ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/04/2019 18:19

Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan (FOTO)

Ermali bëhet romantik, poston këtë foto me gruan (FOTO)
Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet duke e puthur bashkëshorten. Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit vendor. Mbrëmë, çifti kanë publikuar një fotografi, në ...
TetovaSot | 15-Apr-2019 20:04
Ermal Fejzullahu ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku shfaqet duke e puthur bashkëshorten. Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit vendor. Mbrëmë, çifti kanë publikuar një fotografi, në ...

Olti “diskriminon” Ermalin për komentin racist, reagon këngëtari
Një koment i Ermal Fejzullahut në foton e Faton Shoshit ka bërë “lëmsh” dynjanë. Për këtë koment ka reaguar dhe Olti Curri i cili ka ironizuar Ermal Fejzullahun duke nënkuptuar që vetë Ermali është zeshkan dhe ka lëkurë ...
Politiko | 15-Apr-2019 19:57
Një koment i Ermal Fejzullahut në foton e Faton Shoshit ka bërë “lëmsh” dynjanë. Për këtë koment ka reaguar dhe Olti Curri i cili ka ironizuar Ermal Fejzullahun duke nënkuptuar që vetë Ermali është zeshkan dhe ka lëkurë ...

Flet nusja e familjes Thaçi: Vellon ia besova një dizajneri serb
Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit pasi që ai e komentoi, komentin e tij në foton e Faton Shoshit, shkruan GazetaBlic. Këngëtari, i ka lënë një koment Olti Currit në postimin e tij duke i reaguar në lidhje në ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 19:03
Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit pasi që ai e komentoi, komentin e tij në foton e Faton Shoshit, shkruan GazetaBlic. Këngëtari, i ka lënë një koment Olti Currit në postimin e tij duke i reaguar në lidhje në ...

Komenti racist i Ermal Fejzullahut, vihet në “lëvizje” edhe Faton Shoshi
Ermal Fejzullahu ka komentuar në një foto që ka postuar në Instagram Faton Shoshi. Konkretisht bëhej fjalë për Këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të Presidentit të Gambias me të cilin Fatoni po darkonte. Por Ermali ka ...
Politiko | 15-Apr-2019 18:55
Ermal Fejzullahu ka komentuar në një foto që ka postuar në Instagram Faton Shoshi. Konkretisht bëhej fjalë për Këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të Presidentit të Gambias me të cilin Fatoni po darkonte. Por Ermali ka ...

Ermal Fejzullahu vjen me reagim ndaj Olti Currit lidhur me komentin ‘racist’
Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë, shkruan . Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi ...
Lajminet | 15-Apr-2019 18:17
Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë, shkruan . Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi ...

Ermal Fejzullahu vjen me reagim ndaj Olti Currit lidhur me komentin racist
Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë, shkruan lajmi.net. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 18:09
Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë, shkruan lajmi.net. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij ...

Vjen reagimi i Ermalit ndaj Olti Currit për komentin racist
Ermal Fejzullahu i reagon Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka qenë sot temë diskutimi në internet për shkak të një komenti racist që ka bërë në një fotografi të postuar nga Faton Shoshi. Këngëtari ka shkruar një batutë për ...
Gazeta Observer | 15-Apr-2019 18:08
Ermal Fejzullahu i reagon Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka qenë sot temë diskutimi në internet për shkak të një komenti racist që ka bërë në një fotografi të postuar nga Faton Shoshi. Këngëtari ka shkruar një batutë për ...

Vjen reagimi i Ermalit ndaj Olti Currit për komentin racist
Ermal Fejzullahu i reagon Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka qenë sot temë diskutimi në internet për shkak të një komenti racist që ka bërë në një fotografi të postuar nga Faton Shoshi. Këngëtari ka shkruar një batutë për ...
Zeri | 15-Apr-2019 18:04
Ermal Fejzullahu i reagon Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka qenë sot temë diskutimi në internet për shkak të një komenti racist që ka bërë në një fotografi të postuar nga Faton Shoshi. Këngëtari ka shkruar një batutë për ...

Vjen reagimi i Ermalit ndaj Olti Currit për komentin racist
Ermal Fejzullahu i reagon Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka qenë sot temë diskutimi në internet për shkak të një komenti racist që ka bërë në një fotografi të postuar nga Faton Shoshi. Këngëtari ka shkruar një batutë për ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 17:48
Ermal Fejzullahu i reagon Olti Currit. Ermal Fejzullahu ka qenë sot temë diskutimi në internet për shkak të një komenti racist që ka bërë në një fotografi të postuar nga Faton Shoshi. Këngëtari ka shkruar një batutë për ...

Reagon Ermal Fejzullahu pas komentit rracist në foton e Faton Shoshit
Ish-menaxheri i Era Istrefit, Faton Shoshi disa orë më parë ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku shfaqet duke darkuar me Këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të Presidentit të Gambias. Mirëpo ajo çka ...
Lapsi | 15-Apr-2019 16:54
Ish-menaxheri i Era Istrefit, Faton Shoshi disa orë më parë ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku shfaqet duke darkuar me Këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të Presidentit të Gambias. Mirëpo ajo çka ...

Ermali bën komentin e konsideruar racist, vërshojnë reagimet!!!!
Ka lëshuar një koment që ndjekësit e konsideruan si të papeshuar mirë. Ermal Fejzullahu reagoi pas një fotoje të postuar nga ish menxheri I Era Istrefit, Faton Shoshi ku shihej në shoqërinë e një personi me ngjyrë. ...
Bordo | 15-Apr-2019 17:37
Ka lëshuar një koment që ndjekësit e konsideruan si të papeshuar mirë. Ermal Fejzullahu reagoi pas një fotoje të postuar nga ish menxheri I Era Istrefit, Faton Shoshi ku shihej në shoqërinë e një personi me ngjyrë. ...

Nuk i reziston dot, Ermali e puth Arianën dhe publikon foton
Ermal Fejzullahu ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij , Arianën. Në llogarinë e tij ‘ Instagram ‘, ai ka ndarë me ndjekësit një imazh duke e puthur bashkëshorten e tij. Çifti, rrallë herë ndan postime të tilla ...
Gazeta Express | 15-Apr-2019 17:01
Ermal Fejzullahu ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij , Arianën. Në llogarinë e tij ‘ Instagram ‘, ai ka ndarë me ndjekësit një imazh duke e puthur bashkëshorten e tij. Çifti, rrallë herë ndan postime të tilla ...

Ermali bën koment shumë racist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar
Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie në sy është një ...
Zeri | 15-Apr-2019 16:49
Ermal Fejzullahu është treguar shumë racist në një koment të pamenduar mirë. Në një postim, Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë. Por, ajo që bie në sy është një ...

E njihni këngëtarin shqiptar në foto?
Ermal Fejzullahu sot u komentua mjaft shumë në media rozë, shkruan GazetaBlic. E gjithë kjo ndodhi ,si shkak i një koment të bërë në foton e mikut të tij Faton Shoshit. Fatoni Shoshi, publikoi imazhin bashkë me një ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 16:46
Ermal Fejzullahu sot u komentua mjaft shumë në media rozë, shkruan GazetaBlic. E gjithë kjo ndodhi ,si shkak i një koment të bërë në foton e mikut të tij Faton Shoshit. Fatoni Shoshi, publikoi imazhin bashkë me një ...

Dafina Zeqiri e gjen vetën te Rihanna, kopjon stilin e saj
Ermal Fejzullahu ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij , Arianën, shkruan GazetaBlic. Në llogarinë e tij ‘ Instagram ‘, ai ka ndarë me ndjekësit një imazh duke e puthur bashkëshorten e tij. Çifti, rrallë herë ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 16:30
Ermal Fejzullahu ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij , Arianën, shkruan GazetaBlic. Në llogarinë e tij ‘ Instagram ‘, ai ka ndarë me ndjekësit një imazh duke e puthur bashkëshorten e tij. Çifti, rrallë herë ...

Ermal Fejzullahu shkroi koment racist, i reagon Olti Curri
Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi me ngjyrë, shkruan . Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy edhe ai i Ermal Fejzullahut, i cili me shaka ...
Lajminet | 15-Apr-2019 15:30
Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi me ngjyrë, shkruan . Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy edhe ai i Ermal Fejzullahut, i cili me shaka ...

Ermal Fejzullahu bën komentin diskriminues në foton e Faton Shoshit
Faton Shoshi, ka postuar në llogarinë e tij në Instagram këtë foto që me sa duket është paralajmëruese e një projekti të ri në horizont. Mbrëmja e së dielës, takim i rëndësishëm me Këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të ...
Lapsi | 15-Apr-2019 12:31
Faton Shoshi, ka postuar në llogarinë e tij në Instagram këtë foto që me sa duket është paralajmëruese e një projekti të ri në horizont. Mbrëmja e së dielës, takim i rëndësishëm me Këshilltarin dhe Ndihmësin Personal të ...

Olti Curri i reagon Ermal Fejzuahut për komentin racist
Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi me ngjyrë, ...
AlMaKos | 15-Apr-2019 15:26
Ermal Fejzullahu ka rënë pre e kritikave, pas një komenti racist që i bëri një njeriu me ngjyrë. Faton Shoshi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, në të cilën u shfaq pranë një personi me ngjyrë, ...

Adelina Berisha ekspozon të pasmet ‘bombë’!
Ndonëse për shumë njerëz mund të tingëlloj thjesht një shaka e momentit, por ky koment as nuk duhej bërë nga Ermal Fejzullahu, aq më pak duke qenë kaq i njohur, shkruan GazetaBlic. Ka qene menaxhdri i Ledri Vulës, Faton ...
GazetaBlic | 15-Apr-2019 15:15
Ndonëse për shumë njerëz mund të tingëlloj thjesht një shaka e momentit, por ky koment as nuk duhej bërë nga Ermal Fejzullahu, aq më pak duke qenë kaq i njohur, shkruan GazetaBlic. Ka qene menaxhdri i Ledri Vulës, Faton ...

Pas komentit racist të Ermal Fejzullahu në foton e Faton Shoshit, ky i fundit largon gjitha komentet
Menaxheri i njohur, Faton Shoshi, ka postuar në llogarinë e tij në Instagram këtë foto që me sa duket është paralajmëruese e një projekti të ri në horizont. Mbrëmja e së dielës, takim i rëndësishëm me Këshilltarin dhe ...
Arbresh | 15-Apr-2019 14:28
Menaxheri i njohur, Faton Shoshi, ka postuar në llogarinë e tij në Instagram këtë foto që me sa duket është paralajmëruese e një projekti të ri në horizont. Mbrëmja e së dielës, takim i rëndësishëm me Këshilltarin dhe ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved