ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

Kjo është e dashura e Ledrit dhe këto janë detajet që e dëshmojnë këtë

Kjo është e dashura e Ledrit dhe këto janë detajet që e dëshmojnë këtë
Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë prej ndjekësve të ...
Lexo | 15-Apr-2019 16:39
Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë prej ndjekësve të ...

A dëshmojnë këto fakte se kjo vajzë është e dashura e Ledrit?
Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë prej ndjekësve të ...
Zeri | 15-Apr-2019 16:23
Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë prej ndjekësve të ...

Ledri Vula në një lidhje dashurie? Ja e vërteta…
Ledri Vula është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili prej disa kohësh është përfolur se është në një lidhje me një vajzë të panjohur nga publiku, e cila quhet Sara. Gjatë mbrëmjes së djeshme, bashkëshortja ...
Telegraf | 15-Apr-2019 16:14
Ledri Vula është një prej reperëve më të njohur shqiptarë, i cili prej disa kohësh është përfolur se është në një lidhje me një vajzë të panjohur nga publiku, e cila quhet Sara. Gjatë mbrëmjes së djeshme, bashkëshortja ...

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë
Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net.Mbrëmë, ai ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 16:00
Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net.Mbrëmë, ai ...

A është kjo e dashura e Ledrit?
Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net. Mbrëmë, ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 15:33
Krahas jetës profesionale, Ledri Vula vazhdimisht komentohet edhe për jetën private. Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan lajmi.net. Mbrëmë, ...

A është kjo e dashura e Ledrit? Ky detaj flet shumë
Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan . Mbrëmë, ai bashkë me disa prej emrave të njohur të estradës ishin të ftuar në ditëlindjen e Vlera ...
Lajminet | 15-Apr-2019 15:19
Ledri Vula prej kohësh flitet për një lidhje dashurie, por reperi asnjëherë nuk e ka konfirmuar këtë gjë, shkruan . Mbrëmë, ai bashkë me disa prej emrave të njohur të estradës ishin të ftuar në ditëlindjen e Vlera ...

Kjo është e dashura e Ledrit dhe këto janë detajet që e dëshmojnë këtë
Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë prej ndjekësve të ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 15:01
Ledri po bën lidhjen serioze? Ledri Vula ishte në qendër të lajmeve të showbiz-it javën e kaluar për shkak se u shpreh në një intervistë që ishte gati të bëhej baba dhe ti përkushtohej familjes. Shumë prej ndjekësve të ...

Zbulohet lidhja sekrete e Ledri Vulës
Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti ishte kapur mat ...
Arbresh | 15-Apr-2019 13:26
Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti ishte kapur mat ...

Jo më sekret. Zbulohet kush është e dashura e Ledri Vulës
Ledri Vula është përfolur shpesh kohët e fundit për lidhje me një vajza që quhej Sara. Dhe tashmë është konfirmuar lidhja e tyre. Vajza që i ka rrëmbyer zemrën Ledrit, shtë Sara Hoxha, e cila nuk i përket botës së ...
Dritare | 15-Apr-2019 13:05
Ledri Vula është përfolur shpesh kohët e fundit për lidhje me një vajza që quhej Sara. Dhe tashmë është konfirmuar lidhja e tyre. Vajza që i ka rrëmbyer zemrën Ledrit, shtë Sara Hoxha, e cila nuk i përket botës së ...

Zbulohet lidhja sekrete e Ledri Vulës me…
Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti ishte kapur mat ...
Lapsi | 15-Apr-2019 11:24
Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti ishte kapur mat ...

Vlera Fetahu feston ditëlindjen, të pranishëm shumë artistë të njohur
artistëve,Enis Fetahut ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Vlerës iu organizua një party surprizë ku të pranishëm ishin disa nga artistët më të kërkuar të kohës. Ledri,Ermal Fejzullahu,Kida,Albi Xhepa e shumë të tjerë ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 12:23
artistëve,Enis Fetahut ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Vlerës iu organizua një party surprizë ku të pranishëm ishin disa nga artistët më të kërkuar të kohës. Ledri,Ermal Fejzullahu,Kida,Albi Xhepa e shumë të tjerë ...

Vlera Fetahu feston ditëlindjen, të pranishëm shumë artistë të njohur
Prezantuesja Vlera Fetahu,njëherësh bashkëshortja e menaxherit të shumë artistëve,Enis Fetahut ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Vlerës iu organizua një party surprizë ku të pranishëm ishin disa nga artistët më të ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 09:31
Prezantuesja Vlera Fetahu,njëherësh bashkëshortja e menaxherit të shumë artistëve,Enis Fetahut ka festuar mbrëmë ditëlindjen. Vlerës iu organizua një party surprizë ku të pranishëm ishin disa nga artistët më të ...

Loretta Lynn feston në mënyrë të veçantë ditëlindjen e 87 (VIDEO)
Këngëtarja e muzikës country, Loretta Lynn, sot ka mbushur 87 vjet, Lyn për këtë ditëlindje pati një befasi të veçantë, transmeton Klan Kosova. Nga këngëtari Keith Urban dhe shumë miq të saj si Garth Brooks, George ...
Klan Kosova | 14-Apr-2019 16:13
Këngëtarja e muzikës country, Loretta Lynn, sot ka mbushur 87 vjet, Lyn për këtë ditëlindje pati një befasi të veçantë, transmeton Klan Kosova. Nga këngëtari Keith Urban dhe shumë miq të saj si Garth Brooks, George ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved