ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:24

Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve

Leganes 1:1 Real Madrid, notat e lojtarëve
Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 23:17
Leganes e ka befasuar Real Madridin në kuadër të La Liga-së. Leganes ka arritur t’i marrë një pikë Real Madridit, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Lojtari me paraqitjen më të mirë ishte Karim Benzema, që mori notën 7.6, ...

Benzema shpëton Realin nga turpi ndaj Leganesit
Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Ishin pikërisht vendasit ata që kanë kaluar në avantazh vetëm pak moment ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 23:17
Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Ishin pikërisht vendasit ata që kanë kaluar në avantazh vetëm pak moment ...

Benzema shpëton Realin nga drama
mapo.al Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Në përfundim të kësaj jave, ekipi Los Blancos, në kuotën e 61 ...
Mapo | 15-Apr-2019 23:06
mapo.al Real Madridi është ndalur në transfertë nga Leganes në barazim me rezultatin 1-1 në ndeshjen që ka mbyllur javën e 32-të të La Liga në Spanjë. Në përfundim të kësaj jave, ekipi Los Blancos, në kuotën e 61 ...

Sezon i dështuar te Real Madridi, vendi i dytë vetëm në ëndërr
Real Madridi ka barazuar 1-1 në udhëtim ndaj Leganes, rezultat ky që ia vështirëson edhe më tepër synimit për vendin e dytë. Jonathan Silva shënoi për vendasit krejt në fund të pjesës së parë ndërsa gjashtë minuta pas ...
Zeri | 15-Apr-2019 23:05
Real Madridi ka barazuar 1-1 në udhëtim ndaj Leganes, rezultat ky që ia vështirëson edhe më tepër synimit për vendin e dytë. Jonathan Silva shënoi për vendasit krejt në fund të pjesës së parë ndërsa gjashtë minuta pas ...

Real Madrid dëshpëron ndaj Leganes
Real Madrid është ndalur nga Leganes në javën e 32-të në La Liga. Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku Silva shënoi në minutën ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 23:02
Real Madrid është ndalur nga Leganes në javën e 32-të në La Liga. Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku Silva shënoi në minutën ...

Real Madrid dëshpëron ndaj Leganes
Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku Silva shënoi në minutën e 45’-të, raporton . Pjesa e dytë filloi më mirë për Real ...
Lajminet | 15-Apr-2019 22:58
Leganes dhe Real Madrid kanë ndarë pikët në La Liga, pasi ndeshja përfundoi, 1:1. Vendasit ishin të parët që kaluan në epërsi, ku Silva shënoi në minutën e 45’-të, raporton . Pjesa e dytë filloi më mirë për Real ...

Pa Benzeman, Real Madridin ‘nuk e kishin ngrënë as qentë’
Sulmuesi francez Karim Benzema edhe njëherë tjetër ka qenë shpëtimtar i Real Madridit. Ai realizoi në pjesën e dytë për të barazuar rezultatin kundër Leganes 1-1. Për vendësit shënoi Jonathan Silva në minutën e 45-të. ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 22:57
Sulmuesi francez Karim Benzema edhe njëherë tjetër ka qenë shpëtimtar i Real Madridit. Ai realizoi në pjesën e dytë për të barazuar rezultatin kundër Leganes 1-1. Për vendësit shënoi Jonathan Silva në minutën e 45-të. ...

Reali merr vetëm një barazim kundër Leganesit
Real Madridi nuk ka arritur të shënoj fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Pjesa e parë kaloi ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 22:57
Real Madridi nuk ka arritur të shënoj fitore në kuadër të xhiros së 32-të të La Ligës. Madrilenët kanë barazuar si mysafir në stadiumin Municipal de Butarque të skuadrës së Leganesit me rezultat 1:1. Pjesa e parë kaloi ...

Ndalet Reali i Zinedine Zidane
Real Madridi ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Leganes, duke barazuar 1-1. Real Madridi i Zinedine Zidane nuk ka arritur që të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Leganes, ndeshje e vlefshme për xhiron 32 në La ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 22:57
Real Madridi ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Leganes, duke barazuar 1-1. Real Madridi i Zinedine Zidane nuk ka arritur që të marrë më shumë se një pikë në udhëtim te Leganes, ndeshje e vlefshme për xhiron 32 në La ...

Pjesa e dytë mes Leganes dhe Real Madrid nis me gol
Real Madridi e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Leganes. Në ndeshjen që po zhvillohet në "Municipal de Butarque", madrilenët e kanë shënuar golin e barazimit. Në minutën e 51-të, sulmuesi francez, Karim Benzema ka ...
Zeri | 15-Apr-2019 22:12
Real Madridi e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Leganes. Në ndeshjen që po zhvillohet në "Municipal de Butarque", madrilenët e kanë shënuar golin e barazimit. Në minutën e 51-të, sulmuesi francez, Karim Benzema ka ...

Zidane: I pamundur është zëvendësimi i Ronaldos te Reali
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane beson se nuk ka asnjë lojtar në botë që mund ta zëvendësojë mungesën e Cristiano Ronaldos në ekipin e Santiago Bernabeus. Portugezi e la Madridin verën e kaluar dhe u transferua ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 20:50
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane beson se nuk ka asnjë lojtar në botë që mund ta zëvendësojë mungesën e Cristiano Ronaldos në ekipin e Santiago Bernabeus. Portugezi e la Madridin verën e kaluar dhe u transferua ...

Leganes është duke e mposhtur Realin Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de...
Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”. Vendasit po fitojnë 1-0 me një ...
Kosova Sot | 15-Apr-2019 22:12
Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”. Vendasit po fitojnë 1-0 me një ...

Leganes – Real Madrid: Formacionet zyrtare, nuk starton Bale
Leganes do të jetë nikoqir i skuadrës së Real Madridit në stadiumin Municipal de Butarque. Leganes janë të pamposhtur në tri ndeshjet e fundit duke shënuar duke fitore dhe një barazim. Real Madridi që shpreson të ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 20:01
Leganes do të jetë nikoqir i skuadrës së Real Madridit në stadiumin Municipal de Butarque. Leganes janë të pamposhtur në tri ndeshjet e fundit duke shënuar duke fitore dhe një barazim. Real Madridi që shpreson të ...

As me Zidane, Real Madridi s’po kthjellet
Real Madrid e ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh kundër skuadrës Leganes. Golin e vetëm e ka shënuar Jonathan Silva në minutën e fundit të pjesës së parë. Trajneri francez Zinedine Zidane që erdhi muajin e kaluar ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 21:56
Real Madrid e ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh kundër skuadrës Leganes. Golin e vetëm e ka shënuar Jonathan Silva në minutën e fundit të pjesës së parë. Trajneri francez Zinedine Zidane që erdhi muajin e kaluar ...

Leganes - Real Madrid: Pjesa e parë përfundon me rezultat të papritur
Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit. Ndeshja që po zhvillohet në "Municipal de Butarque" ka përfunduar me rezultat 1:0 për vendasit. Jonathan Silva ('45) shënoi golin e epërsisë për Leganes./Zëri/ ...
Zeri | 15-Apr-2019 21:55
Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit. Ndeshja që po zhvillohet në "Municipal de Butarque" ka përfunduar me rezultat 1:0 për vendasit. Jonathan Silva ('45) shënoi golin e epërsisë për Leganes./Zëri/ ...

Leganes është duke e mposhtur Realin, statistikat pas pjesës së parë
Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”. Vendasit po fitojnë 1-0 me një ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 21:51
Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit që po zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”. Leganes është duke fituar pas 45 minutave lojë në ““Municipal de Butarque”. Vendasit po fitojnë 1-0 me një ...

Zidane: Benzema është i paprekshëm te Reali
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka pranuar se do të ketë ndryshime në verë, duke theksuar se shumë lojtarë mund të shiten. Megjithatë, Zidane e mohoi se Benzemanë do ta zëvendësojë me një sulmues tjetër. ...
Telegraf | 14-Apr-2019 19:43
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka pranuar se do të ketë ndryshime në verë, duke theksuar se shumë lojtarë mund të shiten. Megjithatë, Zidane e mohoi se Benzemanë do ta zëvendësojë me një sulmues tjetër. ...

Zidane: I pamundur është zëvendësimi i Ronaldos te Reali
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane beson se nuk ka asnjë lojtar në botë që mund ta zëvendësojë mungesën e Cristiano Ronaldos në ekipin e Santiago Bernabeus. Portugezi e la Madridin verën e kaluar dhe u transferua ...
E Dua Sportin | 15-Apr-2019 21:40
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane beson se nuk ka asnjë lojtar në botë që mund ta zëvendësojë mungesën e Cristiano Ronaldos në ekipin e Santiago Bernabeus. Portugezi e la Madridin verën e kaluar dhe u transferua ...

Vinicius: Kur Zidane flet, duhet të dëgjosh
Sulmuesi i Real Madridit, Vinicius Junior, ka folur për raportet me Zinedine Zidanen. Braziliani ka thënë se tekniku francez është një person me autoritet të madh, ndërsa ëndrra e tij është të luajë me Përfaqësuesen e ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 16:00
Sulmuesi i Real Madridit, Vinicius Junior, ka folur për raportet me Zinedine Zidanen. Braziliani ka thënë se tekniku francez është një person me autoritet të madh, ndërsa ëndrra e tij është të luajë me Përfaqësuesen e ...

Zidane: Shumë lojtarë të Realit mund të shiten
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, i ka përgënjeshtruar pohimet se Karim Benzema do të zëvendësohet me një sulmues tjetër në Santiago Bernabeu në sezonin e ardhshëm. Ai ka folur edhe për të ardhmen e Toni Kroos ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 15:40
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, i ka përgënjeshtruar pohimet se Karim Benzema do të zëvendësohet me një sulmues tjetër në Santiago Bernabeu në sezonin e ardhshëm. Ai ka folur edhe për të ardhmen e Toni Kroos ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved