ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/06/2019 06:18

Refuzohet kërkesa e Ndokës dhe Çukos, mbeten në ‘arrest shtëpie’

Refuzohet kërkesa e Ndokës dhe Çukos, mbeten në ‘arrest shtëpie’
Dy ish-deputetët e PS Arben Çuko dhe Arben Ndoka mbeten në ‘arrest shtëpie’. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se Gjykata e Shkallës së Parë e Krimeve të Rënda refuzon kërkesën e ndryshimit të masës së ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 12:43
Dy ish-deputetët e PS Arben Çuko dhe Arben Ndoka mbeten në ‘arrest shtëpie’. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se Gjykata e Shkallës së Parë e Krimeve të Rënda refuzon kërkesën e ndryshimit të masës së ...

Krimet e Rënda refuzojnë kërkesën e Arben Ndokës dhe Arben Çukos
Gjykata e Krimeve të Rënda refuzoi kërkesën e dy ish- deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko për ndryshimin e masës së sigurisë “arrest shtëpie”. Ata u arrestuan në shtator te vitit te shkuar, në ...
TV Klan | 15-Apr-2019 14:12
Gjykata e Krimeve të Rënda refuzoi kërkesën e dy ish- deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko për ndryshimin e masës së sigurisë “arrest shtëpie”. Ata u arrestuan në shtator te vitit te shkuar, në ...

Gjykata rrëzon kërkesës e 2 ish-deputetëve, për ndryshimin e masës së sigurisë
Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën për ndryshimin e masës së sigurisë për dy ish deputetet e Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko. Informacionet bëjnë me dije se dy ish-deputetët kishin kërkuar ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 12:34
Gjykata e Krimeve të Rënda ka rrëzuar kërkesën për ndryshimin e masës së sigurisë për dy ish deputetet e Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko. Informacionet bëjnë me dije se dy ish-deputetët kishin kërkuar ...

Gjykata e Krimeve të Rënda refuzon kërkesën e Arben Ndokës dhe Arben Çukos
Gjykata e Krimeve të Rënda refuzoi kërkesën e dy ish- deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko për ndryshimin e masës së sigurisë “arrest shtepie”. Ata u arrestuan në shtator te vitit te shkuar, në ...
ABCNews | 15-Apr-2019 13:52
Gjykata e Krimeve të Rënda refuzoi kërkesën e dy ish- deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko për ndryshimin e masës së sigurisë “arrest shtepie”. Ata u arrestuan në shtator te vitit te shkuar, në ...

Krimet e Rënda refuzojnë kërkesën për liri të Ndokës dhe Çukos, avokati Haxhia kundërshton edhe sekuestron e pasurive
Ish-deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çukos, të arrestuar në kuadër të operacionit “VOLVO 4”, u është refuzuar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkesa për liri përmes ndryshimit të masës së ...
Lapsi | 15-Apr-2019 12:53
Ish-deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çukos, të arrestuar në kuadër të operacionit “VOLVO 4”, u është refuzuar nga Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkesa për liri përmes ndryshimit të masës së ...

Ndoka dhe Çuko mbeten në ‘arrest shtëpie’, Gjykata refuzon kërkesën
Dy ish-deputetët e PS Arben Çuko dhe Arben Ndoka mbeten në “arrest shtëpie”. Gjykata e Shkallës së Parë e Krimeve të Rënda refuzon kërkesën e ndryshimit të masës së sigurisë për dy ish-deputetët e PS, Arben Ndoka dhe ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 12:56
Dy ish-deputetët e PS Arben Çuko dhe Arben Ndoka mbeten në “arrest shtëpie”. Gjykata e Shkallës së Parë e Krimeve të Rënda refuzon kërkesën e ndryshimit të masës së sigurisë për dy ish-deputetët e PS, Arben Ndoka dhe ...

Nis gjyqi për grupin e Habilajve
Gjykata për Krimet e Rënda nisi gjykimin e grupit të Habilajve, por seanca e parë ka dështuar, për shkak të pamundësisë për marrjen e njoftimit nga të pandehurit. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, ...
TV Klan | 15-Apr-2019 11:52
Gjykata për Krimet e Rënda nisi gjykimin e grupit të Habilajve, por seanca e parë ka dështuar, për shkak të pamundësisë për marrjen e njoftimit nga të pandehurit. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, ...

Kërkuan ndryshimin e masës, Krimet e Rënda refuzojnë ish deputetët e PS
Gjykta e Krimeve të Rënda ka refuzur kërkesën e dy ish deputetëve të Partisë Socialite për ndrushimin e masës së sigurisë. Ata u arrestuan në kuadër të operacionit policor Volvo 4. Por Krimet e Rënda kanë refuzojnë ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 12:11
Gjykta e Krimeve të Rënda ka refuzur kërkesën e dy ish deputetëve të Partisë Socialite për ndrushimin e masës së sigurisë. Ata u arrestuan në kuadër të operacionit policor Volvo 4. Por Krimet e Rënda kanë refuzojnë ...

Ndryshimi i masës së sigurisë, Krimet e Rënda refuzojnë kërkesën e Ndokës dhe Çukos
Gjykata e Krimeve të Rënda refuzon kërkesën e ndryshimit te masës së sigurisë për dy ish deputetet e Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko. Më herët, dy ish deputetët kishin kërkuar zbutje të masës së sigurisë. ...
Java News | 15-Apr-2019 12:11
Gjykata e Krimeve të Rënda refuzon kërkesën e ndryshimit te masës së sigurisë për dy ish deputetet e Partisë Socialiste, Arben Ndoka dhe Arben Çuko. Më herët, dy ish deputetët kishin kërkuar zbutje të masës së sigurisë. ...

Gjyqi ndaj “Habilajve”, shtyhet seanca pasi nuk ishin njoftuar të pandehurit
Gjykata e Krimeve të Rënda nisi këtë të hënë gjykimin e grupit të Habilajve, ndërsa seanca e parë dështoi për shkak se nuk ishin njoftuar të pandehurit. Prej dy vitesh, Habilajt si dhe anëtarët të grupit të tij ndodhen ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 11:12
Gjykata e Krimeve të Rënda nisi këtë të hënë gjykimin e grupit të Habilajve, ndërsa seanca e parë dështoi për shkak se nuk ishin njoftuar të pandehurit. Prej dy vitesh, Habilajt si dhe anëtarët të grupit të tij ndodhen ...

Gjykata e Krimeve të Rënda nis gjykimin e grupit të Habilajve
Pas dështimit të seancës së parë për shkak të mos njoftimit të të pandehurve, gjykata për Krime të Rënda ka nisur gjykimin e grupit të Habilajve. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, janë në arrest në ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 11:24
Pas dështimit të seancës së parë për shkak të mos njoftimit të të pandehurve, gjykata për Krime të Rënda ka nisur gjykimin e grupit të Habilajve. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, janë në arrest në ...

Ish-deputeti Ndoka kërkon revokimin e masës “arrest shtëpie”
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka është paraqitur këtë të hënë në Gjykatën për Krimet e Rënda në Tiranë, ku në gjyqin në themel ka kërkuar revokimin e masës së sigurisë “arrest shtëpiak”, dhënë gjatë ...
Top Channel | 15-Apr-2019 10:46
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka është paraqitur këtë të hënë në Gjykatën për Krimet e Rënda në Tiranë, ku në gjyqin në themel ka kërkuar revokimin e masës së sigurisë “arrest shtëpiak”, dhënë gjatë ...

Ish-deputeti Ndoka kërkon revokimin e masës “arrest shtëpie”
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka është paraqitur këtë të hënë në Gjykatën për Krimet e Rënda në Tiranë, ku në gjyqin në themel ka kërkuar revokimin e masës së sigurisë “arrest shtëpiak”, dhënë gjatë ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 11:20
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka është paraqitur këtë të hënë në Gjykatën për Krimet e Rënda në Tiranë, ku në gjyqin në themel ka kërkuar revokimin e masës së sigurisë “arrest shtëpiak”, dhënë gjatë ...

Dosja ‘Habilaj’, nis seanca gjyqësore
Gjykata për Krime të Rënda nis gjykimin e grupit të Habilajve, ndërsa seanca e parë ka dështuar, për shkak të mos njoftimit të të pandehurve. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, janë në arrest në burg ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 11:12
Gjykata për Krime të Rënda nis gjykimin e grupit të Habilajve, ndërsa seanca e parë ka dështuar, për shkak të mos njoftimit të të pandehurve. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, janë në arrest në burg ...

Nis procesi gjyqësor për grupin e Habilajve
Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka nisur gjykimi për grupin e Habilajve të akuzuar për narkotrafik. Por seanca e parë, e thirrur paraditen e sotme ka dështuar, për shkak të mosnjoftimit të të pandehurve. Moisi Habilaj ...
ABCNews | 15-Apr-2019 11:01
Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka nisur gjykimi për grupin e Habilajve të akuzuar për narkotrafik. Por seanca e parë, e thirrur paraditen e sotme ka dështuar, për shkak të mosnjoftimit të të pandehurve. Moisi Habilaj ...

“Arrest shtëpie”/ Ish-deputeti Arben Ndoka kërkon revokimin e masës
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka është paraqitur këtë të hënë në Gjykatën për Krimet e Rënda në Tiranë, ku në gjyqin në themel ka kërkuar revokimin e masës së sigurisë “arrest shtëpiak”, dhënë gjatë ...
Java News | 15-Apr-2019 11:01
Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Arben Ndoka është paraqitur këtë të hënë në Gjykatën për Krimet e Rënda në Tiranë, ku në gjyqin në themel ka kërkuar revokimin e masës së sigurisë “arrest shtëpiak”, dhënë gjatë ...

Dosja ‘Habilaj’, nis seanca gjyqësore
Gjykata për Krime të Rënda nis gjykimin e grupit të Habilajve, ndërsa seanca e parë ka dështuar, për shkak të mos njoftimit të të pandehurve. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, janë në arrest në burg ...
Java News | 15-Apr-2019 10:42
Gjykata për Krime të Rënda nis gjykimin e grupit të Habilajve, ndërsa seanca e parë ka dështuar, për shkak të mos njoftimit të të pandehurve. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, janë në arrest në burg ...

Nis gjykimi i grupit të Habilajve, dështon seanca e parë
Ka nisur gjykimi i grupit të Habilajve por seanca e parë ka dështuar. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, në burg në Itali. Shkak i dështimit të seancës mos njoftimi i të pandehurve. Gjykata ka ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 10:34
Ka nisur gjykimi i grupit të Habilajve por seanca e parë ka dështuar. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, në burg në Itali. Shkak i dështimit të seancës mos njoftimi i të pandehurve. Gjykata ka ...

‘Kokat’ të burgosur në Itali, krimet e rënda nisin gjyqin për grupin e Habilajve
Ka nisur në Gjykatën e Krimeve të Rënda seanca për grupin e Habilajve pas dështimit të seancës së parë për shkak të mos njoftimit të të pandehurve. Pavarësisht se kokat e grupit tashmë janë dënuar në Itali për trafik ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 10:29
Ka nisur në Gjykatën e Krimeve të Rënda seanca për grupin e Habilajve pas dështimit të seancës së parë për shkak të mos njoftimit të të pandehurve. Pavarësisht se kokat e grupit tashmë janë dënuar në Itali për trafik ...

Narkotrafiku/ Nis tek Krimet e Rënda gjykimi i grupit të Habilajve
Gjykata për Krime të Rënda nis gjykimin e grupit të Habilajve, ndërsa seanca e parë ka dështuar, për shkak të mos njoftimit të të pandehurve. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, janë në arrest në burg ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 10:18
Gjykata për Krime të Rënda nis gjykimin e grupit të Habilajve, ndërsa seanca e parë ka dështuar, për shkak të mos njoftimit të të pandehurve. Prej dy vitesh, Habilaj dhe një pjesë e grupit të tij, janë në arrest në burg ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved