ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 05:05

I riu shqiptar nga Ballkani dhe lufta e tij për identitet

I riu shqiptar nga Ballkani dhe lufta e tij për identitet
Shkruan: Enis MURTEZANI, student Në kohën kur shqiptarët e trojeve ballkanike udhëhiqen thuajse në çdo institucion shtetëror nga keqbërës, tani më në verbëri të plotë ndaj të vërtetës, e cila erdhi si pasojë e vjedhjes ...
Shenja | 15-Apr-2019 22:36
Shkruan: Enis MURTEZANI, student Në kohën kur shqiptarët e trojeve ballkanike udhëhiqen thuajse në çdo institucion shtetëror nga keqbërës, tani më në verbëri të plotë ndaj të vërtetës, e cila erdhi si pasojë e vjedhjes ...

I riu shqiptar nga Ballkani dhe lufta e tij për identitet
Në kohën kur shqiptarët e trojeve ballkanike udhëhiqen thuajse në çdo institucion shtetëror nga keqbërës, tani më në verbëri të plotë ndaj të vërtetës, e cila erdhi si pasojë e vjedhjes së madhe që ia bënë dhe vazhdojnë ...
Portalb | 15-Apr-2019 19:15
Në kohën kur shqiptarët e trojeve ballkanike udhëhiqen thuajse në çdo institucion shtetëror nga keqbërës, tani më në verbëri të plotë ndaj të vërtetës, e cila erdhi si pasojë e vjedhjes së madhe që ia bënë dhe vazhdojnë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved