ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 19:04

FOTOT: Sulmi i bojë ndaj Kryeministrisë, dy ditë punë për të hiqur bojën e protestës

FOTOT: Sulmi i bojë ndaj Kryeministrisë, dy ditë punë për të hiqur bojën e protestës
Protestuesit e opozitës sulmuan me bojë Kryeministrinë duke njollosur fasadën e saj. Puna për pastrimin e mureve të godinës ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 17:49
Protestuesit e opozitës sulmuan me bojë Kryeministrinë duke njollosur fasadën e saj. Puna për pastrimin e mureve të godinës ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është ...

Kryeministrisë i hiqet boja e protestës pas dy ditësh punë (FOTO)
Puna për pastrimin e mureve të godinës së Kryeministrisë ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është kthyer normalitetit. Boja e hedhur nga protestuesit pasditen e së ...
Lajmi i Fundit | 15-Apr-2019 17:44
Puna për pastrimin e mureve të godinës së Kryeministrisë ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është kthyer normalitetit. Boja e hedhur nga protestuesit pasditen e së ...

Dy ditë punë, Kryeministrisë i hiqet boja e protestës
Puna për pastrimin e mureve të godinës së Kryeministrisë ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është kthyer normalitetit. Boja e hedhur nga protestuesit pasditen e së ...
Gazeta Dita | 15-Apr-2019 17:37
Puna për pastrimin e mureve të godinës së Kryeministrisë ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është kthyer normalitetit. Boja e hedhur nga protestuesit pasditen e së ...

Dy ditë punë, Kryeministrisë i hiqet boja e protestës (FOTO)
Puna për pastrimin e mureve të godinës së Kryeministrisë ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është kthyer normalitetit. Boja e hedhur nga protestuesit pasditen e së ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 17:22
Puna për pastrimin e mureve të godinës së Kryeministrisë ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është kthyer normalitetit. Boja e hedhur nga protestuesit pasditen e së ...

FOTO/ Pastrohet Kryeministria nga boja e opozitës
Dy ditë pas protestës së opozitës, Kryeministria është rikthyer në gjendjen e mëparshme pas pastrimit. Punonjësit e Shërbimit të Pastrimit dhe Dezinfektimit kanë pastruar bojën që protestuesit e opozitës hodhën drejt ...
Java News | 15-Apr-2019 16:46
Dy ditë pas protestës së opozitës, Kryeministria është rikthyer në gjendjen e mëparshme pas pastrimit. Punonjësit e Shërbimit të Pastrimit dhe Dezinfektimit kanë pastruar bojën që protestuesit e opozitës hodhën drejt ...

Rama për protestën e opozitës: “Ata klidh e ne fito”
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me protestën e opozitës. Përmes një postimi në Instagram shefi i qeverisë ka postuar një foto nga puna që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 13:46
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me protestën e opozitës. Përmes një postimi në Instagram shefi i qeverisë ka postuar një foto nga puna që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e ...

Nis pastrimi i fasadës së Kryeministrisë, Rama: Ata ndot e ne pastro
Ka nisur pastrimi i fasadës së kryeministrisë, e cila u sulmua me bojë gjatë protestës së një dite më parë nga opozitës. Kryeministri Rama ka postuar një foto nga momentet e punës për pastrimin e godinës me frazën ...
ABCNews | 14-Apr-2019 13:54
Ka nisur pastrimi i fasadës së kryeministrisë, e cila u sulmua me bojë gjatë protestës së një dite më parë nga opozitës. Kryeministri Rama ka postuar një foto nga momentet e punës për pastrimin e godinës me frazën ...

FOTO/ Rama: Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 13:05
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i ...

“Ata prish e ne ndreq”, Rama ‘grusht’ opozitës: Ata klith e ne fito
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 12:42
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë ...

Rama reagon me një postim në Instagram për protestën e djeshme (FOTO)
Edi Rama publikoi një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i drejtuar dhe një ...
Lapsi | 14-Apr-2019 13:35
Edi Rama publikoi një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i drejtuar dhe një ...

FOTO/ Makina e njerëz, ja si po fshihet boja mbi Kryeministri
TIRANË Gjurmët e protestës së djeshme të opozitës kanë mbetur ende shumë të dukshme mbi institucionin e Kryeministrisë. Bëhet fjalë për bojën e hedhur nga protestuesit mbi muret e godinës qeveritare. Sot punonjës të ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 12:16
TIRANË Gjurmët e protestës së djeshme të opozitës kanë mbetur ende shumë të dukshme mbi institucionin e Kryeministrisë. Bëhet fjalë për bojën e hedhur nga protestuesit mbi muret e godinës qeveritare. Sot punonjës të ...

“Ata prish e ne ndreq”, Rama “grusht” opozitës: Ata klith e ne fito
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i ...
Koha Jone | 14-Apr-2019 13:24
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i ...

“Ata klith e ne fito!”
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. Rama, e ka komentuar këtë moment me një postim në ...
Gazeta Dita | 14-Apr-2019 13:20
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. Rama, e ka komentuar këtë moment me një postim në ...

VIDEO: Lulzim Basha lë tenorin pa “punë”, këndon vetë himnin… vajza shkrihet gazit
Si në çdo protestë të opozitës edhe ajo e mbrëmshja është mbyllur para selisë së Partisë Demokratike me këndimin e himnit të flamurit. Por këtë herë kreyedemokrati Lulzim Basha nuk kishte marrë tenorin për të kënduar. ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 09:19
Si në çdo protestë të opozitës edhe ajo e mbrëmshja është mbyllur para selisë së Partisë Demokratike me këndimin e himnit të flamurit. Por këtë herë kreyedemokrati Lulzim Basha nuk kishte marrë tenorin për të kënduar. ...

Basha e mbyll me himnin: Fundi i Ramës është vulosur nga sovrani
TIRANE Pas 4 orësh protestë, kryedemokrati Lulzim Basha mbylli protestën e opozitës së bashkuar. Basha tha se fundi i Edi Ramës tashmë është firmosur, ndërsa opozita e bashkuar do të vijojë betejën për të cliruar ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:34
TIRANE Pas 4 orësh protestë, kryedemokrati Lulzim Basha mbylli protestën e opozitës së bashkuar. Basha tha se fundi i Edi Ramës tashmë është firmosur, ndërsa opozita e bashkuar do të vijojë betejën për të cliruar ...

Basha “shpall fitoren” nga selia e PD-së: Vulosëm fundin e qeverisë kriminale të Ramës
Rreth orës 22:00, Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:21
Rreth orës 22:00, Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre.

Katër orë protestë/ Basha: Largimi i Ramës kusht i panegociueshëm
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:18
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...

Mbyllet protesta, Basha thërret protestuesit në selinë e PD-së
Pas plot 4 orësh, opozita ka vendosur t'i japë fund protestës së tretë të madhe dhe të 9-ës në 8 javët e fundit, duke filluar nga 16 Shkurti i këtij viti.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:13
Pas plot 4 orësh, opozita ka vendosur t'i japë fund protestës së tretë të madhe dhe të 9-ës në 8 javët e fundit, duke filluar nga 16 Shkurti i këtij viti.

Protestuesit hodhën bojë, nis pastrimi i godinës së Kryeministrisë
Nis pastrimi i godinës së Kryeministrisë pas protestës së djeshme të opozitës. Siç shihet nga pamjet punonjësit kanë nisur të pastrojnë bojën që u hodh nga protestuesit, shkruan Newsbomb.al. Protesta e opozitës, nisi ...
Lexo | 14-Apr-2019 13:18
Nis pastrimi i godinës së Kryeministrisë pas protestës së djeshme të opozitës. Siç shihet nga pamjet punonjësit kanë nisur të pastrojnë bojën që u hodh nga protestuesit, shkruan Newsbomb.al. Protesta e opozitës, nisi ...

Gazi s’ndal opozitën, Basha: Rrugë tjetër veç largimit të Ramës s’ka
Protestuesit e opozitës janë mbledhur sërish përpara Parlamentit, të pa frikësuar nga gazi. Bashkë me ta është edhe kryedemokrati Lulzim Basha, i cili thotë se do vazhdojnë të rezistojnë. “Do vijojmë të qëndrojmë, ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 20:40
Protestuesit e opozitës janë mbledhur sërish përpara Parlamentit, të pa frikësuar nga gazi. Bashkë me ta është edhe kryedemokrati Lulzim Basha, i cili thotë se do vazhdojnë të rezistojnë. “Do vijojmë të qëndrojmë, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved