ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:44

Horoskopi Javor, 15 deri 21 Prill 2019

Horoskopi Javor, 15 deri 21 Prill 2019
DASHI Të përgjithshmet: Kjo javë ka tre lëvizje planetare, por ngjarja kryesore astrologjike është Hëna e Plotë që ndodh në aksin tuaj (Dashi-Peshorja) më 19/4. Mund të ketë çështje që lidhen me marrëdhëniet tuaja ...
Java News | 15-Apr-2019 17:57
DASHI Të përgjithshmet: Kjo javë ka tre lëvizje planetare, por ngjarja kryesore astrologjike është Hëna e Plotë që ndodh në aksin tuaj (Dashi-Peshorja) më 19/4. Mund të ketë çështje që lidhen me marrëdhëniet tuaja ...

Shkencëtarët printojnë për herë të parë zemrën në 3D
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 17:21
Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës ...

Ja pse ju paragjykojnë njerëzit bazuar në shenjën e horoskopit
Dashi Ju dukeni si shenja më ambicioze që doni ta merrni atë që doni kundrejt çdo kushti! Kjo i bën njerëzit të mendojnë që sjellja juaj është hera herës arrogante. Njerëzit ju perceptojnë si agresivë ndërkohë që kjo ...
Telegraf | 15-Apr-2019 16:03
Dashi Ju dukeni si shenja më ambicioze që doni ta merrni atë që doni kundrejt çdo kushti! Kjo i bën njerëzit të mendojnë që sjellja juaj është hera herës arrogante. Njerëzit ju perceptojnë si agresivë ndërkohë që kjo ...

HOROSKOPI JAVOR/ Paolo Fox tregon me DETAJE çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT gjatë kësaj jave!
DASHI- Këto ditë ju doni të përjetoni emocione të bukura. Jeni ndër shenjat e preferuara në horoskopin javor dhe në klasifikimin e shenjave të Paolo Fox. Kjo është për shkak se nga 17 prilli vjen Mërkuri, dhe nga data ...
Lexo | 15-Apr-2019 15:50
DASHI- Këto ditë ju doni të përjetoni emocione të bukura. Jeni ndër shenjat e preferuara në horoskopin javor dhe në klasifikimin e shenjave të Paolo Fox. Kjo është për shkak se nga 17 prilli vjen Mërkuri, dhe nga data ...

Horoskopi ditor, e martë 16 prill 2019
Dashi Këto janë ditë mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit yjeve. Megjithatë, kjo nuk do të thotë sukses të menjëhershëm. Yjet kontribuojnë në ofrimin e mundësive të shumta, ndërkohë që çdo gjë tjetër do të varet ...
Portalb | 15-Apr-2019 15:27
Dashi Këto janë ditë mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit yjeve. Megjithatë, kjo nuk do të thotë sukses të menjëhershëm. Yjet kontribuojnë në ofrimin e mundësive të shumta, ndërkohë që çdo gjë tjetër do të varet ...

Horoskopi ditor, e Martë 16 Prill 2019
Dashi Këto janë ditë mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit yjeve. Megjithatë, kjo nuk do të thotë sukses të menjëhershëm. Yjet kontribuojnë në ofrimin e mundësive të shumta, ndërkohë që çdo gjë tjetër do të varet ...
Java News | 15-Apr-2019 15:09
Dashi Këto janë ditë mjaft të favorshme, për shkak të ndikimit yjeve. Megjithatë, kjo nuk do të thotë sukses të menjëhershëm. Yjet kontribuojnë në ofrimin e mundësive të shumta, ndërkohë që çdo gjë tjetër do të varet ...

Horoskopi javor 15-21 prill
Dashi Tensioni i kësaj jave do të jetë në dëmin tuaj. Gjatë këtyre shtatë ditëve, prisni lajme interesante ose informacione të dobishme që do të jenë të rëndësishme për punën ose biznesin tuaj. Është e mundur që të ...
Lexo | 15-Apr-2019 10:59
Dashi Tensioni i kësaj jave do të jetë në dëmin tuaj. Gjatë këtyre shtatë ditëve, prisni lajme interesante ose informacione të dobishme që do të jenë të rëndësishme për punën ose biznesin tuaj. Është e mundur që të ...

Parashikimi i yjeve për sot 15 prill 2019
Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe lejojeni ...
Telegraf | 15-Apr-2019 08:52
Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe lejojeni ...

Horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019!
Dashi Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth. Nëse jeni vetëm dhe ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 08:14
Dashi Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth. Nëse jeni vetëm dhe ...

Horoskopi ditor: 15 prill 2019
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 10:21
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...

Horoskopi për ditën e hënë, 15 prill 2019!
Dashi Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth. Nëse jeni vetëm dhe ...
Medial | 15-Apr-2019 09:59
Dashi Dashët këtë javë janë në kërkim të mirëqenies dhe qetësisë. Nëse keni pasur diskutime në çift, marrëdhënia juaj mund të rrezikohet, por ata që janë vërtet në dashuri nuk do të bien në kurth. Nëse jeni vetëm dhe ...

Parashikimi i horoskopit, datë 15 prill 2019
Dashi Partneri juaj do jetë shumë misterioz gjatë kësaj dite kjo do ju bëjë të dyshoni për të. Mos bëni gjëra të gabuara që mund të prishin harmoninë. Demi Nuk do ketë aspak probleme gjatë kësaj dite në jetën tuaj ...
Bordo | 15-Apr-2019 09:24
Dashi Partneri juaj do jetë shumë misterioz gjatë kësaj dite kjo do ju bëjë të dyshoni për të. Mos bëni gjëra të gabuara që mund të prishin harmoninë. Demi Nuk do ketë aspak probleme gjatë kësaj dite në jetën tuaj ...

Horoskopi javor: Dikë këtë javë e presin shumë obligime afariste, kurse dikë tjetër dashuri dhe flirte të reja
Kjo javë nuk mund të jetë më e veçantë Horoskopi javor rekomandon që tani është koha për dashuri dhe lumturi, prandaj duhet vetëm t’i hapni zemrat tuaja dhe kënaqeni, transmeton Telegrafi. DASHI (21.03 – 20.04) Puna: ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 00:40
Kjo javë nuk mund të jetë më e veçantë Horoskopi javor rekomandon që tani është koha për dashuri dhe lumturi, prandaj duhet vetëm t’i hapni zemrat tuaja dhe kënaqeni, transmeton Telegrafi. DASHI (21.03 – 20.04) Puna: ...

Horoskopi ditor: 14 prill 2019
Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë do të keni ...
Telegraf | 14-Apr-2019 13:16
Dashi Yjet do të jenë mjaft të favorshëm gjatë kësaj dite, ku parashikohen zhvillime të reja në fushën e ndjenjave. Ata që janë vetëm duhet të shfrytëzojnë mundësitë e takimeve që do të paraqiten. Në punë do të keni ...

Horoskopi për ditën e sotme
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...
Zeri | 15-Apr-2019 07:58
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...

Horoskopi për ditën e sotme
Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe lejojeni ...
Lajminet | 15-Apr-2019 07:47
Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji gjatë ditës së sotme. Kjo i referohet veçanërisht personave të përfshirë në biznes. Sa i përket marrëdhënies së dashurisë, mos ushtroni presion. Bëni durim dhe lejojeni ...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 07:46
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...

Horoskopi i datës 15 prill 2019
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 06:19
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...

Horoskopi ditor, e hënë 15 prill 2019
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...
IliriaNews | 14-Apr-2019 23:48
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...

Horoskopi i datës 15 prill 2019
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...
Politiko | 14-Apr-2019 22:55
Dashi Dashuria: Do të jeni shumë komunikues dhe të hapur për dialog, duke u dhënë prioritet situatave të zemrës për të sjellë qartësi dhe harmoni. Partneri/ja ju mbështet! Bearët do të marrin stimujt e duhur për të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved