ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:04

I vodhën avokatit kasafortën me 350 milionë lekë, autorët dyshohet se janë të afërt

I vodhën avokatit kasafortën me 350 milionë lekë, autorët dyshohet se janë të afërt
Gjatë fundjavës është vjedhur kasaforta në shtëpinë e avokatit Edmond Saliu. Avokati Saliu ka denoncuar ngjarjen në polici duke deklaruar se i janë vjedhur 350 milionë lekë, si dhe euro dhe dollar, madje edhe letra me ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 23:05
Gjatë fundjavës është vjedhur kasaforta në shtëpinë e avokatit Edmond Saliu. Avokati Saliu ka denoncuar ngjarjen në polici duke deklaruar se i janë vjedhur 350 milionë lekë, si dhe euro dhe dollar, madje edhe letra me ...

Avokatit të njohur i grabisin kasafortën me 350 milionë lekë
Mësohet se avokatit të njohur Edmond Saliu, ditën e sotme i kanë grabitur në shtëpinë e tij në Durrës rreth 350 mln lekë. Sipas raportimeve persona ende të paidentifikuar janë futur në banesë dhe kanë kryer grabitjen. ...
Lapsi | 15-Apr-2019 19:41
Mësohet se avokatit të njohur Edmond Saliu, ditën e sotme i kanë grabitur në shtëpinë e tij në Durrës rreth 350 mln lekë. Sipas raportimeve persona ende të paidentifikuar janë futur në banesë dhe kanë kryer grabitjen. ...

Sërish grabitje, pre banesa në Fier
‘Maskat’ rikthehet sërish. Këtë herë grabitja ka ndodhur në një banesë në fshatin Peshtan të Fierit. Burime policore thanë se rreth 500 mijë lekë të vjetra janë grabitur sot në banesën e L.F., 66 vjeç , i cili jeton me ...
Telegraf | 15-Apr-2019 19:21
‘Maskat’ rikthehet sërish. Këtë herë grabitja ka ndodhur në një banesë në fshatin Peshtan të Fierit. Burime policore thanë se rreth 500 mijë lekë të vjetra janë grabitur sot në banesën e L.F., 66 vjeç , i cili jeton me ...

Avokatit i vjedhin kasafortën me 350 mln lekë, dyshimet e policisë
Banesa e një avokati ka rënë pre e grabitjes në qytetin e Durrësit. Hajdutët kanë hyrë në banesë, duke vjedhur kasafortën me një shumë të konsiderueshme parash që avokati mbante në shtëpi. Ngjarja ka ndodhur pak ditë më ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 18:52
Banesa e një avokati ka rënë pre e grabitjes në qytetin e Durrësit. Hajdutët kanë hyrë në banesë, duke vjedhur kasafortën me një shumë të konsiderueshme parash që avokati mbante në shtëpi. Ngjarja ka ndodhur pak ditë më ...

Avokatit i vjedhin 35 milionë lekë në shtëpi
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës është grabitur. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, por vetëm sot është bërë publike. Mësohet se në banesën e avokatit persona ende të paidentifikuar kanë marrë një shumë prej ...
TV Klan | 15-Apr-2019 18:36
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës është grabitur. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, por vetëm sot është bërë publike. Mësohet se në banesën e avokatit persona ende të paidentifikuar kanë marrë një shumë prej ...

Durrës, grabitet banesa e avokatit, autorët i marrin kasafortën me 350 mln lekë
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, ndërsa avokati Edmond Saliu ka deklaruar në polici se i kanë vjedhur rreth 350 milionë lekë. Ai thotë se paratë kanë ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 18:28
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, ndërsa avokati Edmond Saliu ka deklaruar në polici se i kanë vjedhur rreth 350 milionë lekë. Ai thotë se paratë kanë ...

Grabitet banesa e një avokati në Durrës, ngjarja para disa ditësh
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës është grabitur. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, por vetëm sot është bërë publike. Mësohet se në banesën e avokatit persona ende të paidentifikuar kanë marë një shumë prej 35 ...
ABCNews | 15-Apr-2019 18:12
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës është grabitur. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, por vetëm sot është bërë publike. Mësohet se në banesën e avokatit persona ende të paidentifikuar kanë marë një shumë prej 35 ...

Grabitet banesa e avokatit shqiptar, hajnat i marrin kasafortën me para
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, ndërsa avokati Edmond Saliu ka deklaruar në polici se i kanë vjedhur rreth 350 milionë lekë. Ai thotë se paratë kanë ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 18:17
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, ndërsa avokati Edmond Saliu ka deklaruar në polici se i kanë vjedhur rreth 350 milionë lekë. Ai thotë se paratë kanë ...

Grabitet banesa e avokatit të njohur, Saliu: Morën 350 mln lekë
DURRËS Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “Balkanweb” se është vjedhur banesa e avokatit të njohur nga Durrësi Edmond Saliu. Saliu ka deklaruar në polici se i janë vjedhur 350 milionë.Autorët kanë marrë kasafortën, ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 17:30
DURRËS Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “Balkanweb” se është vjedhur banesa e avokatit të njohur nga Durrësi Edmond Saliu. Saliu ka deklaruar në polici se i janë vjedhur 350 milionë.Autorët kanë marrë kasafortën, ...

DETAJET: “Skifterët” i grabisin avokatit nga Durrësi 350 milionë lekë
Është grabitur banesa e një avokati nga Durrësi. Lajmi konfirmohet për mediat Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. “Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me çelës” – mësohet të ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 17:34
Është grabitur banesa e një avokati nga Durrësi. Lajmi konfirmohet për mediat Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. “Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me çelës” – mësohet të ...

Hajdutët futen në banesën e të moshuarve, grabisin pensionin
FIER Në mes të ditës është grabitur një banesë në Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një sasi prej ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 14:29
FIER Në mes të ditës është grabitur një banesë në Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një sasi prej ...

Avokatit i grabisin kasafortën me 350 milion lekë, dyshohet për persona të afërm
Avokatit Edmond Saliu i kanë grabitur pak ditë më parë kasafortën me 350 mijë euro në banesën e tij. Policia njofton se dyshon që persona të afërm kanë hyrë në banesën e avokatit në Durrës me çelës. Në banesë nuk ka ...
Politiko | 15-Apr-2019 17:56
Avokatit Edmond Saliu i kanë grabitur pak ditë më parë kasafortën me 350 mijë euro në banesën e tij. Policia njofton se dyshon që persona të afërm kanë hyrë në banesën e avokatit në Durrës me çelës. Në banesë nuk ka ...

Fier/ Grabitet banesa në mes të ditës, të moshuarit: Na vodhën paratë e pensionit
Një banesë në fshatin Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Nga informacionet paraprake mësohet se grabitësit kanë shfrytëzuar momentin kur dy bashkëshortët nuk kanë qenë në shtëpi dhe kanë hyrë për të ...
Telegraf | 15-Apr-2019 15:08
Një banesë në fshatin Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Nga informacionet paraprake mësohet se grabitësit kanë shfrytëzuar momentin kur dy bashkëshortët nuk kanë qenë në shtëpi dhe kanë hyrë për të ...

Grabitet avokati/ Ja shuma marramendëse që i është marrë!
Këtë të hënë njoftohet se është grabitur banesa e avokatit durrsak Edmond Saliu. Mësohet se në polici, avokati ka denoncuar vjedhjen e një shume prej 350 milionë lekësh. Policia dyshon se vjedhja është bërë nga persona ...
Dritare | 15-Apr-2019 17:44
Këtë të hënë njoftohet se është grabitur banesa e avokatit durrsak Edmond Saliu. Mësohet se në polici, avokati ka denoncuar vjedhjen e një shume prej 350 milionë lekësh. Policia dyshon se vjedhja është bërë nga persona ...

Grabitet shtëpia e të moshuarve në Fier, hajdutët u morën paratë e pensionit
Një banesë në fshatin Peshtan, në Fier është grabitur mesditen e kësaj të hëne. Informacionet bëjne me dije se autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 15:01
Një banesë në fshatin Peshtan, në Fier është grabitur mesditen e kësaj të hëne. Informacionet bëjne me dije se autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier ...

Avokatit nga Durrësi i grabisin 350 milionë lekë, policia dyshon për të afërmit
Banesa e një avokati nga Durrësi ka rënë pre e grabitjes. Lajmi konfirmohet për mediat nga avokati Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. “Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me ...
Lexo | 15-Apr-2019 17:38
Banesa e një avokati nga Durrësi ka rënë pre e grabitjes. Lajmi konfirmohet për mediat nga avokati Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. “Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me ...

Grabitet banesa e një avokati në Durrës, i marrin 350 milion lekë
Grabitet banesa e një avokati në Durrës. Denoncimin e ka bërë vetë avokati Edmond Saliu, i cili është shprehur në kallëzimin e tij në polici se autorët kanë marrë 350 milionë lekë.
Koha Jone | 15-Apr-2019 17:37
Grabitet banesa e një avokati në Durrës. Denoncimin e ka bërë vetë avokati Edmond Saliu, i cili është shprehur në kallëzimin e tij në polici se autorët kanë marrë 350 milionë lekë.

I grabiten 350 milion lekë avokatit në Durrës
Grabitet banesa e një avokati në Durrës. Denoncimin e ka bërë vetë avokati Edmond Saliu, i cili është shprehur në kallëzimin e tij në polici se autorët kanë marrë rreth 350 milionë lekë. Ky është një produkt shtëpiak ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 17:37
Grabitet banesa e një avokati në Durrës. Denoncimin e ka bërë vetë avokati Edmond Saliu, i cili është shprehur në kallëzimin e tij në polici se autorët kanë marrë rreth 350 milionë lekë. Ky është një produkt shtëpiak ...

Grabitet avokati i njohur/ Ja shuma marramendëse që i është marrë!
Këtë të hënë njoftohet se është grabitur banesa e avokatit të njohur durrsak Edmond Saliu. Mësohet se në polici, avokati ka denoncuar vjedhjen e një shume prej 350 milionë lekësh./D.B/Dritare.net
Dritare | 15-Apr-2019 17:37
Këtë të hënë njoftohet se është grabitur banesa e avokatit të njohur durrsak Edmond Saliu. Mësohet se në polici, avokati ka denoncuar vjedhjen e një shume prej 350 milionë lekësh./D.B/Dritare.net

Hajdutët u mësyjnë të moshuarve në shtëpi, u grabisin kursimet e pensionit
Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Peshtan të Fierit. Autorët kanë depërtuar nga dritarja në banesën e shtetasit me iniciale L.F, 66 vjeç, dhe kanë arritur të vjedhin një shumë prej rreth 500 mijë ...
Lapsi | 15-Apr-2019 14:47
Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Peshtan të Fierit. Autorët kanë depërtuar nga dritarja në banesën e shtetasit me iniciale L.F, 66 vjeç, dhe kanë arritur të vjedhin një shumë prej rreth 500 mijë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved