ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:44

Grabitet banesa e avokatit shqiptar, hajnat i marrin kasafortën me para

Grabitet banesa e avokatit shqiptar, hajnat i marrin kasafortën me para
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, ndërsa avokati Edmond Saliu ka deklaruar në polici se i kanë vjedhur rreth 350 milionë lekë. Ai thotë se paratë kanë ...
Indeks Online | 15-Apr-2019 18:17
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës ka rënë pre e grabitjes. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, ndërsa avokati Edmond Saliu ka deklaruar në polici se i kanë vjedhur rreth 350 milionë lekë. Ai thotë se paratë kanë ...

Grabitet banesa e një avokati në Durrës, ngjarja para disa ditësh
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës është grabitur. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, por vetëm sot është bërë publike. Mësohet se në banesën e avokatit persona ende të paidentifikuar kanë marë një shumë prej 35 ...
ABCNews | 15-Apr-2019 18:12
Banesa e avokatit Edmond Saliu në Durrës është grabitur. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh, por vetëm sot është bërë publike. Mësohet se në banesën e avokatit persona ende të paidentifikuar kanë marë një shumë prej 35 ...

Avokatit i grabisin kasafortën me 350 milion lekë, dyshohet për persona të afërm
Avokatit Edmond Saliu i kanë grabitur pak ditë më parë kasafortën me 350 mijë euro në banesën e tij. Policia njofton se dyshon që persona të afërm kanë hyrë në banesën e avokatit në Durrës me çelës. Në banesë nuk ka ...
Politiko | 15-Apr-2019 17:56
Avokatit Edmond Saliu i kanë grabitur pak ditë më parë kasafortën me 350 mijë euro në banesën e tij. Policia njofton se dyshon që persona të afërm kanë hyrë në banesën e avokatit në Durrës me çelës. Në banesë nuk ka ...

Grabitet avokati/ Ja shuma marramendëse që i është marrë!
Këtë të hënë njoftohet se është grabitur banesa e avokatit durrsak Edmond Saliu. Mësohet se në polici, avokati ka denoncuar vjedhjen e një shume prej 350 milionë lekësh. Policia dyshon se vjedhja është bërë nga persona ...
Dritare | 15-Apr-2019 17:44
Këtë të hënë njoftohet se është grabitur banesa e avokatit durrsak Edmond Saliu. Mësohet se në polici, avokati ka denoncuar vjedhjen e një shume prej 350 milionë lekësh. Policia dyshon se vjedhja është bërë nga persona ...

Avokatit nga Durrësi i grabisin 350 milionë lekë, policia dyshon për të afërmit
Banesa e një avokati nga Durrësi ka rënë pre e grabitjes. Lajmi konfirmohet për mediat nga avokati Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. “Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me ...
Lexo | 15-Apr-2019 17:38
Banesa e një avokati nga Durrësi ka rënë pre e grabitjes. Lajmi konfirmohet për mediat nga avokati Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. “Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me ...

DETAJET: “Skifterët” i grabisin avokatit nga Durrësi 350 milionë lekë
Është grabitur banesa e një avokati nga Durrësi. Lajmi konfirmohet për mediat Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. “Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me çelës” – mësohet të ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 17:34
Është grabitur banesa e një avokati nga Durrësi. Lajmi konfirmohet për mediat Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. “Autorët kanë marrë kasafortën që ishte e mbyllur me çelës” – mësohet të ...

Grabitet banesa e avokatit të njohur, Saliu: Morën 350 mln lekë
DURRËS Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “Balkanweb” se është vjedhur banesa e avokatit të njohur nga Durrësi Edmond Saliu. Saliu ka deklaruar në polici se i janë vjedhur 350 milionë.Autorët kanë marrë kasafortën, ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 17:30
DURRËS Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton për “Balkanweb” se është vjedhur banesa e avokatit të njohur nga Durrësi Edmond Saliu. Saliu ka deklaruar në polici se i janë vjedhur 350 milionë.Autorët kanë marrë kasafortën, ...

Grabitet banesa e një avokati në Durrës, i marrin 350 milion lekë
Grabitet banesa e një avokati në Durrës. Denoncimin e ka bërë vetë avokati Edmond Saliu, i cili është shprehur në kallëzimin e tij në polici se autorët kanë marrë 350 milionë lekë.
Koha Jone | 15-Apr-2019 17:37
Grabitet banesa e një avokati në Durrës. Denoncimin e ka bërë vetë avokati Edmond Saliu, i cili është shprehur në kallëzimin e tij në polici se autorët kanë marrë 350 milionë lekë.

I grabiten 350 milion lekë avokatit në Durrës
Grabitet banesa e një avokati në Durrës. Denoncimin e ka bërë vetë avokati Edmond Saliu, i cili është shprehur në kallëzimin e tij në polici se autorët kanë marrë rreth 350 milionë lekë. Ky është një produkt shtëpiak ...
Gazeta55 | 15-Apr-2019 17:37
Grabitet banesa e një avokati në Durrës. Denoncimin e ka bërë vetë avokati Edmond Saliu, i cili është shprehur në kallëzimin e tij në polici se autorët kanë marrë rreth 350 milionë lekë. Ky është një produkt shtëpiak ...

Hajdutët futen në banesën e të moshuarve, grabisin pensionin
FIER Në mes të ditës është grabitur një banesë në Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një sasi prej ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 14:29
FIER Në mes të ditës është grabitur një banesë në Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një sasi prej ...

Fier/ Grabitet banesa në mes të ditës, të moshuarit: Na vodhën paratë e pensionit
Një banesë në fshatin Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Nga informacionet paraprake mësohet se grabitësit kanë shfrytëzuar momentin kur dy bashkëshortët nuk kanë qenë në shtëpi dhe kanë hyrë për të ...
Telegraf | 15-Apr-2019 15:08
Një banesë në fshatin Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Nga informacionet paraprake mësohet se grabitësit kanë shfrytëzuar momentin kur dy bashkëshortët nuk kanë qenë në shtëpi dhe kanë hyrë për të ...

Grabitet avokati i njohur/ Ja shuma marramendëse që i është marrë!
Këtë të hënë njoftohet se është grabitur banesa e avokatit të njohur durrsak Edmond Saliu. Mësohet se në polici, avokati ka denoncuar vjedhjen e një shume prej 350 milionë lekësh./D.B/Dritare.net
Dritare | 15-Apr-2019 17:37
Këtë të hënë njoftohet se është grabitur banesa e avokatit të njohur durrsak Edmond Saliu. Mësohet se në polici, avokati ka denoncuar vjedhjen e një shume prej 350 milionë lekësh./D.B/Dritare.net

Grabitet shtëpia e të moshuarve në Fier, hajdutët u morën paratë e pensionit
Një banesë në fshatin Peshtan, në Fier është grabitur mesditen e kësaj të hëne. Informacionet bëjne me dije se autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier ...
VizionPlus | 15-Apr-2019 15:01
Një banesë në fshatin Peshtan, në Fier është grabitur mesditen e kësaj të hëne. Informacionet bëjne me dije se autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier ...

Avokatit nga Durrësi i grabisin 350 milionë lekë, policia dyshon për të afërmit
Banesa avokatit Edmond Saliu ka rënë pre e grabitjes. Lajmi konfirmohet për mediat nga avokati Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. Saliu ka deklaruar në polici se i janë vjedhur 350 ...
Java News | 15-Apr-2019 17:25
Banesa avokatit Edmond Saliu ka rënë pre e grabitjes. Lajmi konfirmohet për mediat nga avokati Edmond Saliu, sipas të cilit hajdutët kanë marrë 350 milionë lekë. Saliu ka deklaruar në polici se i janë vjedhur 350 ...

Hajdutët u mësyjnë të moshuarve në shtëpi, u grabisin kursimet e pensionit
Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Peshtan të Fierit. Autorët kanë depërtuar nga dritarja në banesën e shtetasit me iniciale L.F, 66 vjeç, dhe kanë arritur të vjedhin një shumë prej rreth 500 mijë ...
Lapsi | 15-Apr-2019 14:47
Një grabitje ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Peshtan të Fierit. Autorët kanë depërtuar nga dritarja në banesën e shtetasit me iniciale L.F, 66 vjeç, dhe kanë arritur të vjedhin një shumë prej rreth 500 mijë ...

Grabitet banesa, burrë e grua: Na morën lekët e pensionit
Grabitet në mes të ditës një banese në fshatin Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjeç nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një sasi prej ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 16:00
Grabitet në mes të ditës një banese në fshatin Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjeç nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një sasi prej ...

Vodhën banesën në Fiër në mes të ditës, hajdutët morën paratë e pensionit
Një banesë në fshatin Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Nga informacionet paraprake mësohet se grabitësit kanë shfrytëzuar momentin kur dy bashkëshortët nuk kanë qenë në shtëpi dhe kanë hyrë për të ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 14:47
Një banesë në fshatin Peshtan të Fierit është grabitur në mes të ditës. Nga informacionet paraprake mësohet se grabitësit kanë shfrytëzuar momentin kur dy bashkëshortët nuk kanë qenë në shtëpi dhe kanë hyrë për të ...

Hajdutët futen në banesën e të moshuarve, u grabisin pensionin
Në mes të ditës është grabitur një banesë në Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një sasi prej rreth ...
Koha Jone | 15-Apr-2019 14:40
Në mes të ditës është grabitur një banesë në Peshtan të Fierit. Autorët e vjedhjes kanë hyrë nga dritarja në banesën e shtetasit me inicialet L.F 66 vjec nga Peshtani Fier dhe kanë arritur të marrin një sasi prej rreth ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved