ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:19

Faktet/ Gazetarët dhe qytetarët e lënduar nga policia e LLeshit (foto)

Faktet/ Gazetarët dhe qytetarët e lënduar nga policia e LLeshit (foto)
Gazetarë dhe qytetarë u plagosën ditën e shtunë në Tiranë, pas hedhjes së pamasë të gazit lotsjellës nga Policia e Shtetit per të shpërndarë protestuesit. Eliza Gjediku , gazetare e Tema TV humbi ndjenjat nga sulmi me ...
Lapsi | 15-Apr-2019 15:26
Gazetarë dhe qytetarë u plagosën ditën e shtunë në Tiranë, pas hedhjes së pamasë të gazit lotsjellës nga Policia e Shtetit per të shpërndarë protestuesit. Eliza Gjediku , gazetare e Tema TV humbi ndjenjat nga sulmi me ...

Të tjera ndalime nga policia/ Protesta, shoqërohen 55 persona, arrestohen 27 të tjerë
Aktualisht bëhet e ditur se 55 persona janë shoqëruar në polici, ndërsa 27 të tjerë janë arrestuar. Menjëherë pas protestës së opozitës, mbrëmjen e djeshme policia nisi shoqërimet në komisariat. Mbrëmjen e djeshme rreth ...
Standard | 15-Apr-2019 11:56
Aktualisht bëhet e ditur se 55 persona janë shoqëruar në polici, ndërsa 27 të tjerë janë arrestuar. Menjëherë pas protestës së opozitës, mbrëmjen e djeshme policia nisi shoqërimet në komisariat. Mbrëmjen e djeshme rreth ...

Protesta, 61 të proceduar penalisht, mes tyre edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së
Për protestën e të shtunës të zhvilluar nga opozita , policia njoftoi se ka arrestuar 37 persona ndërsa 23 të tjerë po ndiqen penalisht në gjendje të lirë. Protesta e ditës së shtunë, 13 prill, nisi në orën 18 përballë ...
RTSH | 14-Apr-2019 15:02
Për protestën e të shtunës të zhvilluar nga opozita , policia njoftoi se ka arrestuar 37 persona ndërsa 23 të tjerë po ndiqen penalisht në gjendje të lirë. Protesta e ditës së shtunë, 13 prill, nisi në orën 18 përballë ...

Protesta, 40 të shoqëruar në polici. Të përfshirë në aktet e dhunës, u identifikuan nga pamjet filmike
Gjatë gjithë natës oficerët e policisë kriminale së bashku me disa prokurorë nga Prokuroria e Tiranës, kanë analizuar pamjet filmike të kamerave të sigurisë dhe ato të agjentëve të vëzhgimit në terren, për të ...
Top Channel | 14-Apr-2019 12:11
Gjatë gjithë natës oficerët e policisë kriminale së bashku me disa prokurorë nga Prokuroria e Tiranës, kanë analizuar pamjet filmike të kamerave të sigurisë dhe ato të agjentëve të vëzhgimit në terren, për të ...

FOTO/ Kush është militanti i PD-së me maskë e kapsolla që sulmonte policinë në protestën e opozitës
Në tubimin e djeshëm të opozitës nuk munguan protestues të maskuar që me armë të ftohta provokonin dhe sulmonin kordonin e policisë. Njëri prej tyre, Armando Gecaj, 26 vjeç, është pikasur nga kamerat në disa nga ...
Java News | 14-Apr-2019 13:32
Në tubimin e djeshëm të opozitës nuk munguan protestues të maskuar që me armë të ftohta provokonin dhe sulmonin kordonin e policisë. Njëri prej tyre, Armando Gecaj, 26 vjeç, është pikasur nga kamerat në disa nga ...

Policia në aksion pas protestës/ Shkon në 40 numri i të shoqëruarve në polici
Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e opozitës, e nënta që nga shkurti pati përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të ...
Standard | 14-Apr-2019 11:53
Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e opozitës, e nënta që nga shkurti pati përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të ...

Protesta e opozitës, mbi 20 persona të shoqëruar në polici
Policia ka shoqëruar mbi 20 persona në lidhje me incidentet e zhvilluara gjatë protestës së opozitës së bashkuar të shtunën. Informacionet paraprake bëjnë me dije se deri më tani 13 protestues po procedohen penalisht, ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 11:07
Policia ka shoqëruar mbi 20 persona në lidhje me incidentet e zhvilluara gjatë protestës së opozitës së bashkuar të shtunën. Informacionet paraprake bëjnë me dije se deri më tani 13 protestues po procedohen penalisht, ...

Protesta e 13 prillit, shkon në 60 numri i të shoqëruarve
Pas protestës së opozitës, të zhvilluar përballë Kryeministrisë e më pas te Parlamenti, policia ka shoqëruar në komisariat 60 persona. Protesta e së shtunës nisi në orën 18:00 përballë Kryeministrisë, por më pas ata u ...
Politiko | 14-Apr-2019 11:46
Pas protestës së opozitës, të zhvilluar përballë Kryeministrisë e më pas te Parlamenti, policia ka shoqëruar në komisariat 60 persona. Protesta e së shtunës nisi në orën 18:00 përballë Kryeministrisë, por më pas ata u ...

Protesta e opozitës, shkon në 40 numri i të shoqëruarve në polici
Pas protestën së dhunshme para kryeministrisë dhe parlamentit policia ka shoqëruar 40 persona. Protesta e djeshme e opozitës u shoqërua me përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të plagosur nga të ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 10:31
Pas protestën së dhunshme para kryeministrisë dhe parlamentit policia ka shoqëruar 40 persona. Protesta e djeshme e opozitës u shoqërua me përplasje mes policisë dhe protestuesve, ndërsa pati edhe të plagosur nga të ...

Pas gjobës së Bashkisë, Paloka: Velina tallet me Edvinin, i kujton se protestuesit e pshurrën…
Nëkryetari Demokrat Edi Paloka ka ironizuar me mënyren e tij njoftimin e bërë publik nga kreu i bashkisë së Tiranës për një gjobë të lëshuar kundrejt PD për urinimin që një protestues bëri në derën e zyrës së kreut të ...
Gazeta55 | 14-Apr-2019 11:14
Nëkryetari Demokrat Edi Paloka ka ironizuar me mënyren e tij njoftimin e bërë publik nga kreu i bashkisë së Tiranës për një gjobë të lëshuar kundrejt PD për urinimin që një protestues bëri në derën e zyrës së kreut të ...

Protesta e opozitës, shkon në 45 numri i të shoqëruarve
TIRANË Janë shtuar protestuesit e opozitës që kanë parë dyert e policisë pas protestës së djeshme. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 09:51
TIRANË Janë shtuar protestuesit e opozitës që kanë parë dyert e policisë pas protestës së djeshme. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ...

VIDEO/Tension e përplasje në protestë, 20 të shoqëruar nga Policia
TIRANE Vetëm pak minuta pasi opozita mbylli protestën e saj të 9-të njëherësh të tretën kombëtare, policia nis shoqërimet. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ka shoqëruar 20 protestues. Kujtojmë që ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:41
TIRANE Vetëm pak minuta pasi opozita mbylli protestën e saj të 9-të njëherësh të tretën kombëtare, policia nis shoqërimet. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ka shoqëruar 20 protestues. Kujtojmë që ...

Paloka: Velina tallet me Edvinin, i kujton se protestuesit e pshurrën…
Nënkryetari Demokrat Edi Paloka ka ironizuar me mënyren e tij njoftimin e bërë publik nga kreu i bashkisë së Tiranës për një gjobë të lëshuar kundrejt PD për urinimin që një protestues bëri në derën e zyrës së kreut të ...
Koha Jone | 14-Apr-2019 11:05
Nënkryetari Demokrat Edi Paloka ka ironizuar me mënyren e tij njoftimin e bërë publik nga kreu i bashkisë së Tiranës për një gjobë të lëshuar kundrejt PD për urinimin që një protestues bëri në derën e zyrës së kreut të ...

Vijon protesta para parlamentit, policia tenton të shpërndajë turmën (Foto)
Vijon prej rreth 4 orësh protesta e opozitës së bashkuar, e cila pasi nisi para kryeministrisë, është zhvendosur prej orës 19:30 para godinës së parlamentit.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:01
Vijon prej rreth 4 orësh protesta e opozitës së bashkuar, e cila pasi nisi para kryeministrisë, është zhvendosur prej orës 19:30 para godinës së parlamentit.

Protesta e opozitës, disa të shoqëruar nga policia, ish-deputetë kërkojnë lirimin e tyre
Pas protestës së sotme të opozitës e cila zgjati për rreth katër orë, nga kryeministria te parlamenti policia ka nisur shoqërimet. Mësohet se disa protestues janë shoqëruar në komisariat për shkak se ushtruan akte dhune ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 23:21
Pas protestës së sotme të opozitës e cila zgjati për rreth katër orë, nga kryeministria te parlamenti policia ka nisur shoqërimet. Mësohet se disa protestues janë shoqëruar në komisariat për shkak se ushtruan akte dhune ...

Gazi nuk kursen as Berishën, fotot që vijnë nga protesta
Gazi që ka shpërndarë disa herë protestuesit jashtë Parlamentit ka shkaktuar probleme edhe për liderin historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha. Në disa foto të shpërndara nga LSA, duket momenti kur Berisha ka ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 21:14
Gazi që ka shpërndarë disa herë protestuesit jashtë Parlamentit ka shkaktuar probleme edhe për liderin historik të Partisë Demokratike, Sali Berisha. Në disa foto të shpërndara nga LSA, duket momenti kur Berisha ka ...

Tre herë gaz lotsjellës, por protestuesit rikthehen sërish para parlamentit
Turma e protestuesve para parlamentit, është shpërndarë 3 herë radhazi nga policia, e cila ka përdorur gaz lotsjellës.
Top Channel | 13-Apr-2019 21:12
Turma e protestuesve para parlamentit, është shpërndarë 3 herë radhazi nga policia, e cila ka përdorur gaz lotsjellës.

PD: Gjakoset një fotograf, mbi 15 protestues të plagosur (Foto)
Partia Demokratike ka shpërndarë foto të fotografit Arben Dajçi, i gjakosur në kokë dhe pretendon se ai është dhunuar nga policia në protestë. Po ashtu, sipas PD, janë mbi 15 protestues të verifikuar aktualisht në ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 21:06
Partia Demokratike ka shpërndarë foto të fotografit Arben Dajçi, i gjakosur në kokë dhe pretendon se ai është dhunuar nga policia në protestë. Po ashtu, sipas PD, janë mbi 15 protestues të verifikuar aktualisht në ...

Protesta e opozitës, shkon në 45 numri i të shoqëruarve në polici
Janë shtuar protestuesit e opozitës që janë arrestuar nga policia pas protestës së djeshme. Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e ...
Shenja | 14-Apr-2019 10:57
Janë shtuar protestuesit e opozitës që janë arrestuar nga policia pas protestës së djeshme. Numri i të shoqëruarve ka shkuar në 45 persona, ndërsa nuk dihet ende sa prej tyre janë arrestuar. Protesta e djeshme e ...

PD nxjerr fotot: Ja si u dhunua fotografi nga policia
Partia Demokratike ka publikua disa foto të fotografit Arben Dajçi, i cili është plagosur në protestë.
Top Channel | 13-Apr-2019 20:46
Partia Demokratike ka publikua disa foto të fotografit Arben Dajçi, i cili është plagosur në protestë.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved