ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/06/2019 23:36

Kujdesi shtëpiak për të moshuarit dhe të sëmurët e Shtimes, për dy vite kushton mbi 93 mijë euro!

Kujdesi shtëpiak për të moshuarit dhe të sëmurët e Shtimes, për dy vite kushton mbi 93 mijë euro!
Komuna e Shtimes ditë më parë ka finalizuar kontratën e radhës. “Kujdesi shtëpiak- paliativ i të sëmurëve në komunën e Shtimës” , në kohëzgjatje prej 24 muajve, komunës së Shtimes i ka kushtuar mbi 93 mijë euro. Sipas ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 17:29
Komuna e Shtimes ditë më parë ka finalizuar kontratën e radhës. “Kujdesi shtëpiak- paliativ i të sëmurëve në komunën e Shtimës” , në kohëzgjatje prej 24 muajve, komunës së Shtimes i ka kushtuar mbi 93 mijë euro. Sipas ...

Kujdesi shtëpiak për të moshuarit dhe të sëmurët e Shtimes, për dy vite kushton mbi 93 mijë euro!
Komuna e Shtimes ditë më parë ka finalizuar kontratën e radhës. “Kujdesi shtëpiak- paliativ i të sëmurëve në komunën e Shtimës” , në kohëzgjatje prej 24 muajve, komunës së Shtimes i ka kushtuar mbi 93 mijë euro, shkruan ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 17:25
Komuna e Shtimes ditë më parë ka finalizuar kontratën e radhës. “Kujdesi shtëpiak- paliativ i të sëmurëve në komunën e Shtimës” , në kohëzgjatje prej 24 muajve, komunës së Shtimes i ka kushtuar mbi 93 mijë euro, shkruan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved