ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/09/2019 23:31

Dy ditë punë, Kryeministrisë i hiqet boja e protestës (FOTO)

Dy ditë punë, Kryeministrisë i hiqet boja e protestës (FOTO)
Puna për pastrimin e mureve të godinës së Kryeministrisë ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është kthyer normalitetit. Boja e hedhur nga protestuesit pasditen e së ...
BalkanWeb | 15-Apr-2019 17:22
Puna për pastrimin e mureve të godinës së Kryeministrisë ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është kthyer normalitetit. Boja e hedhur nga protestuesit pasditen e së ...

“Ata prish e ne ndreq”, Rama ‘grusht’ opozitës: Ata klith e ne fito
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 12:42
TIRANË Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë ...

FOTOT: Sulmi i bojë ndaj Kryeministrisë, dy ditë punë për të hiqur bojën e protestës
Protestuesit e opozitës sulmuan me bojë Kryeministrinë duke njollosur fasadën e saj. Puna për pastrimin e mureve të godinës ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është ...
GazetaTema | 15-Apr-2019 17:49
Protestuesit e opozitës sulmuan me bojë Kryeministrinë duke njollosur fasadën e saj. Puna për pastrimin e mureve të godinës ka nisur që në orët e para të mëngjesit të së dielës, ndërsa sot duket se çdo gjë i është ...

FOTO/ Makina e njerëz, ja si po fshihet boja mbi Kryeministri
TIRANË Gjurmët e protestës së djeshme të opozitës kanë mbetur ende shumë të dukshme mbi institucionin e Kryeministrisë. Bëhet fjalë për bojën e hedhur nga protestuesit mbi muret e godinës qeveritare. Sot punonjës të ...
BalkanWeb | 14-Apr-2019 12:16
TIRANË Gjurmët e protestës së djeshme të opozitës kanë mbetur ende shumë të dukshme mbi institucionin e Kryeministrisë. Bëhet fjalë për bojën e hedhur nga protestuesit mbi muret e godinës qeveritare. Sot punonjës të ...

FOTO/ Rama: Ata prish e ne ndreq, ata ndot e ne pastro, ata klith e ne fito
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 13:05
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i ...

VIDEO: Lulzim Basha lë tenorin pa “punë”, këndon vetë himnin… vajza shkrihet gazit
Si në çdo protestë të opozitës edhe ajo e mbrëmshja është mbyllur para selisë së Partisë Demokratike me këndimin e himnit të flamurit. Por këtë herë kreyedemokrati Lulzim Basha nuk kishte marrë tenorin për të kënduar. ...
GazetaTema | 14-Apr-2019 09:19
Si në çdo protestë të opozitës edhe ajo e mbrëmshja është mbyllur para selisë së Partisë Demokratike me këndimin e himnit të flamurit. Por këtë herë kreyedemokrati Lulzim Basha nuk kishte marrë tenorin për të kënduar. ...

Rama për protestën e opozitës: “Ata klidh e ne fito”
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me protestën e opozitës. Përmes një postimi në Instagram shefi i qeverisë ka postuar një foto nga puna që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e ...
VizionPlus | 14-Apr-2019 13:46
Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish në lidhje me protestën e opozitës. Përmes një postimi në Instagram shefi i qeverisë ka postuar një foto nga puna që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e ...

Basha e mbyll me himnin: Fundi i Ramës është vulosur nga sovrani
TIRANE Pas 4 orësh protestë, kryedemokrati Lulzim Basha mbylli protestën e opozitës së bashkuar. Basha tha se fundi i Edi Ramës tashmë është firmosur, ndërsa opozita e bashkuar do të vijojë betejën për të cliruar ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:34
TIRANE Pas 4 orësh protestë, kryedemokrati Lulzim Basha mbylli protestën e opozitës së bashkuar. Basha tha se fundi i Edi Ramës tashmë është firmosur, ndërsa opozita e bashkuar do të vijojë betejën për të cliruar ...

Basha “shpall fitoren” nga selia e PD-së: Vulosëm fundin e qeverisë kriminale të Ramës
Rreth orës 22:00, Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:21
Rreth orës 22:00, Lulzim Basha vendosi të mbyllë protestën e opozitës, duke thirrur protestuesit para selisë së PD-së, ku mbajti edhe një fjalim para tyre.

Katër orë protestë/ Basha: Largimi i Ramës kusht i panegociueshëm
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 22:18
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...

Mbyllet protesta, Basha thërret protestuesit në selinë e PD-së
Pas plot 4 orësh, opozita ka vendosur t'i japë fund protestës së tretë të madhe dhe të 9-ës në 8 javët e fundit, duke filluar nga 16 Shkurti i këtij viti.
Top Channel | 13-Apr-2019 22:13
Pas plot 4 orësh, opozita ka vendosur t'i japë fund protestës së tretë të madhe dhe të 9-ës në 8 javët e fundit, duke filluar nga 16 Shkurti i këtij viti.

Kronologjia e një proteste të dhunshme me policë e qytetarë të plagosur
Protesta e e opozitës u dominua nga aktet dhunës dhe gazi lotsjellës i hedhur nga policia. Tubimi nisi rreth orës 18 në bulevardin Dëshmorët e Kombit. Mijëra qyetarë ju bashkua thirrjes së lideri të opozitës, për të ...
VizionPlus | 13-Apr-2019 23:29
Protesta e e opozitës u dominua nga aktet dhunës dhe gazi lotsjellës i hedhur nga policia. Tubimi nisi rreth orës 18 në bulevardin Dëshmorët e Kombit. Mijëra qyetarë ju bashkua thirrjes së lideri të opozitës, për të ...

Mbyllet protesta për rrëzimin e Ramës, Basha: Me gjithë sfidën e motit ne mbajtën tubimin më të madh në histori, ne do fitojmë
Është mbyllur protesta para kuvendit me një mbledhje para oborrit të Partisë Demokratike. Duke folur para protestuueve të PD në selinë blu Basha tha me gjithë sfidën e motit ne mbajtën tubimin më të madh në histori. “ ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 22:18
Është mbyllur protesta para kuvendit me një mbledhje para oborrit të Partisë Demokratike. Duke folur para protestuueve të PD në selinë blu Basha tha me gjithë sfidën e motit ne mbajtën tubimin më të madh në histori. “ ...

Lulzim Basha mbyll protestën: Më e madhja në historinë tonë kombëtare, lindi demokracia e re dhe u vulos largimi i Ramës
Lulzim Basha ka mbyllur protestën e opozitës pas disa orësh tensione dhe përplasje me Policinë e Shtetit. Kryedemokrati ka mbajtur fjalimin përmbyllës ku ka deklaruar se misioni u krye. Basha e konsideron Ramën të rënë ...
GazetaTema | 13-Apr-2019 22:13
Lulzim Basha ka mbyllur protestën e opozitës pas disa orësh tensione dhe përplasje me Policinë e Shtetit. Kryedemokrati ka mbajtur fjalimin përmbyllës ku ka deklaruar se misioni u krye. Basha e konsideron Ramën të rënë ...

Opozita mbyll protestën, Basha: Largimi i Ramës kusht i panegociueshëm
Është mbyllur pas katër orësh para Kryeministrisë dhe Parlamentit, protesta e opozitës së bashkuar. Kryedemokrati në fjalën e tij mbyllëse para selisë së Partisë Demokratike është shprehur se largimin e Edi Ramës kusht ...
VizionPlus | 13-Apr-2019 22:36
Është mbyllur pas katër orësh para Kryeministrisë dhe Parlamentit, protesta e opozitës së bashkuar. Kryedemokrati në fjalën e tij mbyllëse para selisë së Partisë Demokratike është shprehur se largimin e Edi Ramës kusht ...

Katër orë protestë/ Basha: Largimi i Ramës kusht i panegociueshëm (VIDEO)
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...
Telegraf | 13-Apr-2019 22:32
Pas katër orësh protestë, kryedemokrati basha po mban një fjalim nga selia e Partisë Demokratike, Nuk dimë nëse fjala e tij do ta mbyllë protestën, por Basha tha se laergimi i Ramës është kusht i i panegociueshëm i ...

Nis pastrimi i fasadës së Kryeministrisë, Rama: Ata ndot e ne pastro
Ka nisur pastrimi i fasadës së kryeministrisë, e cila u sulmua me bojë gjatë protestës së një dite më parë nga opozitës. Kryeministri Rama ka postuar një foto nga momentet e punës për pastrimin e godinës me frazën ...
ABCNews | 14-Apr-2019 13:54
Ka nisur pastrimi i fasadës së kryeministrisë, e cila u sulmua me bojë gjatë protestës së një dite më parë nga opozitës. Kryeministri Rama ka postuar një foto nga momentet e punës për pastrimin e godinës me frazën ...

Rama reagon me një postim në Instagram për protestën e djeshme (FOTO)
Edi Rama publikoi një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i drejtuar dhe një ...
Lapsi | 14-Apr-2019 13:35
Edi Rama publikoi një foto të punës që po bëhet tek Kryeministria për pastrimin e mureve nga boja e hedhur gjatë protestës së djeshme të opozitës. “Ata klidh e ne fito”, shkruan kreu i qeverisë duke i drejtuar dhe një ...

Gazi s’ndal opozitën, Basha: Rrugë tjetër veç largimit të Ramës s’ka
Protestuesit e opozitës janë mbledhur sërish përpara Parlamentit, të pa frikësuar nga gazi. Bashkë me ta është edhe kryedemokrati Lulzim Basha, i cili thotë se do vazhdojnë të rezistojnë. “Do vijojmë të qëndrojmë, ...
BalkanWeb | 13-Apr-2019 20:40
Protestuesit e opozitës janë mbledhur sërish përpara Parlamentit, të pa frikësuar nga gazi. Bashkë me ta është edhe kryedemokrati Lulzim Basha, i cili thotë se do vazhdojnë të rezistojnë. “Do vijojmë të qëndrojmë, ...

Daily Mail pasqyroi hap pas hapi protestën e opozitës në Shqipëri
Protesta e opozitës, e cila nisi në orën 18:00 është pasqyruar edhe në mediat ndërkombëtare. “Daily mail” është ndër mediat që e ka pasqyruar atë hap pas hapi. Shkrimi i plotë Partitë opozitare shqiptare u mblodhën të ...
Telegrafi | 14-Apr-2019 09:30
Protesta e opozitës, e cila nisi në orën 18:00 është pasqyruar edhe në mediat ndërkombëtare. “Daily mail” është ndër mediat që e ka pasqyruar atë hap pas hapi. Shkrimi i plotë Partitë opozitare shqiptare u mblodhën të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved