Llojet e politikanëve Max Weber, sociologu i famshëm gjerman, në njërën nga esetë ...
PortaliOnline | 15-Apr-2019 08:45
Blerim Latifi, këshilltar i kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka treguar sot se deri kur do të vazhdojë kultura e korrupsionit në Kosovë. “Llojet e politikanëve Max Weber, sociologu i famshëm gjerman, në njërën nga esetë ...

E veja e Millosheviçit, Mira Markoviç ndërroi jetë në ekzil
E veja e Sllobodan Millosheviçit, Mira Markoviç ka ndërruar jetë në moshën 76 vjeçare, raportojnë mediat serbe. Sipas njoftimeve ajo ndërroi jetë në një spital rus në Sotçi ose në Moskë, të dhënat janë kundërshtuese. ...
Portalb | 15-Apr-2019 08:38
E veja e Sllobodan Millosheviçit, Mira Markoviç ka ndërruar jetë në moshën 76 vjeçare, raportojnë mediat serbe. Sipas njoftimeve ajo ndërroi jetë në një spital rus në Sotçi ose në Moskë, të dhënat janë kundërshtuese. ...

Ndërron jetë gruaja e Sllobodan Millosheviç
Ndërron jetë Mirjana Markoviç e veja e Sllobodan Millosheviç. Bashkëshortja e ish-kasapit të Ballkanit vdiq në 76 vjeçare në Rusi, atje ku ajo jetonte prej vitesh. Markoviç, ishte dënuar me një vit burg në vitin 2017, e ...
ABCNews | 14-Apr-2019 20:13
Ndërron jetë Mirjana Markoviç e veja e Sllobodan Millosheviç. Bashkëshortja e ish-kasapit të Ballkanit vdiq në 76 vjeçare në Rusi, atje ku ajo jetonte prej vitesh. Markoviç, ishte dënuar me një vit burg në vitin 2017, e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved