ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

Kosova, shumë shpejt temë diskutimi në Kuvendin serb

Kosova, shumë shpejt temë diskutimi në Kuvendin serb
SERBI Çështja e Kosovës pritet shumë shpejt të jetë një temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviç. Për një gjë të tillë, sipas saj kanë rënë ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 11:57
SERBI Çështja e Kosovës pritet shumë shpejt të jetë një temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur vetë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviç. Për një gjë të tillë, sipas saj kanë rënë ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 11:34
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 11:33
Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për ...

Në Kuvendin e Serbisë së shpejti diskutohet për Kosovën
Kryetarja e Kuvendit të Serbisë, Maja Gojkoviq ka njoftuar se së shpejti në parlament do të debatohet për Kosovën. Ajo ka bërë me dije se për këtë çështje është është pajtuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq dhe ...
Klan Kosova | 15-Apr-2019 11:21
Kryetarja e Kuvendit të Serbisë, Maja Gojkoviq ka njoftuar se së shpejti në parlament do të debatohet për Kosovën. Ajo ka bërë me dije se për këtë çështje është është pajtuar me presidentin serb, Aleksandar Vuçiq dhe ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Beograd/Prishtinë, 15 prill - Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 11:17
Beograd/Prishtinë, 15 prill - Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...
Alsat-M | 15-Apr-2019 11:12
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...

Për Kosovën diskutohet në Kuvendin e Serbisë
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 11:01
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për ...
InFokusi | 15-Apr-2019 10:41
Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për ...
Zeri | 15-Apr-2019 10:25
Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për ...
Arbresh | 15-Apr-2019 10:21
Kuvendi i Kosovës kohë më parë ka miratuar përbërjen e ekipit dhe platformën e dialogut. Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...
EkonomiaOnline | 15-Apr-2019 10:15
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...
Lajminet | 15-Apr-2019 10:15
Çështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe kryeministrja Ana ...

Kuvendi i Serbisë do të diskutojë për Kosovën
�ështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe ...
Radio Evropa e Lire | 15-Apr-2019 10:10
�ështja e Kosovës do të jetë së shpejti temë diskutimi në Kuvendin e Serbisë, ka thënë kryeparlamentarja serbe, Maja Gojkoviq. Për këtë, sipas saj, janë pajtuar edhe presidenti Aleksandar Vuçiq si dhe ...

Bërnabiq: Kosova ta heqë taksën, pastaj dialogu
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, sërish është deklaruar se për t’u vazhduar dialogu me Kosovën, ajo duhet ta heqë taksën ndaj mallrave serbe, njofton Lajmi.net. “Ky është minimumi që mund ta kërkojmë. Serbia javën ...
Shenja | 13-Apr-2019 21:28
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, sërish është deklaruar se për t’u vazhduar dialogu me Kosovën, ajo duhet ta heqë taksën ndaj mallrave serbe, njofton Lajmi.net. “Ky është minimumi që mund ta kërkojmë. Serbia javën ...

Vuçiq: Nuk do ta nënshkruaj njohjen e Kosovës as në Berlin e as diku tjetër
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka vlerësuar se takimi paraprak në Berlin më 29 prill do të jetë shumë i vështirë për vendin e tij. Në të njëjtën kohë, ai për tv pink ka hedhur poshtë njoftimet se në kryeqytetin ...
EkonomiaOnline | 13-Apr-2019 18:11
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka vlerësuar se takimi paraprak në Berlin më 29 prill do të jetë shumë i vështirë për vendin e tij. Në të njëjtën kohë, ai për tv pink ka hedhur poshtë njoftimet se në kryeqytetin ...

Bërnabiq: Serbia është e qartë – hiqet taksa, vazhdon dialogu
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka thënë sot se Serbia është shumë e qartë se pa u hequr taksa e vendosur nga Kosova nuk do të vazhdojë dialogu. Ajo tha se qëndrimi është i qartë dhe nuk do të ndryshojë, njofton ...
Klan Kosova | 13-Apr-2019 17:52
Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, ka thënë sot se Serbia është shumë e qartë se pa u hequr taksa e vendosur nga Kosova nuk do të vazhdojë dialogu. Ajo tha se qëndrimi është i qartë dhe nuk do të ndryshojë, njofton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved