ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/04/2019 04:55

Grabitja në Rinas, përfundon ekspertiza e mjetit të djegur

Grabitja në Rinas, përfundon ekspertiza e mjetit të djegur
Automjeti i djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 17:02
Automjeti i djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se ...

Konkluzionet paraprake të ekspertizës mjeko-ligjore, kush e vrau me plumb kokës Admir Muratajn
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 16:22
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...

Grabitja në Rinas/ Telefoni i grupit të Admir Murataj do çohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda furgonit që u përdor në grabitjen e mbi 10 milionë eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të ç’koduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 muajve të fundit. Burime ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 16:14
Aparati celular i gjendur brenda furgonit që u përdor në grabitjen e mbi 10 milionë eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të ç’koduar të gjitha bisedat dhe sms-të e kryera gjatë 6 muajve të fundit. Burime ...

Grabitja në Rinas, dalin detaje të reja nga ekspertiza
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...
ABCNews | 15-Apr-2019 15:48
Ekzekutimi i Admir Muratajt ka ndodhur gjatë shkëmbimit të zjarrit me policinë. Ky fakt sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda ka ardhur nga përgjigja paraprake e ekspertizës mjeko-ligjore, ku Murataj u qëllua me një ...

Telefoni i grupit të Admir Murataj do të çohet në Izrael
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe SMS-të e kryera gjatë 6 ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 15:41
Aparati celular i gjendur brenda furgonit me mbishkrimin hetimi tatimor që u përdor në grabitjen e miliona eurove në Rinas, do të dërgohet jashtë vendit për të çkoduar të gjitha bisedat dhe SMS-të e kryera gjatë 6 ...

Grabitja në Aeroportin e Rinasit, përfundon ekspertiza e veturës së të djegur
Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se në ...
Telegrafi | 15-Apr-2019 15:09
Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se në ...

Përfundon ekspertiza e automjetit të djegur, nuk gjenden gjurmë biologjike
Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer ekspertizën e automjetit të djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se në brendësi të automjetit nuk u gjetën gjurmë biologjike. ...
Telegraf | 15-Apr-2019 14:35
Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer ekspertizën e automjetit të djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se në brendësi të automjetit nuk u gjetën gjurmë biologjike. ...

Grabitja e parë në Rinas u paralajmërua në Komitetin e Sigurisë
Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e Aeroportit të Rinasit më 30 qershor të vitit 2016, rezultoi një ngjarje e paralajmëruar jo më shumë se një muaj e gjysmë para se të ndodhte.Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 13:57
Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e Aeroportit të Rinasit më 30 qershor të vitit 2016, rezultoi një ngjarje e paralajmëruar jo më shumë se një muaj e gjysmë para se të ndodhte.Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e ...

Grabitja në Aeroportin e Rinasit, përfundon ekspertiza e veturës së të djegur
Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se në ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 15:09
Vetura e djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit, i është nënshtruar ekspertizës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës. Policia zhvendosi automjetin e djegur ndërsa mësohet se në ...

Hetimet për grabitjen e Rinasit: Provat në furgon dhe punonjësit e ICTS
Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme janë ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 18:29
Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka disa prova të rëndësishme në dispozicion që mund të çojnë në identifikimin e grabitësve të disa miliona Eurove ende nuk ka ndonjë të dyshuar. Provat më të rëndësishme janë ...

Grabitja e parë në Rinas, e paralajmëruar në mbledhjen e Komitetit të Sigurisë
Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e Aeroportit të Rinasit më 30 qershor të vitit 2016, rezultoi një ngjarje e paralajmëruar jo më shumë se një muaj e gjysmë para se të ndodhte. Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e ...
Dritare | 15-Apr-2019 14:12
Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e Aeroportit të Rinasit më 30 qershor të vitit 2016, rezultoi një ngjarje e paralajmëruar jo më shumë se një muaj e gjysmë para se të ndodhte. Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e ...

“Bild”: Pas vrasjes së Muratajt do të ketë hakmarrje?
GJERMANI Media e njohur gjermane “Bild” shkruan detaje mbi vrasjen e grabitësit Admir Murataj. Kjo media gjermane ka postuar fotografi nga varrimi i Muratajt në Tropojë. “Udhëheqësi i grabitësve Admir Murataj u vra nga ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 18:01
GJERMANI Media e njohur gjermane “Bild” shkruan detaje mbi vrasjen e grabitësit Admir Murataj. Kjo media gjermane ka postuar fotografi nga varrimi i Muratajt në Tropojë. “Udhëheqësi i grabitësve Admir Murataj u vra nga ...

Grabitja/ Përfundon ekspertiza e automjetit të djegur, nuk gjenden gjurmë biologjike
Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer ekspertizën e automjetit të djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se në brendësi të automjetit nuk u gjetën gjurmë biologjike. ...
Politiko | 15-Apr-2019 14:04
Drejtoria e Policisë së Tiranës ka kryer ekspertizën e automjetit të djegur në fshatin Dritas nga grabitësit e miliona eurove në Aeroportin e Rinasit. Mësohet se në brendësi të automjetit nuk u gjetën gjurmë biologjike. ...

Hetimi i Muratajt ekspozon pastrimin e “thasëve me para” në prona
I arratisur nga një burg grek në vitin 2013 dhe prej gjashtë vitesh në ilegalitet në Shqipëri, Admir Murataj akuzohet se realizoi tre grabitje bankash dhe investoi miliona lekë në pasuri të patundshme, para se të mbetej ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 17:35
I arratisur nga një burg grek në vitin 2013 dhe prej gjashtë vitesh në ilegalitet në Shqipëri, Admir Murataj akuzohet se realizoi tre grabitje bankash dhe investoi miliona lekë në pasuri të patundshme, para se të mbetej ...

Hetimi i Admir Muratajt ekspozon pastrimin e “thasëve me para” në prona të patundshme (dhe roli i bashkëshortes)
I kërkuar në Greqi dhe Shqipëri, Admir Murataj akuzohet se organizoi grabitjen e mbi 7 milionë eurove në tre goditje ndaj bankave dhe investoi miliona në blerjen e pasurive të patundshme, para se të mbetej i vrarë gjatë ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 18:42
I kërkuar në Greqi dhe Shqipëri, Admir Murataj akuzohet se organizoi grabitjen e mbi 7 milionë eurove në tre goditje ndaj bankave dhe investoi miliona në blerjen e pasurive të patundshme, para se të mbetej i vrarë gjatë ...

Kush e vrau Admir Muratajn? Detaji i ri mbi makinën e grabitësve të Rinasit
Tiranë, 15 prill - Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq ...
Zhurnal | 15-Apr-2019 13:12
Tiranë, 15 prill - Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq ...

Krimet e Rënda hetime për grupin e Admir Murataj
Gjykata e Krimeve të Rënda dënoi me 156 vite burg në total 8 të pandehurit e akuzuar për grabitjet e blindave me para në rrugën e rinasit, ku i përfshirë ka qenë edhe Admir Murataj. Por, për këtë të fundit u vendos ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 12:26
Gjykata e Krimeve të Rënda dënoi me 156 vite burg në total 8 të pandehurit e akuzuar për grabitjet e blindave me para në rrugën e rinasit, ku i përfshirë ka qenë edhe Admir Murataj. Por, për këtë të fundit u vendos ...

Grabitja në Rinas/ Në grupin e Muratajt, persona të përfshirë në grabitje të mëparshme
Kërkimet e policisë nuk kanë dhënë asnjë rezultat për të arrestuar ndonjë të dyshuar që ka marrë pjesë në grabitjen e rreth 6.5 milionë eurove në pistën e aeroportit të Rinasit. Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka ...
Standard | 15-Apr-2019 11:56
Kërkimet e policisë nuk kanë dhënë asnjë rezultat për të arrestuar ndonjë të dyshuar që ka marrë pjesë në grabitjen e rreth 6.5 milionë eurove në pistën e aeroportit të Rinasit. Prokuroria e Krimeve të Rënda edhe pse ka ...

Kush e vrau Admir Muratajn? Detaji i ri mbi makinën e grabitësve të Rinasit
Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj, Admir Murati, ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 08:06
Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj, Admir Murati, ...

Zbardhen 13 identitetet e Admir Muratajt dhe pyetja: “Kush e vrau?”
Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj, Admir Murati, ...
Lapsi | 14-Apr-2019 21:42
Mediat greke kanë zbardhur 13 identitetet e rreme të përdorura nga Admir Murataj, gjatë periudhës që ka qenë në arrati. Sipas tyre, 48-vjeçari ka përdorur gjatë kësaj kohe identitet, si Kristaq Murataj, Admir Murati, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved