ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:40

Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë

Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë
Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë Ish trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka dhënë mendimin e tij rreth fituesit të titullit të kampionit në ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 15:02
Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë Ish trajneri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, ka dhënë mendimin e tij rreth fituesit të titullit të kampionit në ...

Liverpool apo Man City? Ferguson jep mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë
Gara për triumfin në kampionatin anglez është shumë e ngushtë, me Liverpool dhe Manchester City që nuk dinë të gabojnë. Skaudra e Klopp prinë tabelën me një pikë më shumë sesa ajo e Pep Guardiolas, por ky i fundit ka ...
Lajminet | 15-Apr-2019 14:51
Gara për triumfin në kampionatin anglez është shumë e ngushtë, me Liverpool dhe Manchester City që nuk dinë të gabojnë. Skaudra e Klopp prinë tabelën me një pikë më shumë sesa ajo e Pep Guardiolas, por ky i fundit ka ...

Sterling flet për titullin e kampionit, nuk pret që Liverpool të bëjë ndonjë hap fals
Sterling flet për titullin e kampionit, nuk pret që Liverpool të bëjë ndonjë hap fals Ylli i Manchester City, Raheem Sterling, ka dhënë mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë. Sipas parashikimeve të ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 13:53
Sterling flet për titullin e kampionit, nuk pret që Liverpool të bëjë ndonjë hap fals Ylli i Manchester City, Raheem Sterling, ka dhënë mendimin e tij rreth titullit të kampionit në Premierligë. Sipas parashikimeve të ...

Sterling flet për titullin e kampionit, nuk pret që Liverpool të bëjë ndonjë hap fals
Sipas parashikimeve të anësorit anglez, gara për titullin e kampionit do të vazhdojë deri në xhirot e fundit. Ish anëtari i Liverpool që tashmë mbron ngjyrat e City, nuk beson se ‘The Reds’ do të lëshojnë ndonjë pikë ...
Lajminet | 15-Apr-2019 13:42
Sipas parashikimeve të anësorit anglez, gara për titullin e kampionit do të vazhdojë deri në xhirot e fundit. Ish anëtari i Liverpool që tashmë mbron ngjyrat e City, nuk beson se ‘The Reds’ do të lëshojnë ndonjë pikë ...

Zhegrova merr një super lajm – pas paraqitjes së mirë me Baselin
Jurgen Klopp shpjegon se goli i Mo Salah e ka lënë pa fjalë. Skuadra e Liverpoolit ka fituar ndaj Chelseat me rezultatin 2-0, me Salah që shënoi një eurogol nga distanca, përcjell GazetaBlic. Klopp ishte shumë i lumtur ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 13:41
Jurgen Klopp shpjegon se goli i Mo Salah e ka lënë pa fjalë. Skuadra e Liverpoolit ka fituar ndaj Chelseat me rezultatin 2-0, me Salah që shënoi një eurogol nga distanca, përcjell GazetaBlic. Klopp ishte shumë i lumtur ...

Guardiola beson te titulli: Unë kurrë nuk dyshoj në futbollistët e mi
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Ligën Premier, në një “luftë dramatike” për titull. Spanjolli thekson ...
E Dua Sportin | 15-Apr-2019 13:41
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Ligën Premier, në një “luftë dramatike” për titull. Spanjolli thekson ...

Guardiola beson te titulli: Unë kurrë nuk dyshoj në futbollistët e mi
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Ligën Premier, në një “luftë dramatike” për titull. Spanjolli thekson ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 13:12
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Ligën Premier, në një “luftë dramatike” për titull. Spanjolli thekson ...

Ferguson mendon se Liverpool do ta fitojë Premier Ligën, thotë Walter
Ish-futbollisti Jonathan Walters ka thënë se ish-trajneri legjendar i Manchester United, Alex Ferguson, i ka thënë Phil Bardsley-t se mendon që Liverpool do ta fitojë Premier Ligën sivjet. Të Kuqtë gjenden në pozitën e ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 13:14
Ish-futbollisti Jonathan Walters ka thënë se ish-trajneri legjendar i Manchester United, Alex Ferguson, i ka thënë Phil Bardsley-t se mendon që Liverpool do ta fitojë Premier Ligën sivjet. Të Kuqtë gjenden në pozitën e ...

Kështu festuan së bashku Klopp dhe Shaqiri
Liverpooli arriti një fitore tjetër të rëndësishme, duke mundur Chelsean 2:0. Ishte Sadio Mane që shënoi me kokë pas një asistime nga Jordan Henderson në minutën e 51-të, derisa dy minuta më vonë, Mohamed Salah shënoi ...
AlbInfo | 15-Apr-2019 12:23
Liverpooli arriti një fitore tjetër të rëndësishme, duke mundur Chelsean 2:0. Ishte Sadio Mane që shënoi me kokë pas një asistime nga Jordan Henderson në minutën e 51-të, derisa dy minuta më vonë, Mohamed Salah shënoi ...

VIDEO/ Premier Liga në fazë të nxehtë, Liverpool e City duel për UCL
Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre është vetëm 2 ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 06:55
Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre është vetëm 2 ...

Guardiola ka besim se City do fitojë titullin
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Premierligë, në një “luftë dramatike” për titull.
Kosova Press | 15-Apr-2019 11:52
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të pesta ndeshjet e mbetura në Premierligë, në një “luftë dramatike” për titull.

Premier Liga në fazë të nxehtë, Liverpool e City duel për UCL
Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre është vetëm 2 ...
Telegraf | 15-Apr-2019 10:10
Premier Liga angleze ka hyrë në një fazë të nxehtë, duke qenë se kur kanë mbetur edhe 4 javë nga mbyllja e kampionatit, Mançester Siti dhe Liverpuli luftojnë për titullin kampion dhe diferenca mes tyre është vetëm 2 ...

VIDEO/ Salah dhuron spektakël, Liverpool fiton dhe merr kreun
Dy gola në vetëm dy minuta dhe Liverpool ngjitet sërish në krye të renditjes së kampionatit anglez, duke lënë pas rivalët e Manchester City. Skuadra e Jurgen Klopp triumfoi 2-0 në sfidën më të rëndësishme të javës së ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 19:52
Dy gola në vetëm dy minuta dhe Liverpool ngjitet sërish në krye të renditjes së kampionatit anglez, duke lënë pas rivalët e Manchester City. Skuadra e Jurgen Klopp triumfoi 2-0 në sfidën më të rëndësishme të javës së ...

Liverpool “shkërmoq” Chelsean për dy minuta. Sërish në krye të Premier League
Liverpooli ia la kryesimin vetëm dy orë Manchester Cityt, pasi në ndeshjen kryesore të javës së 34-t në Premier League mundi Chelsean 2-0.
Top Channel | 14-Apr-2019 19:43
Liverpooli ia la kryesimin vetëm dy orë Manchester Cityt, pasi në ndeshjen kryesore të javës së 34-t në Premier League mundi Chelsean 2-0.

Zyrtare: Ballkani shkarkon trajnerin!
Mesfushori, Ilkay Gundogan është i bindur se Manchester City do të fitojë titullin e Premierligës, duke shtuar se Liverpool ka qenë me fat këtë sezon. Reds kanë arritur të mbajnë ritmin me kampionët aktual të Premier ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 11:44
Mesfushori, Ilkay Gundogan është i bindur se Manchester City do të fitojë titullin e Premierligës, duke shtuar se Liverpool ka qenë me fat këtë sezon. Reds kanë arritur të mbajnë ritmin me kampionët aktual të Premier ...

Man. City, një hap më shumë drejt titullit. Goli i tretë, polemika “VAR”-i
Sprinti final i sezonit për titullin kampion në Angli regjistroi suksesin e merituar 3-1 të Manchester Cityt në fushën e Crystal Palace, në një përballje që mund të kishte një fund të ndryshëm, por ku fati favorizoi ...
Top Channel | 14-Apr-2019 18:04
Sprinti final i sezonit për titullin kampion në Angli regjistroi suksesin e merituar 3-1 të Manchester Cityt në fushën e Crystal Palace, në një përballje që mund të kishte një fund të ndryshëm, por ku fati favorizoi ...

Liverpool përballë testit më të vështirë për titullin
Në Liverpool kanë filluar të besojnë se ky është sezoni i duhur për të rikthyer titullin kampion në qytet, pas 28 vitesh mungesë, por për të bërë realitet këtë ëndërr, duhet fillimisht të llogaritin përballjen e sotme.
Top Channel | 14-Apr-2019 15:53
Në Liverpool kanë filluar të besojnë se ky është sezoni i duhur për të rikthyer titullin kampion në qytet, pas 28 vitesh mungesë, por për të bërë realitet këtë ëndërr, duhet fillimisht të llogaritin përballjen e sotme.

Liverpooli shënon fitore të madhe, kthehet në krye
Një gol spektakolar i Mohamed Salahut ka ndihmuar Liverpoolin që të kthehet në krye të Premier Leagues dhe të mbajë epërsinë prej dy pikëve ndaj Manchester Cityt, me fitoren 2:0 të shënuar në shtëpi të dielën ndaj ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 11:29
Një gol spektakolar i Mohamed Salahut ka ndihmuar Liverpoolin që të kthehet në krye të Premier Leagues dhe të mbajë epërsinë prej dy pikëve ndaj Manchester Cityt, me fitoren 2:0 të shënuar në shtëpi të dielën ndaj ...

Liverpuli fiton super sfidën përballë Chelseas
Liverpool ka thyer mallkimin e gjashtë ndeshjeve pa fitore në Anfield ndaj Chelsea-t duke fituar 2-0. Një fitore e madhe për The Reds që kanë kaluar Manchester City që gjithashtu fituan pasditen e së dielës 3-1 ndaj ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 19:36
Liverpool ka thyer mallkimin e gjashtë ndeshjeve pa fitore në Anfield ndaj Chelsea-t duke fituar 2-0. Një fitore e madhe për The Reds që kanë kaluar Manchester City që gjithashtu fituan pasditen e së dielës 3-1 ndaj ...

Guardiola e paralajmëron Liverpoolin: Titulli është në duart tona
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të gjitha pesë ndeshjet e mbetura në Premierligë në një luftë dramatike për titull. Manchester City e ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 11:24
Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka këmbëngulur se beson në aftësitë e futbollistëve të tij për t’i fituar të gjitha pesë ndeshjet e mbetura në Premierligë në një luftë dramatike për titull. Manchester City e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved