ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:30

Ish-deputeti-ministrit Lleshaj: Kush të pengon të zbardhësh drogën?

Ish-deputeti-ministrit Lleshaj: Kush të pengon të zbardhësh drogën?
91 kg kokainë e kapur nga autoritetet malteze, që kishin për destinacion Shqipërinë dhe Greqinë, ka nxjerrë ish-deputetin e PD-së, Gent Strazimiri në një reagim ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. ”Ndërkohë që ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 14:05
91 kg kokainë e kapur nga autoritetet malteze, që kishin për destinacion Shqipërinë dhe Greqinë, ka nxjerrë ish-deputetin e PD-së, Gent Strazimiri në një reagim ndaj ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj. ”Ndërkohë që ...

Gent Strazimiri: Kush e pengon Lleshin të zbulojë garantin në qeveri të kokainës nga Malta?!
Mënjëherë pas publikimit të lajmit se në Maltë janë kapur sasi të mëdha kokaine që kishte destinacion Shqipërinë ka reaguar ish deputeti dmokrat Gent Strazimiri. “Ndërkohë që "zbuloje" dhe "parandaloje" atë "planin e ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 13:57
Mënjëherë pas publikimit të lajmit se në Maltë janë kapur sasi të mëdha kokaine që kishte destinacion Shqipërinë ka reaguar ish deputeti dmokrat Gent Strazimiri. “Ndërkohë që "zbuloje" dhe "parandaloje" atë "planin e ...

Kapet 10.3 mln euro kokainë në Maltë, mediat: Vinte në Shqipëri
Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur të dielën më 7 ...
Republika | 15-Apr-2019 13:46
Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur të dielën më 7 ...

Maltë, kapen 91.2 kg kokainë. Dy konteinerë, destinacion Shqipërinë
Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës.
Top Channel | 15-Apr-2019 13:26
Tri kontenierë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave në Freeport të Maltës.

Strazimiri – Lleshajt: Breshëri kokaine drejt Shqipërisë
Ish-deputeti i PD Gent Strazimiri përmes një statusi në “Facebook” shkruan se ndërkohë që Sandër Lleshaj merrej me “goditjen e elementëve opozitarë”, drejt Shqipërisë po niseshin 91 kg kokainë me vlerë mbi 10 milionë ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 13:23
Ish-deputeti i PD Gent Strazimiri përmes një statusi në “Facebook” shkruan se ndërkohë që Sandër Lleshaj merrej me “goditjen e elementëve opozitarë”, drejt Shqipërisë po niseshin 91 kg kokainë me vlerë mbi 10 milionë ...

Nuk ndalet kokaina drejt Shqipërisë, kapen 91 kg
Kapet një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në Freeport. Droga ...
Telegraf | 15-Apr-2019 12:52
Kapet një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në Freeport. Droga ...

Kapet 10.3 mln euro kokainë në Maltë, mediat: Vinte në Shqipëri
Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur të dielën më 7 ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 11:10
Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur të dielën më 7 ...

Ish-deputeti: Kush e pengon Lleshin të zbulojë garantin në qeveri të kokainës nga Malta?!
Pas kapjes së 91 kilogramëve të kokainës në Maltë me destinacion Shqipërinë, ka reaguar ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri. Në një reagim në Facebook, teksa i drejtohet ministrit Sandër Lleshaj, ...
Politiko | 15-Apr-2019 13:22
Pas kapjes së 91 kilogramëve të kokainës në Maltë me destinacion Shqipërinë, ka reaguar ish-deputeti i Partisë Demokratike Gent Strazimiri. Në një reagim në Facebook, teksa i drejtohet ministrit Sandër Lleshaj, ...

Kapen 91 kg kokainë në Maltë, pjesë e destinacionit edhe Shqipëria
Një tjetër ngarkesë më kokainë është kapur në portin e Maltës dhe dyshohet se si destinacion kishte Shqipërinë. Mediat malteze bëjnë me dije se ngarkesa prej 91. 25 kg kokainë ishte ndarë në tre kontenierë të ndryshëm ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 11:01
Një tjetër ngarkesë më kokainë është kapur në portin e Maltës dhe dyshohet se si destinacion kishte Shqipërinë. Mediat malteze bëjnë me dije se ngarkesa prej 91. 25 kg kokainë ishte ndarë në tre kontenierë të ndryshëm ...

Kapet 10.3 mln euro kokainë në Maltë, mediat: Vinte në Shqipëri
Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur të dielën më 7 ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 12:08
Kontejnerë që përmbanin kokainë me vlerë më shumë se 10 milionë euro janë konfiskuar nga Departamenti i Doganave të dielën në port në Maltë, sipas autoriteteve vendase. Pas sasisë prej 91.2 kg të kapur të dielën më 7 ...

Dy konteinerë me kokainë me destinacion Durrësin bllokohen në Maltë (Video)
Autoritetet doganore të Maltës kanë konfiskuar një sasi prej 91.25 kg kokainë në portin e “Freeport”. Operacioni që nisi të dielën e 14 Prillit ka zgjatur më shumë se 19 orë dhe u finalizua mëngjesin e së hënës. Kokaina ...
TV Klan | 15-Apr-2019 11:32
Autoritetet doganore të Maltës kanë konfiskuar një sasi prej 91.25 kg kokainë në portin e “Freeport”. Operacioni që nisi të dielën e 14 Prillit ka zgjatur më shumë se 19 orë dhe u finalizua mëngjesin e së hënës. Kokaina ...

Kapet 10.3 mln euro kokainë në Maltë, mediat: Destinacion kishte Durrësin dhe Selanikun
91 kg kokainë janë kapur në Maltë, ngarkesë e cila kishte si destinacion Portin e Durrësit. Mediat malteze bëjnë me dije se ngarkesa e kokainës ishte ndarë në tre kontenierë të ndryshëm dy prej të cilëve si destinacion ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 11:47
91 kg kokainë janë kapur në Maltë, ngarkesë e cila kishte si destinacion Portin e Durrësit. Mediat malteze bëjnë me dije se ngarkesa e kokainës ishte ndarë në tre kontenierë të ndryshëm dy prej të cilëve si destinacion ...

Kapet në Maltë kontenieri me kokainë me destinacion Shqipërinë
Në portin e Maltës është kapur një sasi kokaine me destinacion Shqipërinë. Sipas mediave vendase, sekuestrimi i kokainës me vlerë 10.3 milionë euro është bëra nga Departamenti i doganës. Në total policia zbuloi 91.25 kg ...
Lapsi | 15-Apr-2019 10:45
Në portin e Maltës është kapur një sasi kokaine me destinacion Shqipërinë. Sipas mediave vendase, sekuestrimi i kokainës me vlerë 10.3 milionë euro është bëra nga Departamenti i doganës. Në total policia zbuloi 91.25 kg ...

”Lumë” kokaine drejt Shqipërisë, kapen 91 kg në tre kontenierë (FOTO)
Kokaina nuk ka të ndalur. Këtë herë nuk u kap në Shqipëri por në portin e Maltës dhe destinacion kishte Durrësin. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 10:58
Kokaina nuk ka të ndalur. Këtë herë nuk u kap në Shqipëri por në portin e Maltës dhe destinacion kishte Durrësin. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre ...

“Pulë” tek kokaina 10.3 mln euroshe! Në Maltë kapet një sasi e madhe droge me destinacion Shqipërinë
Një sasi e madhe kokaine është kapur në portin e Maltës, teksa destinacioni i gjysmës së drogës ishte porti i Durrësit. Bëhet fjalë për një sasi prej 10.3 milionë eurosh kokaine, e ardhur nga Amerika e Jugut. Pakot e ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 10:45
Një sasi e madhe kokaine është kapur në portin e Maltës, teksa destinacioni i gjysmës së drogës ishte porti i Durrësit. Bëhet fjalë për një sasi prej 10.3 milionë eurosh kokaine, e ardhur nga Amerika e Jugut. Pakot e ...

Maltë/ Kapen 91 kg kokainë, destinacion Shqipëria dhe Greqia
91. 25 kg kokainë janë kapur në Maltë, ngarkesë e cila kishte si destinacion Portin e Durrës. Mediat malteze bëjnë me dije se ngarkesa e kokainës ishte ndarë në tre kontenierë të ndryshëm dy prej të cilëve si ...
Java News | 15-Apr-2019 10:42
91. 25 kg kokainë janë kapur në Maltë, ngarkesë e cila kishte si destinacion Portin e Durrës. Mediat malteze bëjnë me dije se ngarkesa e kokainës ishte ndarë në tre kontenierë të ndryshëm dy prej të cilëve si ...

Sekuestrohen rreth 91 kg kokainë në Maltë, destinacion Durrësi
Policia ka sekuestruar një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Departamenti i doganës konfiskoi të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në Freeport. Droga ishte ...
Politiko | 15-Apr-2019 10:37
Policia ka sekuestruar një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Departamenti i doganës konfiskoi të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në Freeport. Droga ishte ...

Po vinte drejt Durrësit, 91.25kg kokainë kapet në Maltë
Një sasi prej 91.25 kg kokainë e pastër është kapur në Maltë e fshehur brenda tre kontejnerëve. Sipas mediave vendase kontejnerët në të cilët ishte fshehur sasia e madhe e kokainës kishin si destinacion portin e ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 10:34
Një sasi prej 91.25 kg kokainë e pastër është kapur në Maltë e fshehur brenda tre kontejnerëve. Sipas mediave vendase kontejnerët në të cilët ishte fshehur sasia e madhe e kokainës kishin si destinacion portin e ...

Lumë kokaine drejt Shqipërisë, kapet 91 kg me vlerë mbi 10 milionë euro
Kapet një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në Freeport. Droga ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 10:34
Kapet një tjetër ngarkesë kokaine në portin e Maltës me destinacion Shqipërinë. Siç raportojnë mediat, Departamenti i doganës konfiskuan të dielën 91.25 kg kokainë të fshehur brenda tre kontejnerëve në Freeport. Droga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved