ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:34

Madonna së shpejti me album të ri

Madonna së shpejti me album të ri
Madonna është gati të rikthehet me album të ri i cili do të titulluar “Madame X”, shkruan . Ishte vetë këngëtarja ajo e cila e bëri këtë të ditur nëpërmjet një postimi të fundit në llogarinë e saj në Instagram mirëpo ...
Lajminet | 15-Apr-2019 22:47
Madonna është gati të rikthehet me album të ri i cili do të titulluar “Madame X”, shkruan . Ishte vetë këngëtarja ajo e cila e bëri këtë të ditur nëpërmjet një postimi të fundit në llogarinë e saj në Instagram mirëpo ...

A dëshironi dekore me figura të Games of Thrones? (FOTO)
Game of Thrones është shfaqja më popullore e këtyre katër viteve të tyre. Vendet e vjetra dhe sendet e përdorura në ëktë seria kanë filluar që të përdoren edhe në përditshmërinë e fansave, njofton Klan Kosova. Dhe nuk ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 22:46
Game of Thrones është shfaqja më popullore e këtyre katër viteve të tyre. Vendet e vjetra dhe sendet e përdorura në ëktë seria kanë filluar që të përdoren edhe në përditshmërinë e fansave, njofton Klan Kosova. Dhe nuk ...

Bebe Rexha bëhet sentimentale në Instagram – jam bipolare, albumi i radhës i thotë të gjitha
Ajo është e nominuar për çmime Granmmy e cila e përdor talentin e saj e edhe 7.6 milionë ndjekësit në Instagram, për të folur për shëndetin e saj mendor. Selena Gomez, Iggy Azalea, Rihanna dhe Eminem… ajo është ...
Prive | 15-Apr-2019 22:19
Ajo është e nominuar për çmime Granmmy e cila e përdor talentin e saj e edhe 7.6 milionë ndjekësit në Instagram, për të folur për shëndetin e saj mendor. Selena Gomez, Iggy Azalea, Rihanna dhe Eminem… ajo është ...

Gjiko thotë se po rikthehet më i fortë se kurrë
Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit. Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me martesë me Elita Rudin. ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 20:04
Reperi shqiptar javët e fundit u bë për herë të parë baba pas lindjes së djalit, Zërit. Bëhet fjalë për këngëtarin Asdren Gjikolli, i cili njihet më mirë se Gjiko, ku kanë kurorëzuar romancën me martesë me Elita Rudin. ...

Mërgim Vojvoda kujton martesën e motrës, publikon foto interesante
Viti 2018 ishte shumë i suksesshëm për mbrojtësin e Kosovës, Mërgim Vojvoda. Vojvoda i cili luan në Royal Excel Mouscron në Belgjikë, kishte fituar grupin D3 me Përfaqësuesen e Kosovës në Ligën e Kombeve, shkruan Zëri. ...
Zeri | 15-Apr-2019 19:49
Viti 2018 ishte shumë i suksesshëm për mbrojtësin e Kosovës, Mërgim Vojvoda. Vojvoda i cili luan në Royal Excel Mouscron në Belgjikë, kishte fituar grupin D3 me Përfaqësuesen e Kosovës në Ligën e Kombeve, shkruan Zëri. ...

Lajm fantastik për Juventusin para ndeshjes me Ajaxin
Ndeshja e parë përfundoi 1 me 1, gjersa Juvetnus do ta kërkojë kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve në Allianz Stadium. ‘Zonja e Vjetër’ ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes së kthimit ndaj Ajaxit, pasi ...
Lajminet | 15-Apr-2019 19:34
Ndeshja e parë përfundoi 1 me 1, gjersa Juvetnus do ta kërkojë kalimin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve në Allianz Stadium. ‘Zonja e Vjetër’ ka marrë një lajm fantastik para ndeshjes së kthimit ndaj Ajaxit, pasi ...

Nuk zhvishet por kaq seksi duket në të kuqe Nora (FOTO)
Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante. E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, ...
Zeri | 15-Apr-2019 19:26
Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante. E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, ...

Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante
Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante, shkruan lajmi.net. E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 19:26
Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante, shkruan lajmi.net. E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar ...

Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante
Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante, shkruan . E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, Nora ka pranuar komente pozitive nga fansat. ...
Lajminet | 15-Apr-2019 19:18
Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante, shkruan . E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, Nora ka pranuar komente pozitive nga fansat. ...

Publikohet videoja e rrallë e rrëqebullit të Ballkanit në Pukë (Video)
Kamerat kurth kanë filmuar rrëqebullin e Ballkanit në Malin e Munellës. Këto pamje të rralla janë realizuar në rajonin Pukë-Mirditë, nga Qendra e Ruajtjes dhe e Mbrojtjes së Mjedisit Natyror në Shqipëri, PPNEA. Në këto ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 18:59
Kamerat kurth kanë filmuar rrëqebullin e Ballkanit në Malin e Munellës. Këto pamje të rralla janë realizuar në rajonin Pukë-Mirditë, nga Qendra e Ruajtjes dhe e Mbrojtjes së Mjedisit Natyror në Shqipëri, PPNEA. Në këto ...

Nora Istrefi tërheq vëmendjen pa u zhveshur, duket tejet elegante
Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante. E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 19:14
Nora Istrefi e ka tërhequr vëmendjen edhe pa u zhveshur. Këngëtarja Nora Istrefi e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën duket tejet elegante. E veshur me ngjyrë të kuqe, pa treguar shumë nga trupi i saj, ...

Rita Ora jep disa detaje rreth videokëngës së re
Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtare. Bukuroshja ka treguar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do të sjell projektin muzikor para fansave. Rita Ora ka dhënë disa detaje ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 17:01
Ajo është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtare. Bukuroshja ka treguar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do të sjell projektin muzikor para fansave. Rita Ora ka dhënë disa detaje ...

Vjen paraqitja e radhës, tepër seksi e Norës
Deri me datën 19 prill, kur del edhe kënga më e re e Norës me Era Istrefin, ajo ka zgjedhur që të postojë fotografi seksi në Instagram Nora Istrefi ka vazhduar që të sjell fotografi seksi në rrjetet sociale. Pasi këtë e ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 19:14
Deri me datën 19 prill, kur del edhe kënga më e re e Norës me Era Istrefin, ajo ka zgjedhur që të postojë fotografi seksi në Instagram Nora Istrefi ka vazhduar që të sjell fotografi seksi në rrjetet sociale. Pasi këtë e ...

Tayna: Kur dëgjoj “diss”-et e kolegeve të mia, unë…
Që prej qershorit të vitit 2018 kur Tayna publikoi hitin e saj të famshëm në bashkëpunim me reperin Don Phenom të titulluar “Columbiana” ajo u shndërrua në më kërkuarën jo vetëm në koncerte, por edhe në intervista ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 19:11
Që prej qershorit të vitit 2018 kur Tayna publikoi hitin e saj të famshëm në bashkëpunim me reperin Don Phenom të titulluar “Columbiana” ajo u shndërrua në më kërkuarën jo vetëm në koncerte, por edhe në intervista ...

Aurela Gaçe moshën nuk po e ndjen, 44 vjeçe dhe duket në super formë!
Aurela Gaçe moshën nuk po e ndjenë, 44 vjeçare dhe duket në super formë! Aurela Gaçe ka një karrierë të suksesshme dhe konsiderohet si një nga këngëtaret më të mira dhe me zërin më unik shqiptare. Këngëtarja nga ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 17:42
Aurela Gaçe moshën nuk po e ndjenë, 44 vjeçare dhe duket në super formë! Aurela Gaçe ka një karrierë të suksesshme dhe konsiderohet si një nga këngëtaret më të mira dhe me zërin më unik shqiptare. Këngëtarja nga ...

Wanda është nënë e pesë fëmijëve, por gruaja e Icardit merr vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale
Ndërkohë që po qetësohen problemet e Mauro Icardit me Interin, gruaja e tij, Wanda Nara, ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale. 32-vjeçarja numëron mbi pesë milionë ndjekës në ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 13:19
Ndërkohë që po qetësohen problemet e Mauro Icardit me Interin, gruaja e tij, Wanda Nara, ka tërhequr vëmendjen me fotografitë e reja të publikuara në rrjetet sociale. 32-vjeçarja numëron mbi pesë milionë ndjekës në ...

Rita Ora zbulon detajet e projektit të ri muzikor
Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nëpërmjet një postimi në Instagram ka dhënë detaje lidhur me projektin e ri muzikor të cilin e ka në bashkëpunim me Kygon, shkruan . Kënga e cila titullohet “Carry On” pritet të ...
Lajminet | 15-Apr-2019 17:38
Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, nëpërmjet një postimi në Instagram ka dhënë detaje lidhur me projektin e ri muzikor të cilin e ka në bashkëpunim me Kygon, shkruan . Kënga e cila titullohet “Carry On” pritet të ...

Një shembull për tu marrë – Adelina Tahiri rikthen format shumë pak kohë pas lindjes
Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri, ka arritur që t’i rikthejë format e saja trupore menjëherë pas lindjes së djalit. Madje tani ajo duket më në formë se sa para periudhës së shtatzënisë. Këngëtarja ka ...
Prive | 15-Apr-2019 15:29
Këngëtarja e famshme shqiptare Adelina Tahiri, ka arritur që t’i rikthejë format e saja trupore menjëherë pas lindjes së djalit. Madje tani ajo duket më në formë se sa para periudhës së shtatzënisë. Këngëtarja ka ...

“Selfmade” së shpejti nga Getinjo
Reperi Getinjo, ka bërë të ditur se së shpejti do e sjell projektin e tij të ri, por jo edhe datën e publikimit, shkruan Arbresh.info E një pjesë të videoklipit të kësaj këngë ai e ka publikuar në Instagramin e tij, ku ...
Arbresh | 15-Apr-2019 15:18
Reperi Getinjo, ka bërë të ditur se së shpejti do e sjell projektin e tij të ri, por jo edhe datën e publikimit, shkruan Arbresh.info E një pjesë të videoklipit të kësaj këngë ai e ka publikuar në Instagramin e tij, ku ...

Gold AG do të sjellë një tjetër këngë patriotike
Me anë të një fotografie nga studioja, Gold AG e ka paralajmëruar këngën e re që do ta sjellë gjatë kësaj jave. Projekti i ri muzikor do të lansohet gjatë kësaj jave (19 prill), ndërsa kënga do të mbajë titullin “Mirë ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 09:19
Me anë të një fotografie nga studioja, Gold AG e ka paralajmëruar këngën e re që do ta sjellë gjatë kësaj jave. Projekti i ri muzikor do të lansohet gjatë kësaj jave (19 prill), ndërsa kënga do të mbajë titullin “Mirë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved